בלוג יפן 2010 (שפיות זה OVERRATED)

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Yoav
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

בלוג יפן 2010 (שפיות זה OVERRATED)

שליחה על ידי Yoav »

וואי תקשיבו אני לא יכול יותר. פשוט לא!!! :cry:
כמות החפירות פה מספיקה ל-10 שנים קרובות, אולי אפילו ל-30 הבאות.
זיו אתה לא מתאר לעצמך מה הולך פה (זה כלום לעומת מה שהיה שנה שעברה).
שתבינו שעכשיו פה אחרי חצות והם בחדר עדיין חופרים על הלו"ז של מחר.
עידו חופר, תמיר חופר, בועז אדיש ומתנהג כמו אסף שומר, רפי מקבל RAGE COUNTERS בערך על כל אביליטי שעולה על הסטאק, יניב קונה משקה אחר בכל מכונת שתייה שנייה בערך (יש אפילו משקה בטעם פנקייק...) ושלי לבסוף קיבל רייג' קאונטר מעידו כי הוא כל הזמן נוגע לו בכתף.
אני אין לי מושג מה הולך פה חחח
עידו כל הזמן צועק עלי, לא מלווה לי קלפים.
הוא אומר שהוא שיריין מראש מיניב את פלייסט של כל הקלפים באקסטנדד אז הוא אמר ליניב לא להביא לאף אחד חחח...
הוא חושב לשחק ג'אנד עם לייליין לבן.. הכי חזק!
היו היינו במקדש ראינו בודההה 14/15 טרמפל שזה בערך הכי גדול שיש
הצטלמנו עם שכבה שלמה של יפניות מאיזה חטיבת ביניים
היינו בSEGA ורפי עשה את ה-ULTIMATE (כמו שיש לפליינוולקרים) שלו על תמיר, מה הלך שם, צריך לפתוח על זה נושא חדש, קוראן לטיפולך
אכלנו פיצה עם שרימפס וקלמרי משהו טוב
בזבזנו איזה 150 שקל על נסיעה ברכבת (יפנים נאצים)
הצלחנו ש-2 יפניות ילדות ישנאו אותנו בגלל שלקחנו להם את התור במכונה של איפור ועיצוב תמונות בארקייד

רשימת הציטוטים עד כה -
* ביום הראשון... אחרי שכבר נחתנו והיינו על הרכבת בדרך לאכסניה.. אז עידו כבר השתגע ואמר וואי הלוואי שתמיר יגיע כבר שתעברו לרדת עליו כי לי כבר נמאס שיורדים עלי חחחחחחחחחח
* בטיסה הלוך עידו שואל את יניב -
תגיד.. למה העגבניות האלו מתוקות?
אז יניב עונה לו
אתה מתכוון לפרי הקטן הסגול?
אז עידו אומר כן.
יניב אומר לו... שמע עידו אלו ענבים לא עגבניות יא מפגרררר תפסיק לחפור לייייי אני לא יכול יותר!!!! 10 שעות אני פה לידך במטוס אני משתגיייעעעע מה עשיתי שזה מגיע לי??? אלוהים ישמור איזה עגבניות הן בצבע סגול? זה ענבייםםםםם...... !$%^@^@!%$!$@%!&#*&@*^@!
* היום אחרי שטעמנו עוגת אורז שקופה ודביקה אז שלי אומר ”וואי זה דביק כל כך, זה לא יורד בפה, זה כמו שפיך"
* בדיוק בזמן שאנחנו רושמים את השורות האלו, עידו בא ושואל את שלי אם אפשר לשאול משהו, שלי עונה מיד לא!, אז עידו נעלב (שוב) והלך לעמוד בפינה ואמר שלא נדבר איתו לעולם

עד כאן שידורנו להיום
כואב לי הגרון מהטונים הגבוהים של הויכוחים האינסופים פה

מקום 2 & 4
לילה טוב
עידו אתה אלוף הארץ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :)
מיצי מיאו
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

צעד ראשון: פתח את האלבום, תוציא Isochron Scepter.
צעד שני: תעשה imprint ל-Silence על Isochron Scepter.
צעד שלישי: תשתמש ב-Isochron Scepter על כל מי שחופר לך.

אם זה לא עובד, חפש עותק של Savage Beating :)
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

silence ו- ischoron scepter הולכים מצוין ביחד, זה גיים בטוח
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

חחחחחחחחח הרגת אותי "מה זה העגבניות הסגולות האלה"
חזק ביותר, מבקש עדכונים כאלה כל יום!
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!
הערתי פה אנשים באכסניה מהצחוק שלי.
אקיצר, התעצנתי פה על אנשים ברמות, צעקתי, המשכתי ללכת בלי לחכות וכדומה, ואני מצטער, אבל אני כנראה אעשה את זה שוב ושוב.

