Mirrodin Besieged

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Im O.K
PNINIM
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

חיפשתי 9/9 בצד הפירקסיאני וזה מצא אחד.. :)
יהיה מעניין, זה בטוח..
SHOW TIME !
yoavzim123
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoavzim123 »

האקוויפמנט מעניין... הם כנראה הבינו שצריך enablers למטלקראפט, כי יש כבר שניים שראינו ושניהם כנראה אנקומון ובטח עוד מספיק שלא ראינו, לעומת רק 2 במירודין שאחד מהם רר (liqublabla coating and percursor golem)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קח בחשבון שאם מוציאים בוסטר אחד של Scars ומכניסים בוסטר אחד של Besieged וגם Silverskin וגם Liquimetal הם ברמת ה-uncommon אין הרבה הבדל בכמות ה-enablers שזמינים לך. מה שכן, זה קלף הרבה יותר ספציפי עם הרבה פחות פוטנציאל לשבירה (בגלל הסינרגיה של Liquimetal עם artifact hate שנותנת לך להרוס דברים שבדרך כלל לא יכולת להרוס בצבעים כמו אדום (enchantments) וירוק (יצורים).
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Navidshi כתב:יניב, אל תתן לתמונות לבלבל אותך - ה-orb עם התמונה של Phyrexian Rager היא בבירור זו של הצד המיראני, חיפשתי בה את המילה Phrexian והיא לא מופיעה בכלל לעומת 13 "פגיעות" ב-Orb השני.
אני ממש לא מתבלבל, בגלל זה אני אומר שבORB של מירודין יש אזכור אחד לInfect ובORB של פירקסייה יש 20 אזכורים.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב, נו, זה מה שקורה כשקופצים למסקנות. לפחות המים היו רדודים...

אין ב-Orb גם שום אזכור ל-Tezzeret. שזה מצד אחד הגיוני כי הוא לא שייך לשום מחנה ומצד שני דבילי, כי הוא אמור להיות בסט...

אני עדיין חושב שאפשר יהיה לפתוח אותו בבוסטרים של כל אחת מה-factions ב-PR, זה נראה לי לא מאכזב אם הוא יהיה לחלוטין בלתי זמין מחד ולא נראה לי שזה יפגע יותר מדי במכירות של WotC אם יהיו קצת יותר עותקים ממנו בשוק.
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

משהו שקצת מאכזב זה שיש רק 6 קלפים עם metalcraft בכל המהדורה....
חוץ מזה, זה רק אני או שקלפי הפרי-ריליס הרבה פחות טובים מה wurmcoil engine?
יכול להיות שאני פשוט שלא יודע להעריך את הקלפים, אני יחסית חדש....
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קלפי ה-PR עולים ויורדים ברמה שלהם, לפעמים אתה מקבל Sun Titan ולפעמים אתה מקבל Malfegor. במקרה הנוכחי, Glissa נראה כמו קלף די חזק והיא בטוח תראה משחק כגנרל ב-EDH ו-Hero of Bladehold נראה כמו קלף שיש לו פוטנציאל ב-constructed, כך שהם בהחלט לא משהו שצריך להתבאס ממנו, גם אם אין להם את העוצמה החשופה של Wurmcoil Engine. לפחות הם לא Allosaurus Rider.

כשאני חושב על זה, האיזכור של infect בצד המיראני יכול להיות משהו שמנטרל infect או אפילו משהו שמתחזק בנוכחות של infect. קרוב לוודאי שלא מדובר בקלף שיש לו למעשה infect.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אין לי כוח לבדוק, ובטח בדקו ואין, אבל יכל להיות מגניב קלף מיראני שמתחזק כשאתה מורעל
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אין בצד המיראני קלפים שכתוב עליהם poisoned או counter אז אני לא חושב.
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

יש מצב שיש קלפים לא צד? כי חפשתי את האסמבלי והוא לא מצא לי
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יש מצב, בגלל שאנחנו יודעים ש-Tezzeret אמור להופיע בסט והוא לא מופיע באף Orb.

