השמן והרזה: (22/10/11) Modern - הנושא הרשמי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

מה דעתך על Modern?

איך לא חשבו על זה קודם?
27
75%
מי בכלל חשב על זה?
1
3%
למה זה בכלל צריך לעניין אותי?
8
22%

סך הכול הצבעות: 36

Y
מנהל טכני
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

השמן והרזה: (22/10/11) Modern - הנושא הרשמי

שליחה על ידי Y »

טורניר ראשון מסוגו בארץ! הפורמט החדש של Wizards בטורניר בכורה!!!

מתי:
יום שבת, 22/10/11.
הרשמה תפתח ב-9:00 ותיסגר ב-9:50. סיבוב ראשון יתחיל ב-10:00.
שחקן שיגיע להירשם אחרי סגירת ההרשמה ולפני סיום הסיבוב הראשון, יוכל לעשות זאת, אך יירשם לו הפסד בסיבוב זה. שחקן שיגיע לאחר מכן לא יורשה להשתתף כלל בטורניר הראשי.
תקפידו להגיע בזמן!

איפה:
רחבת שוק המעצבים, דיזינגוף סנטר.

פורמט:
הטורניר יהיה טורניר Modern. ביום הטורניר פורמט Modern יכלול את כל ההוצאות החל מ-Mirrodin (המקורי) ועד Innistrad (כולל). יכללו גם: הוצאה שמינית, תשיעית, עשירית, M-11 ,M-10 ו-M-12.
רשימת הוצאות מלאה, כולל קלפים אסורים לשימוש נמצאת כאן.

הטורניר יתנהל בשיטת Swiss, כאשר כמות הסיבובים תיקבע לפי כמות השחקנים.

Side Events:
פתיחת ה-Side Events תלויה בכמות השחקנים המעוניינים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לאחר את שעת התחלת טורנירים אלו ע"מ למנוע פגיעה בטורניר הראשי.
במקביל לטורניר הראשי יתקיימו:
  • דראפטים Repacks - דראפטים עם בוסטרים שבנינו בעצמנו ממגוון הוצאות שונות.
  • דראפטים Mish-Mash - דראפטים עם בוסטרים אקראיים ממגוון הוצאות שונות.
  • דראפטים של Innistrad.
פרסים ומחירים:
  • בטורניר הראשי יתווספו שני בוסטרים לפרס על כל משתתף. עלות ההשתתפות היא 50 שקלים.
  • עלות דראפט Repacks היא 35 שקלים. הנחה של חמישה שקלים תינתן לכל שחקן שיאשר את השתתפותו דרך ה-Facebook.
  • עלות דראפט Mish-Mash תהיה 50 שקלים.
  • דראפט Innistrad היא 80 שקלים.
בכל הדראפטים העלות כוללת בוסטר אחד לפרס בעבור כל משתתף.

מוצרים נלווים שימכרו במהלך הטורניר:
  • מגוון פרוטקטורים (חלקים ומצוירים) - 30 ש"ח.
  • דפדפת לקלפים (תשעה מקומות בדף) - 30 ש"ח.
  • קלסר טבעות פשוט - 30 ש"ח.
  • קלסר טבעות עם ציור - 40 ש"ח.
  • דפים לאלבום - שקל לדף (ייתכן ולא ימכר).
  • דקבוקס פשוט - 20 ש"ח.
  • דקבוקס שקוף קשיח (שני חלקים) - 20 ש"ח.
  • דקבוקס כפול (מקום לשני דקים)- 30 ש"ח.
  • דקבוקס עם סוגר מגנטי (עם חלוקה פנימית לשתי חבילות) - 40 ש"ח.
התנהגות:
במהלך הטורניר יהיו מספר פחי אשפה (או שקיות זבל) ברחבי שטח הטורניר. אנחנו מבקשים להשתמש בהם ולא בשולחנות/רצפה.
אין לסחור בשטח הטורניר ללא אישור מפורש של שי (oracle). כנ"ל לגבי מימוש מכירות/השכרות פומביות.
מקרי אלימות יטופלו בחומרה.
תינתן חשיבות עליונה לזמנים ועמידה בהם.
יש לנו את הזכות להרחיק מהטורנירים שלנו שחקנים שפוגעים בהנאת השחקנים האחרים. כל שחקן שיתנהג בצורה לא הולמת, גם אם לא מפורטת כאן, עלול למצוא את עצמו מורחק מהטורניר עצמו או מכל אירוע שנארגן בעתיד.

