סיכום ריליס דו-ראשי חיפה - New Phyrexia

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

Yoav
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

סיכום ריליס דו-ראשי חיפה - New Phyrexia

שליחה על ידי Yoav »

תוצאות ריליס דו-ראשי חיפה!
תמונה
אחרי קשיים של מחשב ומדפסת שהחליטו לשבות, בעזרת מחשב נוסף והקול החזק של רפי עדיין הטורניר עבר בשלום.
בהחלט נוכחות מרשימה של אנשים.

היה כיף.
מיצי מיאו
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

מי היה בכל קבוצה?
oh my god they killed kenny!
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

טוב...אז אני אנסה לרשום כמה שיותר נחמד..

נקודות לטובה-
*המיקום-מקום נחמד ביותר,נוח להגיע אליו גם למי שלא מחיפה(די במרכז ולא מסתבכים יותר מדי וגם מקום מרכזי בחיפה שאנשים מכירים) וגם הצוות של המקום שעזר לנקות וכו'.

*ראיתי הרבה (תאמת כמעט כולם שם) "ילדים" קטנים שאני רואה שהקהילה בצפון מתפתחת,אני מקווה שזה לא סתם "תחביב קטן שעובר" לילדים ובאמת משקיעים בהם שהם ישארו,כל התאוריה שלי לגבי המג'יק בארץ כנראה הייתה מופרזת באמת כי אם זה באמת ככה בצפון הצמיחה אז זה יפה בהחלט וראוי להערכה(וצריך ליישם את זה במרכז).

נקודות לשיפור-
ופה יש הרבה

*כל טורניר שיש בעיה עם המדפסת\תוכנה\מחשב\כל דבר טכני אחר אני אישית לא מבין איך דבר כזה יכול לקראות אם המארגן אחראי ברמה מינימלית. תסבירו לי מארגנים יקרים,מה הבעיה יום לפני לגזול חצי שעה מזמנכם ולבדוק את כל הדברים האלה מראש ואם יש בעיה באחד מהדברים אז לסדר את זה מראש,באמת שזה פשוט חוסר אחריות מצטער אין לי דרך אחרת לומר זאת.

*חוסר מוחלט בידע של הזמנים,כמה פעמים שאלתי את רפי כמה זמן נשאר והוא ענה תשובה לא מדוייקת בכלל,שנשאר 5דקות לסיבוב הוא אמר 20 דקות..מצטער רפי אבל זה לא בסדר.

*זה בטח היה צריך לבוא לפני השני כי זה הגורם-רפי ששיחקת\שפטת\אירגנת,יותר מדי,זה השפיע רבות על הארגון הלקוי,ששיחקת אז היית צריך לקום לשפוט פתאום,וגם שבוא לדווח לך אז זה עיכב,יותר מכך היה משחק של יואב\אריאל מול נדב\ניב דניאלי והיה להם תוספת זמן,אז ששאלתי על מה מה התשובה שקיבלתי? "אריאל הלך לעזור בעניין שיפוטי",סליחה? מה זה אמור להביע? בגלל שהשופט משחק? מילא להתייעץ קצת עם מישהו לגבי עניין שיפוטי בקטנה בסדר,אבל הוא ממש הלך לבדוק את הנושא השיפוטי ולשפוט וגזל זמן,אז על זה צריך לעכב את הטורניר בגלל שהשופט הוא גם המארגן וגם משחק? טעות חמורה פה ובאמת לקוי.

*בעקבות החוסר מדפסת-כל הצעקות של הפיירנגס והכל,ב2HG אז זה יותר בעייתי "למצוא את היריב" שלך כי זה שמות של קבוצה,אז גם אם אתה מכיר שחקנים(לא שהכרתי יותר מדי אבל זה לא רלוונטי ממש) אז זה לא אפשרי למצוא אז זה מקשה עוד יותר על כל העניין של parings אבל שוב הסעיף הזה נובע מהסעיף של חוסר מדפסת.

