(6/3/2010) PTQ San Juan - הנושא הרשמי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Y
מנהל טכני
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

(6/3/2010) PTQ San Juan - הנושא הרשמי

שליחה על ידי Y »

עוד שבועיים זה קורה! השמן והרזה חוזרים ובגדול עם PTQ San Juan!

זמן:
יום שבת, 6/3/2010.
הרשמה תפתח ב-10:00 ותיסגר ב-10:50 בדיוק. סיבוב ראשון יתחיל ב-11:00.
שחקן שיגיע להירשם אחרי סגירת ההרשמה ולפני סיום הסיבוב הראשון, יוכל לעשות זאת, אך יירשם לו הפסד בסיבוב זה. שחקן שיגיע לאחר מכן לא יורשה להשתתף כלל בטורניר הראשי.
תקפידו להגיע בזמן!

שוק המעצבים, קומה תחתונה, דיזינגוף סנטר (במידה ועדיין בשיפוץ, הטורניר יועבר לגשר).

פורמט:
הטורניר יהיה טורניר Extended. ביום הטורניר פורמט Extended יכלול את כל ההוצאות מ-Mirrodin ועד Worldwake (כולל), הוצאות תשיעית, עשירית ו-M10.
רשימת הוצאות מלאה, כולל קלפים אסורים לשימוש נמצאת כאן.

הטורניר יתנהל בשיטת Swiss, כאשר כמות הסיבובים תיקבע לפי כמות השחקנים.
לאחר סיום סיבובי ה-Swiss, ישוחק Top 8 (או Top 4, במידה ויגיעו פחות מעשרים וארבעה שחקנים) בשיטת Single Elimination.

Side Events:
פתיחת ה-Side Events תלויה בכמות השחקנים המעוניינים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לאחר את שעת התחלת טורנירים אלו ע"מ למנוע פגיעה בטורניר הראשי.
במקביל לטורניר הראשי יתקיימו:
  1. דראפטים ZZW.
  2. פורמטים כיפים לא מדווחים:
    • דראפט Repacks. כל בוסטר מורכב מרר אחד, שלושה אנקומונים ואחד-עשר קומונים מהוצאות אקראיות (ההבדל בהוצאות גם בקלפים שמרכיבים את הבוסטרים, לא רק בין הבוסטרים עצמם). ע"מ שיהיה מעניין, בין הררים יהיו Sower of Temptation ,Damnation ועוד דברים טובים! (במידה ויהיה ביקוש, יש מספיק בוסטרים לשני דראפטים. יפתחו ברגע שיתמלאו)
    • דראפט Peasant, שבו הבוסטרים יורכבו מקומונים בלבד. (יש בוסטרים לשני דראפטים. כל הקודם זוכה!)
במידה ונראה היענות לפורמטים הלא שגרתיים, נשקול לארגן "טייפ 4" ודראפט מבוסטרים רנדומליים (בוסטרים סגורים, לא Repacks) בטורנירים הבאים. הפורמטים הלא קונבנציונליים יוחלפו מטורניר לטורניר לשם הגיוון.

