New Phyrexia

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Krosan
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Krosan »

מרווין כתב:
Krosan כתב:
חבוב כתב: לא
למה לא?
כי Vampire Hexmage עושה את העבודה יותר טוב ובכל זאת Jace רואה משחק.
הווימפייר שחור
הוא עולה 1
והוא יכול להכנס בכל דק
וברגע שמכניסים גייס
עם הוא במשחק פשוט משלמים 3 ו2 חיים ואין גייס
מה?
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Krosan כתב:
מרווין כתב:
Krosan כתב: למה לא?
כי Vampire Hexmage עושה את העבודה יותר טוב ובכל זאת Jace רואה משחק.
הווימפייר שחור
הוא עולה 1
והוא יכול להכנס בכל דק
וברגע שמכניסים גייס
עם הוא במשחק פשוט משלמים 3 ו2 חיים ואין גייס
היתרון היחיד שלו על-פני הערפד זה שהוא יכול להיכנס לכל דק (זה שהוא עולה 1 זה מטעה, כי אתה אחרי זה צריך לשלם לפחות עוד 4 מאנה/3 מאנה+2 חיים, וזה בהנחה שהיריב שלך לא מגדיל את Jace ב+2 כי הוא רואה שיש לך את הארטיפקט על הלוח).
ואפילו אז, יש כבר יצור ארטיפקט שעושה את אותה עבודה בצורה יותר טובה - Phyrexian Revoker, שעולה פחות והוא טוב גם נגד דקים בלי ג'ייס. ובכל זאת Jace רואה משחק.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה יצור שבור, כשהוא במשחק אתה יכול לשלם 16 חיים ולהרוג את Gideon במקום לוותר על ההתקפה שלך! ואם אתה עושה את זה בתורך הוא אפילו יהיה 9/1!

טוב, דוגמא קיצונית, לא באמת שבור. אבל אני חייב לומר שיש כאן די הרבה פוטנציאל מבחינת aggro נגד control, ביחוד בכל מה שנוגע ל-PW. בכלל, כל השימוש הפעיל בחיים בתור משאב די חיובי בעיני, גם כי זה מוסיף מימד למשחק וגם כי זה חושף שחקנים חדשים לתפיסה שחיים הם משאב ולא משהו שצריך להגן עליו בכל מחיר.
מה שאומר שאם הם ירצו אי-פעם להחזיר את זה הם יצטרכו לקשר את זה לPhyrexia רעיונית.
חשבתי שכמו בועז אתה אוהב את Phyrexia ורוצה שהיא תישאר בסביבה? מנקודת המבט שלי, העובדה שהם משתמשים בסמל של Phyrexia אומר שהם בפירוש שוקלים להחזיר אותה בעתיד, בגלל שהם כבר מודעים לבעייתיות של סמלים ושמות שמקושרים ספציפית לעולם/סט מסוים ומשתדלים לא לסגור design space כשהם לא חייבים.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

רן, זה עולה P וX, לא XP
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

meh, אז זה בינוני במקרה הטוב. למרות שזה עדיין הורג את Jace ומשדרג תוקף במקום לאבד אותו כמו Hexmage.

אנשים, זה לא פשע להעתיק סמלי מאנה ;)
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

Hex Parasite קומבו עם Near-Death Experience
Phyrexian Unlife קומבו עם Ad Nauseam
:P
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Navidshi כתב:
מה שאומר שאם הם ירצו אי-פעם להחזיר את זה הם יצטרכו לקשר את זה לPhyrexia רעיונית.
חשבתי שכמו בועז אתה אוהב את Phyrexia ורוצה שהיא תישאר בסביבה? מנקודת המבט שלי, העובדה שהם משתמשים בסמל של Phyrexia אומר שהם בפירוש שוקלים להחזיר אותה בעתיד, בגלל שהם כבר מודעים לבעייתיות של סמלים ושמות שמקושרים ספציפית לעולם/סט מסוים ומשתדלים לא לסגור design space כשהם לא חייבים.
אני אוהב את Phyrexia. מה שאני לא אוהב זה הגבלה על creative design, וזה בדיוק מה שהם עשו כאן. אנחנו אף-פעם לא נוכל לראות את המכניקה הזאת בלי לערב את Phyrexia, וזה מרגיש לי קצת בזבזני (אפילו שזאת לא בדיוק המכניקה הכי מעניינת או עמוקה בעולם, סתם חבל לקשור אותה ככה).
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

תשמע, flavor הוא חלק מאסטרטגיית השיווק של המוצר ולקשור מכניקה ל-flavor של המשחק זו החלטה שיווקית. אם אתה מרגיש שמדובר במכניקה לא מעניינת או עמוקה, ההפסד אפילו יותר קטן.

