דיווח PTQ AMSTERDAM מקום שביעי

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Solmyr
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

דיווח PTQ AMSTERDAM מקום שביעי

שליחה על ידי Solmyr »

אם לאמר את האמת, הפיטיקיו הזה נחת עליי בתקופה עמוסה מאוד ולא ידעתי אם ללכת או לא.מה גם שאת המטאגיים הנוכחי ודרך ההתנהלות שלו(אשכרה צריך למכור כליה כדיי להשיג ג'ייס/ביינסלר/וונג'וויין/אלספת'/גידעון/ כל דבר אחר שיכול לקחת את המשחק בוודאות) אני ממש לא מסמפט.
אבל, בסופו של דבר אחרי שכבר קבעתי עם כמה אנשים מסוימים השאלות, ועד שיש טורניר מאורגן, החלטתי ללכת בכל זאת.
טסטינג אינטנסיבי לקראת הטורניר לא ממש היה, רק 1 על 1ים באונליין, ועוד ועוד משחקים באונליין במהלך החודש שעבר בזמן שהיה לי לפני המעבר דירה והאריזה.

ביום שישי הלכתי לישון אצל נועם לפני הטורניר, עשינו קצת טסטינג באונליין וקצת בסטיישן ובין לבין ראינו צרפת-אורוגוואי שנגמר ב0-0 מאכזב והלכנו לישון ככה שנגמר המשחק.
בבוקר אירגנו כל מה שאנחנו צריכים, אספנו את מיכאל על הדרך ונסענו לסנטר.
הגענו לסנטר וראינו שהמקום יחסית רדום ואז ראינו את פר והחבורה מקמבנים כסאות מאיפשהו אז אם אנחנו כבר שם, נתנו יד ועזרנו להם. אחרי כל זה, השגתי את המעט קלפים שהיה חסר לי וחיכיתי שהטורניר יתחיל.
הליסט:
scalding tarn-4
halimar depths-3
khalni garden-2
mountain-8
island-7

iona,shield of emeria-1
Emrakul,the aeons torn-1

Polymorph-4
ponder-4
dragon fodder-4
lightning bolt-4
dispell-4
deprive-2
into the roil-2
goblin assault-3
jace,the mind sculptor-1:(
see beyond-2
spreading seas-4

sb
flashfreeze-4
pithing needle-3
chain reaction-2
spell pierce-2
deprive-2
iona,shield of emeria-1
progenitus-1

אין ספק שאם היו לי עוד ג'ייסים הדק היה הרבה יותר חזק. בעיקרון,הדק היה סבבה נגד ג'אנד וחבילות מונו למיניהם, התקשה נגד באנט ונאיה (אבל זה לא מאץ' בלתי אפשרי) והתקשה יותר נגד U/W קונטרול/פליינווקרס/טאפאוות/שקר כלשהו.
בזמן שהבניה ה"מסורתית" של הדק היא U/G עם גארוקים,אקספלורים,ואוואקנינג זונס, אני החלטתי לוותר על הירוק ולשחק אדום בשביל בולטים, goblin assault שממש טוב נגד קונטרול, ומאס רמובל בסייד. סה"כ, דק כיפי למשחק, אבל אם היה לי כח וזמן להשקיע הייתי כמעט בוודאות משחק משהו אחר.

סיבוב ראשון נגד נדב אטינזון, AKA ששון-jund.
את ששון אני מכיר לא מכבר, אחלה של חבוב :wink:
משחק ראשון אנ ילא עושה משהו והוא מוריד 2 תרינקס והוא מתחיל לנגוס לי בחיים. יש לי במגרש טוקן, אבל אני לא שולף פולימורף בזמן וזה נגמר קצת אחרי.
סייד: flashfreeze +4, Needle +2, roil-2,deprive -2, -2 somthing

משחק שני אני מתחיל יציב עם פונדר ובהמשך מטיל dragon fodder ופולימורף שמוצא Emrakul. בתורו, נדב משחק sarkhan the mad והופך לי את האמרקול לדרקון 5/5. נדב לא שולף שומדבר ואני מסיים ענין עם הדרקון ו2 בולטים.
משחק שלישי אני שומר יד קצת ריסקית עם פונדרים,פלשפריז,ומאונטנס. הוא משחק duress ומעיף לי את הקאונטר. בעוד שהוא מתחיל להכניס יצורים למגרש, אני לא שולף אדמה כחולה וזה נגמר.
0-1

סיבוב שני נגד אביב טנדלר-U/W Torbofog/mill.
גם את אביב אני מכיר כבר לא מעט זמן, בחור טוב.
משחק ראשון אני מתחיל עם פונדר, הוא מתחיל קצת איטי ואני משחק פודר.בהמשך הוא משחק wall of omens. ואני משחק assault. בשלב מסוים אחרי שקצת שרפתי אותו והשרצתי גובלינים הוא מנסה להטיל day of judgment שאני משכיל לקנטר. הוא לא עושה שומדבר מיוחד והגובלינים שלי מסיימים את העבודה.
סייד: pithing needle+2, progenitus +1,spell pierce+1, deprive+2, spreading seas-3, into the roil-2, -1 emrakul

משחק שני הוא מתחיל יציב ומשחק wall of omens, אני משחק פודר ובהמשך מטיל פולימורף שפוגע בפרוג'ניטוס אבל תור אחרי הוא מוחק לי אותו עם DOJ. בהמשך הוא משתלט על המשחק עם stimewarps, silences מכניס גם howling mines, font of mythos ובסופו של דבר עושה לי מיל לכל החפיסה.

משחק שלישי אני שומר יד פוטנציאלית, משחק פונדר אבל לא רואה שומדבר משמעותי. הוא מטיל וואל תור 2 ומעביר. אני משחק פודר ומקווה לטוב. הוא מתחיל להוריד howling mines ואיזה font of mythos. אני משחק גובלין אסולט ובשלב מסוים מוריד אותו ל7. אני לא מוצא פולימורף בזמן והוא משתלט על המשחק עם ריטואל הטיימווארפ והסיילנס. אני עוד מספיק להוריד אותו ל4 עם בולט. בשלב מסוים הוא שיחק memonic wall כדי להחזיר מהגרייב time warp. הוא משחק אותו ומשאיר אדמה 1 פתוחה בלבד. אני מקנטר לו את הטיימווארפ עם הdeprive והוא מעביר לי את התור. בשלב הזה של המשחק אנחנו בתורות. יש לי 6 קלפים לשלוף ואני אומר לעצמי "2 בולטים" :שליפה ראשונה,שליפה שניה,שליפה שלישית בולט,שליפה רביעית,שליפה חמישית,שליפה שישית..בולט! אני מטיל את 2 הבולטים לראש שלו וזה נגמר. מסתבר שהוא עשה מיספליי, אבל זה חלק מהמשחק:/.
1-1

סיבוב שלישי נגד יוסף טראכטנברג-Time Sieve.
משחק ראשון אני מתחיל ומשחק פונדר. הוא בתורו משחק אדמה ו borderpost. בתורי אני משחק פודר ומביא 2 גובלינים שנוגסים לו מעט בחיים. בהמשךהוא משחק wall of omens ועוד בורדרפוסט או משהו. בהמשך אני מצליח להטיל פולימורף לתוך איונה ובוחר שהוא לא משחק לבן. קצת אחרי הוא משחק time sieve ועוד וואל. אני תוקף אותו עם האיונה ומעביר התור. בשלב מסוים אני מראה לו קאונטר והוא מתקפל.
סייד: Pithing Needle +3, Deprive +2, -2 roil, -3 spreadin seas.

משחק שני הוא מתחיל יציב עם אדמה ובורדרפוסט. בתורי אני משחק פאצ' ופונדר, רואה שם פולימורף וג'ייס. קצת אחרי הוא מוריד עוד בורדרפוסט. בתורי אני משחק פודר וpithing needle שמתרגט time sieve. הגובלינים הורידו אותו ל 14. בשלב מסוים היו לו 4 wall of omens על המגרש אבל זה לא הפריע לי להריץ את הקומבו ולפגוע בemrakul שסיים עניין.
2-1

סיבוב רביעי נגד אריאל (לא זוכר שם משפחה:/)-B/R Vampires
משחק ראשון אני ממלגן ל5 אבל מצליח לשלוף פולימורף , פונדר 2 אדמות וספרדינג סיס.
אני משחק את הפונדר ורואה פודר,אדמה ואדמה. בתורו הוא משחק vampire lacerator שנוגס לי מעט בחיים. אח"כ אני משחק את הספרדינג סיס ומנטרל לו swamp. בתורו הוא מוריד עוד לסרייטור. בהמשך אני שורף אחד מהם ואז מוריד פודר. בתורו הוא משחק בלייטנינג ונשאר עם האדמה המנוטרלת פתוחה, מה שלא מפריע לי להריץ את הקומבו תור אחרי לתוך אמרקול וזה נגמר.
סייד: לא זוכר ממש, רק זוכר שהכנסתי 2 chain reaction ואיזה 2 spell pierce או משו.

משחק שני הוא מתחיל עם דורס שמעיף לי Spell Pierce. בתורי אני משחק אדמה ופונדר, רואה שם פודר בולט ועוד משו. בתורו הוא משחק לסרייטור. קצת אחרי אני משחק את הפודר, והוא משחק בתורו vampire nighthawk. בתורי אני משחק jace the mind sculptor ומעלה אותו ל5 קאונטרס. הוא מנסה לתקוף את הג'ייס אבל אני שורף לו את הנייטהוק. בלשב הזה אני לא מוצא פולימורף וממשיך לשלוף בעזרת ג'ייס אבל שומדבר. בסופו של דבר אני רואה פולימורף שמביא איונה ששמתי על הטופ, בוחר שחור וזה נגמר קצת אחרי.
3-1

סיבוב חמישי נגד ארן סגל- Abyssal Jund.
לפני המשחק ארן לא מבין בדיוק מה אני משחק, רק צבעים פחות/יותר אז חירטטתי לו שאני משחק runeflare :lol:
משחק ראשון אני מתחיל ושומר יד נחמדה עם פולימורף, khalni garden, פונדר, כמה אדמות וספרדינג סיס. אני משחק פונדר. בתורו הוא משחק savage lands שבתורי אני מנטרל עם spreading seas. קצת אחרי אני שולף פודר ומשחק אותו. בהמשך זה מתפתח בכך שהוא משחק putreed leech מאוחרת ואני משחק פולימורף לתוך emrakul וזה נגמר.
סייד: deprive -2, into the roil-2 , +4 flashfreeze.

משחק שני ארן מתחיל עם מאנלנד וומעביר את התור. אני משחק פונדר ורואה שם פודר אדמה ועוד משהו. בשלב מסוים במשחק הוא מוריד abyssal persecutor שקצת מפתיע אותי ותור אחרי אני מתפוצץ לתוך iona,shield of emeria בוחר שחור. במצב הזה הוא לא משחק שומדבר מיוחד ואני מצליח לשלוף עוד פולימורף באמצעות see beyond. קצת אחרי אני מטיל את הפולימורף השני לתוך אמרקול כדי לסגור עניין וזה אכן נגמר.
4-1

סיבוב שישי נגד שאלי אשוואל U/W planeswallkers.
תיקו.

בשלב הזה אני ב4-1-1 ובטופ 8! לא ציפיתי להגיע עם הדק האת כ"כ רחוק, אבל אני לא מתלונן
:wink:

