ליגת פנורמה: *ימי שלישי* 16:30-20:00 - משבוע הבא בראשון

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
rif-raf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ליגת פנורמה: *ימי שלישי* 16:30-20:00 - משבוע הבא בראשון

שליחה על ידי rif-raf »

הליגה בהדרכתו של אלון בן יוסף כרגע בימי שלישי.

הנה הנושא החדש של הליגה.

אוקיי, אז נכון לעכשיו יש לנו ליגה סבירה עם נוכחות קבועה של 6+ ילדים.
(עדכון, כ-16+).

כרגיל, אם תביאו עוד מצטרפים לליגה תקבלו פוסטר (אף פוסטר עוד לא חולק!).
(חולקו יותר מ10).

דיברנו על טורנירים בינואר ובינתיים החלטנו לא לעשות דראפט או טייפ 2.
(עשינו דראפטים וריפאקים וכעט אנחנו מתכננים להתחיל גם טורנירים של טייפ 2 וכדומה מדי פעם).

אבל מה דעתכם לעשות שוב דראפט ריפאק? כמו זה שעשינו לאלארה? נוכל לעשות מזה טורניר עם פרסים או פשוט טורניר חינמי לכיף.

נא לכתוב פה אם בא לכם דראפט כזה ואיזה בלוק מג'יק בא לכם, ואם יש לכם שאלות. :!: :!: :!:
נערך לאחרונה על ידי rif-raf ב 07/12/2011 , 11:28, נערך 26 פעמים בסך הכל.
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אחרי סמסטר א' אני אבוא, ואני מביא איתי עוד 2 חברים... נתראה במרץ (אולי אפילו בינואר?)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

וואו, הייתי בטוח שפירסמתי את זה כבר. שבוע הבא יהיה דראפט ריפאק של טיימספיראל. אני מודיע מראש שיש מקום ל-9 אנשים מקסימום. אני גם מודיע מראש, שלא היו לי מספיק אנקומונים לבוסטרים (וכמובן ררים) אז יהיו קצת פחות מהרצוי... דיברנו על תשלום של 20 ש"ח ופרסים אבל נראה לי נחליט במקום לפי המשתתפים.

אה, והיום הייתה לנו נוכחות שיא של 12 חברה, עם 6 חברה חדשים לחלוטין!
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

וואוו!
(כפיים ברקע!) :D
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

אחרי הרבה זמן שלא יכולתי לבוא (עקב הרבה דברים) החלטתי לבוא לביקור (תאמת ביגלל שאני שומע שיהיה ריפקס) ואולי אני יבוא אפילו אם עוד אנשים (אני מקווה) אז תתקוננו להפסיד כי אני לא מגלה רחמים (לפי מה שאני זוכר לא הביסו אותי באף ריפקס שהיתקיים בליגה!!!)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

מגניב. יאללה מחר שוברים שיא חדש בנוכחות!
מה שכן, אני נותן עדיפות לשחקנים שמבינים את קלפים אז אם יהיו 9 שכבר מבינים וידעו על זה מראש בליגה, לא תוכל להשתתף. אבל אני מאמין שיש מקסימום 6 כאלה. אבל אל תגיד שלא הזהרתי.
בכל מקרה יהיו גם מלא אנשים שלא יהיו בדראפט לשחק איתם ולהחליף איתם. אגבאם יש מישהו שלאהולך להשתתף אבל מבין מספיק כדי לעזור זה בהחלט יגרום לדראפט לזרום יותר, אם לא רק אני מסביר לילדים על קלפים שהם לא מבינים...
תמונה
Hakim
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Hakim »

שלום אנשים ככל הנראה אני מסוגל לבוא לפחות לפעם או פעמיים
ויותר מכך אני ישמח לעזור בתקופה הקרובה.
"Dragons come not in packs or herds but in storms"
http://1.bp.blogspot.com/_xiPeNYB323o/S ... Dragon.jpg
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

הי טופז,
יהיה מאוד מאוד משמח ליראות אותך בא לליגה.
oh my god they killed kenny!
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אכן טופז כל עזרה תהיה נחמדה...

היום התבצע הדראפט, תודה רבה לאופיר (שם מאוד ארוך) שעזר לי להסביר קלפים לשחקנים שזה הדראפט הראשון שלהם ודי כיבה שרפות של שאלות ואי הבנות גם עם החברה שלא היו בדראפט.
הדראפט היה הצלחה, מקום ראשון נחלק בין יואב וטל ומקום שני לתומר.

היו חברה חדשים גם פעם, ברוכים הבאים עומרי ואנטוניו (NGxd). אני חושב שהיו הפעם 13 איש באיזשהו שלב.

