אליפות הארץ - סיכום

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אליפות הארץ - סיכום

שליחה על ידי Orb »

שלום לכולם,
תמה לה אליפות הארץ 2011, קבלו את אלוף הארץ החדש שלכם - שלי אשואל!

בטורניר השתתפו 58 שחקנים.

סטנדינגס בסיום הסוויס:

תמונה
תמונה

תמונה של הטופ 8:

תמונה

ואביעד בן זקן שסיים במקום הראשון לאחר סיבובי הסוויס זכה בבוקס בוסטרים שלם!

תמונה

סיבובי הטופ 8:

תמונה

סרטונים מתחילת הטופ 8:
התחזית של טים רעננה למנצח אליפות הארץ
סקירת משחקי רבע הגמר

סרטונים מהטופ 8 באדיבות בן אשכנזי:
הגיים השלישי של החצי גמר בין שלי לברי
הגיים הראשון של הגמר

ולבסוף - אלוף הארץ החדש - שלי אשואל!

תמונה

שלי העפיל לייצג את ישראל באליפות העולם וזוכה בטיסה על חשבון Mind Games.

והוא כבר קיבל בפורום תואר בהתאם!

תמונה

תמונות מהטורניר:
ניתן לראות תמונות מהטורניר באלבום המיוחד שהעלינו לעמוד הפייסבוק שלנו.

את הטורניר שפטו:
זוהר פינקל
דקל אסלן
אלכס רבקין
ערן חן
דרור אסף
שמואל ולריולה
אלון לוסקי
טל רונדשטיין

תודה רבה לשופטים על עבודתם המסורה, אני חושב שהם הצליחו לנהל את הטורניר באופן בו הכל רץ חלק ובמקצועיות, ולמרות עיכובים שהיו, בלי הרגשה שדברים זוחלים או משהו בסגנון.
תודה לזיו שלמרות שלא שיחק קפץ ועזר בארגון והביא הרבה שתייה לשופטים הצמאים :)
וכמו כן לאלון לוסקי על הסיקור שעשה לאליפות וכלל feature matches ועוד. הסיקור אמור לעלות בימים הקרובים. ככל שתנג'סו לאלון יותר בהודעות פרטיות, כך זה יעלה מהר יותר :)

זהו, מקווים שנהניתם. נתראה באליפות הארץ הבאה, או לחלופין, עוד שבועיים בטורניר המיוחד הבא -Celebration Day :-)

נשמח לשמוע איך היה לכם בטורניר - ביקורות, הערות, הארות, ומחמאות על עמוד הסיכום המושקע ;-)

אור וצוות Mind Games.
נערך לאחרונה על ידי Orb ב 15/8/2012 , 13:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

יש לי 2"טענות" (אחת לא למארגנים הפעם!)

ההפסקה הייתה בין הסיבוב השני לשלישי,אני לא מבין את ההגיון מאחורי זה,בין הconst לדראפטים גם ככה היה עיכוב של 15 דקות שזה מובן שזה יהיה וצפוי(שעל זה אני לא ממש מתלונן כי לוקח זמן לארגן את זה סבבה) אבל למה לא לעשות את ההפסקה עם זה? לפחות ככה ה"עיכוב" יורגש הרבה פחות כי זה גם הפסקת אוכל של אנשים,במקום זה ישבנו וחיכינו עד שתסדרו הכל וסתם גרם לעצבים מיותרים.

עכשיו לשחקנים-אמצע אוגוסט,מקום סגור,הרבה אנשים תעשו טובה תביאו דורדורנט....באמת שהרגשתי כמו בדיר חזירים מהריח שהיה שם...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

ההפסקה הייתה בין הסיבוב השני לשלישי,אני לא מבין את ההגיון מאחורי זה,בין הconst לדראפטים גם ככה היה עיכוב של 15 דקות שזה מובן שזה יהיה וצפוי(שעל זה אני לא ממש מתלונן כי לוקח זמן לארגן את זה סבבה) אבל למה לא לעשות את ההפסקה עם זה? לפחות ככה ה"עיכוב" יורגש הרבה פחות כי זה גם הפסקת אוכל של אנשים,במקום זה ישבנו וחיכינו עד שתסדרו הכל וסתם גרם לעצבים מיותרים.
זה היה הרעיון המקורי, אבל אז היה עיכוב בטורניר וראיתי שהשעה 13:00 כבר מתקרבת ורציתי לאפשר לאנשים לאכול במקום לגרום לכולם לחכות עוד שעה עם האוכל ולהיות רעבים ועצבניים. זה נכון שזה יצר עיכוב נוסף לפני תחילת הדראפט, אבל זה היה סוג של טרייד אוף, לא יודע אם הייתי עושה אחרת אם הייתי יכול.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

ברכות חמות לשלי אלוף הארץ החדש!

