צו ראשון

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

RocketLauncher
Dead On Craft
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי RocketLauncher »

Antrax כתב:בתקופתי זה היה "בעת שהיה שרוי בגילופין, היה מלהג דברי הבל ללא הרף". יפה שהצבא מתעדכן מפעם לפעם.

שאלה, מישהו מכם מכיר מישהו שאשכרה התקבל לגאמא הזה? אח של חברה שלי קיבל זימון, עברתי על השאלון שהוא היה צריך למלא, וזה די נראה כאילו הם מחפשים גרסה בת 17 של מהנדס מנוסה. לא ברור לי אם קיבלתי רושם לא נכון, או שהאנשים האלה באמת קיימים. כאילו, אני הייתי די טוב בזה כשהייתי צעיר, אבל אין שום סיכוי שהייתי מתקבל לגאמא הזה גם אילו זה היה קיים בזמני. היום אולי הייתי יכול להתקבל. הם באמת מחפשים אך ורק גאונים מטורפים, או שסתם יש להם שאלון מפחיד?
די הופתעתי כשעברתי את המבחנים הראשוניים, ועוד יותר את כשעברתי את הראיון שאחרי :P.
עשיתי תחקיר בטחוני, ואחריו אמרו לי שיש מועמדים מתאימים יותר... בכל מקרה, לפי מה שהסבירו לי גם אם אתה לא מתקבל לגאמ"א, עצם זה שהוזמנת ואולי עברת חלק משפיע על תפקידים אחרים בחיל.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

שלחו לי באתר של מיטב במה שנקרא הקיוסק האישי, שבמידע פסיכוטכני אני מתאים לצוות אוויר. מה זה אומר?
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מממ נראה לי זה אומר להיות טכנאי מטוסים...דווקא לא כזה רע יחסית
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

זה אומר שתקבל מתישהו זימון למבדקים לצוות אוויר, מה שבמידה ותצליח הופך לטיס.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עד כמה שידוע לי טיס נחשב קרבי לא? אז אם ההורים שלו לא חתמו לו על ההצהרה הוא לא בדיוק יכול ללכת לשם
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

זה אומר שאתה הולך למין ראשוני לצוות אוויר אם עברת ירפא א אם עברת את זה ירפא ב ואם עברת את זה גיבוש

אחרי הגיובש עושים נראה לית חקיר בטחוני
ואם עברת את כל השלבים האלו אתה מגיע לקורס שלוקח כמה שנים וגם בו הרבה נופלים לא סתם קשה להיות טייס...
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אבל גם אם הייתי בקורס טיס ונפלתי תוך כדי, אז אני עדיין אהיה בחיל האוויר ואני לא אעבור פתאום למשהו אחר.
תמונה
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

123321 כתב:אבל גם אם הייתי בקורס טיס ונפלתי תוך כדי, אז אני עדיין אהיה בחיל האוויר ואני לא אעבור פתאום למשהו אחר.
נכון רק רציתי להדגיש שלהיות טייס זה לא 3 שלבים וגמרנו
בתכלס אם הגעת לקורס זה כבר אומר עליך משהו וזה אפילו שווה להיות בקורות חיים ולהיות בחיל האוויר גם אם זה לא טיס זה ממש טוב פשוט להגיע לטייס זה קשה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לטוס זה לנהוג במכונית מעופפת. מי שחושב שזה הופך אותו למומחה לכל דבר ועניין, שיבושם לו. רק שיזכור שהגישה הזו משותפת אך ורק לאנשים אחרים שהתקבלו לקורס טיס. יש בח"א נטיה לשלוח נפלי טיס למקומות לא רעים כדי לעודד אנשים ללכת לקורס טיס וכי בכל זאת מדובר בקב"א גבוה, אבל יש לנפלי טיס האלה נטיה מצחיקה לחשוב אחרי זה שהם נזר הבריאה, מה שעלול לגרום להם ליפול חזק על הפנים.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

דורון אם זה היה פייסבוק הייתי עושה לייק.
לא ברור למה אנשים חושבים שטייסים הם אלוהים או משהו כזה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הקטע המצחיק הוא שזה ממשיך אחרי זה גם לאזרחות....טייסים למשל שמגיעים לכל מיני חברות הייטק חושבים שהם אלוהים...
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

Shali כתב:לא ברור למה אנשים חושבים שטייסים הם אלוהים או משהו כזה.
כי הם משתמשים בכלים הכי יקרים והכי מסובכים של צה"ל. (מסוקים/מטוסים)
תמונה
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

לפי מה שאמרת עכשיו, אנשי הצוללות הם אלוהים :D
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

לא חושב שטייסם הם אלוהים פשוט נראה לי הכי קשה להגיע לטייס הכי הרבה שלבים כדי להתקבל לקורס וגם בקורס יש סיכוי סביר שתיפול
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

konortov כתב:לא חושב שטייסם הם אלוהים פשוט נראה לי הכי קשה להגיע לטייס הכי הרבה שלבים כדי להתקבל לקורס וגם בקורס יש סיכוי סביר שתיפול
יש מקומות שמקבלים פחות במחזור..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

שלום לכולם שוב.
בהמשך תהליכי הגיוס שלי, קיבלתי זימון לצוות-אוויר ליום ראשון ה-18/4. אבל דחיתי אותו ליום שני ה-26/4. (סתם יותר נוח לי)
מישהו היה שם ויש לו עצות? איך לעבור? מה לעשות? מה לא לעשות? וכולי.

