אליפות הארץ 2011 - 28 לאוגוסט

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אליפות הארץ 2011 - 28 לאוגוסט

שליחה על ידי Orb »

תמונה

מקום וזמן:
תאריך: 28/8, יום ראשון.
האליפות תתקיים בישיבת בר-אילן, ביל"ו 19, ת"א. מפה.
יש גם כניסה משד' רוטשילד 124 אבל אנחנו מבקשים מכולם לא להשתמש בה על מנת לא להפריע לשאר הנוכחים בישיבה באותו זמן. הכניסה מביל"ו 19 צמודה לאולם התחרות. נכנסים בשער (זהו שער לחנייה) ופונים מיד שמאלה, שם תראו בניין, לכו מסביבו ושם תהיה הכניסה לאולם התחרות. יהיו שלטים במקום.
ניתן לחנות במקום, היכנסו בשער עם האוטו, אנא חנו כאשר אתם חונים באופן מסודר ומהודק על מנת שלא לתפוס יותר מקומות משצריך, שכן יש עוד אנשים שצריכים להשתמש בחניה באותו יום והיא צפויה להתמלא בסופו של דבר. כמו כן יתכן שישתמשו בחניה עוד אנשים אשר יחסמו את המכוניות של באי התחרות בחניה כפולה. אם אתם צריכים לעזוב במהלך היום (לפני סוף התחרות), מומלץ לחנות בחוץ בכחול-לבן.

מחיר ופרסים:
המחיר יהיה 120 ש"ח.

המקום הראשון יזכה בהזמנה להשתתף באליפות העולם ובכרטיס טיסה.

2 בוסטרים יתווספו לקופת הפרסים על כל שחקן שיגיע לטורניר. הפרסים יחולקו בסוף סיבובי הסוויס ולפני הטופ 8, לפי הסטנדינגס.

מבנה:
פורמט הטורניר יהיה 3 סיבובי סטנדרד ואז 3 סיבובי דראפט, אלא אם יגיעו מעל 64 שחקנים ואז יתווסף עוד סיבוב סטנדרד. אחריהם יבוצע הקאט לטופ 8 שישוחק בסטנדרד.
רבע הגמר וחצי הגמר ישוחקו בשיטת הטוב מ-3, הגמר ישוחק בשיטת הטוב מ-5.

הסבר על ההרחבות החוקיות ועל הקלפים אשר אסורים בחלק הסטנדרד.

הדראפט יהיה דראפט של M12-M12-M12 (הפורמאט מוכתב ע"י Wizards).

לו"ז מתוכנן:
09:00 תחילת הרשמה.
09:45 סיום הרשמה.
10:00 תחילת סיבוב ראשון. (standard)
11:00 תחילת סיבוב שני. (standard)
12:00 תחילת סיבוב שלישי. (standard)
13:00 הפסקה
13:30 ביצוע הדראפט
14:00 בנייה והגשת דק ליסטים
14:30 תחילת סיבוב רביעי. (draft)
15:30 תחילת סיבוב חמישי. (draft)
16:30 תחילת סיבוב שישי. (draft)
17:30 הכרזת טופ 8 והפסקה לפני רבע הגמר
18:00 משחקי רבע הגמר. (standard)
19:00 משחקי חצי הגמר. (standard)
20:00 הגמר. (standard)

הערות נוספות:
*אנו מזכירים שזו אליפות פתוחה - כולם יכולים להשתתף!
* נא להביא דפים, כלי כתיבה, קוביות וקאונטרים.
* חובה להגיש או דקליסטים מודפסים או דקליסטים בכתב מובן על דף רשמי. דקליסטים אחרים לא יתקבלו.

נשמח לראות את כולכם באליפות!
צוות Mind Games.
נערך לאחרונה על ידי Orb ב 23/8/2011 , 17:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

עוד כמה נקודות מהפן השיפוטי:

נהלי טורניר:
רמת האכיפה בטורניר היא Competitive. החוקים והנהלים האקטואלים יהיו בתוקף, ומומלץ לשחקנים להכיר אותם כדי לא למצוא את עצמם עוברים עבירות מבלי לדעת.

