איך לספר לחברה שלך שאתה משחק מג'יק

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

skytiger
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי skytiger »

"אני מתקשה לראות סיטואציה
בה אתה יוצא עם מישהי לתקופה ופתאום היא מאבדת בך עניין לחלוטין כשהיא מגלה
שיש לך תחביב קצת חנוני."
בודנר מצטער להגיד לך אבל זה קורה... :-?
עדיין לדעתי אתה צודק לא באמת באים ואומרים שלום אני גיא ואני משחק מג'יק בד"כ אם אתה מגיע לקטע שאתה מספר לה שאתה משחק מג'יק זה כבר אחרי כמה זמן איתה אלא אם כן פגשת אותה כששיחקת או משהו... ואז בד"כ זה לא צריך לשנות אבל אם כמו במקרה שלי אתה יוצא עם פרחה מהקריות אז כנראה שזה משנה...
אבל אצלי גם קרה שסיפרתי להן ולא היה אכפת להן (כמעט בכל המקרים).
אבל אם למשל בחורה באה ורואה אותך משחק מג'יק בקניון מצטער להגיד לכולם אבל לפי מה שאני ראיתי היא לא ממש תתענייין בך גם אם אתה בחור שהיא כן הייתה מתעניינת בו למשל בים או בנסיבות אחרות...
מג'יק זה ממש לא משחק אטרקטיבי מבחינת בנות אבל בעיקרון אם אתם באמת רוצים להיות אחד עם השני אז זה לא אמור לשנות לה...
זה לא שאתה רוצח סדרתי או חולה במחלה מדבקת מאד שצריך להתרחק ממנו כמה שיותר... זה כולה תחביב...
אז המלצה שלי- לא לבוא ולהגיד לבחורה תראי כמה קלפים יש לי ולהביא לה קופסאות, לספר לה על זה בדרך "אגב" כזאת-"אני לא יכול לבוא מחר למסיבה כי יש לי טורניר מאוד חשוב במג'יק שזה סוג של משחק קלפים..." או פשוט לנסות להסביר לה את זה בפשטות ואז באמת לקחת אותה לסוג של טורניר (עדיף כמה שיותר גדול) כדי שהיא תראה שזה רציני ולא סתם קבוצה של גיקים נפגשים בערב כדי לעשות החלפות אלא שמעורב בזה כסף, ארגון ואיך לא? כבוד...
skytiger
MTGil Wizard

שליחה על ידי skytiger »

אגב מצטער אם זה איך שהוא פוגע במישהו קורה לי יחסית הרבה במג'יק כדי להיפרד...
פשוט מספר להן שאני משחק מג'יק (בדרך כלל זה לא אחרי הרבה זמן שאנחנו ביחד) בצורה בערך הכי גרועה שאני יכול למצוא והן כבר עושות את שלהן...
MYSTIC ENFORCER
Legendary Demon Slayer
יצירת קשר:

שליחה על ידי MYSTIC ENFORCER »

-אבל אם למשל בחורה באה ורואה אותך משחק מג'יק בקניון מצטער להגיד לכולם אבל לפי מה שאני ראיתי היא לא ממש תתענייין בך גם אם אתה בחור שהיא כן הייתה מתעניינת בו למשל בים או בנסיבות אחרות...

-אני מסכים שרוב הסיכויים שאתה לא תכיר מישהי כשאתה הולך לטורניר אבל אני מאמין
שאתה גם לא הולך לטורניר בתקווה להכיר בחורות בקניון.

-"אני מתקשה לראות סיטואציה
בה אתה יוצא עם מישהי לתקופה ופתאום היא מאבדת בך עניין לחלוטין כשהיא מגלה
שיש לך תחביב קצת חנוני."
בודנר מצטער להגיד לך אבל זה קורה...

-מה מפריע להן? התדמית?
למה שתרצה לצאת עם מישהי כל כך לא סבלנית כלפי אורך החיים שלך?