אבל אנחנו יודעים ש-Assembly בצד המיראני כי יש לו watermark מיראני בספוילר. והוא מופיע ב-Orb, כך שאני מניח שאם לא מצאת אותו כנראה שאייתת לא נכון את המילה, או שניסית לחפש יותר ממילה אחת - ה-Orb מסוגלת למצוא רק מילה אחת בכל פעם.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אגב, גם Karn לא מופיע באף ORB, למרות שראינו תמונה שלו...
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

Navidshi כתב:יש מצב, בגלל שאנחנו יודעים ש-Tezzeret אמור להופיע בסט והוא לא מופיע באף Orb.

אבל אנחנו יודעים ש-Assembly בצד המיראני כי יש לו watermark מיראני בספוילר. והוא מופיע ב-Orb, כך שאני מניח שאם לא מצאת אותו כנראה שאייתת לא נכון את המילה, או שניסית לחפש יותר ממילה אחת - ה-Orb מסוגלת למצוא רק מילה אחת בכל פעם.
אז בגלל זה הוא לא נמצא... :eek:
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, בדיוק הרגע חיפשתי את זה. גם Father לא מופיע ב-Orb מה שאומר שאין Father of Machines... אבל מצד שני, יכול להיות שהוא מצטרף ל-Tezzeret ויושב על הגדר, על תקן "אני היוצר המהולל של מירודין, אבל הושחתי על ידי פיראקסיה ואני יכול עכשיו ללכת לכאן או לכאן, תלוי מה יקרה בסט השלישי".
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

שזה בעייתי כי יש מספר אי זוגי של קלפים. זה אומר שצריך להיות לפחות 3 קלפים חסרי צד וזה ממש לא סביר לדעתי.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

להוסיף קלף שלישי חסר צד לא נשמע לי בעייתי במיוחד. לדעתי זה יהיה מגוחך אם קלף כלשהו מהסט לא ייוצג ב-PR, כך שאני עדיין נוטה להניח שאם יש קלפים כאלו, לא משנה מה מספרם, הם יהיו זמינים בבוסטרים של שני הצדדים במידה שווה.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
עריכה:, אה, וכנראה גם הקלף הבא:
Green Sun's Zenith
Sorcery (R)
:x::manag:
Search your library for a green creature card with converted mana cost X or less and put it onto the battlefield. Shuffle Green Sun's Zenith into its owner's library.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

7 חזרות על המילה Zenith ב-Orb המיראני, 4 חזרות ב-Orb הפירקסיאני... מה שאומר cycle במתכונת של ה-beacons מהבלוק הישן, רק עם X בעלות?

Bonehoard נראה מצוין, יצור שמן ב-4 מאנה שאפשר להביא עם Stoneforge Mystic. קשה לי לחכות לשלושת ה-living weapons האחרים בסט.

Kuldotha Flamefiend נראה מטורף ל-limited.

כמה יצורים מאד מעניינים עם infect יש כאן.

Mitotic Manipulation נראה מעניין, משהו בסגנון summoning trap אבל פחות יציב. יש פוטנציאל, אבל כנראה שלא ל-EDH.

מצד שני, Shimmer Myr אמנם מזכיר לי את Quick Sliver, אבל מכיוון והוא עובד גם על non-creature artifacts הוא בהחלט פתוח לניצול בהמון רמות. לו רק היה לנו counter-control...

אבל Thrun, הטרול הסקסי ביותר מאז אלפא (שקט, אם לגלנטי מותר לפנטז על קלפים גם לי מותר!) כנראה לוקח את החלומות של שחקני control ונותן להם על הראש עם אלה מסומרת. חבל שהוא לא משהו נגד infect.
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

Mitotic Manipulation לא כל-כך מובן....
חוץ מזה, הshimmer myr נראה ממש טוב (battlesphere עם פלאש :D )
והטרול נראה ממש יעיל, אכן לא טוב נגד אינפקט, אבל sacred wolf 4/4 עם regenarate

ונראה לי שהzenith יהיה משהו לכל צבע (כמו ה-trigon) אבל 11 הופעות, אומר שיהיה יותר מאחד לכל צבע...
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

11 הופעות אומר שיהיה 1 לכל צבע, ועוד אזכור של אחד מהם איפשהו, כי הם כן מזכירים את עצמם בטקסט שלהם.
מניפוליישן עושה שאם אחד מה7 קלפים העליונים שלך הוא קלף שכשבר יש על המגרש, אתה יכול לשים אותו במגרש.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
שלח תגובה