מבחינת ארגון היה מעולה (כמעט כמו בחיפה ואולי אפילו יותר :P).
הרגישו את נוכחות המארגן והשופטים הרבים בכל רגע נתון, לא היה עיכובים מיותרים על יתר המידה והכל זרם כמו שצריך.
+1 על הפוסטרים, השילוט, מקרן, מצלמה, בקבוקי מים למכירה, כמות השופטים, מערכת ההגברה , מפות שולחן וכו'.
-1 על המקום, היה מעט צפוף מדי וכמו שהזכירו חם מדי. אבל, אין חכם כבעל ניסיון וסה"כ היה בסדר ולא קטסטרופה.

אני דווקא שמחתי שההפסקה הייתה אחרי הסיבוב השני עקב הנסיבות, ב-13:00 אני מתחיל להיות רעב.

-10 לליגת הטכניון על הביצועים הכושלים והמזל הרע הנוראי של כולנו :green:
נערך לאחרונה על ידי Yoav ב 29/8/2011 , 15:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
מיצי מיאו
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

כל הכבוד למארגנים, מאוד נהניתי בטורניר למרות שהוא קוצץ ליום אחד, הוא רץ בצורה חלקה פרט לעיכוב שניב ציין, אך אני מבין עכשיו את השיקולים.
כל הכבוד גם לקהילה שטרחה להגיע ולהפוך את האליפות להכי גדולה שהייתה בשנים האחרונות (אמנם זו הייתה פתוחה, אבל עדיין), ואני מקווה שנוכל לאסוף מספיק שחקנים חדשים כדי לחזור לפורמט הישן של האליפות.
אשמח גם לראות פריסת מטא של האליפות, דבר שחסר בשנים האחרונות.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

ארוך ומעייף זה מה שזה היה. אם ינג'סו לי בפרטי על סיקור כול החומרים ימצאו את דרכם בטעות לארגז החול של החתולים...
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

למרות שהטורניר היה מצוין, ואם הוא היה PTQ רגיל הייתי חוזר הביתה עם חיוך מטורף על הפנים, כי הארגון באמת היה מצוין, והשיפוט היה זריז וטוב, אני עדיין הגעתי עם תחושה של אכזבה על זה שהפורמט לא היה כמו בשנים הקודמות.
אני חושב שגם אם האליפות פתוחה, ורק נציג אחד טס, ראוי שאליפות הארץ תהיה תחרות של יומיים, עם כמות סיבובים מכובדת.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

קודם כל ברכות לשלי!

אני באתי לאליפות הארץ כצופה אחרי יום עבודה. אין לי ביקורת על הטורניר כי לא השתתפתי בו כמובן. יש לי ביקורת על השחקנים שהשתתפו בו.
בתור קהילה שבאופן די קבוע באה בטענות ליבואנים, מארגנים, שופטים וכו׳, לפעמים צריך להביט במראה ולהודות בכישלון.
איך לעזאזל אתם מצפים שוויזארדס יקחו את הקהילה הזאת ברצינות כשהשחקנים שלה לא לוקחים אותה ברצינות בעצמם?
אני אתאר לכם מה היה באזור הטורניר כשאני עזבתי את המקום בסוף הגיים הראשון של הגמר.
כמות נוכחים: פחות מעשרה.
כמות מתוכם שהשתייכו לצוות הטורניר: הרוב המכריע.
מצב המיקום: כיתת לימוד כלשהוא עם שולחנות הפוכים כמו בסוף יום לימודים בבית ספר יסודי.
עיסוק רוב הנוכחים במקום: קיפול האירוע, הורדת פוסטרים מהקירות, ניקיון וכו׳.
שופט ראשי: לא יודע מה הוא עשה, בגיים הראשון של הגמר הוא לא שפט.
אהה והיה שם עוד משהו קטן, שני אנשים שיחקו ביניהם על הזכות לייצג את ישראל באליפות העולם, ועל מימון כרטיס הטיסה לשם.