* חלוקת פרסים- כן כן אני אתלונן על זה למרות שזה ריליס,החלוקה לא צריכה להיות לפי ניקוד,יצאנו מקום שלישי בטורניר של תוצאה 4-1 וקיבלנו כל אחד 2בוסטרים(סה"כ 4 אז לקבוצה) לא משנה באמת שיצאו "2מנצחים" בגלל התיקו,זה לא הגיוני בעליל שמי שהולך 4-1 יוצא מקום שלישי(הכי גבוהה מבין ה12 נקודות) ומקבל סוג של "יריקה לפנים" עם 2בוסטרים כל אחד שזה סה"כ 2בוסטרים יותר ממקום 11(שקיבל 2בוסטרים בסה"כ,1לכל ראש) באמת שזה היה פשוט ה"מסמר" בסוף היום החלוקה,אני מבין שריליס צריך שיהיה חלוקה רחבה אבל כמו למשל שהיה בת"א שעשו חלוקה מכובדת ויפה לפי מיקום כך היה צריך להיות פה ולא לפי ניקוד.

בסה"כ אני אסכם את זה-(למרות שאני בטוח שיחשבו\יגידו שאני מגזים כמו כל פעם כי הרי לא באמת יודעים להתייחס לתלונות פה ודברים חוזרים על עצמם למשל תקלות עם מדפסת\תוכנה אבל התקווה שלי זה שיקשיבו פעם אחת)

זה אין ספק בכלל אחד הטורנירים מבחינה ארגונית היותר גרועים שהשתתפתי בזמן האחרון,תקלה בתוכנה,מדפסת,המארגן לא רציני שמשתתף וגם שופט וגוזל המון זמן,עיכוב רציני ביותר של מעל חצי שעה בהתחלה,אי עמידה רצינית ביותר בזמנים בלי ידיעה בכלל על זמנים,שחקן שצריך לעזור בשיפוט כי ה"שופט" משחק בעצם ולא יכול לפנות לעניין שיפוטי,וחלוקת פרסים מצחיקה גם לריליס.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

כמה מהנקודות האלה שאני יכול להגיב עליהם:

1. למיטב ידיעתי המדפסת נבדקה יום לפני והיא עבדה, תקלות לא צפויות יכולות לקרות וזה מבאס.
2. בקשר לשיפוט של אריאל, מה שקרה זה שאני סיימתי מאטץ' מהר, ראיתי ילדים מתווכחים בקולי קולות על משחק, רפי רצה לקום ואמרתי לו שאני אטפל בזה. המצב היה מצב שלא יכלתי לפתור בצורה הוגנת, ולכן הלכתי לשופט שאני יודע שלא מערב בכלל התחשבות באחרים (אריאל, קח את זה כמחמאה, כי באמת פתרת את זה בצורה טובה :P ), והוא אכן פתר את העניין בדקה (והם קיבלו הערכה של דקה).
בנוסף, רפי לא תכנן להשתתף בטורניר, אבל היה ילד שחסר לו בן זוג ולכן הוא נאלץ להשתתף, ואני חושב שהאופציה הזאת עדיפה בהרבה משילד יתבאס שהוא לא יכול להשתתף בטורניר אחרי שהוא הגיע כל הדרך.
3. בקשר לחלוקת הפרסים, הטורניר לגמרי לא טורניר רציני, והיו בו יותר מ20 ילדים, הרבה יותר חשוב להם לקבל את הפרס של הבוסטר האחד משחשוב לשחקנים הרציניים, לתת בוסטר לכל מי שסיים עם מאזן חיובי ולעבוד משם למעלה עם מה שנשאר נראה לי הצד הנכון ביותר.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

1. אז אפשר להבין מה קרה בדיוק? איך "פתאום" לא עבדה? דברים כאלה לא קוראים במחשבים שסתם ככה "פתאום לא עובד" (יש לי קצת ידע במחשבים\רשת\וכו'),נגמר הדיו? התוכנה של המדפסת?(למרות שאם בדקתם אז לא הגיוני)

2. אז היית צריך לחזור לרפי ושהוא יטפל בזה כי הוא השופט,אם הוא לא היה מצליח לפתור אז סבבה,אבל שוב זה עדיין לא מצדיק שהוא היה שופט+מארגן+שחקן.