פרסים ומחירים:
  • בטורניר הראשי (PTQ) יתווספו שני בוסטרים לפרס על כל משתתף. למרות הוספה של חצי בוסטר לפרס לעומת טורנירי קונסטראקטד קודמים (שניים במקום אחד וחצי) אנחנו לא מעלים את המחיר לשישים שקלים (מחיר שני בוסטרים), אלא לחמישים שקלים (וסופגים את ההפרש ברווחים על חשבוננו).
  • עלות דראפט תהיה תשעים שקלים עבור שלושה בוסטרים למשחק, כאשר אנחנו מוסיפים בוסטר לפרס על חשבוננו עבור כל משתתף.
  • דראפט Repacks יעלה 40 שקלים לשחקן. שחקנים שהשתתפו בטורניר הראשי יזוכו בעבור עלות הארגון וישלמו 30 שקלים בלבד.
  • דראפט Peasant יעלה עשרה שקלים לשחקן. שחקנים שהשתתפו בטורניר הראשי יוכלו להשתתף בדראפט זה ללא עלות.
  • מוצרים נלווים:
    • מגוון פרוטקטורים (חלקים ומצויירים)- 30 ש"ח.
    • דפדפת לקלפים (תשעה מקומות בדף) - 50 ש"ח.
    • קלסר פשוט - 60 ש"ח.
    • קלסר עם ציור - 80 ש"ח.
    • דפים לאלבום - שקל לדף (ייתכן ולא ימכר).
    • דקבוקס פשוט - 20 ש"ח.
    • דקבוקס שקוף קשיח (שני חלקים) - 20 ש"ח.
    • דקבוקס - 30 ש"ח.
    • דקבוקס מגנטי (מהודר) - 50 ש"ח.
*בפורמטים המיוחדים יחולקו פרסים בצורת חולצות מג'יק או קלפי DCI לבחירת המנצח (נשקלת האפשרות להוסיף מוצרים נלווים למג'יק כבחירה נוספת).
במעמד קבלת הפרסים ניתן יהיה להמיר ארבעה בוסטרים בשובר המקנה השתתפות בדראפט (לא מוגבל בכמות, אבל יתאפשר רק בעבור בוסטרים שנתקבלו מאיתנו כפרסים או נקנו מאיתנו ביום הטורניר).
עלות דראפט באמצעות שובר תהיה שובר+עשרה שקלים, כאשר שחקנים שקיבלו את השובר מאיתנו (ולא בטורניר אחר) יוכלו להשתתף ללא העלות הנוספת.

חשוב: תשלום באמצעות בוסטרים לא יתאפשר!

נהלי PTQ נוספים:
יהיה צורך ברישום חבילות. שחקן לא יוכל להירשם לטורניר ללא רשימה.
ע"מ לחסוך בזמן, מומלץ להגיע עם רישום מהבית.
ע"מ למנוע טעויות, מומלץ להגיע עם רשימה מודפסת ולא בכתב יד. חשוב לשים לב כי קיצורים בשמות של קלפים או כינויים לא יתקבלו. הקפידו לרשום שמות מלאים של קלפים!
פרוטקטורים עם ציורים לא יהיו חוקיים לשימוש ב-PTQ (אין בעיה להשתמש בהם ב-Side Events). מומלץ לרכוש פרוטקטורים חלקים מראש ולבדוק אותם לפני הטורניר. ככל הנראה אפשר יהיה לרכוש פרוטקטורים גם ביום הטורניר עצמו.

התנהגות:
במהלך הטורניר נדאג לשקיות זבל שיפוזרו ברחבי שטח הטורניר. אנו מבקשים להשתמש בהן ולא בשולחנות/רצפה.
אין לסחור בשטח הטורניר ללא אישור מפורש.
מקרי אלימות יטופלו בחומרה.
תנתן חשיבות עליונה לזמנים ועמידה בהם.
יש לנו את הזכות להרחיק מהטורנירים שלנו שחקנים שפוגעים בהנאת השחקנים האחרים. כל שחקן שיתנהג בצורה לא הולמת, גם אם לא מפורטת כאן, עלול למצוא את עצמו מורחק מהטורניר עצמו או מכל אירוע שנארגן בעתיד.