אם לומר את האמת, למרות שמעולם לא שיחקתי מג׳יק קרטון בצורה תחרותית, פשוט התביישתי לראות את רמת ההתעניינות בגמר הזה מבחינת הקהילה.

זה לא חכמה להתבכיין כל הזמן על עליות מחירים, ארגון לקוי, מזגנים, שיפוט, דיווח, ועוד טענות ומענות, מוצדקות ככל שיהיו.

לצוות האירוע אני לא בא בטענות. אם הם היו מתחילים לקפל את האירוע רק אחרי סוף הגמר הם באמת היו מגיעים הביתה באמצע הלילה.

אני מבין שזה לא נעים להפסיד, אבל תכבדו את עצמכם ואת החברים שניצחו אתכם ותישארו לראות את הגמר.

יקומו כל אלה שגרים רחוק ויגידו שהם חייבים לחזור הביתה ואין תחבורה וכל זה, אז אני אספר לכם שאני גר בקריית חיים, אז התירוץ הזה פשוט לא מקובל עלי. אם אני יכולתי להישאר עד הגמר, כל אחד שהיה שם יכול. מה גם שחלק מהאנשים הגיעו עם רכבים אז בכלל זה לא משנה איפה הם גרים. גם העובדה שהאליפות היתה יום אחד ארוך היא לא תירוץ מספיק טוב בעיני.

תקנו אותי אם אני טועה אבל יש שיפור בשירות שהשחקנים מקבלים לאחרונה, גם בטורנירים וגם סתם בהזמנות של סחורה. יש יבואן שנמצא בקשר עם הקהילה ולא איזה פוץ שמבקר בפורום רק אם הבהירו לו עשרות פעמים שאנשים מאוד כועסים עליו. רמת דיווח הטורנירים עלתה, גם אם היו פה ושם פספוסים. יש רצון והשקעה מצד היבואן לפתח את הקהילה, להקים ליגות, סדנאות לימוד ועוד דברים נוספים. כל זה תוך קבלת יחס שלדעתי הוא פשוט מזלזל מוויזארדס.

ובסוף אחרי כל ההשקעה והרצון לשפר פה את המצב, אנשים סיימו את הטורניר, לקחו את הבוסטרים שזכו בהם (אם זכו) והלכו הביתה. יש לזה מילה אחת בעיני, אגואיזם.

אני בטוח שיהיו פה לא מעט אנשים שלא יאהבו את מה שכתבתי, אבל היה לי כן חשוב לכתוב את זה. אני הייתי באליפות הארץ בדארטס, שזה משחק זריקת חצים למטרה בפאבים, הקהילה שם היא בערך עשירית מקהילת במג׳יק בארץ, אבל כמויות הפרגון למנצחים שם זה משהו שהקהילה שלנו צריכה ללמוד ממנו.

מקווה שאנשים פה יראו טיפה יותר התעניינות בגמר בפעם הבאה שתתקיים אליפות הארץ.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לגבי הנקודה שבן מעלה, אני יכול לומר שזה לא היה דבר חדש לאליפות הזו, בכל אליפות ובכל PTQ מאז ומעולם, כאשר מגיע הגמר, מי שנוכח במקום זה השחקנים שמשחקים בגמר, צוות הטורניר, וכל מי שהגיע באוטו אחד עם אחד מהאנשים שכבר הזכרתי ותלוי בהם עבור טרמפ.
לא יודע אם אני רואה זאת בכזו נחרצות כמו בן, לא יודע אם זה אגואיזם בעיניי, כי כל אחד עושה את השיקול שלו וזה זכותו להחליט שלא מספיק מעניין אותו לצפות בגמר ותמורת זה להגיע הביתה מאוחר יותר.
מצד שני אני מסכים שזה מאוד חבל ושזה לא מכבד מספיק את המעמד, ואני אומר זאת בלי לגזור מזה איזו דרישה לאף אחד, סתם כהערת אגב.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

הערת אגב להערת אגב של אור:
אני חושב שגם המארגנים צריכים למנף את הגמר ולתת סיבה לאנשים להישאר. אני לא יודע איך זה היה השנה כי הלכתי קצת קודם, אבל בשנה שעברה הגמר ששיחקתי מול יואב היה אחרי שקיפלו את כל הטורניר והעיפו אותנו, והוא שוחק באיזה שולחן על בית קפה. הכבוד והמעמד לגמר צריך לבוא גם מהמארגנים ולא רק מהשחקנים.