מסחר:
כמו שכבר פורסם, אנחנו אוסרים על מסחר בשטח הטורניר.
מה כן אפשרי?
  1. לשכור קלפים מאיתנו. מחירי ההשכרה:
    עד חמישה קלפים - 10 ש"ח.
    6-10 קלפים - 15 ש"ח.
    11-15 קלפים - 20 ש"ח.
    16-20 קלפים - 25 ש"ח.
    21-25 קלפים - 30 ש"ח.
    26-75 קלפים - 35 ש"ח - כמות של חבילה עם Sideboard. המחיר עבור כמות, לא בעבור חבילה בנויה.
    עבור השכרה של קלפים יקרים יהיה צורך בפיקדון ובמקרה של נזק נדרוש פיצוי. קומונים פשוטים נשאיל בחינם, אבל חשוב להודיע לנו מראש, אחרת לא נביא אותם ביום הטורניר.
  2. במידה וביום הטורניר שחקן יצטרך קלף שאין לנו כלל או שכבר השכרנו, נאפשר לקנות/לשכור משחקנים אחרים. יש לקבל משי אישור לפני ביצוע העסקה עם שחקן אחר.
  3. מוצרים נלווים למג'יק (בוסטרים, פרוטקטורים, אלבומים וכו'...) ימכרו בדוכן הראשי.
ועוד כמה תוספות:
  • שחקן שזהו טורניר Constructed ראשון שלו יקבל חמישה Rare-ים אקראיים (לא ניתן יהיה לבחור).
  • שחקנים שיגיעו מרחוק יקבלו Rare על כל 50 ק"מ שהם נוסעים. שחקן שיגיע מי-ם, לדוגמה, יקבל קלף נדיר אחד. שחקן שיגיע מחיפה או ב"ש יקבל שניים.
  • בכל סיבוב יחולקו פרסים רנדומליים. בין השאר יחולקו חולצות מג'יק, קלפים נדירים ועוד...
קצת על הפורמט:
הפורמט הוא פורמט Constructed ייחודי. בשונה מהפורמטים שמשוחקים באופן סדיר בארץ, ל-Modern אין רוטציות. מדובר בפורמט Eternal, שהמשמעות שלו היא שהוצאות חדשות מתווספות לרשימת הקלפים המותרים, אך הוצאות ישנות לא יוצאות החוצה. הפורמט כולל למעשה את כל ההוצאות שהודפסו עם המסגרות המודרניות ומשם שמו. כמו בכל פורמט אחר, גם כאן ניתן להשתמש בכל קלף שהעתק שלו הודפס באחת ההוצאות הכלולות, גם אם הקלף עצמו ישן יותר.
אז למה בכלל לשחק Modern? בשונה מפורמטים אחרים, השינוי בהוצאות החוקיות לא משתנה באופן דרסטי אחת לכמה חודשים. המשמעות היא שחבילה שחוקית היום, תהיה חוקית, רובה או כולה, גם בעוד שנה ושנתיים. המצב שנוצר הוא מצב שבו אין צורך "לרדוף" אחרי קלפים אחת לארבעה חודשים. ניתן לשחק ולשפר חבילות באופן רציף, ללא צורך בהחלפת חלקים נכבדים מהחבילה.
היתרון של חוסר התחלופה הוא גם החיסרון בפורמט, שכן כמו כל פורמט Eternal אחר, חבילות חזקות הופכות לחזקות יותר ויקרות יותר עם הזמן. ההבדל הוא ש-Modern מכיל קלפים שהופצו בכמויות הרבה יותר גדולות (גם בארץ), כך שאין שליטה של שחקנים בודדים שיש להם העתקים ספורים של קלפים חזקים. בנוסף, ההוצאות שכלולות בפורמט החדש הן הוצאות הרבה יותר מאוזנות שעברו את תהליך העיצוב הקפדני של Wizards, ולא כמו בהוצאות הראשונות, שבהן לא היו מגבלות או תכנון מאחורי הקלפים. הפורמט הרבה יותר יציב ופחות "נפיץ" מפורמטי Eternal אחרים.