ובנוגע לקשר רציני, אני מאמין שרוב הנשים להוטות ללכת לטורניר מג'יק בערך באותה מידה
שרוב הגברים להוטים ללכת לחוג יוגה. אלא אם היא מבקשת למה שתיקח אותה לטורניר?
אם היא מתעניינת אתה יכול ללמד אותה ואם לא live and let live...לא כל דבר שאחד
מבני הזוג עושה צריך לעבור אישור של השני (בעיקר אם מדובר במשהו לא מזיק וחסר חשיבות
מבחינתן).
יואב: "עשיתם לי קומבו, אתם נסעתם הלוך אלה חזור.
דלק ו-70 שקל חניה ואף אחד לא שילם"
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

זה מצחיק איך שמגיל מסויים פרספקטיבה על החיים משתנה.
לא יודע מה לגבי מרבית חברי הפורום, אבל בשלב שבו אני נמצא בחיים חנונים זה כבר די מגניב.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אצלי זה פשוט היה "טסטתי לכל מיני מקומות מהמשחק הזה בחינם(נו אז פרט אחד לא באמת אמיתי..)וזה תמיד נשמע טוב..

"play the game,see the world"
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

Itay Winkler כתב:זה מצחיק איך שמגיל מסויים פרספקטיבה על החיים משתנה.
לא יודע מה לגבי מרבית חברי הפורום, אבל בשלב שבו אני נמצא בחיים חנונים זה כבר די מגניב.
בית אבות?
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
elof
MTGil Apprentice

שליחה על ידי elof »

הסיטואציה הזאת לא הייתה בעייתית לי יותר מדי.
ידעתי שזה לא יפריע לה יותר מדי בגלל שהיא לא יצאה איתי כי אני הבן אדם הכי מקובל עליי אדמות אלא כי היא אוהבת אותי. אמרתי לה שאני עובד בימי חמישי באיזו חנות במכבים(מה שנכון, להדריך ליגת מג'יק זה סוג של עבודה) כשהיא התחילה להסתקרן בנוגע לטיב העבודה הסברתי לה שאני משחק במין משחק קלפים ואני מלמד ילדים את זה. היו כמה פעמים שהיא באה איתי לליגה. היא התייחסה לזה בתור משהוא מצחיק ולא מוזר
אחראי על ליגות באיזור מכבים-רעות.
M.E.D
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Antrax כתב:אני באמת לא מבין מה הדילמה. הבעיה היא שמג'יק זו פעילות חנונית וחברות הן מגניבות? אני משער שרוב שחקני המג'יק עוסקים בעוד דברים חנוניים חוץ מלשחק מג'יק, כך שיהיה קשה לצאת לאורך זמן עם מישהי שאתה צריך להסתיר ממנה את רוב פעילויות הפנאי שלך. יש איזו בעיה אחרת שפספסתי?
אני חושב שזה די מסכם את העסק.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

MYSTIC ENFORCER כתב:-ובנוגע לקשר רציני, אני מאמין שרוב הנשים להוטות ללכת לטורניר מג'יק בערך באותה מידה
שרוב הגברים להוטים ללכת לחוג יוגה.
יוגה זה נחמד - והרבה יותר קשה ממה שאנשים נוטים לחשוב :roll:

בכל אופן השנקל שלי לדיון הוא - תלוי באותה בחורה.

בטיול שעשתי לפני 5 שנים לדרום אמריקה פגשתי מישהי שלא רק נראית טוב אלא גם מקום שני (לפחות אז היא היתה) בבולביה מבחינת דירוג DCI.

אפשר למצא הכל מהכל...
The Cheshire Cat
MTGil Wizard

שליחה על ידי The Cheshire Cat »

העצה הכי קיצ'ית היא גם הכי חכמה: תהיה מי שאתה.
לא צריך לפחד שתעזוב אותך כי אתה עושה משהו "חנוני"; אם כן אז היא לא שווה את זה. (או: אם כן אז היא לא באמת הייתה חברה שלך מההתחלה, אלא חברה של איזה אופי מזוייף שפיתחת כדי שתמצא חן בעיניה)
שלח תגובה