הודעה משמחת

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

ziv
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

הודעה משמחת

שליחה על ידי ziv »

שלום לכולם

אני שמח להודיע שהסחורה השתחררה מהמכס סוף סוף
אני מודע לכך שאומנם באיחור אבל עדיף מאשר בכלל לא
כול הטורירים יעודכנו בתאריכים הנכונים לפרה רליס

כמו כן אנחנו מבינים את עוגמת הנפש שכול השחקנים מרגישים וכפיצוי
ואנו נחלק לכול שחקן שיגיע לפרה ריליס בוסטר מההוצאה החדשה במתנה

אני מקווה שתראו את הדברים כמוני - שעדיף שתתקיים קהילה אמיתית מאשר לא ותצביעו ברגליים
אני חושב שחרם או דווקא או פרנציפ של לא לבוא לא ישרת את הקהילה ויפגע בשחקנים שכן רוצים לשחק בטורירים גדולים

בתודה מראש
sed22
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sed22 »

הפיצוי של הבוסטר מתנה הוא רק לסילד דק או גם בענק הדו ראשי בפריק?
"We will give you the peace you seek, though you may not yet know you seek it."
nesherhaesh
MTGil Wizard

Re: הודעה משמחת

שליחה על ידי nesherhaesh »

ziv כתב: וכפיצוי
יהיה אפשר לשלם פחות על הטורניר במקום לקבל בוסטר ?
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

אפשר לצרף אותו לבוסטרים בשביל הבנייה?
oh my god they killed kenny!
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

שליחה על ידי HedgeKnight »

אין ספק שזו הודעה משמחת במיוחד
ויותר מכל כדאי להגיד כל הכבוד לכוכבי כסף על הפיצוי אני חושב שאולי בכל זאת אחרי שכולנו ירדנו עליהם וכעסנו שבכל זאת העתיד של מאג'יק בארץ לא עגום אלא יכול בהחלט להיות ורוד יותר
The band: Loyalty
The lead singer: Holy Shit
Copyright: Metamind,HedgeKnight.Cold Hellfire
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

kogi3 כתב: העתיד של מאג'יק בארץ לא עגום אלא יכול בהחלט להיות ורוד יותר
אוך... זיכרון קצר הוא תכונה כול כך מלבבת.

לדעתי האישית הפיצוי עצמו הוא קטנה שבקטנות. מציאת הצורה הכי זולה ליבואן לשמור על המחיר הגבוה, תוך כדי מתן מנת אופיום קטנה (עבורו) להמונים בכדי להשכיח מנפשם המיוסרת את ארועי העבר. עד לפעם הבאה בכול אופן...

לא שיש לי תלונות ליבואן במקומו הייתי עושה אותו דבר. רק בואו לא נבחר לשכוח מהר מדי או לאט מדי (גם נקמנות היא ערך לא מוצלח במיוחד).
ziv
MTGil Wizard

Re: הודעה משמחת

שליחה על ידי ziv »

nesherhaesh כתב:
ziv כתב: וכפיצוי
יהיה אפשר לשלם פחות על הטורניר במקום לקבל בוסטר ?
לא אי אפשר
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

eragon12345 כתב:אפשר לצרף אותו לבוסטרים בשביל הבנייה?

לא אי אפשר מצטער
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

sed22 כתב:הפיצוי של הבוסטר מתנה הוא רק לסילד דק או גם בענק הדו ראשי בפריק?

גם לענק הדו ראשי אמור להיות פיצוי
packman2
MTGil Apprentice

שליחה על ידי packman2 »

chaosblack כתב:

לדעתי האישית הפיצוי עצמו הוא קטנה שבקטנות. מציאת הצורה הכי זולה ליבואן לשמור על המחיר הגבוה, תוך כדי מתן מנת אופיום קטנה (עבורו) להמונים בכדי להשכיח מנפשם המיוסרת את ארועי העבר. עד לפעם הבאה בכול אופן...