מסחר:
כמו שכבר פורסם, אנו אוסרים על מסחר בשטח הטורניר.
מה כן אפשרי?
  1. לשכור קלפים מאיתנו. מחירי השכרה:
    עד חמישה קלפים - 10 ש"ח.
    6-10 קלפים - 15 ש"ח.
    11-15 קלפים - 20 ש"ח.
    וכך הלאה...
    המחיר הוא אחיד ואיננו תלוי בקלפים עצמם, אלא רק בכמות. עבור השכרה של קלפים יקרים יהיה צורך בפיקדון ובמקרה של נזק נדרוש פיצוי.
    *קומונים פשוטים נשאיל בחינם, אבל חשוב להודיע לנו מראש, אחרת לא נביא אותם ביום הטורניר.
  2. ניתן להשכיר מאיתנו דקים מלאות או כמעט מלאות (עבור שחקנים שמעוניינים לבצע שינויים ברשימה שאנחנו מספקים) בעלות של 35 ש"ח עבור חבילה+סיידבורד.
  3. במידה וביום הטורניר שחקן יצטרך קלף שאין לנו כלל או שכבר השכרנו, נאפשר לקנות/לשכור משחקנים אחרים. יש לקבל מאיתנו אישור לפני ביצוע העסקה עם שחקן אחר.
  4. אנחנו מאפשרים לפתוח מכירות פומביות ולממש אותן ביום הטורניר, ובתנאי שהמכירה אושרה ע"י שי (oracle).
  5. ככל הנראה ימכרו גם מוצרים נלווים למג'יק (בוסטרים, פרוטקטורים, אלבומים וכו'...). טבלת מוצרים ומחירים תתפרסם בהמשך.
נכון לרגעים אלה שי קצת עסוק (עבודה+לימודים) ולכן התגובות שלו עלולות להתעכב במספר ימים במהלך אמצע השבוע. אנחנו מקבלים את ההודעות שלכם גם אם נראה שלא.

מה עוד?
כן, יש עוד!
  • שחקנים שיגיעו מרחוק יקבלו Rare על כל 50 ק"מ שהם נוסעים. שחקן שיגיע מי-ם, לדוגמה, יקבל קלף נדיר אחד. שחקן שיגיע מחיפה או ב"ש יקבל שניים.
  • בכל סיבוב יחולקו פרסים רנדומליים. בין השאר יחולקו חולצות מג'יק, קלפים נדירים ועוד...
  • ולדובדבן שבקצפת: הזוכה המאושר יזכה בזכות להשתתף ב-PT San Juan, ואם יממש זכות זו, כוכבי כסף יתנו סכום של $200 תמיכה להשתתפות בעלויות הנסיעה!
אנחנו משקיעים הרבה מאוד מאמץ בארגון הטורניר והמטרה היא המשך ארגון טורנירים באופן עקבי. למרות המאמצים הרבים שלנו, שינוי לטובה לא יתאפשר בלי עזרה מכם, השחקנים. דעיכת המשחק החלה עם היעלמות טורנירי הקונסטראקטד לפני כשנה והדרך היחידה להפוך את המצב היא ע"י ארגון מחדש של טורנירים. המטרה שלנו היא להחזיר את המצב לקדמותו, אבל זה לא יהיה אפשרי ללא היענות מצידכם. היענות גבוהה משמעה טורניר מלא וכיפי יותר לשחקנים מצד אחד, ומעודדת את המארגנים לארגן יותר טורנירים מצד שני.
אנחנו הרמנו את הכפפה והחלטנו לארגן למרות חוסר ההיענות בתקופה האחרונה. נשמח מאוד אם תעשו את הצעד שלכם ותגיעו. אנחנו מתחייבים להמשיך ולארגן טורנירים ע"מ שהשקעה בחבילות תחזור להיות כדאית. עתיד המשחק והקהילה בארץ תלויים בכך.

נשמח מאוד לראות את כולכם בשבת הבאה,
יובל ושי.
נערך לאחרונה על ידי Y ב 10/3/2010 , 19:06, נערך 7 פעמים בסך הכל.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אהבתי מאוד את הדובדבן שבקצפת, חזרנו לזמנים טובים יותר!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

מספר שאלות/הערות:
1. כל הכבוד לכוכבי כסף על ההחזרה של המימון! אגב- למה זה 200 דולר ולא 250 כמו פעם? אני לא שואל את זה כדי להיות חזיר וזה.. רק לידע כללי.
2. האם ישנה התחייבות כלשהי שהקופון שאני מקבל יהיה קביל בכל הדראפטים המדווחים? כולל כאלו שחנויות מארגנות, כמו פריק? אני לא רוצה לקבל קופון ולהישאר בסוף עם חתיכת נייר שלא שווה אגורה. האם זה המדיניות מעכשיו של היבואן?
עידו.
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

פשש נשמע טוב. אני חייב להגיד שאפילו ההודעה על הטורניר כתובה בצורה מקצועית :)
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