רבע גמר, שאלי אשוואל- U/W planeswallkers.
גם את שאלי אני מכיר לא מכבר, שחקן אונליין מדופלם ושועל קרבות ותיק.
משחק ראשון אני מתחיל ושומר יד עם פולימורף,דיפרייב אדמות ועוד כמה שלא זוכר.
הוא מתחיל לאט ומנסה להעביר ג'ייס בלרן שאוכל deprive. שאלי בסקרו במצב הזה.אני משחק halimar depths ורואה כל מה שאני צריך כדי להריץ את הקומבו, ואז המוח שלי מרסטרט לרגע ואני שולף קלף בטעות. שאלי מתעקש לקרוא לשופט, למרות שאמרתי לו שכך או כך אני לא טס כנראה ואני אכנע לו, ולמרות שכבר ראיתי את הקלפים במילא, הוא התעקש לקרוא לשופט וזוהר מיהר להגיע. זוהר פסק על גיים לוס ואני מתקפל.
משחק שני אני מצליח להוריד progenitus שאוכל DOJ. שאלי מוריד elspeth ומתחיל להרביץ לי עם טוקן שמתחזק.לקראת סוף המשחק אני לא שולף פתרונות, ושאלי מסיים אותי עם celestial colonnades. זוהר ממהר אלינו ומודיע לי שהוא בדק ומסתבר שאני אמור לקבל רק warning. ובגלל זה, במקום שיהיה 2-0 במצב הזה לשאלי אז משחקים עוד גיים.הכל טוב ויפה, אבל זה היה יותר נחמד אם הוא היה בודק לעומק ואומר לי על זה בזמן המשחק הקודם שעוד הייתי יכול לנצל את המצב הרע של שאלי ולהטיל פולימורף שכנראה היה יכול לסיים את המשחק לטובתי ולתת לי יתרון.
סייד: אני מכניס נגדו 3 נידלים, 2 דיפרייב, ופרוג'ניטוס.

בגיים הנוסף, אני ממלגן ל6 ושולף יד עם פודר, פונדר, נידל ועוד כמה שטיקים.
אני מתחיל ומשחק פונדר, לא רואה שומדבר מיוחד. קצת אחרי אני מוריד נידל שמתרגט Gideon Jura. בהמשך הוא מוריד colonnade ובתורי אני משחק פודר. אני מצליח להעביר פולימורף 1 שמכניס progenitus אבל כאמור הוא מצליח לנקות לי אותו מהלוח. בהמשך הוא מצליח להתייצב ומשחק elspeth knight errant שמאוחר יותר אני מוריד עוד נידל ומתרגט אותה. בהמשך הוא מעיף את הנידל שתירגט את הelspeth בעזרת Oblivion ring.במשך 4/5 תורות אני שולף זוועה, progenitus ועוד 3/4אדמות ושוב, שאלי מסיים אותי עם קולונייד וטוקן מפומפם.

סה"כ, היה אחלה טורניר ונהנתי מאוד, רק סוף מעט חמצמץ אבל דברים כאלו קורים במשחק הזה וצריך לדעת לקבל אותם.
מקווה שלא חפרתי יותר מדי, :oops:

עוז
נערך לאחרונה על ידי Solmyr ב 15/6/2010 , 13:56, נערך 2 פעמים בסך הכל.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

לחפור זה תמיד טוב.דיווח מצוין,רק אחרי כל מאץ' הייתי כותב מה התוצאה.
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

סבבה, תוקן
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

נהנתי לקרוא את הדיווח
הוא מתחיל לאט ומנסה להעביר ג'ייס בלרן שאוכל deprive. שאלי בסקרו במצב הזה.אני משחק halimar depths ורואה כל מה שאני צריך כדי להריץ את הקומבו, ואז המוח שלי מרסטרט לרגע ואני שולף קלף בטעות. שאלי מתעקש לקרוא לשופט, למרות שאמרתי לו שכך או כך אני לא טס כנראה ואני אכנע לו, ולמרות שכבר ראיתי את הקלפים במילא, הוא התעקש לקרוא לשופט וזוהר מיהר להגיע. זוהר פסק על גיים לוס ואני מתקפל.
...
ובגלל זה, במקום שיהיה 2-0 במצב הזה לשאלי אז משחקים עוד גיים.הכל טוב ויפה, אבל זה היה יותר נחמד אם הוא היה בודק לעומק ואומר לי על זה בזמן המשחק הקודם שעוד הייתי יכול לנצל את המצב הרע של שאלי ולהטיל פולימורף שכנראה היה יכול לסיים את המשחק לטובתי ולתת לי יתרון.
1. איך שלפת קלף בטעות? מתי זה קרה, ששיחקת את הלנד הכחולה אז השארת קלף אחד ביד?
2. זה מקרה פסיקת חוקים שגוי דיי חמור שעדיף שלא יקרה שוב, לא ששופטים לא טועים, אבל בכל זאת באסה :-:
מיצי מיאו
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

שיחקתי halimr depths, סידרתי את הקלפים בטופ, ומשום מה היה תקוע לי בראש ponder אז שלפתי קלף בטעות:=/
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

ואז מה? העברת קדימות והיריב קרא לשופט?? זהו??
מיצי מיאו
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

לא העברתי קדימות. שיחקתי את זה, סידרתי על הטופ,קלף נשלף בטעות, ושאלי שואל אותי "למה שלפת קלף בדיוק??" ואז שמתי לב. :-?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

Solmyr כתב:שיחקתי halimr depths, סידרתי את הקלפים בטופ, ומשום מה היה תקוע לי בראש ponder אז שלפתי קלף בטעות:=/
שוב אתה עושה את זה? פחח
היה גם את הפעם שלא אהבת את מה שראית וערבבת :D
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אוי נו באמת, קצת מזכיר לי שחקנים פאנטים יפנים.
הרי ראיתי מה הקלף, 99.9% שלא ניסת לרמות כי עשית שהיריב מסתכל עליך ב-7 עיניים, אני לא יודע למה בכלל לקרוא שופט, כאילו אני יודע אבל...
דיי ברור ששלפת עקב בלבול שנוצר בגלל לחץ.

מולי זיו למשל השתמש ביכולת של ג'ייס, שלף שלוש ושכח לשים 2 בטופ, אמרתי לו שהוא שכח, הוא הסכים ובזה נגמר הסיפור.
מיצי מיאו
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

Yoav כתב:אוי נו באמת, קצת מזכיר לי שחקנים פאנטים יפנים.
הרי ראיתי מה הקלף, 99.9% שלא ניסת לרמות כי עשית שהיריב מסתכל עליך ב-7 עיניים, אני לא יודע למה בכלל לקרוא שופט, כאילו אני יודע אבל...

מולי זיו למשל השתמש ביכולת של ג'ייס, שלף שלוש ושכח לשים 2 בטופ, אמרתי לו שהוא שכח, הוא הסכים ובזה נגמר הסיפור.
זה פחות או יותר בדיוק מה שאתה אומר, מה גם שאני מכיר את שאלי לא מאתמול ולא משלשום והוא ידע שאין לי סיבה לרמות(הייתי נכנע לו בוודאות מאחר ואין לי אפשרות לטוס)אבל הוא בחר לפעול איך שהוא בחר.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

שאלי יצא כאן פארש אחו-שלוקי. אין לי מה להגיד. גם הערעור על הפסיקה של רוטשילד זה דבר די דוחה. וגם טעות של זוהר, לא דבר שציפיתי משופט level 2.

בכל אופן, אחלה דיווח אחי, כל הכבוד על הטופ 8, מעכת אותי כמו שצריך, נתראה בשמחות. :D
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

זה טופ 8 של טורניר חשוב, אני לא אוהב את היחס שאני שומע פה על שלי.
תמונה
On the Play/On the Draw
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

Yoav כתב:אוי נו באמת, קצת מזכיר לי שחקנים פאנטים יפנים.

קודם כל לא הייתי מרוכז באותו רגע כי דיברתי עם מישהו אני חושב. לקח לי כמה שניות להבין מה קרה. בהתחלה באמת חשבתי שפשוט פספסתי איזה אפקט ושאלתי למה הוא שלף.
ויואב החוקים קובעים שבכל מקרה של בלבול השחקנים צריכים לקרוא לשופט ולא לנסות לפתור את העניין בעצמם. ובדיוק כמו שבתור שופט אני לא נותן פסיקה שונה כתלות באיזה שחקן מדובר כנ"ל בתור שחקן אני לא אקרא לשופט בחלק מהמקרים רק כי אני לא מכיר את השחקן אבל אם אני מכיר אותו אז לא.
אין לי ספק בכלל שהוא לא ניסה לרמות זה בכלל לא קשור לזה אם הייתי חושב שהוא ניסה לרמות הייתה מתנהלת חקירה. אבל שוב, זה בכלל לא משנה את ההחלטה האם לקרוא לשופט או לא.