שינוי נוסף של ה-DCI הוא שניתן לדווח טורנירים שהם Casual. המשמעות היא שטורנירים שלא עומדים בכל הקריטריונים של טורניר רשמי יכולים להיות מדווחים גם הם (למרות שהם לא משפיעים על ניקוד השחקנים).
השינוי מאפשר, אם כך, לדווח גם את הדראפטים המיוחדים שלנו. הדראפטים הייחודיים מכילים ברובם קלפים שחוקיים בפורמט החדש, כך שלמעשה השתתפות בהם לא רק תדווח, אלא תתן לכם קלפים שבשונה מבעבר, יהיו חוקיים למשחק בפורמט שקיים בארץ. פורמטים מיוחדים אלה הם הדרך הפשוטה ביותר להכניס לשוק בארץ עוד קלפים שכבר לא כ"כ ניתן למצוא בחנויות.

הפורמט הזה הוא פורמט שחיכינו לו הרבה מאוד זמן ביחד עם שחקנים רבים. את ההכנות לטורניר הזה התחלנו כבר לפני יותר משנה, כשרק החלו השמועות על פורמט Eternal חדש. מה זה אומר לגביכם? זה אומר שדאגנו למבחר קלפים גדול ככל האפשר. הזמנו כמויות של קלפים מחו"ל ע"מ שלא יחסרו קלפים לאנשים (לא נוכל באמת לענות על כל הדרישות, אבל ננסה עד כמה שנוכל).
אנחנו מאמינים שהפורמט הזה יהיה כיפי ומיוחד, ואנחנו באמת מאמינים שיכול להיות לו עתיד טוב בארץ.

בשבת האחרונה ראינו שינוי. ראינו Prerelease ראשון מזה זמן רב שבו נרשם גידול משמעותי בכמות השחקנים. אנחנו מאמינים שאפשר להפוך את המקרה החד-פעמי הזה למגמה. טורנירים גדולים הם מהנים יותר ומהווים חוויה בפני עצמם. אני מאמין שאפשר לחזור לתקופה שבה טורנירים של מאה שחקנים ויותר היו דבר של מה בכך.

כמובן שמגיעה תודה לצוות Mind Games, שלא רק תומך בנו כמארגנים, אלא באמת התחיל שינוי לטובה.

נשמח מאוד לראות את כולכם,
יובל ושי.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

ראינו את ההיענות הגבוהה בפריריליס ואנחנו מאמינים שלהיענות כזאת מגיעה תמורה הולמת. בפריריליס זה לא כ"כ אפשרי בגלל אופי הטורניר, אבל אצלנו אפשר. אז הנה:
אם יגיעו 50 שחקנים או יותר, הפרסים יחולקו כך שהפרס למקום הראשון יהיה בוסטר בוקס שלמה. אם יגיעו 100 או יותר, הפרס למקום הראשון יהיה שני בוקסים ובוקס למקום השני.
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

אני כנראה אגיע לדראפט של Instrad .
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

stav brener כתב:אני כנראה אגיע לדראפט של Instrad .
אני הייתי ממליץ להגיע לטורניר עצמו, כי אני לא יכול להבטיח שיהיה דראפט.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