לא שיש לי תלונות ליבואן במקומו הייתי עושה אותו דבר. רק בואו לא נבחר לשכוח מהר מדי או לאט מדי (גם נקמנות היא ערך לא מוצלח במיוחד).
זו כבר קטנוניות.
אני לא יגיד שבוסטר שווה 30 ש"ח לצרכן, כי נדיר מאוד שקונים ב30 ש"ח, אבל בכל סוף טורניר המנצח מוכר בוסטרים ב20 ש"ח.
20\160 = 12%.
לפי דעתי 12% זה דיי משמעותי, ואותי אפילו זה סיפק על אף האיחור הגדול והבלתי נסבל.
נקווה שכוכבי כסף ימשיכו בדרך הזו.
Gadi Heimann
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Gadi Heimann »

אני מברך את היבואן על כך שלקח אחריות על מה שקרה והציע פיצוי שאינו סימלי, גם אם בהחלט לא גדול.

מקווה שהופקו הלקחים, לא רק בהקשר הספציפי של העברת הסחורה במכס, אלא בנוגע לקיום קשר ישיר וכנה עם הקהילה.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

זה אכן יותר פיצוי ממה שציפיתי לו. בכל מקרה, אני מקווה שהיכולת לשחרר את הסחורה מהמכס תשתפר לקראת פעם הבאה בזכות לקחים מהמפעם. הרי אחרי כל כך הרבה בלגן, לא ייתכן שלקראת בוא הסחורה הבאה תשרור אדישות נכון?
תמונה
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

packman2 כתב:
chaosblack כתב:

זו כבר קטנוניות.
אני לא יגיד שבוסטר שווה 30 ש"ח לצרכן, כי נדיר מאוד שקונים ב30 ש"ח, אבל בכל סוף טורניר המנצח מוכר בוסטרים ב20 ש"ח.
20\160 = 12%.
לפי דעתי 12% זה דיי משמעותי, ואותי אפילו זה סיפק על אף האיחור הגדול והבלתי נסבל.
למה קטנוניות? לדעתי מדובר בתוספת הקטנה ביותר האפשרית מצידו. מחיר הבוסטר עבורו הוא נמוך מ20 ש"ח ותצרף לזה את העובדה שמחיר הארוע התייקר לאחרונה תגלה שלא באמת הרווחת משהו מרשים.
ואם תקראה את העודעה שלי לעומק תראה שהתלונה היא לא כלפי היבואן אלא כלפי ההתנהגות הצרכנית של יושבי הפורום. אפילו ציינתי שבמקומו הייתי עושה פעולה דומה.
אם בוסטר מספק את צרכיך, בכיף. רק שים לב שאתה לא מוכר את עצמך תמורת נזיד עדשים. ולמה זה?
כי מעשים וקבלתם יוצרים תקדים. בפועל אין שום מניעה שבפעם הבאה הוא יעשה אותו דבר אפילו בכוונה תחת הידיעה שהעלות הנלווית שלו היא בוסטר לצרכן. זה הכול.
packman2
MTGil Apprentice

שליחה על ידי packman2 »

chaosblack כתב:
packman2 כתב:
chaosblack כתב: אוך... זיכרון קצר הוא תכונה כול כך מלבבת.

זו כבר קטנוניות.
20\160 = 12%.
למה קטנוניות? לדעתי מדובר בתוספת הקטנה ביותר האפשרית מצידו. מחיר הבוסטר עבורו הוא נמוך מ20 ש"ח ותצרף לזה את העובדה שמחיר הארוע התייקר לאחרונה תגלה שלא באמת הרווחת משהו מרשים.
ואם תקראה את העודעה שלי לעומק תראה שהתלונה היא לא כלפי היבואן אלא כלפי ההתנהגות הצרכנית של יושבי הפורום. אפילו ציינתי שבמקומו הייתי עושה פעולה דומה.
אם בוסטר מספק את צרכיך, בכיף. רק שים לב שאתה לא מוכר את עצמך תמורת נזיד עדשים. ולמה זה?
כי מעשים וקבלתם יוצרים תקדים. בפועל אין שום מניעה שבפעם הבאה הוא יעשה אותו דבר אפילו בכוונה תחת הידיעה שהעלות הנלווית שלו היא בוסטר לצרכן. זה הכול.
זה בהחלט קטנוניות כי
א. מה אכפת לך כמה זה שווה לו, לך זה שווה 20 ש"ח במינימום.
אם אתה רוצה תמכור את זה, אני מכרתי פעם שעברה ב20 ש"ח יותר מחבילה אחת.
ב. המחיר הוא עניין אחר שעמד לבוא על הפרק עם - או ללא האיחור.
ג. אם אתה תקרא את ההודעה שלך בעיון תגלה שזה כן תלונה ליבואן ובסוף בקשה נרגשת שלא נשכח לאט מידיי או מהר מידיי.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

