Momir Infinity

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
tima
Creature - Dwarf Idiot
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Momir Infinity

שליחה על ידי tima »

למי שלא מכיר, Momir infinity או (MoJhoSto, למרות שזה השם הכי גרוע בעולם) זה פורמט אונליין קז'ואלי, מאוד אקראי, ומאוד, מאוד מהנה.
בעצם משחקים משחק עם שלושה אווטרים:
1. Momir Vig - פעם בתור אתה יכול לשלם X ולזרוק קלף מהיד בשביל לייצר טוקן של יצור אקראי בקונברטד מאנה קוסט ששילמת.
2. Stonehewer Giant - כל פעם שיצור נכנס למגרש, אתה מייצר אקוויפמנט אקראי עם מאנה קוסט קטן משלו ומצמיד אותו ליצור.
3. Jhoira of the Ghitu - אתה יכול לשלם 3 בכל זמן שאפשר לשחק סורסרי ולזרוק קלף כדי לייצר שלושה עותקים של sorceries אקראיים (בכל מאנה קוסט) ולשחק אחד מהם. אפשר גם לשלם 3 כדי לייצר שלושה instants ולשחק אחד מהם. את זה אפשר לעשות ב-instant speed.

הפורמט מאוד מגניב, יוצא לכם לשחק עם יצורים וקסמים שמעולם לא ראיתם ולחוות אינטראקציות שמעולם לא נראו בשום דק לימיטד או קונסטרקטד. ותמיד כיף להוציא violent ultimatum בתור שלישי ולמחוק את היריב :). והוא גם חינמי לגמרי! האווטרים עולים בערך 10 טיקטים ביחד ומשם זה חינם, ולמכור את האווטר בעתיד כנראה לא יהיה בעיה והוא לא יאבד ערך אז זה באמת חינם.

יש ביקורת מצוינת על הפורמט כאן:
http://www.mananation.com/mojhostos/

תהנו!
Don't drink and draft.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני מעדיף מומיר+ג'יאנט, ככה זה אמנם עדיין מאוד אקראי, אבל לפחות הדברים שלך עדיין עולים X, אתה לא משלם 3 ומנצח את המשחק.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

מצד שני עם jhoira עדיין יש לך סיכוי לשרוד גם אם יצא לך denizen of the deep
הגודל אוהו קובע....
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

ryoga כתב:אני מעדיף מומיר+ג'יאנט, ככה זה אמנם עדיין מאוד אקראי, אבל לפחות הדברים שלך עדיין עולים X, אתה לא משלם 3 ומנצח את המשחק.
תתפלא כמה פעמים אתה מקבל ערימה של זבל מ-jhoira. מצד שני, כבר יצא לי לקבל DoJ פעמיים באותו משחק. היא גם נותנת דרכי מילוט יותר טובים מ"אני אשלם 8 בתקווה שיצא לי לוויתן שמקפיץ הכל או שאני מפסיד". קרה לי שתור לפני שאני מפסיד ליצור 7/6 טראמפל כששנינו על 6 חיים "טיפדקתי" Phtisis. :P

גם למי שחושב שזה לא משהו ממש שווה לנסות, שני האווטרים הנוספים עולים פחות מחצי טיקט ביחד, ומאז שהתחלתי את זה פשוט יצא לי החשק ממומיר רגיל.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

RocketLauncher כתב:
ryoga כתב:אני מעדיף מומיר+ג'יאנט, ככה זה אמנם עדיין מאוד אקראי, אבל לפחות הדברים שלך עדיין עולים X, אתה לא משלם 3 ומנצח את המשחק.
תתפלא כמה פעמים אתה מקבל ערימה של זבל מ-jhoira. מצד שני, כבר יצא לי לקבל DoJ פעמיים באותו משחק. היא גם נותנת דרכי מילוט יותר טובים מ"אני אשלם 8 בתקווה שיצא לי לוויתן שמקפיץ הכל או שאני מפסיד". קרה לי שתור לפני שאני מפסיד ליצור 7/6 טראמפל כששנינו על 6 חיים "טיפדקתי" Phtisis. :P

גם למי שחושב שזה לא משהו ממש שווה לנסות, שני האווטרים הנוספים עולים פחות מחצי טיקט ביחד, ומאז שהתחלתי את זה פשוט יצא לי החשק ממומיר רגיל.
תיזהר שהוא לא "יטפדק" redirect. שמעתי שזה כואב.
Don't drink and draft.
שלח תגובה