אחריות שחקן:
כפי שנכתב, נא להביא דפים, כלי כתיבה, קוביות וקאונטרים. הללו לא יסופקו ע"י צוות הטורניר.
בקרבות עליכם לדאוג לאמצעי רישום חיים אמין (בשביל זה הדפים וכלי הכתיבה). אחריות המעקב אחר חיים מוטלת על שני השחקנים.
אנחנו משתדלים שזה לא יקרה, אבל עלולות להיות טעויות בדיווחי המאצים. לאחר כל סיבוב עליכם לוודא שיש לכם את מספר הנקודות שאמור להיות לכם, ולעדכן במידה שאתם נתקלים בטעות.
באחריות כל מי שרוצה לפרוש מהטורניר לסמן זאת על ה"סליפ" וגם ליידע על כך בעמדת הרישום.

סטנדרט:
הסטים הבאים יהיו חוקיים למשחק:
Zendikar, Worldwake, Rise of the Eldrazi
Scars of Mirrodin, Mirrodin Besieged, New Phyrexia
Magic 2011, Magic 2012
קלפים אסורים בפורמט:
Jace, the Mind Sculptor
Stoneforge Mystic
יוצא דופן: הדק "War of Attrition" שמכילה Stoneforge Mystic תהיה חוקית למשחק. אסור שיהיו שינויים בדק או בסייד הרשמיים.

פרוטקטורים:
אין חובה לשחק עם פרוטקטורים, אבל זה מאד מומלץ.
מי שבכל זאת משחק ללא פרוטקטורים, על הקלפים להיות עם שוליים בצבע אחיד.
מי שמשחק עם פרוטקטורים, עליהם להיות בעלי גוון זהה, ללא ציורים ולא מהסוג שמחזיר אור.
אנשים רבים באים עם פרוטקטורים משומשים ושואלים אותי בטורנירים "הפרוטקטורים האלה בסדר לטורניר?". אני הולך לחלוק איתכם עכשיו סוד כמוס של שופטים שאני משתמש בו בשביל לבחון את הפרוטקטורים שלכם: הוא נקרא "קומונסנס". זה אומר שאם יש על הפרוטקטורים לכלוכים שחורים או שריטות, הם לא בסדר. לכלוכים אגב באים בכמה צבעים, אבל היופי הוא שאפשר לנקות אותם.
גם פרוטקטורים נשחקים בסופו של דבר, ומומלץ מאד שתדאגו גם לפרוטקטורים ספייר.
יהיה ניתן לרכוש פרוטקטורים חוקיים למשחק באירוע.

קרבות:
עליכם לערבב את החבילה שלכם במספר סוגי ערבובים (לדוגמא ריפל ופייל)
עליכם לערבב גם את החבילה של היריב. קאט בלבד אינו מספיק.
על כל שחקן להחליט לגבי מאליגן לפי הסדר, החל מהשחקן שישחק ראשון.
את השלבים הללו ניתן לבצע לפני שמודיעים כי ניתן להתחיל ושנלקח זמן לסיבוב.
אסור להתחיל לשחק עד שמורים לכם להתחיל.
על הסייד-בורד להיות נוכח על השולחן במשך הקרב. עליו להישמר נבדל משאר הקלפים.

סליפים:
בתחילת כל סיבוב תקבלו פתק קטן שעליו יהיה כתוב השם שלכם, שם והיריב ומספר השולחן. עליכם לוודא שכל הפרטים האלה נכונים. על הפתק יהיה מקום לסמן את מספר הנצחונות של כל אחד. לאחר שהקרב הסתיים מלאו את מספר הנצחונות הנכון של כל אחד (לדוגמה אם נגמר הזמן במהלך המשחק השלישי, מלאו נצחון אחד לכל אחד, ותיקו אחד), חתמו במקום המתאים וקראו לשופט. רק לאחר שהשופט מוודא את התוצאה איתכם וחותם בעצמו אתם רשאים לקום.