אה ודורוק, רק שתדע, אני בכיף משריין לך את הפוסטר, אבל אתה לא מקבל אותו פעם הבאה שאתה מביא חבר. הסיבה היא שפעם קודמת שאותו חבר הגיע הייתה כשלא הייתי ובנוסף לכך אותו חבר גם אם היה כבר פעם אחת בליגה עובדה שלא הצטרף אליה במסגרת קבועה, והפואנטה של הפוסטר זה לצ'פר חברה שמוסיפים חברה, לא שספציפית גורמים להם להגיע פעמיים...
תמונה
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

בשבועות הקרובים לא הגעתי ואולי לא אגיע מכיוון שיש את הבת-מצוות בשכבה שלי והן דרך כלל בימי שלישי....
קונה מטבעות עתיקים
למי שיש ומוכר לשלוח לי מייל: ido55558@walla.com
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

חחח טוב בסדר אני יביא אותו 3 פעמים (אני ציני כן?! הוא פשוט היה חולה פעם שעברה ולפני זה אני לא יכולתי להגיע והוא אמר שאין לו כוח ליסוע שעתיים באוטובוסים לבד אבל בעיקרון הוא יגיע קבוע וגם היתה לי איזה אי הבנה אם עוד מישהוא שאמור היה להגיע אפילו פעם שעברה אמרתי לו לחקות בתחנה בשתיים עד שאני יגיע הגעתי בשתיים ועשר דקות והוא לא היה שם מיסתבר שבשתיים וחמישה הוא הלך משם כי לא היה לו כוח לחכות (חבל) אבל בעקרון הם יגיעו קבוע)
אוקיי אז בכללי יש לי 5 מיבחנים השבוע ועבודה ליום רביעי (לא מאכל את זה לאף אחד) אז אני אצתרך כניראה סיבה די טובה כדי להגיע (רמז: ריפקס או אנשים שמעונינים להביא הרבה כסף וליקנות מימני קלפים (אם אני יבוא אני יביא איתי את כול הקלפים שלי כולל קומונים כי יש הרבה חדשים ועולי הם ירצו אפילו קומונים קיצר משהוא בסביבות ה-1000 קלפים))

אז אני מקווה לריפקס בעיקרון ויש לי איזה עדיפות ל-SOM לומרות שאני יודע שזה לא יקרה אז אולי איזה משהוא כמו אלרה בלוק (לא יודע למה אני תמיד רוצה את זה) או שדומור+איבנטייד או לורין+מורנינגטייב או אולי אפילו רבינקה בלוק (הסטים הראשונים ששיחקתי) קיצר כול עוד יהיה משהוא טוב אני יבוא (אני מקווה שאני לא יפתח שוב פעם 3 שיטררס ב-3 בוסטרים).
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

ריפקס זה הרבה עבודה, אני לא מעוניין לעשות את זה כל שבוע. השבוע לא יהיה משהו מיוחד עם כי אני כן אביא את הלימיטד אינפיניטי שלי וכנראה את האי די אייץ'.
בהצלחה במבחנים.
תמונה
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

כה טוב אז כניראה אני יגיע כבר שבוע הבא רוב הסיכויים אבל אולי אולי אני יגע השבוע
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

בקצב הזה כל חיפה אצלנו בליגה. היו לנו 16 כשספרתי, נדמה שזה היה אחרי שכמה עזבו :)
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

הנה אני בא!
הנה אני בא!
בעזרת השם שבוע הבא! אחרי סיום סמסטר באופן רשמי!
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

ושיא חדש גבירותיי ורבותיי! היום היו בליגה בזמן כזה או אחר, לא יותר, לא פחות מ-19 איש! אני רוצה להודות לאקדמיה, וכמובן לאור על הפוסטרים שמושכים כל כך הרבה ילדים וכמובן ערכות הגייטווי.
תמונה
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

רפי יש מצב לאיזה משהוא מעניין שבוע הבא (אם כן אני יבוא אם חבר שלי) קיצר משהוא מעניין זה איזה ריפקס או לא יודע איזה ענק דו ראשי אם טונה פרוקסי (אם יש לך פרוטקטורים למחירה) או לא יודע אבל האיכר משהוא מעניין (ולא איזה T2 או EDH קיצר דברים יותר אקטיביים)

אם יש מצב לדראפט של בסיג'ד אני ישתתף בשימחה (זה נחשב משהוא מאוד מעניין)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כמו שכבר אמרתי, אני לא הולך לארגן ריפאק כשאני עסוק בריליס, אני רק הולך לארגן דבר אחד כל פעם. בקשר לדראפט של ביסיג'ד זה תלוי במה ישאר לי אחרי הריליס. בקשר לטורניר עם פרוקסים, יש לי פרוטקטורים של משושנת המדבר למכירה אבל א) כמעט אף אחד מבאי הליגה לא מביט פה אז הוא לא ידע שיש טורניר וב) רובם לא ידעו מה להדפיס בשביל זה לדעתי. אפשר להציע את זה בשלישי בשביל השבוע שאחרי. אולי הם יתלהבו מזה ונלך על זה. אגב, אני לא היחיד שיכול לארגן ריפאק, אם תבקש בטופז או לפיד יש מצב שהם יארגנו, הם הגיעו בפעמיים האחרונות. אני אוכל לארגן פרסים לזה במקרה ואנשים ירצו.
תמונה
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

אני ארצה פרסים.
oh my god they killed kenny!
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

כניראה שלא הבנתה כדי שיהיה ריפקס צריך שטופז או עוד מישהוא שאני לא זוכר את שמו יארגנו ריפקס ואם יהיה רפי יביא פרסים
נעול