איך לספר לחברה שלך שאתה משחק מג'יק

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

RanKiri
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי RanKiri »

אנשים תופסים ממג'יק תחביב לגיטימי מדי לטעמי.
זהו תחביב נפלא, ואני אוהב אותו מאוד. אבל זה נתפס בתור משהו בעייתי בשאר החברה בגלל שהוא מקושר עם דברים כמו מבוכים ודרקונים, גיקים, וכו', כי מה לעשות, זה באמת מתקשר לדברים האלה.

אני יודע שאני משחק, ומבחינתי משחק די הרבה(זה יחסי לי, אז אני לא יודע), ואני פשוט לא חושב שזה משהו שכל שאר החברים צריכים לראות.

זה בערך הבעיה שלי עם הרבה קהילות(גיקים, פריקים, הומוסקסואלים(ואני לא מדבר פה לאינדיבידואל אלא לקבוצות האלה כקהילה)), שרוצות התייחסות שווה וקבלה שווה בחברה, שבאופן עקרוני : למה לא?
הבעיה היא שהם בד"כ דוחפים את זה לגרון של אנשים הרבה יותר מדי, כאילו לחייב אותך לדעת שאני פריק/גיק/גיי, למרות שבדוגרי זה לא צריך לעניין אותי, אני לא צריך לשמוע מוזיקה שאולי אני לא אוהב(גם אני אוהב אני יכול לשמוע לבד בבית), שידחפו לי משחקים של גיקים לאף(אני מדבר לאלה שלא אוהבים את המשחקים האלה), או לדעת מה מדליק אותך.

אתם רוצים לשחק מג'יק בגלוי? קחו בחשבון שאם באופן כללי אתם אחלה אנשים, אתם תפסידו אחלה נשים בגלל דברים כאלה. ואפילו שאני משחק מג'יק, ומניח שאני אשחק עוד תקופה מסויימת, אני מצדיק אותן לגמרי. את אותן נשים שלא רוצות להסתובב עם "גיקים".
אתם יכולים להגיד
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

RanKiri כתב:אנשים תופסים ממג'יק תחביב לגיטימי מדי לטעמי.
זהו תחביב נפלא, ואני אוהב אותו מאוד. אבל זה נתפס בתור משהו בעייתי בשאר החברה בגלל שהוא מקושר עם דברים כמו מבוכים ודרקונים, גיקים, וכו', כי מה לעשות, זה באמת מתקשר לדברים האלה.

אני יודע שאני משחק, ומבחינתי משחק די הרבה(זה יחסי לי, אז אני לא יודע), ואני פשוט לא חושב שזה משהו שכל שאר החברים צריכים לראות.

זה בערך הבעיה שלי עם הרבה קהילות(גיקים, פריקים, הומוסקסואלים(ואני לא מדבר פה לאינדיבידואל אלא לקבוצות האלה כקהילה)), שרוצות התייחסות שווה וקבלה שווה בחברה, שבאופן עקרוני : למה לא?
הבעיה היא שהם בד"כ דוחפים את זה לגרון של אנשים הרבה יותר מדי, כאילו לחייב אותך לדעת שאני פריק/גיק/גיי, למרות שבדוגרי זה לא צריך לעניין אותי, אני לא צריך לשמוע מוזיקה שאולי אני לא אוהב(גם אני אוהב אני יכול לשמוע לבד בבית), שידחפו לי משחקים של גיקים לאף(אני מדבר לאלה שלא אוהבים את המשחקים האלה), או לדעת מה מדליק אותך.

אתם רוצים לשחק מג'יק בגלוי? קחו בחשבון שאם באופן כללי אתם אחלה אנשים, אתם תפסידו אחלה נשים בגלל דברים כאלה. ואפילו שאני משחק מג'יק, ומניח שאני אשחק עוד תקופה מסויימת, אני מצדיק אותן לגמרי. את אותן נשים שלא רוצות להסתובב עם "גיקים".
אתם יכולים להגיד
אני לרוב לא משתתף בדיונים כאלו מסיבה שדי ברורה לך, אבל פה אני מרגיש צורך לכתוב.
לדעתי אין סיבה שתרצה מישהי שלא מקבלת אותך כמו שאתה כהחברה שלך.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

אני אנסה לגשת לזה בצורה שונה כדי להבהיר את זה קצת יותר...

