Anime - Puella Magi Madoka Magica

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Anime - Puella Magi Madoka Magica

שליחה על ידי Navidshi »

אני מתאר לעצמי שמי שרואה את השם "Puella Magi Madoka Magica" מגלגל את העיניים בין אם הוא מכיר את הז'אנר של סדרות mahou shoujo (באנגלית magical girls או "נערות קסם"). לפחות, זה מה שאני עשיתי לפני כמה חודשים.

אבל הסדרה הזו היא משהו אחר לגמרי.

זה מתחיל באופן טיפוסי לחלוטין: מדוקה (Madoka) היא נערה צעירה שחיה חיים רגילים, נתקלת במפלצת על טבעית, מוצלת על ידי נערת קסם ופוגשת בחיה חמודה ומדברת שמבטיחה להגשים לה משאלה אם היא תסכים להפוך בעצמה לנערת קסם ולסכן את חייה כדי להילחם במפלצות המרושעות.

כאן מתחיל הטוויסט: היא לא עושה את זה. בשונה מכל נערת קסם אחרת ב-20 השנים האחרונות, החל ב-Sailor Moon המיתולוגית, מדוקה עוצרת לחשוב האם יש משהו שהיא באמת רוצה והאם שווה לסכן את החיים בשביל זה. זאת אומרת, היא כן רוצה לעזור לאנשים שסביבה ולהציל חיים, אבל היא לא בטוחה שהיא מוכנה לשלם את המחיר והאם היא בכלל צריכה לעשות את זה. וככל שהסדרה נמשכת, נראה שהמחיר בעצם שונה לגמרי מהמפורסם.

האנימציה היא בבת אחת פשטנית ויוצאת דופן. יש חוסר מסוים של תשומת לב לפרטים, ובסצנות העל-טבעיות היא מורכבת ברובה ממגזרות נייר מופשטות. התוצאה היא שאפשר בקלות להתעלם מהצד הויזואלי ולהתמקד ברעיונות, או לחפש סימבוליזם עמוק יותר באמנות המופשטת.

מומלץ.
munchlax
MTGil Wizard

שליחה על ידי munchlax »

שמעתי על זה די הרבה.
אם אני אמצא זמן אני אוריד איזה פרק או שניים.
Munchin All Day Long
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

ממש כיף כשיש כאן דיונים על אנימה ^^

זה פשוט מדהים, בהתחלה זה נשמע לי כמו מאהו שוג'ו טיפוסי לגמרי - כמו קארד קאטפור סאקורה... אבל זה הכל חוץ מטיפוסי.

מומלץ מאוד D:
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

שליחה על ידי Rentro, Noble Myr Lord »

In my opinion both the animation and the artwork, with the exception of a few scenes, were disappointing given all of the highly talented people working on the project. The music and writing were great, however. The first 5 episodes are nothing exceptional, but the show really picks up towards the second part.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

נשמע מעניין. אני אוהב סיפורים יוצאי דופן שמפתיעים, אני יבדוק את זה.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
שלח תגובה