עידו.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה מתמיה, מכיוון ובזמן שאתה ויואב התמודדתם על התואר בבית הקפה, שיחקו על מקומות 3-4 בזירת הטורניר עצמו.

בשנה שעברה היו הרבה צופים בגמר. אולי אור צודק וזה בגלל שכולם היו תלויים זה בזה למטרות טרמפים (נכון עובדתית לגבי החיפאים), אבל זה נראה הרבה יותר טוב מאשר שני אנשים שמשחקים ללא שום קהל.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

הם התחילו בזירת הטורניר וסיימו את המאצ' ביחד איתנו בבית קפה (אני חושב שגם אנחנו עברנו באמצע כי גירשו אותנו מהשולחנות)

ואני לא זוכר שהיו הרבה צופים, פחות מ10 אני די בטוח

עידו.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אבל בשנה שעברה הגמר ששיחקתי מול יואב היה אחרי שקיפלו את כל הטורניר והעיפו אותנו, והוא שוחק באיזה שולחן על בית קפה. הכבוד והמעמד לגמר צריך לבוא גם מהמארגנים ולא רק מהשחקנים.
ספציפית שנה שעברה אני חושב שכיבו לנו את האור או משהו כזה ולכן עברנו לבית קפה, שזה סוג של אילוץ שלא מביע חוסר כבוד מהמארגנים או משהו בסגנון, אבל בגדול כמובן שאני מסכים איתך.
לגבי כמות הצופים, אני חושב ששנה שעברה היו יחסית הרבה, שזה עדיין לא הרבה באופן אבסולוטי.
נערך לאחרונה על ידי Orb ב 30/8/2011 , 1:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

היה ממש כיף! המקום אמנם די בינוני (היה מבודד מאנשים מציקים ועם שירותים צמודים אבל די חם וצפוף במקצת - אולי סידור שונה של השולחנות יכל להיות יותר ממצה אבל באמת בקטנה). האביזרים (מקרן רמקול מחשב שעובד ומדפסת עם הקלות) היו ממש טובים ועזרו לארגון. ההפסקה לדעתי לא הייתה מתוזמנת טוב והיה יותר חכם לעשות אותה בין הקונסטרקטד והדראפט.
בטופ 8 היה המון רעש וזה ממש לא היה במקום, הרגשתי לאנשים ממש לא היה אכפת מזה, למארגנים קצת יותר. אני גם חושב שלמרות שיש רק כרטיס אחד לאליפות עדיין שווה לעשות את כל הטופ 8 הטוב מ-5, הרבה יותר מקצועי ויותר מכבר את המעמד, אני לא חושב שהיית שומע מישהו מהטופ 8 אומר "אוף 5 זה יותר מדי אפשר בכיף לסיים את זה אחרי 3".

סה"כ מאוד נהנתי, וכמו כולם אני מקווה ששנה הבאה תהיה נבחרת ושוויזרדס ייקחו אותנו יותר ברצינות. שווה לדעתי לפרסם את הקריטריונים של וויזרדס להחזרה של 4 מקומות באליפות, שנדע עד כמה אנחנו רחוקים מזה :P

אה ויאללה אלון תעלה את הסיקור שיהיה מגניב :D
Bringing down the heaven
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

טוף. אז ככה, אני רק אגיד שהיה לי ממש כיף אבל בהחלט התאכזבתי מהמיקום. תסבירו לי לעזאזל איך המקום הזה יותר טוב מהסנטר ביום חול?
היה חם בטירוף, לא הרגישו את המזגן המסכן שעבד בחלק אחד בחור ההוא אלא אם כן הייתי הולך ומתיישב מתחתיו כדי להרגע לכמה רגעים ואז הופ,פיירינגס ושוב נבלע בגל חום שהיה שם.
דבר שני, לא ממש היה לאנשים מה לאכול חוץ מפיצה, אלא אם כן הם רצו ללכת ולחפש משהו בחוץ בסביבה שהרוב לא באמת מכיר ובהתחשב בעובדה שההפסקה לא הייתה מספיקה לזה בשיט, זה גרוע בעיניי.
דבר שלישי, היה יותר מדי צפוף (ולא נשמות, זה לא שאני עד כדי כך שמן :wink: )
דבר רביעי, עם היה עוד סיבוב/2 אני חושב שזה היה הרבה יותר מכובד ומשקף.