למה, למשל, אדם לא יהיה מוכן להשתנות בשביל חברה כמו שהוא מצפה שהיא תשתנה בשבילו? (ובלהשתנות אני בעיקר מדבר על חברים שסביר להניח יחשבו שהיא משוגעת).

מג'יק הוא תחביב, ולא יותר (אלה שעושים מזה כסף, עניינם הוא עניינם, אני מדבר על אלה שמשחקים בשביל ההנאה והציפייה מראש שהם לא הולכים להגיע ליותר מאולי תחרויות בארץ),
וכמו שלפעמים אתה צריך לוותר על דברים בשביל דברים יותר חשובים(אור, אולי אתה לא תסכים עם זה, אבל אין מה לעשות, בנושא הזה יש הקרבות), כמו למשל כשאתה מוותר על איזה שהוא חוג בגלל שיש חוג שאתה אוהב יותר שמתנגש בשעות(סתם דוגמא, אין טעם לפתח את זה לדיון).

ועוד משהו, למה כל מיני אנשים פשוט מתעקשים בצורה כל כך קשה שיקבלו אותם כמו שהם?
מה רע באדם שמשתנה לטובת חברים/חברות/סתם בתחום שהעירו לך עליו?
אני לעולם לא ישתנה בדברים מאוד ספציפיים, האידיליות שלי.

אבל אם אתה מחפש למשל חברה לקשר רציני, או שהיא רוצה כזה לפחות, צריך לחשוב לעתיד, ואני, אישית, בהחלט חושב שזה מוגזם. אתם בהחלט מוזמנים לא להסכים איתי, אבל העובדות בשטח בהחלט אומרות שלא להשתנות במובנים האלה, זה דבר שלא מניב תוצאות מרהיבות
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

RanKiri כתב:אני אנסה לגשת לזה בצורה שונה כדי להבהיר את זה קצת יותר...

למה, למשל, אדם לא יהיה מוכן להשתנות בשביל חברה כמו שהוא מצפה שהיא תשתנה בשבילו? (ובלהשתנות אני בעיקר מדבר על חברים שסביר להניח יחשבו שהיא משוגעת).

מג'יק הוא תחביב, ולא יותר (אלה שעושים מזה כסף, עניינם הוא עניינם, אני מדבר על אלה שמשחקים בשביל ההנאה והציפייה מראש שהם לא הולכים להגיע ליותר מאולי תחרויות בארץ),
וכמו שלפעמים אתה צריך לוותר על דברים בשביל דברים יותר חשובים(אור, אולי אתה לא תסכים עם זה, אבל אין מה לעשות, בנושא הזה יש הקרבות), כמו למשל כשאתה מוותר על איזה שהוא חוג בגלל שיש חוג שאתה אוהב יותר שמתנגש בשעות(סתם דוגמא, אין טעם לפתח את זה לדיון).
אתה צוחק אנחנו מדברים על משחק קלךפים על מה יש לוותר? נראה לך חברה שלך תבוא אליך ותיפרד ממך בגלל שאתה משחק מגיק אני לא יודע בן כמה אתה אבל אולי בכיתה ז זה יכול לקרות

ואין פה ויתור כן אם יהיו לכם חודשים ואתה הולך לטורניר אז תותרעל הטורניר כי היא רוצה שתעשו משהו או בסגנון
אבל על לשחק מגיקרק כי היא לא אוהבת שאתה משחקזה לא ויתור זה הקרבה של משהו שאתה אוהב למען שהיא תהיה חברה שלך לחודש {אם אני אכן חושב שאתה לא סיימת ביה"ס}
?
גם אני אם הייתי רואה מישהי לא הייתי מספר לה אבל כשהיה יוצא משהו אז כן אתה לא צריך להתביש בזה יש דברים הרבה יותר מגוכחים שצריך להתבייש בהם {מספיק שההורים שלך מסיעים אותכם זה כבר גרוע יותר לדוגמא}
Navidshi
Judgmental Bastard

rebel without a cause or effect

שליחה על ידי Navidshi »