ההתפוצצות על תמיד הייתה כי בארקייד, התחלתי בקושי משחק וקיבלתי אתגר אנונימי ממישהו שהיה ברור שהוא חדש למשחק, אבל הוא קרע, אותי, גיליתי שזה תמיר וצעקתי וקיללתי כי חשבתי שהוא עשה את זה בכוונה.

שלי שלילי, עידו מציק, תמיר לחוץ, החלק הכי טוב ביום שלי היה כשנטשתי אותם לאכול פיצה ואכלתי אוכל פני לבד. עד סוף הטיול הזה אני נמאס לי או מיפן או ממג'יק... וזה חבל.
תמונה
yoavzim123
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoavzim123 »

בתכלס שפיות זה אבורייטד... נשמע שאתם נהנים חחחחח
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

Like
תמונה
"!Fishing is for wussies"
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אני חושב שהערתי פה את כל הבניין מרוב צחוק.

אני לא מבין מה הבעייה, פשוט תשימו לו משהו בכובע, עדיף Peace and Quiet.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

נשמע יותר כאילו שפיות היא underrated.
תנסו לוותר קצת אחד לשני כדי לצמצם את המריבות.
אני מקווה שתצליחו להסתדר ושתחזרו הביתה עם חוויות טובות.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

אנשים בעבודה הסתכלו עליי כמו על משוגע מרוב שאני יושב וצוחק וירדות לי דמעות

נשמע שסה"כ שאתה נהנה אבל לא מראה להם את זה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אני לגמרי מבין אותך. זו באסה לפגוש ישראלים אחרים בחו"ל.
אבל אם תעמוד בדחף שיש לך לקנות קטאנה ולבצע בה חראקירי אני מבטיח לך שבסוף יהיה בסדר.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

עגבניות סגולות ?! :eek:
חחחחח

מחכה בקוצר רוח לסיפור היומי הבא ...
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