*מכל הבחינות האלה, אין לי ספק שאם הטורניר היה בסנטר(שהוא גם לא מקום מדהים בכלל לדעתי, אבל ספציפית על התנאים האלה הוא היה עונה יותר טוב) אז היה הרבה יותר נוח. איך שאני רואה את זה, הדבר היחיד החיובי שהמקום הזה הציע זה שהחניה לא עלתה כסף (מה שבסנטר עולה לא מעט) וזה אכן חוסך לא מעט נזק בכיס.(אבל בתאכלס, גם את זה אפשר למזער אם מגיעים 2/3 חברה ביחד וכל אחד מתחלק זה מתקזז יפה.) ובאמת שחוץ מזה אני לא רואה איזה תנאי המקום הזה הביא שהסנטר לא היה עונה עליו, סה"כ ציפיתי לטיפה יותר.

מהצד השני של המטבע, היו לא מעט דברים טובים בהחלט;
הארגון,העובדה שהיה מספיק אנשים בצוות,המקרן,המיקרופון,המפות,המצלמה, הכמות אנשים שהגיעה,והסרטונים שבן העלה כל הדברים האלה תרמו בהחלט, keep it up :thumbr:
וזהו זה פחות או יותר. ואור, זו אולי הפעם הראשונה שאני כותב ביקורת כזאת חפרנית ומעפנה על טורניר בכל הזמן שאני משחק את המשחק, אבל הפעם זה הצדיק את זה. שורה תחתונה, לדעתי זה לא מקום מתאים לקיים בו אליפות בפעמים הבאות.

עוז
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

היה מבודד מאנשים מציקים ועם שירותים צמודים אבל די חם וצפוף במקצת
היה אמור להיות עוד מזגן שפועל והתקלקל ממש יומיים לפני הטורניר. עם זאת זה נכון שזה לא המקום הכי ממוזג שאפשר למצוא.
בטופ 8 היה המון רעש וזה ממש לא היה במקום, הרגשתי לאנשים ממש לא היה אכפת מזה, למארגנים קצת יותר
מרגע ששמתי לב לזה ושהשחקנים התלוננו אז עברתי וביקשתי מכולם להיות יותר בשקט ואני חושב שאז המצב השתפר.
אני גם חושב שלמרות שיש רק כרטיס אחד לאליפות עדיין שווה לעשות את כל הטופ 8 הטוב מ-5, הרבה יותר מקצועי ויותר מכבר את המעמד
אני חושב שזו בהחלט אופציה, אבל לא מסכים שהטוב מ-5 זה יותר מקצועי או מכבד את המעמד. זה סה"כ מקטין את גורם השונות וזה משהו שרצוי לעשות כשיש פרס גדול על הכף. אז באליפויות קודמות כשברבע גמר משחקים על 1000$ לדעתי ראוי לעשות הטוב מ-5. כאן רק בגמר שיחקו על פרס רציני. נכון שרבע הגמר מוביל לגמר, אבל על אותו עיקרון אפשר גם לומר שהסוויס מוביל לגמר ולכן ראוי לעשות 12 סיבובים ולא שישה, משהו שחלק מהשחקנים רוצים, אבל יש כאן trade off עם הזמנים, והטורניר נגמר מספיק מאוחר as is אז אני לא רואה שהייתה אפשרות לעשות הטוב מ-5. דרך אגב כדי לסבר את האוזן, מאז ומעולם ההמלצה של וויזארדס ל-nats היא הטוב מ-3 לכל הטופ 8. הטוב מ-5 זה היה קטע שלנו מאז ומעולם.
שווה לדעתי לפרסם את הקריטריונים של וויזרדס להחזרה של 4 מקומות באליפות, שנדע עד כמה אנחנו רחוקים מזה
לצערי זה נתון שהם לא מוכנים לפרסם. גם אני לא יודע אותו.
תסבירו לי לעזאזל איך המקום הזה יותר טוב מהסנטר ביום חול?
1. שירותים צמודים.
2. חנייה בחינם ולא ב-70 שקל.
3. מבודד ובלי רקדני ברייקדאנס שמחליטים לעשות לנו רעש.
4. לא מכבים לנו את האורות פתאום ב-21:00 וכופים על הגמר להיות משוחק בבית קפה.