תוודה לכל העוזרים, ארן.
תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

המיונים הראשוניים הם לא כל כך קשים. כל מיני שאלות הגיון, חלק מזכירות את הפסיכוטכני. אחר כך יתנו לך כמה שניות לראות מכונה בנויה עם מלא חלקים, ואז תצטרך לפרק אותה ולהרכיב מחדש. לא נורא אם לא תצליח בדיוק, זה מאוד נדיר שמישהו זוכר את המיקום של כל חלק, העיקר שזה יראה בערך אותו דבר.

כך בחשבון דבר אחד: הצבא מאפשר לך לחתום ויתור לצוות אוויר רק בגיבוש, אבל הם כל הזמן חופרים על זה שאם לא תגיע לאיזה מיון זה עלול לפגוע במסלולים אחרים שתלך אליהם. לכן אם אתה לא רוצה חייל אוויר יש שתי אפשרויות:
1. להמשיך להגיע לכל המיונים (יש לא מעט), לעשות מה שאתה יכול ולחתום ויתור בגיבוש.
2. אם אין לך כוח להגיע לכל מיון, פשוט להיכשל בכוונה באחד מהם (thats what i did).

בהצלחה בכל מקרה :cool:
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

RocketLauncher כתב:המיונים הראשוניים הם לא כל כך קשים. כל מיני שאלות הגיון, חלק מזכירות את הפסיכוטכני. אחר כך יתנו לך כמה שניות לראות מכונה בנויה עם מלא חלקים, ואז תצטרך לפרק אותה ולהרכיב מחדש. לא נורא אם לא תצליח בדיוק, זה מאוד נדיר שמישהו זוכר את המיקום של כל חלק, העיקר שזה יראה בערך אותו דבר.

כך בחשבון דבר אחד: הצבא מאפשר לך לחתום ויתור לצוות אוויר רק בגיבוש, אבל הם כל הזמן חופרים על זה שאם לא תגיע לאיזה מיון זה עלול לפגוע במסלולים אחרים שתלך אליהם. לכן אם אתה לא רוצה חייל אוויר יש שתי אפשרויות:
1. להמשיך להגיע לכל המיונים (יש לא מעט), לעשות מה שאתה יכול ולחתום ויתור בגיבוש.
2. אם אין לך כוח להגיע לכל מיון, פשוט להיכשל בכוונה באחד מהם (thats what i did).

חשוב לציין, שהם ידרשו ממך לא להגיד לאף אחד כלום על מה שקורה במיון. אפילו לא עם האנשים שעשו איתך אותו. אחרי שתצא מכל אחת מהבדיקות תהיה שתיקה מביכה, כי אף אחד לא רוצה להיות הראשון להפר את ההוראה המוזרה הזאת. זה די מבדר.

תהיה רגוע, צוות אוויר זה קל. אתם תהיו בין 10 ל-13 ככה וכמעט כולם / כולם יעברו. אל תלחץ.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

PopperThingi כתב:
RocketLauncher כתב:המיונים הראשוניים הם לא כל כך קשים. כל מיני שאלות הגיון, חלק מזכירות את הפסיכוטכני. אחר כך יתנו לך כמה שניות לראות מכונה בנויה עם מלא חלקים, ואז תצטרך לפרק אותה ולהרכיב מחדש. לא נורא אם לא תצליח בדיוק, זה מאוד נדיר שמישהו זוכר את המיקום של כל חלק, העיקר שזה יראה בערך אותו דבר.

חשוב לציין, שהם ידרשו ממך לא להגיד לאף אחד כלום על מה שקורה במיון. אפילו לא עם האנשים שעשו איתך אותו. אחרי שתצא מכל אחת מהבדיקות תהיה שתיקה מביכה, כי אף אחד לא רוצה להיות הראשון להפר את ההוראה המוזרה הזאת. זה די מבדר.

תהיה רגוע, צוות אוויר זה קל. אתם תהיו בין 10 ל-13 ככה וכמעט כולם / כולם יעברו. אל תלחץ.
לא, זה תלוי איפה, חברים שלי שעשו בירושלים אמרו כל פעם שכולם עברו חוץ מ1 או 2, אבל אלו שעשו בבאר שבע אמרו שאצלם רק 2 או 3 מכל הקבוצה עברו...
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

בהצלחה

שליחה על ידי ido55558 »

בהצלחה לך! :D
קונה מטבעות עתיקים
למי שיש ומוכר לשלוח לי מייל: ido55558@walla.com
שלח תגובה