3(אצלך לא 3 פשוט הוספת את זה לסעיף 2,בשביל הסדר). אז כן,עד כמה שזה מצער שהילד לא ישתתף אין מה לעשות,זה פגע הרבה בטורניר\בארגון שהוא גם שיחק גם שפט וגם ארגן,היו המון עיכובים בעכבות זה ודברים שלא אמורים לקרות,שלא נדבר על לא חוקי בחוקי DCI אבל זה כבר באמת לא אכפת לי...אלה יותר לעניין הארגוני של הטורניר.

3. אוקי,בת"א גם היו מיליון ואחד ילדים קטנים,מה הנקודה שלך בדיוק? עדיין החלוקה הייתה שם הרבה יותר טובה לטעמי והסכמתי עם החלוקה ואני יודע שגם אלה שזכו במקומות גבוהים היו מרוצים מהחלוקה ולמה זה? כי החלוקה התחלקה לפי מיקום ולא לפי ניקוד,כמו שכתבתי זה לא הגיוני שמקום שלישי מקבל בוסטר אחד לראש יותר ממקום 11.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כאמור, אני בהחלט מתנצל על כל הבעיות הטכניות שנוצרו, באשמתי אני מודה, במהלך הטורניר.
-זה שהמדפסת לא פעלה עדיין מאוד מפתיע אותי, אין לי מושג כיצד זה קרה. היא פעלה היום בבית, היא פעלה יום לפני כאשר חיברתי אותה למחשב הנייד. אני חושב שאולי הדיו יצא מהמקום וכשניסיתי לתקן את זה זה רק החמיר... אבל,קריאת השמות בקול היא דווקא פתרון די נוח לאירוע דו ראשי. יש הרבה פחות שמות לצעוק והשמות לא חוזרים על עצמם.
-בעיות התוכנה הם משהו אחר. אני אכן תקלתי בבעיות בעבר בשימוש בתוכנה, ואני מאמין שהייתי צריך לקחת את הזמן, ללמוד להשתמש בו כמו שצריך ולוודא שהיא פועלת ברמת סבירות בסיסית לפני הטורניר. לא עשיתי את זה מתוך עצלנות ודחיינות. אני אשתדל לפתור את זה.
-בריליס הקודם לא השתתפתי כדי לנסות לדאוג לענייני שיפוט באופן שותף, ניסיתי שזה יהיה המקרה גם הפעם אבל בסוף יצא מספר אי זוגי של "מחפשי בן זוג".
-הטיימר. כן, לא שמתי סטופר, הצצתי בשעון, רק בסיבובים המאוחרים יותר כבר שמתי תזכיר כדי לוודא שהזמן יהיה מדויק.
-אני דווקא גאה בחלוקת הפרסים טורניר. נראה לי הרבה יותר רלוונטי ש-10+ ילדים יצאו עם תחושה של הישג מהטורניר מאשר 6 שחקנים ותיקים יצאו עם תחושה של רווח. באופן כללי אני רגיל לטורנירים שבהם הפרסים מתחלקים על ניקוד. לא זוכר מתי פעם אחרונה נתקלתי בדרך השנייה.

אז כן, האירגון היה זוועתי. אבל היה סבבה.
תמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

שבדקת את המדפסת יום לפני,בדקת עם המחשב הנייד שהיא עובדת? או על מחשב בבית שהיא עובדת?

וכמו שאמרתי,בפריריליס בת"א הייתה חלוקה לפי מיקום ואחלה חלוקה(ודרך אגב לא הייתי בין המקומות הראשונים אלה יותר למעטה,אבל ממה ששמעתי גם הם היו מרוצים)

זה לא עניין של "רווח" אלה עניין של הגיון בריא לחלוקה פרסים,שחקן שהולך 4-1,יוצא מקום שלישי,על הטייברייקרס הכי גבוהים מבין ה12(ובכלל בטורניר אבל סבבה) לא אמור לקבל בוסטר אחד יותר מבן אדם שהלך 3-2 עם הטייברייקרס הכי גרועים מבין ה9 ויצא מקום 11,זה הבדל גדול במיקום והבדל קטן מדי בפרסים...

לא צריך סטופר לטורניר,כמו שאני עושה ברוב הטורנירים שאני משתתף,מתי שצועקים "אתם יכולים להתחיל" רושמים מה השעה בשעון שלך(חשוב שיהיה שלך כדי שתשווה לשלך בדיוק) וזהו,וכל כמה זמן אתה מסתכל על השעון ועושה את החישוב ה"קטן" הזה של זמן הסיבוב זה הכל.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כן, הבדיקה הייתה בנייד.
כן, את הלקח של הזמנים לקחתי ללב.
ושוב בחלוקה של הפרסים נראה יותר חשוב שקבוצה של של מתחילים עם טייברייקרים גרועים יצאו עם תחושה של הישג ולא רציתי להוריד את הפרסים של הקבוצות המובילות ל-4. . אין לי מושג מה עשו בטורניר בתל אביב.
תמונה
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

אני גם צריך להודות שמאוד נהניתי, ונראה לי שגם אני אכתוב נקודות לטובה ולשלילה...
נתחיל בפחות טוב -

1. זמנים - אף פעם אי אפשר באמת היה לדעת כמה זמן נשאר לסיבוב. מה שמשפיע גם מבחינת המשחק (המשחק שלי ושל נדב מול אריאל ויואב לדוגמא - אם היינו יודעים שהולך להגמר הזמן היינו עושים דברים בצורה שונה) וגם מבחינת החלפות/מכירות.

2. תקלות בתוכנה/חומרה - זה שבדקת יום לפני את המדפסת זה טוב, אבל האמת היא שלא ידעתי את זה עד עכשיו וחבל, כי אם הייתי יודע הייתי יכול לנסות לפתור את זה (זה מה שעשיתי בצבא ומה שאני עובד בו עכשיו). ובקשר לתוכנה - היו במקום עוד אנשים שארגנו וטורנירים בעבר ו/או מכירים את התוכנה (שמחי, אריאל, אני במידה מסויימת) ושוב, אם היית אומר מראש היה יכול להחסך הרבה זמן וכאב ראש.

3. העניין של מארגן/שופט/שחקן - קורה בדראפט שהמארגן הוא שחקן לא מעט פעמים, אבל כשזה טורניר יחסית גדול (אני אגיע בהמשך לכמות האנשים) עם שחקנים חדשים שלא מכירים יותר מדי את החוקים צריך זמינות של שופט, ולא הגשתי שזה קיים בטורניר הזה (וכן, אם זה אומר שלמישהו אין בן זוג, זה באמת מבאס, אבל יש 50% שזה יכול לקרות וצריך להתכונן לזה מראש).

4. הדבר הכי קטן (מבחינתי) אבל ראיתי שהיו ילדים שהתאכזבו מזה - העובדה שלא היו מספיק קלפי רליס (וכשהם נגמרו - קלפי פריריליס). לדעתי זה משהו שפוגע בחוויה - לפחות חצי מהם לא זכו בפרסים וזה כן משהו שהם יכולים לחזור איתו הביתה לחברים שלא באו ולהתגאות בזה. אם יש אפשרות של לבדוק למי לא היה ולארגן להביא להם לדעתי זה יהיה טוב (שוב, לי זה פחות מפריע, למרות שלא קיבלתי החלפתי אח"כ).

