מלך הדראפטים 3 - סיכום

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מלך הדראפטים 3 - סיכום

שליחה על ידי Orb »

טורניר מלך הדראפטים 3 הגיע לסיום, והיה הצלחה אדירה - 59 שחקנים באו להשתתף ולעשות דראפטים כדי להתחרות על תואר מלך הדראפטים!! בתואר זכה יניב מצליח, מזל טוב!

הטופ 8 היה:
בועז הברון- ירוק אדום
דניאל ןידרקר - מונו לבן
יניב פרי - כחול שחור
יניב מצליח - לבן כחול
יואב צמחוני - כחול שחור
ניב שמואלי - לבן ירוק
עומר פוקרד - שחור אדום
יואב אמיר - ירוק שחור

את הטורניר ארגן זיו צורן ושפטו אדם גוטגליק ועמית אתגר, תודה רבה לצוות שעבד במסירות מול טורניר גדול יותר משצופה.

סטנדינגס ותמונות יעלו בקרוב.

נשמח לשמוע פידבק שלכם על הטורניר.

זיו ואור.
נערך לאחרונה על ידי Orb ב 12/9/2010 , 3:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אחלה טורניר. נהניתי.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

כנ"ל פעם ראשונה עם המפות והיה אחלה
דבר פיצפון אם אפשר את השעון לשים במקום שקצת כולם יוכלו לראות אותו אבל עצם ש היה שעון זה שינוי מבורך
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אחלה טורניר,ויפה על הכמות אנשים באמת כל הכבוד.

רק משהו קטן,אם הטורניר ב10,6סיבובים+2דראפטים+2בנייה זה נגיד 7 שעות(6שעות לדראפטים ג-ג כי זה 50 דק' לסיבוב ועוד שעה על בנייה\דראפטים שזה גם לארג') אז איך התחלנו את הטופ 8 ב7? אם הטורניר היה אמור להתחיל ב10......לא שמתי לב בכלל לזמן כל הטורניר אבל איפהשהו היה פה פאשלה גדולה בזמנים...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

TrUnks כתב:אחלה טורניר,ויפה על הכמות אנשים באמת כל הכבוד.

רק משהו קטן,אם הטורניר ב10,6סיבובים+2דראפטים+2בנייה זה נגיד 7 שעות(6שעות לדראפטים ג-ג כי זה 50 דק' לסיבוב ועוד שעה על בנייה\דראפטים שזה גם לארג') אז איך התחלנו את הטופ 8 ב7? אם הטורניר היה אמור להתחיל ב10......לא שמתי לב בכלל לזמן כל הטורניר אבל איפהשהו היה פה פאשלה גדולה בזמנים...
היה הרבה זמן בניה... אני הרשתי לפחות
והפסקה... והתחלנו ב 10 וחצי
yoavzim123
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoavzim123 »

ממש נהנתי למרות שאיבדתי שם grave titan אחד (מתוך שניים :P).
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

konortov כתב:

הפסקה הייתה של רבע שעה...עדיין יש פה שעתיים של איחור
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

היה אחלה טורניר, ממש הופתעתי (לטובה) מכמות האנשים.

מזל טוב ליניב. וגם כל הכבוד לדניאל (ווידרקר) על המקום השני.
נערך לאחרונה על ידי sinithar ב 11/9/2010 , 23:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

TrUnks כתב:
konortov כתב:

הפסקה הייתה של רבע שעה...עדיין יש פה שעתיים של איחור
התחלה באיחור, חלוקת סחורה שהלכה בצורה נורא איטית, דראפטים שהלכו לאט נורא, יותר מדי זמן בנייה, הפסקה, תורות בסיבובים ועיכובים סטנדרטיים של טורניר (בעיות מדפסת וכולי), כל אלו גרמו לשעתיים עיכוב.

אני מסכים שהעיכוב גדול מדי, אם היה עוד איש צוות היה יכול להיות יותר טוב, כיוון והחלוקה לפודים הייתה מהירה יותר, חלוקת סחורה הייתה מהירה יותר וכולי.