זה פיצוי לא רע בכלל, מפתיע לטובה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

פיצוי של בוסטר הוא פיצוי הולם לדעתי. בהחלט יותר ממה שציפיתי: לדוגמא הנחה של 5 שקלים.
אבל כמו שאלון אמר וצדק, אנחנו לא צריכים לשכוח כ״כ מהר שהבוסטר הזה הגיע אחרי חודש (!) של המתנה.
זה לא עניין של קטנוניות או לא, הזלזול בבוסטר, זה בהחלט העניין של לא להפוך את השיטה: ״חכה חודש - קבל בוסטר״ להרגל.
לדוגמא, אני, אם הפריקליס היה בתאריך המקורי שלו, או שבוע אחרי היה לי הרבה יותר נוח, הבוסטר הזה לא קונה את הגעתי הבטוחה.
ואני מסכים שמבחינת היבואן הבוסטר הנוסף הזה ביחס להתייקרות המחירים הוא לא מכה קשה ליבואן, בסך הכל אולי כמה שקלים בודדים למשתתף.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

packman2 כתב:ג. אם אתה תקרא את ההודעה שלך בעיון תגלה שזה כן תלונה ליבואן ובסוף בקשה נרגשת שלא נשכח לאט מידיי או מהר מידיי.
מדהים אותי. יש לך גם יכולת לקריאת מחשבות והבנת הנסתר כי אתה בודאות יודע יותר טוב ממני למה התכוונתי... :roll:

הכוונה היא שבתור צרכן אתה לא אמור לוותר למישהו כי הוא נתן לך shiney חדש ליד.
הפניה היא ללקוחות. לקחת דברים בפרופורציה, לא להשתתח לפני היבואן כמביא הגאולה וגם לא לצלוב אותו לנצח על המקרה. המטרה היא ללמוד ולהבין לפעם הבאה.
ארן קלע לצורת המחשבה שלי בצורה הרבה יותר מוצלחת ממך.
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

ארן אתה חי בסרט אם אתה חושב שהיבואן מעדיף להתעכב עם הפריריליס ולהביא בוסטר בתור פיצוי. הוא רק מפסיד מזה.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

Shali כתב:ארן אתה חי בסרט אם אתה חושב שהיבואן מעדיף להתעכב עם הפריריליס ולהביא בוסטר בתור פיצוי. הוא רק מפסיד מזה.
ברור שהוא מפסיד מזה, גם הכאב ראש של ההתעסקות עצמה אם זה מבחינתו זה הפסד. (הפסד לדוגמא של זמן שבו הוא היה יכול לעשות עוד כסף או עבודה או משהו אחר) שלא לדבר על ההפסד הכספי של הבוסטר עצמו.
מה שאני מתכוון הוא, שהבוסטר הזה הוא לא הפסד גדול. ולכן אני מקווה שלא תיווצר סיטואציה שהיבואן יגיד כל פעם לעצמו: "המממ... אוקיי, אז אני לא אלחץ על המכס שבועיים מראש ואודיע להם שסחורה שעלולה להיות בעייתית תגיע, אני אדחה למאות אנשים את הפרירליסים בחודש ובתמורה, כל אחד יקבל בוסטר".
אני מאוד מקווה שמצב כזה לא יקרה, אם כן, משם הקהילה רק תיפול.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מדהים שלא משנה מה יעשו אנשים יבואו בתלונות....פשוט מדהים
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm