Infected Mushroom

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
חבוב
Mr. Dude
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Infected Mushroom

שליחה על ידי חבוב »

הם גאונים!
אני שומע עכשיו את האלבום החדש שלהם, Legend of the black shawarma. אין מה להגיד, פשוט מדהים. יש למישהו מושג מתי ההופעה הבאה שלהם בארץ?
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

האלבום החדש ענק, כמעט כל השירים בו מעולים, הם הכניסו יותר אלמנטים של רוק ופרוגרסיב לתוך המוסיקה שלהם וזה שיפר את החומר שלהם באופן משמעותי לדעתי.
Poquito Mas, Herbert the Pervert, Sae'ed, Project 100
והקאבר המדהים לriders on the storm של הדלתות מתעלים כמעט על כל החומר שלהם ממה ששמעתי עד היום (חוץ אולי מ heavyweight).
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

כנראה שאין חובבי אינפקטד בפורום...
אני עדיין יותר אוהב את Vicious Delicious מאשר את האלבום החדש, אבל זה יכול להשתנות ככל שאני אשמע אותו יותר. לי אישית קשה יותר להתחבר לטרקים שבהם אין מילים בכלל, כמו herbert the pervert, למרות שגם מהם אני נהנה.
בלי ספק השיר האהוב עלי מהאלבום הוא Riders, איזה קאבר מטורף זה.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

חבוב כתב:כנראה שאין חובבי אינפקטד בפורום...
אני עדיין יותר אוהב את Vicious Delicious מאשר את האלבום החדש, אבל זה יכול להשתנות ככל שאני אשמע אותו יותר. לי אישית קשה יותר להתחבר לטרקים שבהם אין מילים בכלל, כמו herbert the pervert, למרות שגם מהם אני נהנה.
בלי ספק השיר האהוב עלי מהאלבום הוא Riders, איזה קאבר מטורף זה.
אני חושב שאני גם אוהב יותר את Vicious Delicious, למרות שלא יצא לי לשמוע את החדש יותר מדי פעם אז אני לא יודע..

אגב, Herbert the Pervert זה לא הזקן מ"איש משפחה"? כאילו, הוא גם פדופיל כזה אז לא יודע... קישרתי
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
ilyagz
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilyagz »

בינתיים יצא לי לשמוע רק את SMASHING THE OPPONENT ואת LEGEND OF THE BLACK SHAWARMA מה אלבום החדש אבל VICIOUS DELICIOUS היה ממש טוב

בתכלס להקה מצויינת
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

הקפצה פסיכית אבל במקום לפתוח תרד חדש וזה מאוד קשור
בקרוב יוצא אלבום חדש למי שיודע או לא יודע.. אבל
מי הולך להופעה שלהם ב 10 בפבואר? {יחד עם ה BALTAN BIT BOX ועוד 2 להקות} כל מי שלא הספיק לקנות כרטיס פתחו הופעה נוספת בגלל הביקוש ב 11 בפבואר
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

Ive got a ticket...
Its going to be lege... wait for it

wait for it...

nd of the black shwarma :)
הגודל אוהו קובע....
שלח תגובה