יחסית היה בסדר לטורניר בצוות מצומצמם (מארגן אחד ושני שופטים לא בעלי נסיון). אני נהניתי.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

דק ליסטים פעם הבאה.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

Shali כתב:דק ליסטים פעם הבאה.
ואז בכלל טופ 8 צאו ב 1 בלילה

היה חלוקה איטית והכל כי אני משער שהיה צוות יחסית קטן ולא ציפו לכזו כמות של אנשים {אי ציפתי שיבואו הרבה בגלל התגובות בפורום שמלא אנשים שלא שיחקו ביניהם אני החליטו לבוא אני חושב שהשתתפו לפחות 10 אנשים שלא שיחקו "בחוץ" בחצי שנה האחרונה
היה באסה שכל הפיקים היו אייטים וכל שניה זיו צועק לא לגעת ולהתעכב בגלל חדשים אבל נו טוב כולנו היינו כאלה ואני מאמים שכולנו נברך על כך שיצטרפו יותר ויותר אנשים לקהילה אז צריך לדעת לקבל את העובדה שהם חדשים ולהמתין עוד כמה דקות או שעות זה לא שזה אליפות הארץ
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בהחלט,אני חושב שעם כל הכבוד לcasual זה עדיין טורניר עם פרסים גבוהים,ולא איזה פריריליס,ה"חפלה\בלאגן" שהלך שם היה יותר מדי גדול,שופטים מצטער אבל לא יודע איפה הייתם כל זמן הבנייה\כל זמן הדראפט,העיקר שהדגשתם להיות בשקט אבל בזמן הבנייה? בכיף היה יכול להיות רמאות וכל דבר אפשרי...

בטופ 8 למשל שבנינו את הדק...לא היה בן אדם מסביבנו...

מהבחינה של ארגון....מצטער אבל אני מרגיש שזה ממש לא ארגון הולם ואפילו רע,גם הזמנים,גם ברמת אכיפה...כן כן טורניר זה לא פריריליס ולא סתם דראפט שכונתי יש פה מספיק פרסים על הכף...ואני 100% יודעים מה 200% שמישהו אחד רימה....ועד כמה שבא לי לחשוב אחרת זה בלתי אפשרי..... גם מהבחינה של הזמנים,לא יודע איפה\מתי איך ולמה,אבל איחור של כמה שעות טובות בטורניר זה משהו לא טוב ולא צריך לקראות בכלל....איכשהו לא הרגשתי את זה כי נהנהתי מהטורניר מהכמות....אז אני לא שמתי לב באמת איפה הייתה הפאשלה אבל באמת שזה חבל...
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

konortov כתב:

היה חלוקה איטית והכל כי אני משער שהיה צוות יחסית קטן ולא ציפו לכזו כמות של אנשים {אי ציפתי שיבואו הרבה בגלל התגובות בפורום שמלא אנשים שלא שיחקו ביניהם אני החליטו לבוא אני חושב שהשתתפו לפחות 10 אנשים שלא שיחקו "בחוץ" בחצי שנה האחרונה
היה באסה שכל הפיקים היו אייטים וכל שניה זיו צועק לא לגעת ולהתעכב בגלל חדשים אבל נו טוב כולנו היינו כאלה ואני מאמים שכולנו נברך על כך שיצטרפו יותר ויותר אנשים לקהילה אז צריך לדעת לקבל את העובדה שהם חדשים ולהמתין עוד כמה דקות או שעות זה לא שזה אליפות הארץ
לא. נתנו את הזמן של הבנייה כאילו יש דקליסטים. פשוט אנשים יצטרכו למלא יותר מהר.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

סהר בניית דק+רשימת דקליסט אפשר לעשות את זה בו זמנית...באליפות כמה זמן נתנו לזה? מעניין אותי,כי באמת עם כל ההתלבטויות והכל זה לוקח ג-ג-ג-ג 15 דקות(כולל הרישום)
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

Shali כתב:
konortov כתב:

לא. נתנו את הזמן של הבנייה כאילו יש דקליסטים. פשוט אנשים יצטרכו למלא יותר מהר.
אז בגלל זה היה יותר מידי זמן טוב של שאלי צודק דק ליסט ועוד שופט שיעשה בדיקות
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

מזל טוב ליניב.
איכשהו הצטבר עיכוב די גדול, אני לא מצדיק אותו אבל קחו בחשבון שהצוות היה פיצי בהתחשב בכמות האנשים בטורניר.
אני מבין את הרצון להשתמש בדק ליסטים, אבל דבר כזה יוריד את ההנאה של הרב המוחץ של האנשים שרוצים לבוא לאירוע שאמור להיות קזואל. זה עשוי אפילו לגרום לכך שהרבה אנשים לא יבואו. בנוסף צוות קטן כל כך לא היה יכול בכל מקרה להתמודד עם בדיקת ליסטים ודקים, מה שהיה הופך את כל המהלך לחסר תועלת.
כל מה שאפשר לעשות זה להפיק לקחים שלאירוע כמו מלך הדראפטים באים הרבה אנשים, צריך צוות גדול יותר, ולהתכונן לפעם הבאה בהתאם.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

TrUnks כתב:
בהחלט,אני חושב שעם כל הכבוד לcasual זה עדיין טורניר עם פרסים גבוהים,ולא איזה פריריליס,ה"חפלה\בלאגן" שהלך שם היה יותר מדי גדול,שופטים מצטער אבל לא יודע איפה הייתם כל זמן הבנייה\כל זמן הדראפט,העיקר שהדגשתם להיות בשקט אבל בזמן הבנייה? בכיף היה יכול להיות רמאות וכל דבר אפשרי...