Rankiri - אתה גורם ל-Magic להישמע גרוע כמו שימוש בסמים או התעללות בבעלי חיים קטנים :roll:
כמובן שיש אנשים שישפטו אותנו בלי לדעת במה בכלל מדובר וכמובן שיש אנשים שאין להם עניין במשחק, אבל זו לא סטיה חברתית. אם הם מתחברים אלינו בתחומים אחרים הם יעברו על זה לסדר היום ואם הם לא מסוגלים לעבור על זה לסדר היום, משהו דפוק אצלם, לא אצלנו.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

אתה צוחק אנחנו מדברים על משחק קלךפים על מה יש לוותר? נראה לך חברה שלך תבוא אליך ותיפרד ממך בגלל שאתה משחק מגיק אני לא יודע בן כמה אתה אבל אולי בכיתה ז זה יכול לקרות

ואין פה ויתור כן אם יהיו לכם חודשים ואתה הולך לטורניר אז תותרעל הטורניר כי היא רוצה שתעשו משהו או בסגנון
אבל על לשחק מגיקרק כי היא לא אוהבת שאתה משחקזה לא ויתור זה הקרבה של משהו שאתה אוהב למען שהיא תהיה חברה שלך לחודש {אם אני אכן חושב שאתה לא סיימת ביה"ס} ?[/quote]

קודם כל, למג'יק אתה תמיד יכול לחזור, ככה שהקרבה זה ממש לא.

בנוגע לשאר הדברים - ואני לא מדבר על זה שחברה תיפרד, אלה ברוב המקרים לא תכנס לקשר מלכתחילה, ואם אתה אומר לה באמצע הקשר, סביר להניח שיהיו המון מצבים שיגרמו לה להרגיש לא בנוח(כמו אם אתם מבלים ערב זוגות עם חברים חדשים ומתחילים לשאול אותך מה אתה עושה...אם תגיע למצב כזה אני מוכן להמר שהחברה שלך תהיה הראשונה לענות, וכנראה שתדבר קודם על הטורנירים שמרוויחים בהם כסף בשביל שזה ישמע טיפה יותר מכובד)
והגיל שלי לא משנה, אני בגיל הטיפש עשרה היום(עוד חודשיים 16). אבל הגיל ממש ממש לא קשור לעניין. לצורך ההדגמה יש ילדה איתי בכיתה שרמת הבגרות המנטלית שלה גבוהה יותר משל כמעט כל האנשים המבוגרים שאני מכיר.
אני לא הולך לשפוט את עצמי, כי אני חושב שזה עניין שגוי, וגם לא יהיה נכון.
Navidshi כתב:Rankiri - אתה גורם ל-Magic להישמע גרוע כמו שימוש בסמים או התעללות בבעלי חיים קטנים :roll:
כמובן שיש אנשים שישפטו אותנו בלי לדעת במה בכלל מדובר וכמובן שיש אנשים שאין להם עניין במשחק, אבל זו לא סטיה חברתית. אם הם מתחברים אלינו בתחומים אחרים הם יעברו על זה לסדר היום ואם הם לא מסוגלים לעבור על זה לסדר היום, משהו דפוק אצלם, לא אצלנו.
אני מסכים עם רוב מה שאמרת. ז"א הכוונה שלי בהחלט לא הייתה להפוך את MAGIC למעין משחק מסוכן לבריאות או משחק אסור שדורש עליו עונש מאסר.

שוב, לוקחים את מה שאני אומר כאילו אמרתי את זה על כל האינדיבידואלים בפורום. אני מדבר עכשיו על הקהילה כקהילה, ועל מה שהיא משדרת.

עם כל החפירה אני יכול רק לומר, שהסיבה שיהיה קשה לאישה מן השור להתחבר לשחקן המג'יק התחרותי הממוצע היא אותה הסיבה שיהיה קשה להתחבר לאדם שהולך לקומיקון בקביעות.
זה משדר אובססיביות למשחק, מעבר לרמה הלגיטימית.
יש לי חברים "מהשורה" שיודעים שאני משחק מג'יק, אבל עצם זה שאני לא מביא את זה כבר לבית הספר, כבר לא מדבר על זה בלי הפסקה כשאני לידם, פחות מרתיע אותם מאשר התקופה שהייתי מביא את הדק שלי ומשחק עם אחד החברים האחרים בכיתה בהפסקות.
~René Descartes
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