רעש:
השנה מתקיימת אליפות פתוחה, ואנחנו צופים שיבואו הרבה שחקנים שאינם מנוסים באירועים תחרותיים במטרה לנסות את מזלם. זהו אינו אירוע פרירליס בו מקובל לצעוק משמחה, ובעצם כבר אחרי שיחת הפתיחה ומחיאות הכפיים שאני אקבל אני לא רוצה לשמוע אף פיפס מהמשתתפים מלבד "שופט!" כשאתם זקוקים לאחד. אתם תהיו הרבה והצוות יהיה מועט, מה שיקשה עלינו להתמודד עם כולכם. בבקשה עיזרו לנו ושמרו על טונים נמוכים.
הדבר נכון פי כמה וכמה לחלק של ביצוע הדרפאט. בשלב הזה יהיו שחקנים שידעו שאין להם סיכוי להעפיל לטופ 8 ככה שפחות יהיה אכפת להם מהטורניר. הדראפט עדיין מהווה חלק מהאליפות - על מנת שהוא לא יהפוך ל"שכונה", עבירות של רעש יענשו בחומרה. אם אתם מראש מתכוונים לא לקחת את הדראפט ברצינות, אתם יכולים לפרוש לפניו ולקבל את שלושת הבוסטרים.
אגב, במקום לשאול את השופטים "מה הסיכוי שלי להגיע לטופ 8?", שאלה שאין לנו באמת תשובה עליה, לכו לפי כלל האצבע הבא: זכיות בכל הסיבובים - 100%, הפסד בסיבוב אחד - סיכויים טובים מאד, הפסד בשני סיבובים - תזדקקו להרבה מזל, הפסד בשלושה סיבובים או יותר - להתראות באליפות הבאה.

דראפטים:
כל הפודים יעשו דרפט בו זמנית, לפי תזמון אחיד.
כל צורה של תקשורת בין השחקנים אסורה במהלך הדראפט - בין אם מילולית או בשפת גוף.
עם הינתן האות אתם תפתחו את הבוסטר כשפני הקלפים כלפי מטה, ותוודאו שיש בו 14 קלפים.
אתם תקבלו זמן קצוב לכל פיק, ועליכם לבחור קלף במסגרת הזמן הזו.
לאחר שבחרתם עליכם לערבב את הבוסטר שאתם מעבירים לשחקן הבא כשפניו כלפי מטה, ולהניח אותו על השולחן בצורה שיהיה קל לוודא שיש בו את מספר הקלפים הנכון (לדוגמה, פרסו אותו ברביעיות, אחת על גבי השניה). עכשיו כל מה שאתם צרכים לעשות זה להמתין.
התהליך יחזור על עצמו כשבכל פעם תתבקשו לוודא שיש לכם את מספר הקלפים שצריך להיות כשפני הקלפים כלפי מטה, ותוכלו להביט בקלפים רק כשינתן לכם הזמן לפיק.
במידה שיש בעיה כלשהי - בוסטר פגום או מספר לא נכון של קלפים - קראו מיד לשופט שיבדוק מה הבעיה.
בסוף התהליך כל שחקן יופרד משאר הפוד שלו בשביל רישום ובניה של החבילה.
לטובת אלו שלא מורגלים במילוי הליסטים, רצוי שתקראו את הקישור הזה.
אתם מגישים דקליסטים גם לדראפטים, ככה שבתחילת כל סיבוב חובה עליכם להחזיר את הדק שלכם למצב המקורי שלה.