בטופ 8 למשל שבנינו את הדק...לא היה בן אדם מסביבנו...

מהבחינה של ארגון....מצטער אבל אני מרגיש שזה ממש לא ארגון הולם ואפילו רע,גם הזמנים,גם ברמת אכיפה...כן כן טורניר זה לא פריריליס ולא סתם דראפט שכונתי יש פה מספיק פרסים על הכף...ואני 100% יודעים מה 200% שמישהו אחד רימה....ועד כמה שבא לי לחשוב אחרת זה בלתי אפשרי..... גם מהבחינה של הזמנים,לא יודע איפה\מתי איך ולמה,אבל איחור של כמה שעות טובות בטורניר זה משהו לא טוב ולא צריך לקראות בכלל....איכשהו לא הרגשתי את זה כי נהנהתי מהטורניר מהכמות....אז אני לא שמתי לב באמת איפה הייתה הפאשלה אבל באמת שזה חבל...
אני לא מבין ניב

לפי טענתך היינו צריכים להתחיל את ה טופ 8 ב 5 ובמקום זה התחלנו ב 7
שעתיים איחור שמוסברים כך

התחלנו ב 10 וחצי כי אנשים איחרו והתקשרו להגיד חכה לנו חכה לנו אנחנו מגיעים
רבע שעה הפסקה
6 סיבובים שלקחו כ 6 שעות
2 בניית דקים שלקחו שעה
2 דראפאטים שכללו שחקנים שזו להם הפעם הראשונה והיינו צריכם לתקן אותם ולעכב את כולם שלקחו משהו כמו חצי שעה בייחד
וסה"כ יש 45 דקות שלא מאפיינות במשהו מוגדר כמו חלוקת סחורה הסברים ונאומים שלי לפני הסיבובים צוות קטן וכו'
סה"כ יחסית לכלים שהיו לי עמדנו יפה במשימה
לגבי דק ליסטים - בכול זואת זה לא פי טי קיו או אליפות והחלטנו ללא
לגבי אכיפה - כמה שניסיתי להשתיק את השחקנים (בייחוד כמה ספציפים) ללא הצלחה מרובה אני מסכים היה מקום ליותר תקיפות וחלוקת עונשים יותר נוקשה -
בנק' הזו אני חייב לפנות לחלק מהשחקנים (בייחוד כאלו שהלך להם רע )שזילזלו וגרמו לזילות של הטורניר
לגבי תחושת הרמאות - חבל שבזמן אמת לא הפנתה את תשומת לב אחד השופטים לנושא בלי שום קשר
אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי עם פרטי המקרה ואני אפעל בנידון

ובנימה אופיטימית - אני יצאתי מותש אבל בתחושה שהיה טורניר מדהים
וכאן אני רוצה לפנות לכול השחקנים - הטורניר היה מדהים בעיקר בזכותכם
הצבעתם ברגליים ואנחנו ממש מערכים את זה
אני יודע שאנחנו עושים המון כדי להחזיר את השחקנים חזרה והיום אתם הראתם לנו שיש תמורה להשקעה - אז תודה רבה לכם

נ.ב
אני אשמח באם תגובות ירשמו בצורה של נק' לשמירה ונק' לשיפור
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לגבי האיחור, אז בעיניי זה לא גרוע כפי שהוצג, 6 סיבובים, 2 דראפטים, 2 בניה, הפסקה, אמורים לקחת כמעט 8 שעות, אז האיחור כאן הוא בערך שעה לדעתי, לא שזה בסדר, והמטרה היא תמיד לצמצם, אבל אני חושב שזה קשה להמנע מזה במקרה הספציפי הזה עקב כך שההיענות עלתה על הציפיות ועקב כך הצוות היה understaffed, מה שמעכב הכל, כי יש לך פחות אנשים לטפל בכל דבר שצץ, ואפילו חלוקת הסחורה לוקחת יותר זמן.

לא אומר שאי אפשר לקחת דברים אחרים לשיפור מזה, אבל אני חושב שהעניין העיקרי היה כמות משתתפים שלא ציפינו לה. אולי הלקח העיקרי אם כן הוא לנסות ולהעריך את כמות האנשים באופן טוב יותר, אולי דרך סקר למשל, או דרך אחרת. לרוב אין צורך כי אנחנו יודעים להעריך די טוב מה תהיה ההיענות.

