Lockerz

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

אוריאל
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Lockerz

שליחה על ידי אוריאל »

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3785788,00.html

מי שרוצה הזמנה שיפרסם פה את האימייל שלו, כרגע האתר לא עולה, אבל ברגע שהוא יעלה אני אשלח לכל מי שרוצה..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
SaintDevilS
MTGil Wizard

שליחה על ידי SaintDevilS »

איך אתה השגת הזמנה אז?
והמשלוחים רק לארה"ב בינתיים? בגלל זה אתה מתכוון עד שהאתר יעלה?

mooncake91@gmail.com
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

חבר שלי שלח לי..
המשלוחים כרגע רק לארה"ב אבל זה אמור להשתנות..
לא, כשאמרתי לא עולה זה היה כי האתר נפל לאיזה חצי שעה..

שלחתי..
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בולשיט אחד גדול. מה הם מרוויחים מזה?
תמונה תמונה
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Kroen כתב:בולשיט אחד גדול. מה הם מרוויחים מזה?
תכלס לא יודע, אבל מכיוון שהם ממומנים ע"י חברה גדולה ומוכרת, והמנכל"ית שלהם היא אשת עסקים מכובדת שהייתה גם סמנכל"ית באמזון, אני בספק אם הם יכולים להרשות לעצמם לרמות לקוחות.

חוץ מזה שהכתבים של YNET קיבלו את מה שהם הזמינו..
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

הם לא ירמו ישירות, הם פשוט תמיד יגידו לך שאזל הכל מהמלאי. זה טריק מוכר.
תמונה תמונה
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Kroen כתב:הם לא ירמו ישירות, הם פשוט תמיד יגידו לך שאזל הכל מהמלאי. זה טריק מוכר.
הם הבטיחו למלא את המלאי, וYNET קיבלו את המתנות שלהם, וגם אם הכל אוזל, מה אכפת לך? איזה פרטים אתה ממלא? אתה לא ממלא כרטיס אשראי או משהו..

נ.ב: הם מרוויחים כי אנשים יקנו מהם גם בכסף אמיתי כשהאתר ייצא מבטא וזאת תהיה אופציה..
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אין לי מה להגיד חוץ מזה שאנשים פתיים מדי. אין אין מתנות חינם בחיים. ובטח הם נותנים לכל מי שבבטא כדי שאחרי שהבטא תיגמר כולם יהיו "הם נותנים מתנות באמת!" תמשיכו להיות פתיים. אני עז אם מישהו מכם מקבל משהו משם.
תמונה תמונה
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לפי מה שהבנתי אתה עונה שם על כל מיני סקרים וכאלה. זה יותר זול מאשר להחזיק מוקד עם 200 איש שמתקשרים ולרוב נתקלים באנשים שלא בא להם בכלל לענות.

הם מקבלים תשובות מהר יותר ובכמות גדולה יותר וחברות מוכנות לשלם להם הרבה מאוד כסף תמורת מידע כזה. מבחינת חברה גדולה, ההבדל בין פרסום בגוגל או ביאהו (למשל) יכול להיות מאוד משמעותי, אז מידע מחמישה מליון גולשים על איזה אתר הם מעדיפים הוא יקר מאוד.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

תשלח לי ניראה מה זה שווה
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

תשלח גם לי, נבדור את זה
omri.sin@gmail.com
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

boblik.bob@gmail.com

אשמח אם תשלח לי כבר הרבה זמן רציתי
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

לא הבנתי איזה אזור זמן אנחנו בהרשמה וישראל לא מופיע אז איך ישלחו לנו את המתנות
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

konortov כתב:לא הבנתי איזה אזור זמן אנחנו בהרשמה וישראל לא מופיע אז איך ישלחו לנו את המתנות
עוד לא הבנת? לא ישלחו.
תמונה תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הסבירו לך למה הם מרוויחים מזה, הסבירו לך שאנשים קיבלו מתנות, אם אין לך שום דבר חכם להגיז אז עדיף שפשוט תשתוק.
אני גם אשמח לאימייל, havronim@gmail.com
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