והמקרה שהיה לך עם זיו לא דומה כי שם זה בכלל לא משנה אם הוא שם 2 קלפים על הטופ מעצמו או אחרי שאמרת לו כי הוא יכול לשים איזה 2 קלפים שבא לו ולא קלפים ספציפיים.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

ryoga כתב:זה טופ 8 של טורניר חשוב, אני לא אוהב את היחס שאני שומע פה על שלי.
בועז ממתי אתה הסנגור של שאלי?? "אני לא אוהב..", הבנאדם יכול להגיד מה שבא לו בין אם זה מוצא חן בעיניך ובין אם לא, כדאי שתתרגל לרעיון הזה, זה פורום.

שורה תחתונה: היה,נגמר.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

לא התכוונתי שאסור לו להגיד את מה שהוא רוצה, ניסיתי להגיד שלדעתי היחס לא מוצדק, כי אחרי הכל אמורים לקרוא לשופט, ומותר לערער, במיוחד כשמדובר בטופ 8 של PTQ.
תמונה
On the Play/On the Draw
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

שאלי, חשבתי שראית מה הוא עושה, אם כך אז הקריאה לגיטימית לגמרי

למרות שרצוי שבטופ8 תסתכל על הידיים של היריב כל הזמן (מזל שזה לא היה מול טל) :)
מיצי מיאו
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

האמת ששלי היה אמור בהחלט לקרוא לשופט במצב של עבירה על החוקים... ולמרות שהרושם שלי הוא שלא היו לעוז שום כוונות זדון, לנסות ולהניא את היריב שלך מקריאה לשופט זו במקרה הטוב התנהגות מחשידה בפני עצמה.

יואב, היכולת של Jace דורשת ממנו לשים איזה קלפים שהוא רוצה מהיד על ראש החבילה, כך שברגע שהזכרת לו הוא יכול היה לתקן את הטעות בלי שום אפשרות לרמאות. כדי "לתקן" שליפה של קלפים עודפים השחקן אמור בתיאוריה להחזיר את הקלפים העודפים שהוא שלף ולמרות שעוז עצמו יודע באיזה קלפים מדובר, היריב שלו והשופט (שלא ראו מה היה לו ביד קודם ומה הוא שלף) לא יכולים לוודא שהוא עושה את זה. כך שיש כאן אפשרות להשיג יתרון - לדוגמא, להחביא את ה-Polymorph שהיה לך ביד מפני Duress, או להחליף אותו בקלף ששימושי יותר בתורות הראשונים. לצורך העניין, גם אם הטעות הראשונית נעשתה בתום לב, שום דבר לא מונע משחקן לנצל אותה בכל זאת. או אם אנחנו רוצים לתת לו ליהנות מהספק, להתבלבל שוב ולשמור קלף לא נכון ביד. בקיצור, זה עניין קצת יותר בעייתי.

ושוב, אני לא מאשים את עוז ברמאות, אני רק מעוניין לחזק את הטענה ששלי פעל כראוי תחת הנסיבות.

מה שכן, הטעות של זוהר בהחלט מטרידה מאד ואני מקווה שהוא לעס את עצמו כמו שצריך בגללה.

נ.ב
כמעט שכחתי עקב כל המהומה, אבל הדיווח יפה מאד ומכיל הרבה פירוט על מהלך המשחקים יחסית למה שאנחנו מקבלים בדרך כלל. עוד קצת השקעה בכתיבה תמה ותוכל לעמוד בשורה אחת עם בילדנר וצזנה :)
Michael.z.z
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Michael.z.z »

אחלה דיווח אחי, כל הכבוד על ההישג :wink:

מיכאל.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

כל הכבוד עוז, אחלה דיווח.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
GreenG
MTGil Apprentice

Magic

שליחה על ידי GreenG »

סחטיין על ה Top 8 עוז עוז, אחלה דיווח.
שלח תגובה