סדר וניקיון:
גם כפתוחה, אליפות הארץ היא מהטורנירים הגדולים והארוכים שיש, והרבה אנשים שנמצאים במקום אחד הרבה זמן יוצרים הרבה לכלוך.
אסור יהיה להביא את האוכל לשטח האירוע. הדבר מוביל לתקריות כמו מריחת רטבים, כתמי שמן, מפיות שזרוקות על הרצפה, כוסות שתכולתן נשפכה, ומגשים שנשארים מיותמים ומחכים לצוות הניקיון שיאמץ אותם. לפי הלו"ז מתוכנן לשחקנים זמן מסודר ללכת לאכול, ואין סיבה שתצטרכו לאכול דווקא במתחם הטורניר.
לכלוך נפוץ נוסף נגרם בדר"כ כשאנשים זקוקים לקאונטרים, מחליטים לקרוע חתיכות נייר בשביל זה, ובסוף הקרב הניירות הקרועים נשארים על השולחן. גם את זה אני לא רוצה לראות באליפות. תבואו מראש עם קוביות ו/או קאונטרים.
מי שיתפס מלכלך יענש בהתאם.

בברכת טורניר הגון ומהנה,
זוהר פינקל, שופט ראשי.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

והסיבובי סטנדרד הם הטוב משלוש או הטוב מאחד?
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

הטוב משלוש.

אני מבין מהלוז שסיבובי הטופ 8 יהיו בהגבלת זמן?
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

sliver כתב:פרוטקטורים:
ללא ציורים
למה צריך את ההחמרה הזו, כאשר בכל פרו טור כן מותר סליבים בעלי תמונה, אפילו מוכרים אותם שמה, הם מטעם וויזארדס ויש עליהם סמל של magic?
לא ראיתי שרשום על האריזה שלהם, מותר להשתמש בהם בטורנירים רק אם השופט מסכים.
מיצי מיאו
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

חבוב כתב:אני מבין מהלוז שסיבובי הטופ 8 יהיו בהגבלת זמן?
כן, אבל הלו"ז בחלק הזה הוא הערכה בלבד. אור יוכל לרשום את הזמנים המדוייקים שהוחלט עליהם.
Yoav כתב:
sliver כתב:פרוטקטורים:
ללא ציורים
למה צריך את ההחמרה הזו, כאשר בכל פרו טור כן מותר סליבים בעלי תמונה, אפילו מוכרים אותם שמה, הם מטעם וויזארדס ויש עליהם סמל של magic?
לא ראיתי שרשום על האריזה שלהם, מותר להשתמש בהם בטורנירים רק אם השופט מסכים.
הבעיה עם פרוטקטורים מצוירים היא שניתן לעשות עליהם סימונים שקשה לזהות בתוך המורכבות של הציור אלא אם אתה יודע מה לחפש. במילים אחרות - זה מיועד למנוע רמאויות.
פרוטקטורים כמו אלו שאתה מתאר הם לא מורכבים מידי מבחינת הציור, כן אפשר לראות בהם סימונים ביותר קלות, ולכן אני כן מוכן לאשר אותם. רק בבקשה תעבור עליהם עם אחד השופטים בתחילת הטורניר כדי לקבל אישור שהם תקינים.

עריכה - פניתי ל DCI במטרה לסגור את סוגיית הסליבים הללו בארץ פעם אחת ולתמיד. כשתהיה תשובה אני אפרסם.
נערך לאחרונה על ידי sliver ב 15/8/2011 , 12:21, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

יואב - אתה מתכוון לסליבים עם תמונות וציורים (דרקונים וכדומה) או לסמלי מאנה שנמכרים לאחרונה?
אם אתה מתכוון לאופציה השנייה, אז אולי יש מקום להתיר שימוש, כי למיטב הבנתי הלוגיקה שמאחורי איסור בשימוש בסליבים עם תמונות מפורטות יחסית היא שאפשר לסמנם באופן קל, דבר פחות קל בסליב בצבע אחיד עם תמונה ממורכזת.