שי (נכון? אני לא מתבלבל ביניכם?), אני די מצפה לטורניר מודרן שלכם והיום בריליס ברחובות דיברנו על זה שזה קצת מתסכל כי בארץ ממש קשה להשיג את הקלפים לדק שאתה רוצה לשחק כי אתה יודע, האוסף בארץ יחסית קטן.
אז חשבנו כמה אנשים להציע שאולי בטורניר הראשון, חד פעמי, תתירו לשחק בדק 10 פרוקסי (כמובן פרוקסי מלא), נכון יש לזה את החסרון שהטורניר לא יכול להיות מדווח אבל מצד שני זה נראה לי יעלה את ההענות ויאפשר טורניר רחב יותר. אני יודע שחלק מהשחקנים מתבאסים כי או יש להם דק כבר או הם רוצים שהטורניר ידווח, אבל אני באמת חושב שחד פעמי זה אפילו יכול להועיל להרמת הפורמט בארץ.

שוב, זו לא רק דעתי זו הצעה שהעלינו מספר אנשים היום בריליס ברחובות, הייתי שמח לשמוע מה אתם אומרים על זה. ואם עוד מישהו חושב שזה טוב/לא טוב שיגיד.
SHOW TIME !
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

נתחיל בזה שאני יובל. שי נקרא oracle בפורום.

אני חושב שפרוקסי הוא עניין בעייתי בגלל הדיווח. לא מעט אנשים מעדיפים לא לשחק עם פרוקסים.
כמו שכבר רשמתי, אני ושי מתכוננים לפורמט הזה כבר מעל שנה. "ייבאנו" לא מעט קלפים כהכנה ליום הזה. עשינו לא מעט קניות בחו"ל כדי שיהיו קלפים בארץ.
מעבר לזה, בתקופה של מירודין היו הרבה יותר שחקנים ולכן נפתחה הרבה יותר סחורה, אז אני לא מאמין שיש מחסור אמיתי. אל תשכח שגם דק בלוק היא טכנית דק מודרן. אם להרבה אנשים אין כל הקלפים, אז אנחנו נשארים עדיין בחלוקה שווה של דקים. הרעיון הוא לא להתחיל עם דק מלוטשת, אלא לנצל את הזמן הרב (אינסוף זמן, בערך) כדי ללטש אותה לאט.

בכל מקרה, כל מי שרוצה יכול לפנות לשי ולבקש שישמור קלפים. אני מאמין שהוא גם יידע להפנות לאנשים אחרים שיכולים לעזור או ידאג שקלפים יהיו זמינים. פרסמנו מוקדם ככל האפשר בדיוק בשביל לפתור בעיות כאלה.

אלא אם יהיה רוב ממש רציני, אני מעדיף להימנע מפרוקסים, ואני אשמח אם תדברו עם שי כדי לעשות הזמנות מראש, או לפחות ליידע אותנו לאילו קלפים יש ביקוש רב, כדי שננסה להשיג כמה שיותר.

אני אבקש גם משי להתייחס לנושא.
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

Y כתב:
stav brener כתב:אני כנראה אגיע לדראפט של Instrad .
אני הייתי ממליץ להגיע לטורניר עצמו, כי אני לא יכול להבטיח שיהיה דראפט.
אני לא שיחקתי די הרבה זמן בטורניר רגיל ( לפחות שנה וחצי ) כך שאין לי את מה שצריך ...
אני מעדיף לבוא לדראפט ובכל מקרה אם הוא לא יתקיים אז אני רק אסתכל , בכל מקרה אני גר ממש קרוב לדיזינגוף סנטר .
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בתור אחד שאני מאמין שאני אוכל אפילו להשיג דק,אני מאוד תומך בעניין הפרוקסים להתחלה,זה גם טורניר לא ברמה רצינית,דיווחים בארץ? תעשו לי טובה...זה לא באמת דבר קריטי כל כך לשחקנים..