ועכשיו לדברים הטובים:

1. המקום היה מצויין לדעתי - הרבה מקום, כיסאות נוחים, שולחנות שלא מתפרקים, שירותים ליד (פלוס אדיר), מקום קרוב לאכול וגם מפת ההגעה כולם היו טובים.

2. אווירה בטורניר - יצא לי לא פעם ולא פעמיים להיות בטורנירי פרי/רליס שהיו שם שחקנים ששיחקו בצורה מאוד תחרותית ולא תרמו לאווירה ואף גרמו לשחקנים מולם להרגיש רע. פה לא ראיתי שזה קורה, אפילו להפך, ראיתי רק אנשים שבאו כדי לעזור לקהילה שלנו להתפתח ולעזור להם בהמשך. לא היה סיבוב שלא נהניתי ממנו ולא ראיתי שחקן שביקש עזרה ממישהו עם יותר נסיון שלא קיבל.

3. הפסקת אוכל - תמיד חשוב מאוד לדעתי, היה מספיק זמן, לא היה לחץ וזה בהחלט עזר (לי לפחות).

4. הנקודה החשובה ביותר לדעתי - הכמות והגיל של המשתתפים: היו שם הרבה מאוד שחקנים שלא שיחקו בהרבה טורנירים (אפילו היו כאלו שהוציאו להם כרטיס DCI על המקום). וזה דבר שמאוד כיף וטוב לראות, גם בתור אחראי ליגה לשעבר וגם בתור שחקן. באמת שהדבר שהכי שימח אותי כל היום היה לדבר עם אדם שבא עם הבת שלו ושני אחיינים שלו. הם הגיעו, עכשיו צריך שימשיכו להגיע (הם וחברים שלהם), מן הסתם אני לא מאמין שהם יגיעו לאליפות הארץ (או לטורניר בת"א אם בכלל) אבל שכן ימשיכו בחיפה והאיזור.

5. לא נקודה לשימור, אבל תמיד כיף לנצח (במיוחד שטים רעננה ניצח את הטורניר בחיפה)

סה"כ היה טוב מאוד, יש לי הרגשה שעם עוד טיפה התארגנות לפני (מדפסת, תוכנה, פרסום בפורום למי שחסר זוג) היה יכול להיות טורניר אדיר במקום טורניר טוב.
יש מצב שתראו שוב את הנוכחות שלנו בחיפה אם יהיה טורניר מעניין.

עד אז, תשמרו על הילדים.

ניב דניאלי (החצי הגבוה של Team Ra'anana)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בפעם האחרונה שבדקתי, זה חוקי ומותר למארגן להשתתף בטורניר ברמת launch party ו-PR (ראו tournament rules סעיף 1.4 Participation Eligibility). כמובן שבטורניר גדול של 42 שחקנים זה מאד לא רצוי, כי הבלגן גדול, אבל מצד שני הצפי היה הרבה יותר נמוך (ובהתאם מספר קלפי הרליס המוגבל, מה שהפתיע אותי מאד כשרפי ציין זאת מראש אבל מצביע על כך שהעניין לא היה בשליטתו) ורפי הבטיח מראש להשלים ענק שיחסר לו ראש (כדי לעודד אנשים להגיע גם אם אין להם זוג) ועם כמה שזה לא יצא אידיאלי ואולי לא כדאי להבטיח את זה בעתיד, זה רק הוגן שהוא עמד בהבטחה שלו.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אם כל הכבוד לילד אחד שלא ישחק אני חושב שעדיף שכל שאר המשתתפים יצאו יותר מרוצים מהארגון (בין אם זה שחקנים וותיקים שכרגיל פחות אכפת למארגנים משום מה מהדעה שלהם או שחקנים חדשים)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

"שעיר לעזאזל" זה אכן מנהג יהודי למהדרין, ואין ספק שיש כאן לקח ללמוד לגבי מספר הכובעים שהמארגן מסוגל לחבוש בעת ובעונה אחת.