DAY 3

טוב זה שוב אנחנו.
הלכו היום לרובע האלקטרוניקה הג-ד-ו-ל בעולם. אקיהבראקקי.
שיניב אמר לנו על הלו"ז בארץ, שמענו סיפורים ומעשיות שיש פה לפטופים ב-120 שקל, אייפוד ב-30 שקל, הכל זול ומטורף לגמרי, רובוטים מטפסים על הקירות, מכונה שפותחת בוסטרים בעצמה, זין גדול שמסתובב, רובוט גיישה שמערבבת לך את החבילה ושמה לך בלודבירד ביד וכדומה וכדומה...
קיצר מחיוכים ומאושרים, אחרי ששלי הכין לנו חביתה מטורפת בבוקר באכסניה, הגענו לרובע!
באים הכל עולה כמו בעזיראלי.... צפוי אמרתי?
עידו ממשיך לחפור לנו, שלי מתלונן שזה חרא לו"ז ותמיר רוצה לחפש את הלפטופ ב-800 שקל שהוא חלם עליו.
הלכנו איזה שעה וארבעים דקות לחפש את הלפטופ, בסוף מצאנו איזה חנות שרצו למכור לנו אייפוד דור 3 יש רביעית ב-1500 שקל. שבור.
תמיר לא מתייאש וגורר אותנו לאיזה 32 חנויות, בסוף מצאנו איזה חנות שמוכרת משקפיים שאתה מחבר לאייפוד (כמו של רובוקופ) ורואה סרטים.
עכשיו אתם בטח שואלים למה הוא צריך את זה נכון?
הוא רוצה להביא את זה לפציינטים שלו במרפאת שיניים, בזמן שהוא יעקור להם את השיניים הוא יקרין להם סרטים מצויירים של קריוס ובקטוס שישמרו על השיניים מפני עששת.
טוב אז הכל טוב ויפה ואחרי שחיכינו לתמיר שעה בחנות, אנחנו באים לצאת ואז החוליגן הזה חוזר לחנות שובב!! אההההההההההההה
אני שלי ועידו מתייאשים והתפצלנו. הלכנו לחפש סופגניות כי היינו חייבים משהו מתוק,
קיצר אנחנו רואים בצומת איזה יפנית בת 12 בשמלה קצרה שמגיעה לה לתחתונים מחלקת איזה פליירים.
אנחנו מסתכלים מה יש סביבה ואנחנו רואים מלא שלטים של מסאג'.
אני מסתכל על שלי, שלי מסתכל עלי, עידו לא קשור לעולם, אני מניח שאתם יודעים את ההמש ך :)
קיצר עלינו במדרגות. קומה 2 מסג'. קומה 3 מסג'. קומה 3 מסג'. קומה 4 חנות של יוגיהו
(אמיתי לגמרי). קומה 5 מסג'. נכנסנו. אגב קומה 8 הייתה קזינו פוקר עם קטינות בחצאיות יפניות, חולני.
ישר קפצו עלינו יפנית גבוהה שיודעת אנגלית ויפנית נמוכה שיודעת יפנית. מתחליות לגעת בנו, עידו לא יודע מה לעשות עם עצמו ואומר לנו שהוא הולך לחפש את תמיר.
אני ושלי נשארים ומחוייכים שסוף סוף משהו משתפר ביום המייגע הזה ולוקחים מסג' של 20 דקות שנוכל להספיק להגיע לנקודות פגישה שקבענו עם החבר'ה האחרים (בכניסה של בניין SEGA, קסקייד).
טוב היפנית שיודעת אנגלית מתחילה לחפור ואני שואל את שלי אם הוא יצליח לגמור תוך 20 דקות? הוא אומר ברור, גם 2 דקות יספיקו לי.
קיצר המסאג' היה בן זונה. 20 דקות פירקה לנו את הצורה. לי היה מצויין, שלי רצה שהיא תעשה לו יותר חזק כי כאב לו הגב. הוא אומר לה more strong, more strong אז היא עושה יותר חזק. הוא אמר לה שוב חזק חזק, קיצר מה המשוגעת עושה? היא שואלת אותו רוצה שאני אעלה עליך? הוא אומר לה sure sure come come חחחחח
עלתה עליו התחילה לדרוך עליו ואני שומע את שלי מבסוטטטטטטטט, אני בנתיים נהנה לי מהיפנית הקטנה איזה אצבעות יש לה משהו משהו. ישראליות לידעתכן.
טוב נגמר סיפור המסג' הלכנו ל-SEGA, פגשנו את החבר'ה, הם מספרים לנו שהם שיחקו שעה וחצי והגיעו לבוס האחרון ב-blazblu וכל זה ב-100 ין (4.5 שקל) באיזה מכונת ארקייד ואני ושלי מחייכים ומרגישים כאילו נולדנו מחדש.
חצינו את הכביש לחפש את החנות של המג'יק, ממול אנחנו רואים חנות של מבוגרים מגניבה.
נכנסים רואים תלבושות של סנטה קלאוס, עולים קומה למעלה ויש קומה שלמה של צעצועים לבנות, עולים קומה ורואים קומה שלמה של צעצועים של בנים, טוב... מסתבר שלעשות ביד זה לא משהו בשביל היפנים. הכל חייב לכלול רובוט! :D
עולים עוד קומה, רואים מלא בובות מין. עכשיו מה מיוחד פה? יש להם כל מיני שטויות עם גומי + שערות או בובה מתנפחת שמקבלת מחזור. שיהיה להם בכיף, אנחנו נשאר עם יד ימין.

יצאנו מהחנות להמשיך לטייל, באמצע ראינו איזה חנות צעצועים, אנחנו נכנסים בשיא התמימות וקולטים כובע של פיקצו (כמובן שהצטלמנו) ולידו אנחנו רואים רובט של וודי מצעצוע של סיפור מסתכל על תחת של איזה בובה אחרת... WTF?! :-:
בסופו של דבר הגענו לחנות של המג'יק, עכשיו אם אתם חושבים שבילדנר עושק אותנו, חכו שתלכו לחנות שם :D
מה שכן יש להם שם בוסטרים עם רק ררים רנדומלים, יכול להיות מעניין דראפט כזה. בועז לטיפולך לבדוק את רמת השבירות.
באיזשהו שלב עידו עשה את ה-ULTIMATE שלו, צעק עלי, על שלי ועל תמיר (הכל מצולם, יש!) והלך לעמוד בפינה ועשה את התנועה המפורסמת, לא רוצה לא רוצה תעזבו אותי אני לא יכול להיות, והלך לעמוד בפינה ולהסתכל על הקיר הקרוב.
הלכנו לאכול, התפצלנו, אני יניב ורפי אכלנו ראמן (נודלס), המלצרית קלטה שרפי נוב והביאה לו ישר כפית. אחרי זה ראתה שהוא גם לא מסתדר עם הכפית אז היא הביאה לו מזלג חחחחחחחחחח
השעה כבר 16:00, לא הספקנו כלום, לא רובוטים, לא לפטופ ואפילו לא סוף טוב למסאג'.
רצינו לעשות טסטינג וכמובן שלא עשינו.
נסענו חזרה לאכסניה לקחת את המזוודות ואז למלון. באיזשהו שלב יניב שם לעידו את הכרטיס של הרכבת בכובע.
במעבר חציה עידו קלט את זה והפיל את הכרטיס על הרצפה. עכשיו לא נעים, הרצפה נקיה פה כמו הפליימט של רן. יפנים קולטים אותנו שלכלכנו ואף אחד מאיתנו לא מרים כי אז עידו ידע מי שם לו את זה בכובע.
רפי חשב בטעות שהוא ראה את תמיר שם לו את זה אז הוא אמר לתמיר שירים את זה, היה קצת וויכוח קטן בסגנון של סער ואלירז (האח הגדול) {גם מצולם!!! יש! X2} קללות מכות אל תשאלו. מסתבר שגם לתמיר פיוז קצר, יעני גרוזיני עצבני. (אל תדאגו הכל בסדר עכשיו, החזרנו את הכרטיס לקפוצון של עידו).
ממשיכים במסע למלון ברוטינה הקבועה, שלי ממשיך להתלונן, אני ממשיך לצחוק, בועז אדיש, רפי מדבר עם יפנים, עידו כבר ברוגז אפילו עם עצמו ויניב השפוי היחידי. חכה חכה גם יומך יגיע.

