GLAXY S2 VS IPHONE

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Banuni
TimeShifted Banana
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

GLAXY S2 VS IPHONE

שליחה על ידי Banuni »

טוב, אז יש לי אפשרות לקנות עכשיו IPHONE 4 או גלקסי-ס2 במחירים טובים. מה אתם, הייתם עושים?
היתרון היחיד שאני רואה לאייפון הוא הרזולוציה.

יש גם את ההתלבטות של האם לחכות לאייפון5, אבל זה ייקח זמן וזה לא נגמר אףפעם...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

זה לא נכון, אני די בטוח שהוא אמור לצאת דיי בקרוב.
בתור מעריץ של אפל אז דיי ברור מה אני מציע (אייפון) חוץ מזה שיש לי נקסוס אס (טלפון ממש דומה, עם אותה מערכת הפעלה וגם של סמסונג, רק שגוגל משווקים אותו) והוא פשוט מעצבן. הוא בהחלט טוב, אבל הרבה פחות טוב מהאייפון.

עריכה:
חוץ מזה שלאייפון יש יותר אפליקציות
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

גילוי נאות: גם אני פאנבוי של אפל.
הייתי מחכה לאייפון 5.
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

יש לי S2 והמכשיר הזה יוצא מן הכלל,חיה רעה,כל מי שאומר שאייפון יותר טוב פשוט מאוהב באפל ולא מוכן לסגת מזה,אני לא אומר שאייפון רע,אבל אני אישית שונא את כל העניין עםitunes והכל,אבל היום ההבדלים כל כך קטנים בין המכשירים שזה לא באמת כזה קריטי...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

ומאיפה מביאים רומים ושטויות כאלה...זה התעסקות מבאסת או שזה קל וכיף?
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

לי יש galaxy אבל לא מצאתי את עצמי משתמש ברומים כמעט, ברוב המוחלט של המקרים זה פשוט דרך האפסטור, להוריד אפליקציה ודרכה להוריד רומים.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

מה שמצחיק זה שאני עמדתי בפני אותם התלבטויות, ואני אוכל לייעץ לך מהניסיון שלי-

אז נתחיל בכך שאני גם עובד באחת מחברות הסלולר, ככה שהיה לי את האפשרות לקנייה מאד נוחה של כל אחד מהמכשירים (שני המכשירים במחירים שלא מביישים את שוק היד השנייה).

מצד אחד, שמעתי המון תלונות על הGalaxy S הראשון- ולכן לא ידעתי כמה מומלץ לקנות את ה2 בנתיים, לפחות עד שלא מגלים את כל הבעיות שלו.

מצד שני, הiPhone הוא מציק בפני עצמו לעיתים- אם זה בגלל הiTunes שיכולה לשגע אותך, בין אם זה העניין שאין ביטוח בחברות עליו.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא איזו מערכת הפעלה אתה מעדיף- Android או iOs. לשתיהן היתרונות והחסרונות שלהן- Android היא פתוחה ומגניבה, אבל לפעמים אפקליקציות שאתה מוריד יתנגשו אחת עם השנייה, ואז היא עושה המון צרות (הכל מניסיון, אני כבר לא יכול לספור את כמות האנשים שהתלוננו בפני על הGalaxy S). הiOs היא אולי סגורה יותר, אבל היא גם קצת יותר יציבה, ומצד שני, חלק גדול מהאפליקציות שלה בתשלום, להבדיל מהAndroid.

אל תשכח שכשהiPhone 4 יצא, הוא סבל מבעיות חמורות מאד- כמו העניין ה"פעוט" שאי אפשר לענות לשיחות בלי מגן (בגלל שהאנטנה הייתה חלק מהציפוי החיצוני, ואז כשהרמת את הטלפון היית סוגר מעגל חשמלי ולא הייתה לך קליטה). אני צופה שאותו דבר יקרה גם בiPhone 5 (ושאותו דבר קורה בGalaxy S2)- צריך לתת קצת זמן למכשירים "להתבשל" בשוק, ולראות אם מגלים בהם תופעות מוזרות ובעיות מהותיות.

ממליץ לך לגשת למרכז שרות של אחת מ3 החברות ולשחק קצת בשני המכשירים- תראה איזה מהם זורם לך יותר.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

בתור אחד שצריך לתת תמיכה אצלנו בחברה ל 2 סוגי המכשירים
רואה את זה קצת אחרת
מבחינת יכולות 2 המכישירם חכמים וטובים
ההבדל ביניהם הוא
שאחד במערכת סגורה ויתר יציבה והשני במערכת פתוחה ויותר גמישה

וכאן בא לדיי ביטוי סוג המשתמש
איזה משתמש אתה
האם אתה אחד שלא מחפש לשחק הגדרות ומחפש מערכת שבא כול אפליקציה עושה מה שהיא צריכה לעשות והיא בטוחה ונבדקה ומערכת ההפעלה יותר יציבה אז אייפון

מצד שני יש את אנדרואיד שהיא מערכת פתוחה שבא כול אחת יכול לכוון את ההגדרות כרצונו
ויש הרבה אפליקציות שלא ממש עובדות טוב (וגם הרגה שעובדות טוב וכמובן שהכול בחינם לעומת אייפון )

למען האמת כמכשירם שניהם טובים ואתה תהנה מכול אחד מהם
פשוט תראה לאיזה סוג של משתמש אתה מתחבר יותר
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מה זאת אומרת "כמובן שהכל בחינם"? חסרות אפליקציות בחנות של אנדרויד שעולות כסף? :-:
תמונה תמונה
drizztmagor
MTGil Wizard

שליחה על ידי drizztmagor »

לא מכיר את הסמסונג, לי יש אייפון 4 ואני ממש מבסוט ממנו.

עד עכשיו גם לא הייתי צריך להוציא דולר אחד אפילו באפסטור, יש מספיק דברים בחינם - ומקסימום אתה תמיד יכול לפרוץ אותו, זה לא שאתה הורס אחריות או משהו - כי גם ככה אין אחריות או ביטוח (עד כמה שאני יודע).
Navidshi כתב:גם פרות מעדיפות לרעות באחו במקום להתבוסס במיצי הקיבה שלי, אבל זה לא מונע ממני לאכול סטייק. אז בואו נשמור דברים בפרופורציה.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

Kroen כתב:מה זאת אומרת "כמובן שהכל בחינם"? חסרות אפליקציות בחנות של אנדרויד שעולות כסף? :-:

אז מורידים black market והכול בחינם
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אז מורידים לאייפון cydia והכל בחינם...
תמונה תמונה
שלח תגובה