מנגד היו בעיות של חום וצפיפות, אבל בהחלט יש גם לא מעט פלוסים למקום לעומת הסנטר.
דבר רביעי, עם היה עוד סיבוב/2 אני חושב שזה היה הרבה יותר מכובד ומשקף.
האליפות נגמרה כמעט ב-22:00. אז באליפות של יום אחד, זה לא נכנס.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

בקשר לשירותים צמודים, בסנטר היה שירותים 2 דק' הליכה משוק המעצבים בצד שמאל.
בקשר לחניה כמו שאמרתי, זה יכול להיות 70, וזה יכול להיות גם הרבה פחות אם אתה בא עם עוד אנשים וזה מתחלק. (מה גם שזה סבבה לגמרי להגיע לשם בתחבורה ציבורית בבוקר,אני לא מדבר על מי שמגיע מחיפה/באר שבע שהוא בד"כ בא באוטו כמעט מלא ואז כולם מתחלקים על החניה כמו שכתבתי למעלה).
בקשר לרקדני ברייקדנס, אם אני לא טועה זה קרה רק פעם אחת לא?
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

כעיקרון אני מאמין שהסנטר עדיף רק כאשר הוא במצב אידאלי אשר לצערנו קיים סיכון לא מזערי שהמצב לא יהיה כך. המקום החדש אולי פחות טוב מהמצב האידיאלי בסנטר אבל הוא ללא ספק עדיף על הסנטר כאשר דברים מתחילים להשתבש (מזגן, חשמל, אור, כיסאות וכו').

זאת בהנחה כמובן שהסיכוי שדברים כאלה ישתבשו במקום החדש הוא משמעותית קטן יותר, ואני חושב שזה אכן כך, לא?
HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek »

Osbron כתב:הערת אגב להערת אגב של אור:
אני חושב שגם המארגנים צריכים למנף את הגמר ולתת סיבה לאנשים להישאר...
בשלב הטופ 8, אני רציתי לסדר שורה-שתים של כסאות צופים, ואז הסתכלתי על האנשים שנשארו והבנתי שחוץ מהצוות, כמעט כולם התארגנו ליציאה.
גם לי חבל, אבל אני לא חושב שהמארגן יכול להשאיר אנשים בכוח. אני גם לא בטוח ש"פרס נוכחות" (להגריל בוסטר בין הצופים שנשארים עד סוף הגמר) יביא קהל רצוי (שלא מפריע למשחקים). אבל זה אולי רעיון (תבואו בשביל הבוסטר - תשארו בגלל העניין)...
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

שבגמר יש וואלקוט נגד מונו אדום, זה באמת לא מעניין אף אחד :P אאוץ'...
אם אלדרזי-אמיר הייתה בגמר כולם היו נשארים! (כן בטח...)

התאוריה שלי ללמה הרוב המוחלט לא נשאר היא שכולם יצאו "פגועי אגו" או משהו בסגנון.
הרגיש שאפקט המזל גדול בטורניר הזה בצורה מאוד משמעותית כאשר צריך ללכת 4-0-2 או 5-1 או 4-1-1 ולהתפלל המון לאלים.
זה היה קצת כמו הימורים או תלוי "אם יצא לי מנה סקרו/פלוד פעם אחת יותר מדי אני מחוץ לטופ8".
אין פה האשמה כלפי מישהו, אלא פשוט לדעתי ככה זה הרגיש, זה הגיע למצב הזה עקב זה שהיינו מאוד קרובים לגבול העליון מבחינת כמות שחקנים/סיבובים.

בפועל המצב היה כזה - אם בטייפ2 תצא מול המאטצ' הרע שלך אז אתה 2-1.
לאחר מכן תוסיף לזה פעם אחת של שליפה לא טובה בדראפט/סקרו/פלוד/ררים ומיתיקים של היריב ואתה מסיים את הדראפט שוב 2-1 מה שלרוב קורה (אין מה לעשות יש רק מנצח אחד בדראפט) ואתה בחוץ.

כדאי לשקול לעתיד לעשות אליפות של יומיים בכל זאת, אבל אני לא בטוח כמה זה ראלי מבחינת המארגנים/וויזארדס.

אגב, עוד יתרון גדול של המקום שלא הזכרתם הוא מערכת ההגברה. או אולי אני טועה והבאתם אותה מהבית?
מיצי מיאו
שלח תגובה