אני ממש חופר נכון? אני חייב לפרוק סורי. סתם סתם נחמד פה אוווו חחחחחחחחחחחחחחחח מיאו מיאו מיאו אני משתגייעעעעיעיעיעיעיעיע ניאהההההה (מיאו ביפנית)
הגענו לצ'יבה, אנחנו שואלים מישהו איפה זה המלון שלנו. where is it washington hotel?
he said - ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh (japanese accent) washington! yes yes!!
...
...
...
i don't knew it
תגידו לי הוא בסדר?????
שעה הוא מתלהב, אומר לנו כן כן בסוף הוא אומר שהוא לא מכיר. בן זונה.

הגענו למלון. תמיר רוצה לעשות קומבו, לבטל את החדר שלו ולבוא לישון איתי ועם עידו באותה מיטה. עכשיו אני לא אומר לו אין מצב גם ככה עידו מרייר על הצד שלו על המיטה אני לא צריך עוד מישהו שירטיב אותה מהצד השני.
תמיר חושב על לשים את הבגדים שלו בארון ולישון בתוך המזוודה שלו.
היום הוא ישן בחדר לבד, נראה מחר מה יהיה.
וואי וואי אני ועידו באותה מיטה אני לא יודע מה ילך שם.... אמא. אני מספר הכל לסיגל.
קיצר עוד יום מצחיק עם וויכוחים, ריבים וברוגזים.

הסיפור היומי -
בועז הלך לחדר של יניב ונרדם לו במיטה. יניב חושב לעצמו, רגע אולי אני אנצל את הזמן ואלך להתקלח בנתיים.
לקח מגבת, סבון, בגדים ונכנס למקלחת. פותח את המים, מסתבן, באיזשהו שלב מחליט להתיישב באמבטיה בגלל שהוא עייף. פותח את המים על הראש ונרדם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בועז מתעורר אחרי שעה ודופק לו על הדלת כי היה לו פיפי. יניב מתעורר בבהלה וקולט שנרדם באמבטיה גדול!.

הסיפור היומי 2 - החדר של אלופי הארץ
עידו מודיע לכולם שהוא הולך לחרבן.
קיצר המפגר יושב על השירותים, מוריד את המכנסים, כולו שמח הכלב הולך להסריח לי את השירותים.
מוריד חבילה מסריחה ופתאום אנחנו שומעים צרחה חחחחח הבידה מתחיל להשפריץ עליו חחחחח
הרטיב לו את כל הטוסיק כמעט הפליץ, אחרי זה שוב הוא מוריד חבילה של קקי וזה שוב משפריץ עליו אנחנו שומעים עוד צעקה, נפלנו חחחחח
הבחור כבר לבן, מוריד עוד חבילה לא מבין מה הולך, הוא נגד הבידה כבר 2-0 לבידה לפני סיידבורד. בסוף עידו מוצא את הכפתור שמפסיק את הבידה ועושה לו קומבו.

אני רק רוצה להגיד, עידו אתה מלך העולם! :) בלעדיך זה לא היה אותו דבר (לא ציני)
לילה טובב!!!!!!
מחר פלייר פארטי -
תנו בהימורים מי יוצא עם הכי הרבה בסוטרים.
מיצי מיאו
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

וחשבתי שהקודם היה מצחיק.
אין עליך עידו
תמונה
"!Fishing is for wussies"
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

הפעם עשיתי יותר חכם ולא קראתי את זה באמצע הלילה.

