The Last Airbender: Legend of Korra

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

The Last Airbender: Legend of Korra

שליחה על ידי Navidshi »

מכיוון ו-Avatar: The Last Airbender הוזכרה ב-thread אחר, חשבתי ששווה לציין שבשנה הבא אמורה לצאת סדרת המשך בשם Legend of Korra. הסדרה תתמקד באווטאר שירשה את התפקיד מ-Aang, נערה בשם Korra משבט המים הדרומי שיוצאת ללמוד air-bending בעיר הגדולה ונתקלת בניסיון הפיכה כנגד שלטון ה-benders. למי שמעוניין, ה-trailer נמצא כאן:
http://nicktoons.nick.com/videos/clip/n ... -cx24.html

נראה אפי. תתחילו להתלהב.
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 07/8/2011 , 21:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

ספין אוף לאווטאר!
הסדרה האהובה עליי.
בתור מעריץ אני כבר מחכה לזה מאז... הסוף של אווטאר.
גם הבטיחו שזה יהיה יותר אפל, מה שאומר דם ומוות שלא כמו באיירבנדר D:
מה שעוד יותר מעניין זה שיהיהו המון סיפורים על ה"עבר" מה שאומר שנוכל לדעת גם את ההמשך של הסיפור המקורי
munchlax
MTGil Wizard

שליחה על ידי munchlax »

אני לא חושב שיש מעריץ של הסדרה שעדיין לא יודע על זה.
בכל מקרה,אני רק מקווה שהם לא יהרסו את כל מה שהם בנו בסדרה הקודמת.
Munchin All Day Long
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

למה שיהרסו?
מקסימום אפשר לעשות מה שעושים המעריצים של שודדי הקאריבים ואינדיאנה ג'ונס: "סרט חדש? לא קיים דבר כזה."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

המידע עצמו הוא בן בערך שבועיים (Comic-Con, SD) אבל אני יודע על זה רק מאתמול, בגלל ששמעתי מישהו מדבר על זה. הסדרה המקורית הסתיימה לפני שנים, כך שאני לא ממש מחפש מידע עליה מעבר לעדכונים הנדירים של The Abridged Series :)

מה אתה מגדיר בתור "יהרסו"? אם העתיד היה ורוד ואידיאלי, לא היה על מה לעשות סדרת המשך. כך שאין ספק שכל מני דברים השתנו לרעה מאז רגע הניצחון הגדול של סוף הסדרה המקורית. פלוס, הסדרה החדשה אמורה במכוון להתרחש במקום אחד מסוים, שהוא עיר בסגנון steam-punk (כלומר, התקדמות טכנולוגית מסוימת), ובתרבות שונה מהתרבויות המקוריות. כך שהדברים אמורים להיראות שונים בתכלית מהסדרה המקורית, מה שהם משמרים זה את הרקע ההיסטורי המוכר לנו ואולי כמה דמויות (נראה ש-Toph, לכל הפחות, אמורה להופיע).
munchlax
MTGil Wizard

שליחה על ידי munchlax »

אני מתכוון שאני מקווה שהם לא יורידו את הרמה של הסדרה,או לפחות שאני אחשוב שהיא טובה,לפחות כמו הסדרה הקודמת.
Munchin All Day Long
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

אני יודע על זה כבר כמה חודשים, המידע יותר ישן משבועיים...

נראה לי הכוונה ב"יהרסו את הסדרה" היא שסדרת ההמשך איכשהו תהרוס את העלילה.
או שלא ישתוו לרמה של הסדרה הראשונה עד כדי כך שיגרום לאנשים להפסיק לראות את הסדרה מה שיהרוס לחלק מאנשים את מה שהם אהבו בסדרה המקורית.
לדוגמא, אחד הדברים שאני הכי אהבתי בסדרה זה ההתעמקות בכל אחד מהדמויות, כלומר בסוף הסדרה יודעים על כל דמות כמעט הכל, וכל דמות מוסיפה משהו.
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

סליחה, התכוונתי ל-trailer שהוצג לראשונה ב-Comic-Con. אני לא יודע כמה ישן המידע על הסדרה עצמה, אני לא מחזיק את עצמי "מעריץ" אלא סתם בעל עניין.

אני מצפה שהסדרה תהיה דומה למקור בשלושה דברים: עלילה מרכזית, הומור ואפקטים ויזואליים מרשימים. אין ממש סיבה שהם ישמיטו משהו מהמרכיבים האלו. מעבר לזה, אני לא מצפה לראות יותר משמץ דמיון למקור (כן, יהיו שם benders; אבל העולם של 1930 לא נראה ולא אמור להיראות כמו העולם של 1860 ובטח לא כמו העולם של 2000).
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

נחמד, תודה. ואגב, מידע על הסדרה, כולל השם שלה והsetting שלה כבר קראתי לפני שנה אם אני לא טועה.
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

Kroen כתב:נחמד, תודה. ואגב, מידע על הסדרה, כולל השם שלה והsetting שלה כבר קראתי לפני שנה אם אני לא טועה.
כן משהו כזה, הטריילר בן שבועיים אבל פירסמו תמונה אחת כבר בקומיקון הקודם יחד עם ההכרזה
(התמונה הזאת: http://images.wikia.com/avatar/images/1 ... _Korra.jpg)