עריכה: זוהר הקדים אותי.
זוהר - לדעתי אולי שווה לפרסם באופן רשמי ואחיד שמותר להשתמש בסליבים עם כיתוב Magic או עם סמל מאנה כמו אלה שאנחנו מוכרים לאחרונה. אסור להשתמש בסליבים עם תמונות מפורטות ומורכבות.
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

אני שיחקתי בGP בפריז עם הסליבים של המאנה שהם משווקים ולא אמרו לי כלום ואפילו שופט היה אצלי 3 פעמים ועשו לי דק צאק אחד
מה?
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

מה נסגר עם מקום ועניינים?? אנחנו כבר פחות משבועיים לפני האירוע וזה עדיין לא סגור. יש אנשים שצריכים להערך עם כסף/הסעה וכ'ו..
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לגבי מקום, הסיבה שעדיין לא הודענו משהו רשמית זה שהמקומות שאנחנו מעוניינים לערוך בהם את הטורניר לא החזירו לנו תשובה סופית לגבי זמינותם.

רוב הסיכויים שהאירוע יהיה בדיזינגוף סנטר, אבל הודעה רשמית וסופית תצא רק ביום ראשון הקרוב.

יש עוד פרטים חשובים שחסרים?
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

Orb כתב:יש עוד פרטים חשובים שחסרים?
האם הלכה לגמרי האפשרות לערוך את הטורניר במדעטק שהוא מקום זול יותר וטוב יותר בהכל מלבד המיקום? אני לא חושב שפעם בשנה להגיע לחיפה ביום חול זאת כזו בעייה (אני מדבר מנסיון של מי שנסע המון לטורנירים באשדוד בתחבורה ציבורית.
Orb כתב:ויתכן שיהיה יקר יותר לבסוף ב-5-10 ש"ח על מנת לממן מקום איכותי יותר מהמקום הקבוע.
ואם בכל זאת לא במדעטק, זה עוד בתוקף?

תודה.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
AquaMyst
MTGil Apprentice

שליחה על ידי AquaMyst »

Orb כתב:לגבי מקום, הסיבה שעדיין לא הודענו משהו רשמית זה שהמקומות שאנחנו מעוניינים לערוך בהם את הטורניר לא החזירו לנו תשובה סופית לגבי זמינותם.

רוב הסיכויים שהאירוע יהיה בדיזינגוף סנטר, אבל הודעה רשמית וסופית תצא רק ביום ראשון הקרוב.

יש עוד פרטים חשובים שחסרים?
מדעטק בחיפה אישר זמינות.
אין שם בעיות עם שולחנות, כיסאות, מזגן או חשמל.
אין הפרעות של עוברים ושבים, או חנויות אחרות, כמו שיש בקניון.
יש קווי אוטובוסים מהרכבת ישירות למקום.

אור, אני ממליץ לך להסתכל על דיונים של טורנירים שנערכו שם, ותראה רק תשבוחות על המקום.

זוהי גם הזדמנות לתת לצפון לארח השנה את אליפות הארץ - כיוון שהיא רק יום אחד, נסיעות ולינה אינם בעייה, לעומת שנים עברו, בהן האליפות ערכה יומיים.

אני קורא לשחקנים ששחקו במדעטק להביע דעה על אליפות הארץ שם.
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

כן גם אני בעד המדעטק, יש שם מזגן ולא מזיעים מאוד כבר בהפסקה.
oh my god they killed kenny!
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אתם מודעים לכך שיהיה מזגן בסנטר והסיכוי שיהיה בלאגן עם חשמל\כל דבר כזה הוא קטן ביותר בגלל שזה אמצע שבוע ולא שבת?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

זה עדיין סיכוי יותר גדול מאשר מה שיש כאן, ובכל זאת האליפות הייתה במרכז שנים ברציפות...
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

שנינו יודעים שזה לא יקרה בסנטר באמצע שבוע,ככה שהשיחה הזאת זה נטו כי אתם רוצים את זה בצפון שזה מובן,אבל בתהחשבות שזאת אליפות פתוחה(זאת אומרת שיבואו מכל הארץ) אני חושב שהכי הגיוני לעשות את זה במרכז ולא בצפון שרחוק מאוד לאלה שגרים בדרום ולעומת זאת המרכז די קרוב לכולם,ואני לא מבין מה רע בסנטר זה ממוקם חבל על הזמן,מקום סבבה לגמרי(במיוחד באמצע שבוע שיש מזגן\תאורה טובה)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