אני חושב שאור צודק, באמת אני חושב שבחורה צריכה לקבל את החבר שלה כמו שהוא (מהסיבות בגללן היא רצתה להיות חברה שלו מלכתחילה) במיוחד כשלא מדובר במשהו שלילי/משהו שמפריע וגורם לחבר שלה להיות איתה פחות זמן... למרות שיכול להיות שהגעתי למסקנה הזאת אחרי שכל הידידות שלי מהכיתה יודעות את זה וזה לא מפריע להן, כך שזה גם לא נראה לי יפריע לאחת מהן אם היא תהיה חברה שלי, ואפילו יש לי חבר (חבר סתם) שמשחק מג'יק והייתה לו חברה וזה לא ממש הפריע לה והיא קנתה לו בוסטרים של alara reborn כשהיא הייתה בטיול בארה"ב, וגם היו 2 בנות בכיתה שלי שלימדתי לשחק, ואחת שסתם אהבה את התמונות של המרפולקים XD... אבל מי יודע, אולי זה סתם מושפע מהעובדה שאני בכיתה של חנונים כמוני (which is quiet nice)
ΓΝ ΨΧ
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

אני עכשיו י', שנה שעברה בגלל אילוצי טסטינג הייתי צריך לקחת איתי קלפים לבית הספר כדי למהר לחבר לטסטינג ישר אחרי. ולפעמי םששיעמם אז הוצאתי ושיחקת יקצת. למזל יאני בכיתה שקצת יותר פתוחה לכלכ זה (יש לנו כמה פריקים וכמה אוטקואים) ככה שהם עוד היו בסדר עם זה. אבל בסביבה יום יומית, אנ ייודע שלא הייתי אפילו חושב על זה. ומה שנכון נכון, אם בחורה תפרד ממך בגל לשהיא יודעת שאתה משחק מג'יק, היא באמת לא שווה את זה. לשחק משחקים גיקיים לכאורה זה לא פשע, אתה משחק במשהו שכיף לך. אם חברה כל כך חשוב לך, והיא לא מוכנה להניח לך בקטע הזה, וותר על מג'יק.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

Dragon Slayer כתב:אני עכשיו י', שנה שעברה בגלל אילוצי טסטינג הייתי צריך לקחת איתי קלפים לבית הספר כדי למהר לחבר לטסטינג ישר אחרי. ולפעמי םששיעמם אז הוצאתי ושיחקת יקצת. למזל יאני בכיתה שקצת יותר פתוחה לכלכ זה (יש לנו כמה פריקים וכמה אוטקואים) ככה שהם עוד היו בסדר עם זה. אבל בסביבה יום יומית, אנ ייודע שלא הייתי אפילו חושב על זה. ומה שנכון נכון, אם בחורה תפרד ממך בגל לשהיא יודעת שאתה משחק מג'יק, היא באמת לא שווה את זה. לשחק משחקים גיקיים לכאורה זה לא פשע, אתה משחק במשהו שכיף לך. אם חברה כל כך חשוב לך, והיא לא מוכנה להניח לך בקטע הזה, וותר על מג'יק.
כמו שאישה מנדנדת לך להחליף לעבודה פחות מלחיצה אבל עם פחות כסף כדי שתבלה יותר עם המשפחה, גם אם אתה אוהב את העבודה שלך. פשוט עושים את זה, כי הדברים האלה יותר חשובים. למי שלא, שיהיה לו בכיף, אני לא שופט אף אחד. אני מביע דעתי.
YO!-ded כתב:אני חושב שאור צודק, באמת אני חושב שבחורה צריכה לקבל את החבר שלה כמו שהוא (מהסיבות בגללן היא רצתה להיות חברה שלו מלכתחילה) במיוחד כשלא מדובר במשהו שלילי/משהו שמפריע וגורם לחבר שלה להיות איתה פחות זמן... למרות שיכול להיות שהגעתי למסקנה הזאת אחרי שכל הידידות שלי מהכיתה יודעות את זה וזה לא מפריע להן, כך שזה גם לא נראה לי יפריע לאחת מהן אם היא תהיה חברה שלי, ואפילו יש לי חבר (חבר סתם) שמשחק מג'יק והייתה לו חברה וזה לא ממש הפריע לה והיא קנתה לו בוסטרים של alara reborn כשהיא הייתה בטיול בארה"ב, וגם היו 2 בנות בכיתה שלי שלימדתי לשחק, ואחת שסתם אהבה את התמונות של המרפולקים XD... אבל מי יודע, אולי זה סתם מושפע מהעובדה שאני בכיתה של חנונים כמוני (which is quiet nice)
אנשים "חנונים"(אני בכיתה כזאת, תשפטו איך שאתם רוצים), נוטים לראות דברים בצורה שונה מאנשים אחרים(יש שיגידו שזה מחוסר שכל, יש שיגידו שהאינטיליגנציה הרגשית שלהם קצת יותר מפותחת, מה שבא לכם), ובשבילם, דברים נראים לגיטמיים למרות שהם לא.
זה בערך כמו הבדלי תרבויות בינינו לבין מקומות שבהם לאכול עם הידיים נחשב לפרא אדם(אני מדבר על עוף לדוגמא חח)
~René Descartes
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אממ... יש הרבה נשים שינדנדו לך לעבור לעבודה יותר מלחיצה עם יותר כסף כדי לנסוע לטיולים לחו"ל, או לפחות לממן אוניברסיטה לילדים :P
גם למצוא חברה אחרת אתה תמיד יכול, יש ביליונים של נשים על הפלנטה. אם אתה נשאר עם אותה בחורה שאלרגית לקלפים לנצח, אז כנראה שכן היית צריך להקריב את ה-Magic.
אנשים "חנונים"(אני בכיתה כזאת, תשפטו איך שאתם רוצים), נוטים לראות דברים בצורה שונה מאנשים אחרים(יש שיגידו שזה מחוסר שכל, יש שיגידו שהאינטיליגנציה הרגשית שלהם קצת יותר מפותחת, מה שבא לכם), ובשבילם, דברים נראים לגיטמיים למרות שהם לא.
אנשים שעוברים בקניון, רואים אנשים שמשחקים Magic ומתחילים לרדת עליהם בגלל שזה נראה להם מצחיק (והנשים שאוהבות אותם) לא צריכים להיות קנה המידה שלך ללגיטימיות של דברים.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

