קונסטרקטד פוסט זנדיקר

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
אוריאל
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

קונסטרקטד פוסט זנדיקר

שליחה על ידי אוריאל »

מישהו הסתכל בדצ'ק? זה נראה כאילו ג'אנד אגרו לקח חצי מהטופ 8 בכל הטורנירים שהתקיימו השבוע! זה מפחיד כמה שהוא ניצח, עכשיו רק נותר לחכות לטורנירים של יפנים כדי לראות מה הצליחו לשבור(*אהמ*pyromancer's ascencion)...
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

לג'נד יש מנה טובה, וקלפים טובים, זה אחלה דק. אני לא רואה שום סיבה שהוא יתפקד גרוע עד שמישהו יבנה דק עם 15 מאס רמובלים.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

כבר מסתובבים לא מעט דברים חמודים עם Pyromancer's, הבעיה שהם קצת איטיים (אבל פעמיים Cruel זה עדיין ממש כואב!)

עריכה: עכשיו אני תוהה עד כמה אני צריך להתכונן ל-Jund מבחינת סייד... הממ...
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

sinithar כתב:כבר מסתובבים לא מעט דברים חמודים עם Pyromancer's, הבעיה שהם קצת איטיים (אבל פעמיים Cruel זה עדיין ממש כואב!)

עריכה: עכשיו אני תוהה עד כמה אני צריך להתכונן ל-Jund מבחינת סייד... הממ...
מאוד..
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

יש יותר מידי קלפים לסייד... ארג...

מה שבטוח, יהיה מעניין בניימלס
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

כבר אפשר לראות שדקי שארדס ממש חזקות עכשיו, באופן כללי. מילינג UB גם נראה שחיק עכשיו אם בונים אותו נכון.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Dragon Slayer כתב:כבר אפשר לראות שדקי שארדס ממש חזקות עכשיו, באופן כללי. מילינג UB גם נראה שחיק עכשיו אם בונים אותו נכון.
מילינג יצטרך להיות WUB או לפחות wUB, תחשוב שPTE יהיה רימובל מאוד מאוד חזק/מפעיל אוטומט לארצ'ייב טראפ, וחוץ מזה לבן ייתן לך DOJ וWALL OF DENIAL ועוד הרבה קלפים שאתה צריך כדי לשרוד..
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

הטורנירים שאתם רואים הם טורנירים במג'יק ליג.. לא יודע עד כמה אפשר לקחת אתהתוצאות שם ברצינות. הייתי ממליץ לחכות להיום בערב שיהיו התוצאות של הטורניר של סטאר סיטי.
עידו.
yoavzim123
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoavzim123 »

5k top 8:

5 jund aggro
1 boros
1 rdw
1 vamps

איזה כיף!
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

פשוט מרנין :\

פורסמו ליסטים?
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

הבעיה שלכם היא הג'נד אגרו? זה היה כ"כ צפוי - הדק הזו יכולה להריץ את הקסמים הכי טובים בכל הטייפ 2 (broodmate, leech, pulse, blighntning...) והיא כמעט לא אבדה כלום ברוטציה...

Anyway, מה זה הדק boros ו-rdw? מעניין אותי לראות את הליסטים :)
שימוש טוב ל-Harm's Way:
You could use Harms Way with Great] Whale being blocked by Goldenglow Moth and redirect it to a Vizzerdrix that had a [jump put on it.

Me - What The Hell? :)
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

זה יוצר בעיות עם בניית הסייד, שום דבר מעבר. צריך לשקול עד כמה ועל חשבון מה להתכונן יותר חזק למאץ'-אפ נגדו.

RDW- בטח סתם גובלינים עם Bolt+Burst
RW- הרבה יצורים קטנים ואגרסיבים ורימובלים איכותיים. כי אם המטא מאפשר את זה, למה לא?
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

yoavzim123 כתב:5k top 8:

5 jund aggro
1 boros
1 rdw
1 vamps

איזה כיף!
איך אתה יודע? יש ליסטים?
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

Shali כתב:
yoavzim123 כתב:5k top 8:

5 jund aggro
1 boros
1 rdw
1 vamps

איזה כיף!
איך אתה יודע? יש ליסטים?
אני ראיתי שמישהו אמר משהו בסיגנון בפורום של SCG
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

ראיתי שאמרו 5JUND אבל לא ראיתי שום מידע לגבי האחרות.

וזה שהרבה ג'אנד הגיעו ל טופ 8 לא אומר שזאת בהכרח הדק הטובה ביותר. מן הסתם אם היו 60% מהדקים ג'אנד אז זאת תוצאה סבירה.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

Shali כתב:ראיתי שאמרו 5JUND אבל לא ראיתי שום מידע לגבי האחרות.

וזה שהרבה ג'אנד הגיעו ל טופ 8 לא אומר שזאת בהכרח הדק הטובה ביותר. מן הסתם אם היו 60% מהדקים ג'אנד אז זאת תוצאה סבירה.
מה גם שמיד אחרי הרוטציה קשה יותר להכין דק קונטרול מותאם למטא מאשר דק אגרו מותאם למטא, תוך כמה שבועות כבר נראה דקי קונטרול זוכים בטורנירים.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
שלח תגובה