זה עדיין סיכוי יותר גדול מאשר מה שיש כאן, ובכל זאת האליפות הייתה במרכז שנים ברציפות...
למען האמת זה כנראה סיכוי יותר קטן דווקא מהמדעטק מאחר וזה קניון ענק שהסיכוי להפסקת חשמל בו לעומת מקום קטן ופרטי הוא קטן מאוד. אבל זה בקטנה.

אני מודע לכמה המדעטק הוא מקום טוב ואיכותי. זה שהוא בחיפה זה בכל זאת חסרון לא מבוטל בעיניי, מאחר ובסופו של יום זה גורם יותר נסיעות לרוב השחקנים. עם זאת, זה נשקל והודעה סופית תצא ביום ראשון.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

לא דובר על הפסקת חשמל, הסיכוי של זה אפסי בשני המקומות, דובר על כשלים בתקשורות עם האחראים שממש לא שמים עלינו כמו שידוע לך ומצב שלא מספקים לנו חשמל וציוד דרוש אחר כמו מזגן שעושה משהו או כסאות ושולחנות. לצפון יגיעו עוד די הרבה אנשים שלא מגיעים לתל אביב (ולא ידוע לי אם זה עובד גם לכיוון ההפוך באותה מידה).
בהנחה שיש בערך אותה כמות שחקנים בצפון והמרכז (לא כולל הדרום, אשמח לאישור של הנחה זו אגב) זה רק אומר ששחקנים מהדרום יסעו שעה יותר.
TrUnks כתב:השיחה הזאת זה נטו כי אתם רוצים את זה בצפון
עלית עלינו, אני סתם לא רוצה לנסוע שעה, זה לא שחס וחלילה אני רוצה לשפר את איכות הטורניר.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

נקודה שחשוב להוסיף:
בחיפה יש כמויות רציניות (15-20 ילדים) של שחקנים חדשים שלא יגיעו לאליפות בתל אביב, שלא הייתה להם עדיין ההזדמנות לטעום טורניר רציני.

גם חשוב לי לציין שלי ספציפית ממש לא אכפת מהשעת נסיעה הזאת בבוקר, אז זה שטויות.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לא דובר על הפסקת חשמל, הסיכוי של זה אפסי בשני המקומות, דובר על כשלים בתקשורות עם האחראים שממש לא שמים עלינו כמו שידוע לך ומצב שלא מספקים לנו חשמל וציוד דרוש אחר כמו מזגן שעושה משהו או כסאות ושולחנות
חשמל ומזגן יהיו מאחר ואלה מערכות גדולות שפועלות באופן כולל באזורים גדולים בסנטר. אף אחד לא יכבה לנו את החשמל או המזגן במתחם המעצבים.
כסאות ושולחנות אנחנו נוודא מראש בסנטר ולכן גם זו לא תהיה בעיה. אם יהיה חוסר נזמין.
לצפון יגיעו עוד די הרבה אנשים שלא מגיעים לתל אביב (ולא ידוע לי אם זה עובד גם לכיוון ההפוך באותה מידה).
אם זה היה נכון זה היה שיקול אבל קצת קשה לי לדעת זאת בודאות. בועז - כמה מתוך ה-15-20 ילדים האלה יש להם דק טייפ 2 וישלמו 120 ש"ח על טורניר?
וגם בת"א יש ילדים ושחקנים חדשים.

לגבי נסיעה ארוכה, טל, זה לא רק הבאר שבעים, זה גם הירושלמים, הרחובותיים, וכו'.
בהנחה שיש בערך אותה כמות שחקנים בצפון והמרכז
על סמך המספרים בפרי רליס מ12 ובפרי רליס קומנדר, ההנחה הזו שגויה.
שלח תגובה