האמת שאני מסכים עם קרואן, דברים בחינם זה טוב ויפה, אבל אני צריך להוסיף חברים ע"מ להגדיל את הנקודות שלי באמת, וכמו שבהונאות פירמידה אתה מגיע אחרי מחזורים מועטים למספר בלתי אפשרי, גם כאן בסופו של דבר אתה או בראש הפירמידה ומרוויח כמה מתנות, או בתחתית ומקבל מתנה כל חצי שנה בערך, עם השקעה יומית של זמן. זה שווה את זה, או בכלל אפשרי להרוויח מזה? לא ברור לי.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ryoga כתב:הסבירו לך למה הם מרוויחים מזה, הסבירו לך שאנשים קיבלו מתנות, אם אין לך שום דבר חכם להגיז אז עדיף שפשוט תשתוק.
יש לך מושג כמה אתרים יש עם "הסבר" הגיוני שכזה? אתרים שאתה אמור להרוויח מאות דולרים ע"י צפייה בפרסומות כי מה, זה הגיוני הרי האתר מרוויח כסף מפרסומות אז הוא יכול לשלם לך... יש אלפי אתרים כאלה. וכולם בולשיט. הכל נשמע הגיוני על הנייר אבל בתכל'ס? בתכל'ס אף אחד מכם לא יקבל משם כלום. אם מישהו מכם יקבל משהו, תחזרו ותציגו את הטענות שלכם שוב. עד אז הכל בחזקת בולשיט.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

PopperThingi כתב:זה שווה את זה, או בכלל אפשרי להרוויח מזה? לא ברור לי.
אם אתה אדם בשנות העשרים המאוחרות שלו עם עבודה והכנסה קבועה ומספקת, קרוב לוודאי שזה לא משתלם. אם אין לך הכנסה קבועה ויש לך הרבה זמן פנוי, זו דרך להמיר זמן פנוי למשהו בעל ערך, גם אם היחס בין זמן לתגמול נמוך משכר מינימום. רק אתה יכול לעשות את החשבון האם זה שווה את זה.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

PopperThingi כתב:האמת שאני מסכים עם קרואן, דברים בחינם זה טוב ויפה, אבל אני צריך להוסיף חברים ע"מ להגדיל את הנקודות שלי באמת, וכמו שבהונאות פירמידה אתה מגיע אחרי מחזורים מועטים למספר בלתי אפשרי, גם כאן בסופו של דבר אתה או בראש הפירמידה ומרוויח כמה מתנות, או בתחתית ומקבל מתנה כל חצי שנה בערך, עם השקעה יומית של זמן. זה שווה את זה, או בכלל אפשרי להרוויח מזה? לא ברור לי.
אבל הפואנטה היא שכרגע זה בבטא, וכרגע אתה מקבל נקודות על הזמנת חברים, על כניסה לאתר ועל זה שאתה עונה על שאלות, כשהזמנת חברים גם מאפשר לך(במידה וצירפת 20) לקבל פי 2 נקודות על כל דבר אחר.
אבל ברגע שזה ייצא מבטא יהיו עוד הרבה דברים שאתה יכול לעשות שם כדי לקבל נקודות, ולא רק להזמין חברים, ככה שזה לא ייתקע..

נ.ב: בניגוד להרבה אתרים בסגנון כתוב גם בדיוק מתי הם ייצאו מבטא.

Kroen כתב:
ryoga כתב:הסבירו לך למה הם מרוויחים מזה, הסבירו לך שאנשים קיבלו מתנות, אם אין לך שום דבר חכם להגיז אז עדיף שפשוט תשתוק.
יש לך מושג כמה אתרים יש עם "הסבר" הגיוני שכזה? אתרים שאתה אמור להרוויח מאות דולרים ע"י צפייה בפרסומות כי מה, זה הגיוני הרי האתר מרוויח כסף מפרסומות אז הוא יכול לשלם לך... יש אלפי אתרים כאלה. וכולם בולשיט. הכל נשמע הגיוני על הנייר אבל בתכל'ס? בתכל'ס אף אחד מכם לא יקבל משם כלום. אם מישהו מכם יקבל משהו, תחזרו ותציגו את הטענות שלכם שוב. עד אז הכל בחזקת בולשיט.
אני חושב שהכתבים של YNET לא היו משקרים לך רק כדי לחלק עוד הזמנות, אם אתה חולק עלי, תהנה.

נ.ב: קיבלתי כסף לPAYPAL מאתר כזה פעם..
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

כמו שאמרתי, ברור שהם יחלקו מתנות למי שבבטא, כדי שמתי שתיגמר הבטא כולם יאמינו שגם להם הם יתנו מתנות ויפלו בפח. תלמד לקרוא.
תמונה תמונה
שלח תגובה