אם המטרה שלכם היא לפתח את הפורמט(וזה המטרה ממה שאני מבין) אז צריך להתחיל מהתחתית כי כרגע באמת שהמצב של השוק קלפים למודרן הוא אפסי כמעט(נכון יש אותכם ועוד כמה אנשים פה ושם..אבל ממש ממש לא מספיק) ככה שאני מאוד תומך בפרוקסים להתחלה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אני חושב שזה רעיון לסקר - עם או בלי פרוקסי.
How is my whisky cup doing?
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

דיווחים בארץ? תעשו לי טובה...זה לא באמת דבר קריטי כל כך לשחקנים..
כפי שהסברתי רק לאחרונה, זה צריך להיות קריטי גם לשחקנים וגם למארגנים. דווקא ממישהו תחרותי כמוך הייתי מצפה להבין.
כי כרגע באמת שהמצב של השוק קלפים למודרן הוא אפסי כמעט
מה הולך להשתנות מבחינת "השוק של מודרן"? זה לא שפתאום הולכים לפתוח הרבה בוסטרים של טיים ספיירל או לא יודע מה. נכון שכרגע לאנשים אין דקים מוכנות אבל בשביל זה יש עוד 3 שבועות להתכונן לזה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

אני חושב שפרוקסים זה רעיון ממש רע - חייבים לדווח כמה שיותר טורנירים וכמה שיותר גדולים בשביל להראות לוויזרדס שאנחנו רציניים ושיחזירו לנו את הנבחרת.

חוץ מזה, מודרן זה ממירודין ומעלה, ובתקופה הזאת היו הרבה שחקנים פעילים (לפי מה שזכור לי פררליס FD וקמיגאווה היו ממש גדולים) ככה שמחסור בקלפים נראה לי תירוץ לא מספק וגם לא כזה נכון. לי אישית יש די הרבה הקלפים מהתקופה הזאת ואני בטוח שיש עוד אנשים בארץ (מהותיקים יותר) יש פי כמה עלי, ככה שנשאר רק לחפש.
Bringing down the heaven
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Orb כתב:
דיווחים בארץ? תעשו לי טובה...זה לא באמת דבר קריטי כל כך לשחקנים..
כפי שהסברתי רק לאחרונה, זה צריך להיות קריטי גם לשחקנים וגם למארגנים. דווקא ממישהו תחרותי כמוך הייתי מצפה להבין.
כי כרגע באמת שהמצב של השוק קלפים למודרן הוא אפסי כמעט
מה הולך להשתנות מבחינת "השוק של מודרן"? זה לא שפתאום הולכים לפתוח הרבה בוסטרים של טיים ספיירל או לא יודע מה. נכון שכרגע לאנשים אין דקים מוכנות אבל בשביל זה יש עוד 3 שבועות להתכונן לזה.
א. כן זה נכון שזה קריטי אין ספק,אבל זה בשביל הטווח הארוך של הקהילה,אני חושב שאם רוצים לפתח את הפורמט הזה אז הטורניר האחד הזה לא יזיק שהוא לא ידווח וההפך פרוקסים יהפוך אותו ליותר נגיש לעוד המון אנשים.

ב. נכון לא יפתחו בוסטרים,אבל דק מודרן עולה היום לא מעט כסף,יש טורניר טייפ 2 שבוע לפני שימשוך יותר שחקנים אני חושב(טייפ 2 בדרך כלל מושך יותר) ואז מודרן יעניין אותם הרבה פחות בגלל עוד הוצאה גדולה(בין אם זה להשכיר קלפים או לקנות) ואולי יזמינו מחו"ל לאט לאט,או יקנו קלפים לאט לאט אבל לבקש מבן אדם לארגן דק מודרן שבוע אחרי הטייפ 2...לא נשמע לי שזה הולך להיות קל להרבה מאוד אנשים ואז שוב נראה טורניר של 10 אנשים וזה חבל שבמקום שיהיה טורניר של 20 איש אולי אפילו יותר אבל עם קצת פרוקסים ואז לאט לאט הפורמט יחלחל לקהילה.

