מה אתם משחקים???

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Seeker Of Rain
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

chaosblack כתב:היה אמור לצאת חודש הבא אם אני זוכר נכון. נדחה לשנה מאותו יום.
איפה ראית את זה? מקור מוסמך או שמועה?

לPC כבר נאמר שזה נדחה לרבעון הראשון של 2010 - אבל לXbox ולPS3 התאריך עדיין 17.11 ככל הידוע לי.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

אני עובד בפריק. שמעתי את זה מאליק וגם מאוריין במקרים נפרדים.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

נדחה? חרא!
עוד משחק שיגיע לארץ חצי שנה אחרי שהוא יוצא? פשוט מושלם....
טוב, נזמין מאמזון
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

אתם קונים משחקים??? :eek: :eek: :eek:

אני יכול להשיג לך את זה ברוסית שבועיים לפני שזה יוצא ובאנגלית באותו יום ולא משנה אם זה בארץ או לא אני מדבר על מתי זה בכללי
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אני יודע, אבל יש לי מינימום כבוד לחלק מהיוצרי משחקים. לפעמים אני רוצה לשלם, פשוט כי המשחק שווה את זה.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

אהה.... אתה רוצה להגיד לי ששבשביל כבוד לחברה שעשתה את המשחק אתה משלם 300 שקל כשאתה יכול להשיג את זה חינם???וגם זה שתקנה לא ישפיע על זה כי הוא לא ירוויח כסף הוא ירוויח במידה וחנויות או חברות גדולות אחרות יקנו את המשחק.כך שגם אם תקנה וגם אם לא החנות תזמין את זה בכל זאת ובכל זאת הוא ירוויח אפילו אם תקנה וגם אם לא.

כך שהמסקנה היא שלא שווה לקנות את המשחק. אפילו יהיה לו הרבה יותר משתלפ אם תשלח לו את הכסף במקום לקנות :eek: אבל החלטה שלך בכל זאת כך isohunt.com זה יביא לך טורנט אם מיליארד מעלים וזה יוריד לך בשניה בדרך כלל תכתוב פשוט במנוע חיפוש שמה.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

רגע, אז אתם אומרים שיש עיכוב ביציאה של המשחק או רק בהגעתו לארץ (זה קריטי עבורי כיוון שאני אוכל לבקש את זה מחבר שגר בארה"ב)
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אני מודע לכל מה שאתה אומר. אבל מה נראה לך שחנות עושה עם עודפים? מה נראה לך כשקורה כשיש יותר מידי עודפים? בסופו של דבר, אנחנו עלולים להגיע למצב שבו חנויות יפסיקו לקנות מחברות, וחברות יפסיקו לפתח.
אבל כבר עברתי את הויכוח הזה עם יותר מידי אנשים ואין לי כוח לעבור עליו שוב.

עריכה: ואתה יודע מה? כן, מתוך כבוד לחברה. סוף הסיפור.

עריכה לעודד: יש עיכוב ביציאה בכלל ולפי מה שנכתב פה יהיה עוד עיכוב בהגעה לארץ (מעבר לעיכוב ביציאה).
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

חיים שלך וכסף שלך אני לא יתערב אבל תחשוב על זה טוב
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

אוריאל כתב:
WHATEVER כתב:dota for life
QFT, ניסית את HoN? לא אהבתי כל כך, למרות שיש הרבה דברים שם שצריך להכניס לדוטה..
כמובן שהפלטפורמה של HON טובה יותר מBNET או גארנה, אבל יש כל מני אלמנטים משחקיים שלא הכניסו לHON וחבל.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

shtcukhe כתב:חיים שלך וכסף שלך אני לא יתערב אבל תחשוב על זה טוב
נראה לי שאתה זה שצריך לחשוב על זה טוב.
אם כולם היו בגישה הזאת - אז משחקים (שאנשים השקיעו חודשים ארוכים מחייהם כדי לפתח) לא היו מרוויחים כסף אף פעם (ואז גם לא היו יוצאים יותר משחקים).