Navidshi כתב:אנשים שעוברים בקניון, רואים אנשים שמשחקים Magic ומתחילים לרדת עליהם בגלל שזה נראה להם מצחיק (והנשים שאוהבות אותם) לא צריכים להיות קנה המידה שלך ללגיטימיות של דברים.
מילים כדורבנות :)
ΓΝ ΨΧ
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

Navidshi כתב:אממ... יש הרבה נשים שינדנדו לך לעבור לעבודה יותר מלחיצה עם יותר כסף כדי לנסוע לטיולים לחו"ל, או לפחות לממן אוניברסיטה לילדים :P
גם למצוא חברה אחרת אתה תמיד יכול, יש ביליונים של נשים על הפלנטה. אם אתה נשאר עם אותה בחורה שאלרגית לקלפים לנצח, אז כנראה שכן היית צריך להקריב את ה-Magic.
אנשים שעוברים בקניון, רואים אנשים שמשחקים Magic ומתחילים לרדת עליהם בגלל שזה נראה להם מצחיק (והנשים שאוהבות אותם) לא צריכים להיות קנה המידה שלך ללגיטימיות של דברים.
אבל זה לא רק ב-MAGIC, זה גם בדברים אחרים, מה שרק מראה עד כמה זה עלול להכנס גם לנושא המג'יק.
לפני כמה זמן הלכתי עם אבא שלי, שהוא בן אדם ממוצע מן השורה, לים.
ראינו מישהו שיצא מהמים וכשהוא הלך החוצה הוא הכניס ידיים לכיסים ומשך אותם החוצה.
אני, ובטוח שעוד הרבה פה יחשבו ככה גם, יניחו שהוא מייבש את הכיסים. אבא שלי הניח שהבנאדם מוגבל חברתית ולא מודע למה שקורה סביבו.
~René Descartes
squirrel
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי squirrel »

הכי פשוט זה לצאת עם אחות של אלוף העולם. היא כבר מבינה מה זה מג'יק.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

אני לא ממש מבין מה הנקודה שלך פה. יש אנשים שמסתכלים על תחביבים גיקיים וצוחקים. אני מסכים איתך שלא צריך לנפנף את זה שאתה משחק מג'יק כי "לא צריך להתבייש בזה!", אבל מישהי שלא מוכנה לקבל אותך כחבר (או חבר שלך שמפריע לו שאתה משחק, זה לא משנה) בגלל תחביב? אני משחק מג'יק, אבל גם יוצא עם חברים, לומד וחי כמו כל בנאדם אחר. אולי זה כי המעגל הקרוב שלי מכיל הרבה Offbeats, אבל עוד לא שמעתי אף פעם על מישהו שהייתי רוצה להיות קרוב אליו ממילא שהיה צוחק עלי כי אני משחק מג'יק.