זה פורמט חדש ויקר...ככה שזה שני דברים ש"מפחידים" שחקנים וגם יוצרים בעיה
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אני יגיד לכם לגבי, אני יודע שאם לא יהיה פרוקסי אני לא ישתתף בטורניר וזה כי המחירים של הקלפים הם טירוף ומנסיון שהיו בטורנירים האחרונים, כשבאתי לנסות להשיג קלפים כל בנאדם שיש לו אוסף אפילו קלף שניים שהם חלק מדק שחיקה כולם או מעדיפים לשמור או מעריכים את הקלף במחירים מופרזים. בחיאת אי אפשר ככה.
טורניר אחד שיהיה מוגבל בכמות של 10 פרוקסי ולא ידווח זה לא כזה ביג דיל. ותהיו בטוחים שהוא רק יהיה טורניר שפתוח ליוצר אנשים וייתן דרייב לשחקנים אחר כך להשלים את הדק.
SHOW TIME !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני לא מסכים עם ניר שיש בארץ הרבה קלפים ישנים ושחיקים; אני מאמין שאחוז גדול מאד מהם נמכר לחו"ל בשלב כזה או אחר, עקב היעדר ביקוש בשוק המקומי. חלק גדול מהאנשים ששיחקו בתקופה ההיא לא משחקים יותר כך שגם אם נותרו להם קלפים, הם לא בהכרח זמינים למכירה או החלפה. אני לא מפקפק שיש X אספנים גדולים ופעילים שיש להם עדיין playsets של הקלפים המדוברים, אבל לא בהיקף שיאפשר השתתפות מסיבית של עשרות שחקנים עם חבילות תחרותיות רציניות - גם בהנחה שהם יסכימו לפתוח את האוספים ולהחליף, למכור, להשאיל או להשכיר. בשביל ש-Modern יהפוך לפורמט רציני ומשוחק בארץ, אין לי ספק שאנשים יצטרכו להזמין קלפים יקרים מחו"ל.

כך שאני נוטה להסכים עם ניב לגבי הצורך ב-proxy לפחות בשלבים הראשונים. זה פורמט חדש ומתפתח, עם ban list די נרחבת שעדיין הולכת וצומחת בניסיון לאזן אותו - אי אפשר לטעון עדיין שזה פורמט eternal שאפשר לבנות עבורו חבילה ולהמשיך לשחק אותה במשך שנים, בשלב הנוכחי זו השקעה די משמעותית במשהו חדש ולא בדוק. אני חושב ש-proxy שיפחיתו את העלויות ימשכו יותר שחקנים ויתנו לכם תמונת מצב טובה יותר לגבי כמות המעוניינים וכמובן שההתנסות עצמה (בהנחה והיא תהיה חיובית) תעודד את השחקנים הללו להשקיע בפורמט, לקנות קלפים עבורו ולהגיע לטורנירים גם בהמשך כשה-proxies יופחתו ו/או יבוטלו.
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

למרות שהחבר'ה שיש להם גויפים יתנגדו ובתור אחד שיש לו את רוב קלפי המודרן שהוא צריך אני חושב שצריך לעשות פרוקסים. זה שוב יהיה טורניר של 12 איש אם לא יורשו פרוקסים. אם באמת רוצים לפתח את הפורמאט בארץ אני חושב שזאת אחלה יריית פתיחה לפורמאט. ככה אנשים ישמרו את הדקים שלהם עם הפרוקסים וימשיכו לשחק אותם בליגות. השאלה הנשאלת היא איך התזמון של זה אל מול טייפ 2 חדש לחלוטין (starcitygames.com).
אני מוכן השקיע בשני הפורמאטים. אבל להגיד לך את האמת אני מאמין שאני בין הבודדים...
הגודל אוהו קובע....
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני מאוד אשמח אם במקום להצדיק את עניין הפרוקסים, אנשים היו מנסים להשיג קלפים. אם נראה שיש צורך ממשי, אפשר לאשר את זה בהמשך. כרגע הייתי מעדיף שאנשים יבדקו מה יש ומה אין לפני שמכריזים בקול שפשוט אין.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אולי זה רק אני, אבל לי יש הרגשה שפרוקסים הופכים את הטורניר לפחות "רשמי" ופחות "תחרותי" ולי יש חשד שאנשים שרושמים כאן שצריך שיהיו פרוקסים, ברגע שיאושרו פרוקסים, לא בהכרח יגיעו..
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