יש משחקים שהוצאה של 100-200 שקל שווה את התמורה שאתה מקבל - שעות, ימים וחודשים ארוכים של כיף והנאה.
אס מעוין זה שיט-רר!
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

כל אדם ואיך שהוא יש אנשים שיקנו 50 כאלו רק בשביל הכבוד ויש כאלו שירידו את זה בחינם. וחלק ממה שאתה אומר נכון וחלק לא כי בהתחלה כולם יקנו את המשחק ואז יעלו אותו ויהיה אפשר להוריד אבל בכל זאת הוא ירוויח וגם נגיד שכל חנות יש לה 5 עותקים של המשחק ואפילו אם המשחק יעלה 10 שקל הוא ירוויח מיליונים אם לא מיליארדים כי אנחנו מדברים על משהו עולמי וכמו שאמרתי זה שאתה תקנה את המשחק או לא לא ישנה כלום כי חברות וחנויות תמיד יקנו כמה עותקים(2-10)בתקווה שיבואו בנאדם ויקנה נכון שבעוד 20 שנה אם זה ימשיך להיות ככה אז כמויות המשחקים שיצרים תרד אבל משחקי הרשת יגברו בגלל שאנשים יתחילו להשקיע בהם במקום משחקים אחרים והם ירוויחו מכל מיני תוספות למניהם שהם יביאו תמורת כסף והרווח בכל זאת יהיה
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

shtucukhe, זה פשוט לא נכון. משחקים לא מוכרים כמויות כאלה, משחק שמוכר מיליון זה הצלחה, שיא מטורף זה 10 מיליון, ואם אין לך בשם Mario ~insert name here~ Wii/DS אתה לא הולך למכור יותר מחצי שנה לפני שיורידו את המחיר של המשחק לחצי ויזרקו אותו למבצעים.
ודרך המחשבה ש"חנות תמיד קונה עודפים", לא נכונה. חנות שלא מכרה סטוקים של מוצר תחזיר אותו.

ובואו אני אספר לכם סוד: Steam פועל כבר המון זמן ומוכר לכם משחקים ישנים/חדשים מדהימים במכירים מעולים ובמבצעים כל הזמן.

אני משחק עכשיו Team Fortress 2 ו-Left 4 Dead. אין על Valve
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

כן, קניתי דרכם Portal וסדרת Half Life 2.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

WHATEVER כתב:
אוריאל כתב:
WHATEVER כתב:dota for life
QFT, ניסית את HoN? לא אהבתי כל כך, למרות שיש הרבה דברים שם שצריך להכניס לדוטה..
כמובן שהפלטפורמה של HON טובה יותר מBNET או גארנה, אבל יש כל מני אלמנטים משחקיים שלא הכניסו לHON וחבל.
אני גם מעדיף את DOTA, אבל אני מת שיכניסו לשם כל מיני שטויות כמו HOTKEYS אחידים ונוחים, ועוד די הרבה דברים טובים מHON..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

הHOTKEYS של דוטא אולי לא אחידים, אבל של HON ממש לא נוחים, אלא אם כן אתה עובד בשזירת חבלים למחייתך.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

WHATEVER כתב:הHOTKEYS של דוטא אולי לא אחידים, אבל של HON ממש לא נוחים, אלא אם כן אתה עובד בשזירת חבלים למחייתך.
נכון, העובדה שA וQ מפריעים אחד לשני היא בעייתית, אבל ZEUS, והRAZOR החדש מקבלים בדוטה הוטקיס אפילו יותר גרועים, לא צריך להישאר באמת על QWER, אבל אם לכל הגיבורים היה משהו כמו WERB או WERN בהוטקיס זה היה כל כך משפר את המשחק שזה מדהים.
בנוסף, הצורה שבה הטבלה ובחירת היכולות עובדות בHON מעולות, רק חבל שאי אפשר לבחור יכולת עם ההוטקי שלה..

בתכל'ס יש הרבה דברים שדוטה/גארנה יכולים לקחת מHON, אבל כרגע יש יותר דברים שHON צריך לקחת מדוטה, כך שדוטה עדיין יותר טוב..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
scorpion king
Scorpion doom lord

שליחה על ידי scorpion king »

oblivion כבר כמעט שנתיים. עם כמה הפסקות בשביל the witcher ו- titan quest

בשמירה שלי בoblivion יש לי כמעט בכול master ועשיתי את כל המשימות שאני מכיר ועדיין כל יום אני מגלה דברים חדש.
scary voice - fear me i killed hundreds of time lords
the doctor - fear me i killed them all.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Tales of Monkey Island שקניתי תמורת 120 שקל טבין ותקילין והלכו ישירות ליוצרים של המשחק.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

scorpion king כתב: עם כמה הפסקות בשביל the witcher ו- titan quest
אחלה משחקים. The Witcher סיימתי כבר ו-Titan Quest לא סיימתי עד הסוף (עד סוף Legendary) אבל מיציתי אותו :P
שלח תגובה