כואבת לי הבטן מרוב צחוק אתה לא מבין... הרגת אותי.
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

אני מהמר על שלי
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

גדול כל כך שהייתי חייב לתרגם את זה לחברה שלי כדי שגם היא תוכל לצחוק.

לגבי היפני ששאלתם כיוונים ברחוב (ואני מופתע שרפי ו/או יניב לא הסבירו לכם את זה), היפנים בדרך כלל נורא רוצים לעזור כשפונים אליהם וגם אם הם לא מבינים אתכם (או אנגלית בכלל) וגם אם אין להם מושג לאן אתם רוצים להגיע, חשוב להם לנסות ולהראות כמה הם רוצים לעזור. הרבה יותר ידידותי מאשר "לכו חפשו את האמא שלכם", אבל לא יותר מועיל, לרוע המזל. על הצד החיובי, יפני שיודע לאן אתם רוצים להגיע ידע לרוב גם לצייר לכם מפה פשוטה...

לגבי המחירים של קלפי Magic, קלפים ביפנית נמכרים בדרך כלל ברשת במחירים פשוט חולניים. לא יודע למה, אולי המשחק באמת כל כך רציני שם.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

ziv כתב:אנשים בעבודה הסתכלו עליי כמו על משוגע מרוב שאני יושב וצוחק וירדות לי דמעות

נשמע שסה"כ שאתה נהנה אבל לא מראה להם את זה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

בועז:
וואעלק איזה יום
התעוררנו כדי ללכת לפלייר פארטי מוקדם שעידו אמר שמתחילה ב2, טוב שבדקנו באינטרנט לפני שיצאנו, כי גילינו שזה מתחיל רק ב5, וואעלק עידו שוב דפק אותנו!!! אז אני רפי ויניב שרפנו קצת זמן באיזה קניון פה בזמן שהאחרים עשו טסטינג, קרה שם מקרה מוזר. למי שלא יודע, כל זר שמגיע ליפן מקבל כוח מיוחד, כשהוא מסתכל ליפני בעיניים היפני חייב להתסכל הצידה, זה טריק שימושי כשנוסע רוכב אופניים מולך, ככה הוא עושה תאונה ולא פוגע בך, או סתם להזיז לך אנשים מהדרך. קיצר, עלינו במדרגות נעות, ויניב ניסה את זה על איזה יפני, במקום להסתכל הצידה היפני הזה החליט לדפוק את החיוך של החיים שלו! מה שגרם ליניב להסיט את מבטו!!! איזה קאונטר!!!!
הלכנו לאיבוד בצ'יבה בגלל הנחיות שקריות של יפני מניאק שכנראה עובד ברכבת מרוב הסיבובים שהוא גרם לנו לעשות!
ברכבת עשינו התערבות, מי שזוכה בהכי פחות בוסטרים קונה דונאט למי שזוכה בהכי הרבה בוסטרים היום.
אז הגענו למקום של הטורניר, החברה השיגו קלפים לדקים שלהם, הלכנו לאכול באיזה בית קפה קרוב כי הכל היה סגור מסיבה לא ידועה.
קפצתי על הדראפטים ראשון, כשהאחרים קפצו על T2.
דראפט ראשון אינפקט גרוע, אבל עלה 500 ין ומכרתי את הקלפים ב1000.
דראפט שני אפילו לא עשיתי ספליט בגמר, פשוט מעכתי, אחלה אינפקט שבעולם.
מסתבר ש8 בוסטרים זה מספיק, ומסתבר שיניב יצא 0 ולא זכה בכלל בבוסטרים!!!
קיצר יניב חייב לי דונאט.
אחרי זה מכרנו קלפים לאיזה דוכן כי כסף זה טוב, אבל מה כבר היה 10 בלילה, חיפשנו באיזור איזה מסעדה, והיחידה שהייתה פתוחה כבר הייתה בLAST ORDER
אז מיהרנו אחושילינג, אבל לא מספיק מסתבר!
לקחנו רכבת חזרה, אבל היה צריך להחליף רכבת באמצע, מה שמסתבר זה שכשהיינו צריכים להחליף רכבת פספסנו את הרכבת האחרונה!
אז נתקענו באיזה תחנת ביניים מסריחה והיינו צריכים לקחת מונית חזרה.
סורי שאני פחות מצחיק מיואב!
תמונה
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

נשמע יום מבאס משהו.... מקווה שלא יהיו כאלה יותר :)

פעם הבאה תן ליואב לתרגם לך את הפוסט למצחיק יותר :D
שלח תגובה