אחלה מחירים ותנאים נשמע שאתם באמת מנסים להחזיר קונסטראקטד לארץ כל הכבוד
אם תהיה דק אני אבןא
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Osbron כתב:מספר שאלות/הערות:
1. כל הכבוד לכוכבי כסף על ההחזרה של המימון! אגב- למה זה 200 דולר ולא 250 כמו פעם? אני לא שואל את זה כדי להיות חזיר וזה.. רק לידע כללי.
2. האם ישנה התחייבות כלשהי שהקופון שאני מקבל יהיה קביל בכל הדראפטים המדווחים? כולל כאלו שחנויות מארגנות, כמו פריק? אני לא רוצה לקבל קופון ולהישאר בסוף עם חתיכת נייר שלא שווה אגורה. האם זה המדיניות מעכשיו של היבואן?
עידו.
1. אני לא יודע, אבל זה הרבה יותר טוב מ-$0 שהיה נהוג עד עכשיו. אני מעריך שאם המשחק יחזור להזיז סחורה, הסכום יכול לעלות (לא תלוי בי, כמובן). אני בכל מקרה חייב לציין שהפתיעה אותי מאוד לטובה העובדה שהם פשוט נתנו מימון לפני שמצב המשחק באמת התחיל להשתפר.
2. אני "קונה" את הקופונים האלה מכוכבי כסף, כך שאני מניח שאני גם יכול להזדכות עליהם, כמו גם חנויות אחרות. אני לא יכול להתחייב, אבל נראה לי הגיוני.
konortov כתב:אחלה מחירים ותנאים נשמע שאתם באמת מנסים להחזיר קונסטראקטד לארץ כל הכבוד
אם תהיה דק אני אבןא
אין לך מה לדאוג. שלי יכול להשאיל לך את שלו כי זוהר קצת עמוס ואני מחפש L2...
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

תוכל לבדוק בבקשה את זה יובל?
זה די חשוב
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

למה אסור פרוטקטורים צבעוניים (כן אני יודע שזה PTQ)? נראה לי שבאליפות הארץ והעולם כן היה מותר צבעוני
מיצי מיאו
Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad »

יובל ושי,

אני מוריד את הכובע.
נראה שלקחתם את הנושא ברצינות, הגיע הזמן שהמשחק יקבל את הכבוד הראוי לו.
אני מקווה שהנוכחות תיהיה טובה ושבסיום הטורניר יהיה במה להתגאות.

אביעד
נערך לאחרונה על ידי Aviad ב 22/2/2010 , 16:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

למרות שזה Extended ואני לא מכיר את הטייפ בשיטף אני מקווה להגיע. בתקווה כבר מחר אני אשלח רשימה של מה שאני צריך לשי.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Yoav כתב:למה אסור פרוטקטורים צבעוניים (כן אני יודע שזה PTQ)? נראה לי שבאליפות הארץ והעולם כן היה מותר צבעוני
במהלך השנה-שנה וחצי האחרונות הותרו דברים כאלה בארץ מאחר ולא יובאו פרוטקטורים חלקים. עכשיו שיש, אני רוצה להחזיר את הטורנירים לסטנדרטים גבוהים.
ההחלטה בסופו של דבר היא של השופט הראשי, ואני סומך על השופט באליפות העולם שהוא יודע מה הוא עושה. מאחר ולי אין את המשאבים להקצות שופטים אך ורק לבדיקת דקים, אני מקל עליהם עד כמה שאני יכול.

המטרה שלי ושל שי, כמו שאפשר לראות כבר מההודעה עצמה, היא להעלות בחזרה את הרף של ארגון הטורנירים. לא עוד טורנירים שבהם מחליטים דברים ברגע האחרון, לא עוד טורנירים שבהם שחקנים מגיעים לפני תחילת הטורניר בעוד שהמארגנים מגיעים אחריו, לא עוד טורנירים עם פחות סיבובים סתם כי למארגן לא מתחשק להישאר עד מאוחר.
אחד מהדברים שאני תמיד האמנתי בהם בתור שופט (למרות התנגדות המארגנים) היא שיש דברים שנכון לעשות גם אם הם לא כ"כ נוחים למארגן, כי אני נותן שירות לשחקנים שלי ומגיע להם לקבל את מה שהם משלמים עליו. בתור מארגן אני מעמיד לעצמי את אותם הסטנדרטים ואני מתכוון לעמוד בהם.