מעבר לזה, שום דבר לא מונע מ-WotC להוציא קלפים שיש להם alternative cost של חיים בלי להשתמש במכניקה הספציפית הזו (שגם מגבילה אותם ליחס חיים/מאנה מאד ספציפי של 2 ל-1) ובסמלים המקושרים אליה, כך שזה לא יהיה בעיה אלא אם הם ירצו להשתמש בדיוק במכניקה הזו עבור כמות יחסית גדולה של קלפים מה שאני לא רואה קורה בעתיד הקרוב. ומכיוון ואנחנו מצפים ש-Phyrexia תישאר שחקן מפתח ברמה היקומית, עם נטיה לפלוש למקומות שהיא לא רצויה בהם, זה אפילו לא יהיה יותר מדי נורא לשרבב קלפים "פירקסיאניים" כאלו לסטים שזה לא מוטיב מרכזי עבורם. הם כבר עשו מבחינתי את הניסיון עם scry ב-M11.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

ברור שהם יוכלו להשתמש במכניקה שוב (לא אמרתי שלא), אבל למה? הם לא יכלו להמציא סימנים שלא כוללים את הסמל של Phyrexia? או לפחות לעשות את זה כמו המאנה של Beseech the queen ושות'? זה מעצבן שכל חמשת הסמלים נראים אותו דבר חוץ מגוון טיפה שונה... נו טוב, מזל שיש reminder text :wink:
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

היה צריך להיות כמו Spectral Procession רק שהסמל יהיה שחור עם כיתוב לבן "2" במקום לבן עם כיתוב שחור "2"
תמונה
On the Play/On the Draw
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ושוב:
flavor הוא חלק מאסטרטגיית השיווק של המוצר ולקשור מכניקה ל-flavor של המשחק זו החלטה שיווקית.
הם רוצים לתת לקלפים האלו שיוך ויזואלי חזק מהרגיל ל-faction של Phyrexia. אם תחשבו על זה, האפשרות להמיר דרישות מאנה צבעונית בחיים (כך שכולם יכולים להשתמש בהם) היא מאד "all will be one". זה גם מאפשר להם לרמוז בעתיד על הנוכחות של Phyrexia בעלילה באמצעות שימוש בקלפים שמכילים את הסמל הזה.

אז כן, זה אומר להקריב design space לטובת flavor אבל זו בחירה לגיטימית בעיני במקרה הזה, מהסיבות שציינתי לעיל. להבדיל, לדוגמא, מהשימוש בסמלי הגילדות של רבניקה עבור hybrid mana, מה שהיה כובל מכניקה ספציפית באופן מוחלט למישור אחד קטן ונטול השפעה.
ryoga כתב:היה צריך להיות כמו Spectral Procession רק שהסמל יהיה שחור עם כיתוב לבן "2" במקום לבן עם כיתוב שחור "2"
אני חושב שזה היה עלול לבלבל אנשים. ביחוד מבחינת mana cost, כי ל-Procession ודומיה יש CMC כפולה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הקלף שמקבל מי שקונה booster box בחנות (אמיתית, לא אינטרנט) בחו"ל: Extirpate בלי split second עם עלות של P/B.
http://www.wizards.com/Magic/Magazine/A ... arcana/686
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

פתרון מעשי לוולקוט.
תמונה
On the Play/On the Draw
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

פתרון להרבה דברים, והוא נכנס לכל דק. חזק מאוד!
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

וואו, ממש חזק. זה שהוא אפקטיבית עולה אפס מאנה זה עצום. מצוין אחרי inquisition וכאלה.. יכול להפטר מ-hawks, וכו'.
Don't drink and draft.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

tima כתב:וואו, ממש חזק. זה שהוא אפקטיבית עולה אפס מאנה זה עצום. מצוין אחרי inquisition וכאלה.. יכול להפטר מ-hawks, וכו'.
פחות אכפת לי מהניצים אם אין לו מיסטיקים :D
או Duress ולהפתר מג'ייסים, גם נחמד.
שלא לדבר על ידידינו Vengevine.
לא נראה לי שמישהו פה יופתע כשהקלף הזה יראה משחק.
תמונה
On the Play/On the Draw
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

אני יודע שזה קצת באיחור אבל m12 לא אמורה לצאת לפני, והיא יוצאת רק ביוני (או יולי, אני תמיד מתבלבל בין החודשים האלו)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא, ה-core set יוצא אחרי שהבלוק נגמר ולפני הבלוק הבא.
Brailovsky
MTGil Apprentice

Pristine Talisman

שליחה על ידי Brailovsky »

Pristine Talisman אמיתי?
מרווין
מארגן טורנירים

Re: Pristine Talisman

שליחה על ידי מרווין »

Brailovsky כתב:Pristine Talisman אמיתי?
כן, הוא פשוט יהיה עם הסמל של הסט הזה ולא הסמל של כביכול "Mirrodin Pure".
שלח תגובה