לגבי דק ליסטים, כאמור ציפינו לטורניר קטן יותר ואז זה מיותר. במקרה של טורניר עם 60 איש ופרס ראשון לא מבוטל, אני יכול להבין את ההרגשה שיש צורך. למרות שעדיין צריך להבין שזה יכול לפגום בהנאה של הרבה מהשחקנים כאשר יש הרבה בירוקרטיה ועיכובים נוספים, ועונשים שמחולקים על זה שמישהו רשם X במשבצת הלא נכונה. זה לא מפתיע אותי שהצורך הזה עלה מהשחקנים התחרותיים יותר, כמו ניב ושלי, ואני לא מבטל את מה שאתם אומרים, אבל צריך לזכור שיש גם חסרונות לדק ליסטים, חסרונות שיש להתחשב בהם כאשר הטורניר פונה גם לקהל קזו'אלי מה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עניין הדקליסט בכלל לא עולה מתחרותיות,אלה עולה מעניין של למנוע רמאויות,שחקן קז'ואל או לא זה לא משנה כבר.

זיו אני לא ראיתי מן הסתם מקרה ספציפי כי אחרת הייתי אומר במקום\פונה אליך כבר,אבל שאני רואה שבבניית הדק אין שום שופט באזור,זה נותן לי הרגשה טובה מאוד שהיה קל מדי לרמות ואני בספק גדול גדול שזה לא מומש על ידי מישהו,מצטער אני ריאלי.

אין לי בעיה למשל עם זה שאנשים מדברים בזמן הדק בילדינג זה בכיף,זה סבבה והכל כי באמת זה לא טורניר ברמה גבוהה כל כך וזה בקטנה,אבל כן יש לי בעיה שאין שופט באזור הבנייה,אין שום דרך לאכוף את הדק של השחקנים ככה שבכיף שחקן יכול לשים קלפים מהצד בלי שאף אחד יראה ואין באמת דרך לאכוף את זה ולתפוס אותו.

6סיבובים שלוקחים 6שעות זה לא בסדר,אם זה 50דק סיבוב אז אין מצב שכ-ל סיבוב הגיע ליותר מהזמן שלו מצטער אז יש פה בעיה,2בניית דקים שלוקחים שעה זה בדיחה גדולה,חצי שעה לבניית דק של-א צריך לרשום דקליסט זה מוגזם יותר מדי,זה כבר גם לא עניין של תחרותיות אלה פשוט מוגזם לחלוטין,צריך לתת ג-ג 20 דקות לא יותר.

45 דקות לחוקת סחורה\נאומים זה גם יותר מדי,כן כן נאומים בטורניר כזה? היה מוגזם גם מצטער,לא היה צורך בחצי ממה שהיה שם,זה לא איזה טורניר רציני שצריך להסביר על חוקים\איזה פריריליס שצריך להקריא מכניקות חדשות,בקיצור לא היה צורך בנאומים ארוכים באמת ושוב חלוקת סחורה אז כן זה משהו שאמור ללכת מהר.

תראו(זה פונה מן הסתם לאור ולזיו המארגנים בפועל\מאחורה הקלעים) אני חושב שנסכים שהייתי במספי-ק טורנירים בחיים אם זה קז'ואל או רציני ואני לא סתם אתן ביקורת כזאת חריפה אם באמת לא הייתה לי סיבה מוצדקת,זה טורניר קז'ואל סבבה,אבל עדיין לא פריריליס,עדיין הפרסים "גבוהיים" ולא מחולקים נמוך,ועדיין עם כל הכבוד לקז'ואל זה אמור להיות יותר תחרותי ממה שהיה ולא בגלל רמת הטורניר אלה נטו בגלל רמת הפרסים\חלוקת הפרסים,בפריריליס הייתם רואים תגובה אחרת ממני.

אה,נקודות לשיפור(שגם אפשר לתקן שם משהו קטן) זה המקרן,אחלה דבר כרגיל אבל למה לא לשדר שם את הפרינגס? זה כל הרעיון שהיה באליפות שהיה ממש ענק אפילו,זה נוראי להצטופף על יד הדף ולהתקבץ ואם שמים את הפרינגס על המקרן אז זה חוסך זמן(אני מאמין לא באמת בדקתי) וגם אי נעימות מעצבנת בתחילת כל סיבוב
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

מה הייתה חלוקת הפרסים?
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
שלח תגובה