תזכור תמיד שגם ככה משהו כמו 98% מבני האדם הם חרטא, אז מה זה משנה אם חלק מהם לא יקרבו אליך בגלל מג'יק או בגלל שאתה צמחוני (?) או כי אתה, לא יודע, לא אוהב פיצה.

עריכה:
יש לאורי פלג אחות? :P
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני, ובטוח שעוד הרבה פה יחשבו ככה גם, יניחו שהוא מייבש את הכיסים. אבא שלי הניח שהבנאדם מוגבל חברתית ולא מודע למה שקורה סביבו.
אז אני מקווה שאותו אדם לא אמור להתייצב אצל אבא שלך לראיון עבודה מחר בבוקר. מה הנקודה שלך? אני רואה אנשים עושים דברים מטומטמים ומתנהגים בצורה גועלית בכל מקום שאני הולך ואתה יודע מה? חלק מההתנהגות הזו נחשבת לנורמה חברתית. זו עדיין לא סיבה לציית לה, אלא רק לשמור מרחק מאנשים כאלו במידת האפשר.
לא יותר פשוט להיות הומוסקסואל ולצאת עם שחקן Magic בעצמך? :P
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

Navidshi כתב: לא יותר פשוט להיות הומוסקסואל ולצאת עם שחקן Magic בעצמך? :P
לא ממש, עם כל הקדימויות שהם צריכים להעביר אחד בין השני יורד כבר החשק.
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

RanKiri כתב:אני אנסה לגשת לזה בצורה שונה כדי להבהיר את זה קצת יותר...

ועוד משהו, למה כל מיני אנשים פשוט מתעקשים בצורה כל כך קשה שיקבלו אותם כמו שהם?
מה רע באדם שמשתנה לטובת חברים/חברות/סתם בתחום שהעירו לך עליו?
אני לעולם לא ישתנה בדברים מאוד ספציפיים, האידיליות שלי.

אבל אם אתה מחפש למשל חברה לקשר רציני, או שהיא רוצה כזה לפחות, צריך לחשוב לעתיד, ואני, אישית, בהחלט חושב שזה מוגזם. אתם בהחלט מוזמנים לא להסכים איתי, אבל העובדות בשטח בהחלט אומרות שלא להשתנות במובנים האלה, זה דבר שלא מניב תוצאות מרהיבות

לשחק מג'יק זו לא תכונה מהאישיות שלי, לא אכפת לי לוותר עליה, אבל לאהוב מג'יק זה כן, ואני לא אפסיק פתאום לאהוב מג'יק, ואני לא אהיה בן אדם אחר אם אני אפסיק לשחק, האופי שלי לא ישתנה, רק אולי הזמן שאני מסוגל להשקיע בדברים אחרים.
אם חברה שלי תגיד לי שהיא לא אוהבת שאני משחק מג'יק כי זה משחק מעפאן, או משחק של חנונים, אז היא לא אוהבת אותי, היא אוהבת חלק מהתכונות בי, אבל העובדה היא שחוץ ממג'יק אני ממשיך לאהוב דברים בסגנון, פשוט כי יש לי משיכה לשטויות האלה.
אם היא תגיד שהיא לא אוהבת שאני משחק כי זה גוזל לנו יותר מדי זמן, אז זה כבר לגיטימי, לא מפריע לי להנמיך את כמות המשחק שלי, או אפילו להפסיק כליל, כל עוד אנשים מקבלים את העובדה שאני אוהב את זה.
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