מצד שני, הייתה כאן הבטחה ואני חושב שהיה נכון לקיים אותה. מנקודת המבט שלי ועל סמך ארוע אמיתי שהייתי עד לו בעבר, אי-הנוחות שנגרמה למשתתפים בטורניר (ואם רובם הגדול היו ילדים, אני מאמין שהם לא סבלו ממנה כמו המבוגרים הלחוצים) בטלה בשישים לעומת עגמת הנפש של ילד שהגיע לטורניר ונשלח הביתה בבושת פנים.

ואם כבר הניסיון האישי שלי עם היעדר מדפסות - עדיף לוותר על שמות מופלצים לקבוצות לטובת שמות השחקנים בקבוצה כדי לחסוך את הצורך בצעקות "מי זה Ninja Munchkins?! "מי זה Savta Aliza?". אלטרנטיבית, לתת מספרים לשולחנות ולשלוח את הקבוצות לשולחנות ספציפיים כדי לחסוך את הצורך בצעקות "מי זה דוד ושמעון?!" "מי זה "רוני וליטל?!"
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אמנם לא הייתי המארגן בפועל אבל התנדבתי ועזרתי טיפה לרפי בתחילת הטורניר, אז אני אתייחס לתחילת הטורניר -

1. קלפי ריליס -
קיבלנו מאור בדיוק 24 קלפי ריליס. על פי סטטיסטיקות זה המספר אנשים שהגיע בשנה החולפת (אפילו פחות לפעמים).
לקראת הריליס צפינו שכנראה נהיה באיזור ה-30 ולכן רפי רשם שתבואו מוקדם כי כל הקודם זוכה.
נשארו לי משהו כמו 10 קלפי פריריליס אצלי וגם אותם חילקנו בשביל שלא יהיה קיפוח.
היו ילדים שבאו אחרי השעה 10 (ההרשמה נגמרת ב-9:45) והם לא קיבלו בכלל.
אני אשאל את אור אם נשארו לו במלאי קלפי ריליס ונעשה מאמץ שכל מי שלא קיבל יקבל בטורניר הבא.
ושוב, תזכרו לפעם הבאה, שקלפי ריליס ופריריליס זה עד גמר המלאי.

2. בעיות מחשב -
התוכנה של וויזארדס עשתה לנו ממש בעיות. לדעתי זה בגלל בעיות חיבור לאינטרנט. יש לה באגים מוזרים כאלו שאתה מנסה להריץ את הטורניר אופליין.
מה שקרה מאחורי הקלעים זה שהתוכנה לא נתנה לנו להריץ את הסיבוב הראשון, פשוט לא אפשרה.
ניסינו כל מיני שיטות כמו להתחיל את הטורניר מחדש שזה אומר להזין גם את כל השחקנים, שמות קבוצות, מספרי DCI (לשחקנים חדשים, זה גוזל המון זמן), הכל מחדש. כל זה לא פשוט בכלל. במקביל עשינו את אותה פעולה במחשב אצלי. ובמקביל גם אני וגם שימחי ניסינו לתקן את התקלה.
לא הצלחנו לתקן את התקלה ובסוף הרצנו את הטורניר על המחשב שלי.
בעיות כאלו קורות, אין מה לעשות. אמנם מציק אבל לא אשמת המארגן.

3. בעיית מדפסת -
לא יודע בדיוק למה היא לא הדפיסה. רפי ניסה לתקן, אני (גם לי יש ניסיון במדפסות) ניסיתי לתקן. אחרי זה העברנו את המדפסת למחשב שלי.
שום דבר לא עבד. הזמן תקתק וכבר היינו בלחץ להתחיל את הטורניר אז רפי הקריא פריינגס ואמרנו שבמהלך הסיבוב הראשון ננסה לתקן את המדפסת שוב.
מכיוון שראינו שהקראת הפריינגס לא גזלה יותר מ-2-3 דקות החלטנו להמשיך להקריא את הפריינגס.
שוב, מציק אבל בגדר הסביר. רפי בדק את המדפסת ביום קודם והיא עבדה, בעיות יכולות לצוץ.