עם זה הם גם מסרו שזה יהיה יותר בוגר (אמרתי, דם AND STUFF)
מגניב לדעתי שזאת תהיה עיר עתידנית, ובכל זאת שומרים על הכשפות כדבר המרכזי בעולם ^^
זה 100 שנה אחרי הסדרה המקורית, אין מצב שטופ עדיין חיה (למרות שהיא הייתה מגניבה T__T)
אבל אם יהפכו נינה שלה או משהו לדמות מרכזית יהיה מגניב
עריכה: הרגע שמתי לב שלסרט השני בסדרת אווטאר של ג'ים קמרון יקראו "האגדה של פנדורה"

SUSPICIOUS MUCH?
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

שמת לב איפה?
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בתור לא-מעריץ עצלן, הסתפקתי בקריאה של דף הויקי שאומר שהסדרה אמורה להתרחש 70 שנה בעתיד וש-Toph מאמנת אישית את משטרת ה-metalbenders של העיר, שהבת שלה מפקדת עליהם. חוץ מזה, אם אני זוכר נכון Aang שרץ בתוך הקרחון שלו במשך מה, 100 שנים? והחבר שלו Bumi (שגם הוא earth-bender כמו Toph) עדיין היה חי ופעיל להפליא כשהוא התעורר. כך שיש תקדים.
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

Navidshi כתב:בתור לא-מעריץ עצלן, הסתפקתי בקריאה של דף הויקי שאומר שהסדרה אמורה להתרחש 70 שנה בעתיד וש-Toph מאמנת אישית את משטרת ה-metalbenders של העיר, שהבת שלה מפקדת עליהם. חוץ מזה, אם אני זוכר נכון Aang שרץ בתוך הקרחון שלו במשך מה, 100 שנים? והחבר שלו Bumi (שגם הוא earth-bender כמו Toph) עדיין היה חי ופעיל להפליא כשהוא התעורר. כך שיש תקדים.
איכשהו פספסתי את העניין שזה 70 שנה, ולגבי בומי הוא הסביר שהוא חי בצורה בריאה ולקח כל מיני עשבי מרפא אז הגיוני שהוא חי 100 שנה...
הגיוני גם שטופ תחיה, הגיוני מאוד.

kroen: צפיתי שוב בטריילר של הסדרה, ומשם הגעתי לסרטון בשם "avatar 2 trailer: the legend of pandora"

האמת שאני לא מבין כלום באווטאר (של ג'ים קמרון) אז אולי זה מזוייף? ^^
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

קיושי חיה יותר מ200 שנה...
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

אוריאל כתב:קיושי חיה יותר מ200 שנה...
לא היא לא 0__0
ההופעות של קיושי בסדרה הן בערך כמו של רוקו, היא מתה
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Wikipedia כתב:Avatar Kyoshi was a previous incarnation of the Avatar, born into the Earth Kingdom. She was the Avatar immediately succeeding and preceding Avatars Kuruk and Roku respectively, about 412 years before the start of the series. Kyoshi was a gigantic woman, possessing the largest feet of any Avatar, and lived to be 230 years old, also giving her the title of oldest Avatar. Her traditional weapons were golden metal fans which, in addition to her manner of dress and style of fighting, were adopted by the young warrior women of Kyoshi Island, her homeland
לקוח מפה:
http://avatar.wikia.com/wiki/Kyoshi
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

מרווין כתב:
Wikipedia כתב:Avatar Kyoshi was a previous incarnation of the Avatar, born into the Earth Kingdom. She was the Avatar immediately succeeding and preceding Avatars Kuruk and Roku respectively, about 412 years before the start of the series. Kyoshi was a gigantic woman, possessing the largest feet of any Avatar, and lived to be 230 years old, also giving her the title of oldest Avatar. Her traditional weapons were golden metal fans which, in addition to her manner of dress and style of fighting, were adopted by the young warrior women of Kyoshi Island, her homeland
לקוח מפה:
http://avatar.wikia.com/wiki/Kyoshi
geez, משום מה הרבה דברים שאני שוכח
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מי יודע? אולי בסוף כולם יהיו חיים... חוץ מאנג כמובן, אחרת לא יהיה אוואטר חדש...
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

Kroen כתב:מי יודע? אולי בסוף כולם יהיו חיים... חוץ מאנג כמובן, אחרת לא יהיה אוואטר חדש...
אני מקווה לראות את סואקה XDD
הוא בטח יהיה זקן סוטה, כמו ג'ראיה או משהו...
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

יהיה נחמד לראות את סוקה ואת זוקו, אבל בהתחשב ב-happy ending של הסדרה, נראה לי שהם יהיו נשואים לסוקי ולמיי.
מה שכן, הדמות הכי טובה בסדרה לא תהיה כמעט בטוח וזה חבל...

מה שכן מעניין, אולי סוקה יהיה ה-grandmaster של ה-white lotus? לא ראו שימוש של האריח שלו שנתן לו המאסטר שלו.
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
שלח תגובה