העניין האובססיבי באמת מרתיע אנשים. כשסיפרתי על זה בהתחלה אנשים היו בטוחים שאני מכוכב אחר (נוגה או צדק או שטות כזאת). כשלמדתי קצת יותר איך לספר על זה זה נהיה מעניין ומושך לאנשים, אתה מגלה להם עולם חדש לחלוטין שהם אפילו לא שמעו עליו, הם רוצים לדעת עוד. קשה להם גם לקבל את זה שאתה יודע לעשות משהו שהם לא (תמיד מסבירים את המשחק כ"משהו מסובך" וכששואלים איך משחקים תמיד מנפנפים אנשים: "יש לך יומיים-שלושה ללמוד?").
הבחורה האחרונה שיצאתי איתה (לפני מיליארדים של שנים :( :() התעניינה בזה כי לא עשיתי מזה סיפור יותר מידי גדול, אבל בצבא למשל, אני מביע התלהבות מזה ואומר באותו משפט שאני לא יוצא למועדונים כי אני רוצה שישארו לי אוזניים (וכבד), ואנשים עושים לי פרצופים.
*some witty quote that's out of context*
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

RanKiri כתב:אתם רוצים לשחק מג'יק בגלוי? קחו בחשבון שאם באופן כללי אתם אחלה אנשים, אתם תפסידו אחלה נשים בגלל דברים כאלה. ואפילו שאני משחק מג'יק, ומניח שאני אשחק עוד תקופה מסויימת, אני מצדיק אותן לגמרי. את אותן נשים שלא רוצות להסתובב עם "גיקים".
אני חושב שאתה מערב פה שני דברים שונים. יש לשחק מג'יק, ויש להיות חנון. לא לשחק מג'יק זה שינוי די קטן בחיים, לרוב האנשים. לצורך העניין, זה כמו להפסיק לזרוק בגדים מלוכלכים על הרצפה, או להוריד את המושב של האסלה.
לא להיות חנון, לעומת זאת, זה דורש ממך לשנות את מי שאתה. לא יודע מה איתכם, אבל אני מגיל מאד צעיר נמשכתי לספרים ולמשחקי חשיבה ולא לדברים אחרים. זה המשיך לאורך כל החיים שלי, ועד היום רוב הדברים שאני אוהב לדבר עליהם, לעשות או לחוות הם דברים שכלל האוכלוסיה לא תתקשה לסווג כדברים חנוניים לעילא ולעילא. ואם מישהי לא מסוגלת לחיות עם זה, אז קשר בינינו לא יכול לעבוד, כי באותה מידה יכול להיות לה בעיה עם צבע העיניים שלי או עם החברים שלי. זה לא דבר שאי אפשר לשנות, אבל זה דבר שלא צריך לשנות בשביל אף אחד פרט אולי לעצמכם.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
MYSTIC ENFORCER
Legendary Demon Slayer
יצירת קשר:

שליחה על ידי MYSTIC ENFORCER »

blood knight כתב:דרך אגב,אני מכיר מישהו שבאמת לקח מישהי לליגה בתור דייט.
"רוצה לראות אותי עושה קסקייד?" חחח...יש גבול
אבל זה קצת מנופח...אפשר לחשוב שזה לצאת מהארון או משהו
-=להגיד לחברה שלך שאתה משחק מג'יק=-
oh noes

Rankiri: איזה בחורות אתה מפסיד? זה לא כאילו שבפגישה הראשונה אתה פותח ב"שלום שמי
רנקירי אני משחק מג'יק, נוחר מתוך שינה ומאונן בצורה כפייתית." לא שמג'יק נכנס תחת
הקטגוריה של הרגלים צבעוניים על פי דעתי אבל הנקודה היא שאנחנו לא מקיאים את כל
המידע האישי על בן אדם ברגע שאנחנו פוגשים אותו...אף אחד לא ואני לא מאמין שכשאתה מתאר מי אתה כבן אדם מג'יק הוא לא דבר שמגדיר מי שאתה. אני מתקשה לראות סיטואציה
בה אתה יוצא עם מישהי לתקופה ופתאום היא מאבדת בך עניין לחלוטין כשהיא מגלה
שיש לך תחביב קצת חנוני.

be proud of who you are! and what you do...i'd skip the compulsive
masturbation part though :P
יואב: "עשיתם לי קומבו, אתם נסעתם הלוך אלה חזור.
דלק ו-70 שקל חניה ואף אחד לא שילם"
שלח תגובה