משלחת לפולין

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
123321
Mr. Number
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

משלחת לפולין

שליחה על ידי 123321 »

אני טס היום בלילה עם הבית ספר לשבוע המשלחת לפולין.

יש למישהו קצת do's and don't do's לעשות? איך ומתי אפשר ללכת לקנות שתייה ואיפה הכי כדאי?
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
alon7
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי alon7 »

גם אני טס היום בלילה ואשמח לעצות
YT
640509-040178

שליחה על ידי YT »

אני יכול לתרום מנסיוני לגבי הבידוק הביטחוני בארץ ובפולין (עובד בבידוק הביטחוני בנתב"ג):
  • ארזו את המזוודות והתיקים שלכם בעצמכם. דעו בדיוק מה ארזתם בהם. השאירו אותם אתכם מרגע האריזה ועד השליחה שלהם בשדה התעופה או עד ההגעה לבידוק הביטחוני. מומלץ מאוד לעבור על כל התאים בתיקים לפני תחילת האריזה כדי לוודא שאין בהם שום דבר ששכחתם (אנשים שוכחים פצירות, אולרים, כדורים, מחסניות, אקדחים, חרבות ושאר אמל"חים נחמדים).
  • לא להתחכם ולנסות להיות מצחיקים כשמגיעים לבידוק הביטחוני (ובכללו ל"ארזת לבד"). זה עלול לגרום להחמרה בבידוק ולעיכוב (למשל - תשובה כמו: "לא, חבר שלי ארז לי" תזכה אתכם בבידוק אקסטרה).
  • דרכון שלכם - תמיד אצלכם. לא אצל החבר. כל אחד שעובר בידוק נדרש להציג את הדרכון שלו ולהתחיל למצוא את הדרכון שלכם אצל החבר שעובר בעמדת הבידוק הסמוכה יגרום לעיכוב. בנוסף, בכל שלב בבידוק תידרשו להציג דרכון מחדש (כן, זה נראה מטומטם וזה מעצבן, אני יודע) ולכן אני ממליץ לכם להשאיר אותו בחוץ או לשים אותו בכיס / תיק שיהיה נוח להוציאו במהירות.
  • כל דבר חד (פצירה, סכין, אולר, מספריים, חרב שתולים על הקיר וכו') לארוז בכבודת בטן (המזוודה ששולחים).
  • לא לארוז בתיק יד שום דבר שנראה או דומה לנשק (אקדח צעצוע, רובה מים, אקדח מצית, אקדח דבק חם וכו'). אם קניתם דבר כזה או משהו שמוזכר בסעיף הקודם - ארזו בכבודת בטן.
  • בהמראה מפולין לארץ הקפידו לארוז את כל הנוזלים והאבקות (ובכללם דאודורנט, אפטרשייב, מים קדושים, מטרנה, חול, בוץ וכל דבר כזה או אחר) בכבודת הבטן (שנשלחת כמזוודה בבטן המטוס). אם בכל זאת יש לכם בקבוק של נוזל או משהו כזה מחשש שישבר במזוודה - הקפידו שלא יכיל יותר מ-100 מ"ל נוזל.
  • במידה ויש ברשותכם מחשב נייד יש להוציא אותו מהתיק בטרם הבדיקה של כבודת היד בשיקוף. טלפון, ארנק, נגנים, מפתחות, סיגריות וכל דבר שנמצא אצלכם בכיס (של המכנסיים, לא בתיק) יש לשים בגיגית שייתן לכם עובד הביטחון לפני המעבר בשער המגנומטר (גלאי מתכות). כן, גם קונדומים, מסטיקים וכדורים, אם תהיתם (יש להם עטיפת אלומניום שמפעילה את הגלאי).
  • התלבשו בחכמה - אל תשימו בגדים / נעליים / חגורות עם ניטים או הרבה אבזמים וכפתורים. פריטי הלבוש הללו עשויים לגרום להתרעה בגלאי המתכות ולגרום לכם לעיכוב נוסף. ביציאה מהארץ זה לא נורא אבל בפולין ייתכן שאפילו מה שלא התריע בארץ דווקא כן יתריע שם והם עלולים להיות פחות נחמדים (ואתם לא רוצים לעבור בדיקה ידנית, נכון? :wink: ).
  • בסוף הטיסה ובהגעה ליעד (במלון, נניח) - הקפידו להוריד מהתיקים ובמיוחד מהמזוודה את המדבקות שהודבקו כדי למנוע טעויות ועיכוב בהגעת המזוודה כאשר אתם חוזרים לארץ.
זה מה שהצלחתי לחשוב עליו בינתיים. אם אני אזכר בעוד משהו אני אכתוב.
באיזו שעה אתם טסים?
אני עובד היום בלילה.

עריכה:
רק עכשיו שמתי לב שזה מאתמול... בטח כל מה שכתבתי כבר מיותר. :/

עוד עריכה:
הוספתי סעיף, למקרה שתראו את זה כאשר אתם כבר בפולין איכשהו או אם מישהו אחר שטס לחו"ל ירצה להשתמש בזה (כי כבר כתבתי, אז שיהיה).
640509-040178
שלח תגובה