אלו הדברים שהייתי מעורב ואני יכול להתחייס אליהם.
למרות כל הבעיות, לא שזה כזה הישג, מבחינת זמני התחלה וסיום לא היה עיכוב משמעותי.
מיצי מיאו
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

שליחה על ידי HedgeKnight »

TrUnks כתב:אם כל הכבוד לילד אחד שלא ישחק אני חושב שעדיף שכל שאר המשתתפים יצאו יותר מרוצים מהארגון (בין אם זה שחקנים וותיקים שכרגיל פחות אכפת למארגנים משום מה מהדעה שלהם או שחקנים חדשים)
מה אתה היית מרגיש אם לא היה לך בן זוג מסיבה כלשהי ?
והיו אומרים לך " מצטערים לך הבייתה" ?
אני יכול להתערב שהיית מתעצבן נעלב ולא חוזר שוב
The band: Loyalty
The lead singer: Holy Shit
Copyright: Metamind,HedgeKnight.Cold Hellfire
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

לגבי התוכנה יש כמה באגים בגרסה הקודמת
ולצערי אחד מהם הוא שהיא לא מצליחה להוריד גירסה חדשה מעודכנת
קיבלנו מייל שמסביר ומבקש להסיר את התוכנה ולהוריד אותה מחדש בגרסה האחורנה (שזה אוטומטי באתר של וויזארד)

בהצלחה
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אתם פשוט תותחים!!!!
42 שחקנים... כל הכבוד...
הגודל אוהו קובע....
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

היי,
אני מבין שביצעתם דראפט לאחר הרליס - אפשר בבקשה לפרסם סטנדינגס?
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

קצת בעייתי כי הוא לא היה על התוכנה. בעיקרון מה שרלוונטי לשחקן העונה שבועז היה מקום ראשון ויניב שני.
תמונה
munchlax
MTGil Wizard

שליחה על ידי munchlax »

אבל אני הייתי המנצח האמיתי D:

החלפתי בטורניר עם איזה ילד את הקלף פריריליס בשביל סאן טיטאן ועוד קלף בפויל,כשחזרתי לביתי,גיליתי שההחלפה הייתה קצת לא הוגנת,לטובתי :roll: אם הילד שהחלפתי איתו נמצא פה בפורום,אם הוא רוצה את ההחלפה בחזרה,ולא עשה כל שימוש בקלף הפרי ריליס,הוא מוזמן ליצור איתי קשר.
Munchin All Day Long
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מצד שני, הייתה כאן הבטחה ואני חושב שהיה נכון לקיים אותה. מנקודת המבט שלי ועל סמך ארוע אמיתי שהייתי עד לו בעבר, אי-הנוחות שנגרמה למשתתפים בטורניר (ואם רובם הגדול היו ילדים, אני מאמין שהם לא סבלו ממנה כמו המבוגרים הלחוצים) בטלה בשישים לעומת עגמת הנפש של ילד שהגיע לטורניר ונשלח הביתה בבושת פנים.
אני מסכים, אני חושב שלמרות שזה מעכב קצת את הארוע, ההחלטה הזו נכונה ברגע האמת כשצריך לקבל אותה בהנתן התנאים שהיו.
אני משער שלעתיד שווה להיערך עם עוד איש צוות אם אפשרי, כדי שלא יקרה מצב שבטורניר של 20-40 איש אין אף אחד שעובד על ארגון הטורניר במשרה מלאה.

לגבי קלפי רליס, אני אבדוק ואם יש אצלי עוד, אשתדל להעביר לרפי כדי שמי שלא קיבל יקבל.

אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
שלח תגובה