אני גם מאמין שב-PTQ שחקנים צריכים להרגיש שינוי באווירה משאר הטורנירים, וקפדנות בכל מה שנוגע לניהול הטורניר הוא חלק מזה.
Osbron כתב:תוכל לבדוק בבקשה את זה יובל?
זה די חשוב
זיו יודע לתת את התשובות לגבי זה ואני מעריך שלא יקח לו יותר מדי זמן לקרוא את הנושא הזה ולענות באופן רשמי.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

הנדירים שמקבלים, אפשר לעבור לכם על האלבומים במטרה למצוא שיט ררים ללימיטד אינפיניטי?
תמונה
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

rif-raf כתב:הנדירים שמקבלים, אפשר לעבור לכם על האלבומים במטרה למצוא שיט ררים ללימיטד אינפיניטי?
אני מעדיף ששי יענה על זה. אני אבקש ממנו לבדוק את זה.
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

ריף, תהיה ערימה של שיט ריירים אתה מוזמן לבחור לך.
:-)
"you dont frighten us english pig dogs!"
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

סחטיין על ההשקעה נראה שהולך להיות טורניר מושקע ויפה
בהחלט הפתעה נעימה המימון הכספי כבר מן ההתחלה אני בהחלט הולך להגיע לטורניר ואני מקווה שתהיה נוכחות יפה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

באליפות העולם לא רק שהיה מותר פרוטקטורים עם ציור, היה מותר גם בלי פרוטקטורים, שזה היה קצת הזוי כי כולם קיבלו שם פרוטקטורים...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

תמיד מותר לא להשתמש בפרוטקטורים, אלא אם:
א. משתמשים באותה חבילה בקלפים מ-Alpha וקלפים מהוצאה אחרת.
ב. משתמשים בקלפים במידת שחיקה שונה.

ושוב: לי אין מספיק שופטים בשביל להקים צוות שאחראי על דק-צ'ק בזמן ששופטים אחרים נמצאים ב-Floor.
Ori_Limor
MTGil Wizard

Re: (6/3/2010) PTQ San Juan - הנושא הרשמי

שליחה על ידי Ori_Limor »

Y כתב:[*]שחקנים שיגיעו מרחוק יקבלו Rare על כל 50 ק"מ שהם נוסעים. שחקן שיגיע מי-ם, לדוגמה, יקבל קלף נדיר אחד. שחקן שיגיע מחיפה או ב"ש יקבל שניים.
יובל ושי.
חבר'ה אני מגיע מאוסטרליה.
תתחילו לחשב כמה אלבומים מגיע לי :green:
:banana:
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

Re: (6/3/2010) PTQ San Juan - הנושא הרשמי

שליחה על ידי Y »

Ori_Limor כתב:
Y כתב:[*]שחקנים שיגיעו מרחוק יקבלו Rare על כל 50 ק"מ שהם נוסעים. שחקן שיגיע מי-ם, לדוגמה, יקבל קלף נדיר אחד. שחקן שיגיע מחיפה או ב"ש יקבל שניים.
יובל ושי.
חבר'ה אני מגיע מאוסטרליה.
תתחילו לחשב כמה אלבומים מגיע לי :green:
מאחר ומאוסטרליה לארץ אתה טס ולא נוסע, הנסיעה שלך מסתכמת מנתב"ג, מה שמשאיר אותך בטווח של פחות מ-50 ק"מ מהטורניר. זה יוצא בדיוק 0 אלבומים.
אני ממליץ לך להתאמן על מטרות קצת יותר קלות לפני שאתה מנסה לתחמן אותי...
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

Osbron כתב:מספר שאלות/הערות:
עידו.
1) תודה וכמו שנאמר 200 > 0
2) זו המטרה שהקופון יהיה קביל בכול הארץ
שלח תגובה