חולק משהו נחמד ומעניין שקרה לי הרגע בדראפט באונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
יובל
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

חולק משהו נחמד ומעניין שקרה לי הרגע בדראפט באונליין

שליחה על ידי יובל »

הייתה לי חבילה מהסוג שגרם לרוב המשחקים להיות ממושכים.
במשחק בסיבוב השלישי היריב שלי הלך all in עם כל היצורים שלו אחרי שעשה דבר שנתן לכל היצורים שלו תעופה ולייפלינק.
לי היה Choking Fumes ביד, שהטלתי מן הסתם ואחרי עוד כמה טריקים מיצורים והגנות - שרדתי את ההתקפה על 4 חיים. הוא הגיע ל-34 חיים (והיה על 0 פויזן).

הקלף ששלפתי היה Untamed Might. היה לי במשחק טוקן אחד מתור קודם כלשהו שבו הפעלתי את הזה ששם טוקנים 1/1 עם אינפקט.
והיו לי 10 לנדים. :)

מוסר ההשכל הוא שגם אם רוצים לעשות אול-אין תמיד כדאי לשקול להשאיר לפחות איזה זבוב להגנה......

...

דרך אגב, עוד משהו מעניין שקרה במשחק אחר בדראפט הזה:
מישהו השתלט לי על יצור שהיה מצוייד ב Grafted Exoskeleton
(היצור עבר אליו יחד עם הציוד, אך הציוד נשאר תחת שליטתי מן הסתם) -
תהיתי מה יקרה ליצור ברגע שאעשה אקוויפ לשלד ליצור אחר (אם הוא יצטרך להקריב אותו) ומה שקרה ליצור זה... כלום - הוא נשאר אצלו (מינוס התוספות של האקוויפמנט מן הסתם).
אני תוהה מה החוק הרלוונטי שאומר שזה ייקרה? הרי אין איזה חוק שאומר שאי אפשר לעשות סקריפייס ליצורים שאתה שולט בהם אבל לא בבעלותך, נכון?
אס מעוין זה שיט-רר!
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

החוקים אומרים שאתה לא יכול להקריב יצור שאתה לא שולט בו. ה-equipment בשליטתך - הוא אומר לך להקריב את היצור. היצור לא בשליטתך - אתה לא יכול להקריב את היצור. כך ששום דבר לא קורה.
שלח תגובה