זה גם נכון שפרוקסים הופכים את הטורניר לפחות תחרותי\רשמי אבל מצד שני הטורניר הזה הוא לא טורניר רשמי\תחרותי בפני עצמו יותר מדי והמטרה העיקרית שלו זה להנות+לפתח את הפורמט מודרן בארץ וכולם יודעים שיותר אנשים בטורניר=יותר הנאה, ואני חושב שפרוקסים ימשוך יותר אנשים להתחלה.

יובל,זה נחמד הרצון הטוב אבל אין ממש קלפים בארץ,זה קשה מאוד יהיה להשיג דק לשחקן ממוצע,זה יקר מאוד,יש טורניר טייפ 2 שבוע אחריכם שיעניין הרבה יותר את הקהילה(ובלי להעליב,בצדק) כי טייפ 2 תמיד יותר מעניין בארץ(ובכלל בעולם) אז השאלה היא כזאת מה אתם רוצים טורניר בלי פרוקסים דקים אמיתיות אבל אני אומר שיגיעו גג 15 איש מהנסיון שלי בטורנירים או עם פרוקסים ואז יכולים להגיע אולי(גם לא בטוח בכלל) גם 20 איש וככה לאט לאט ישיגו קלפים ועוד 2-3 טורנירי מודרן כבר יהיה להם דק?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

א. אף אחד לא מנסה להשיג קלפים. כולם ישר מתעקשים שאין. תגיד לי מה חסר לך ומאיפה כבר ניסית להשיג. אני מאמין שלאנשים יותר קל להגיד שאין מאשר לבדוק אם יש.
ב. אם אני אאשר פרוקסים בטורניר הזה, אז לאף אחד לא יהיה אינטרס להשיג לקראת הטורניר הבא, ונהיה בדיוק באותו מצב. אתם מוזמנים להגיד שזה לא נכון, אבל אני עובד עם אנשים כבר לא מעט זמן ויש לי קצת נסיון. אנשים לא ידאגו לעצמם עכשיו ואח"כ הם פשוט יגידו שבקודם היה, אז למה שלא יהיה שוב?
ג. אם לכולם חסרים קלפים, אז לאף אחד אין דק מושלמת ולכן אין לאף אחד יתרון אמיתי.

מישהו מכם ניסה בכלל לדבר עם שי ולבדוק אם הוא יכול להשיג לכם משהו? אני לא אאשר פרוקסים אם אני לא אראה נכונות אמיתי של אנשים להשיג קלפים.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

תראה אני אחד שאני מאמין שאשיג דק,אני מדבר מנסיון בפורמטים כאלה שברגע שאנשים רואים שהמחירים כאלה גבוהים אז ישר מוותרים כבר כי באמת שאין טעם...אבל אם יש קצת פרוקסים הפעם אז הם אולי כן ישיגו מעט קלפים וישלימו את הדק בפרוקסים ואז להבא יהיה להם יותר קל להשיג את שאר הקלפים במקום לקנות הכל בבת אחת.

אני לא מדבר על עצמי אלה על אחרים שאולי לא מביעים דעה פה אבל מנסיון שיש לי עם פורמטים כאלה במיוחד שזה פורמט חדש לחלוטין וכמו שרן אמר הוא לא באמת "eternal" עדיין כי כל טורניר גדול כזה או אחר משנה אותו ואז יש עוד באנים=עוד דקים חדשות=שינויים דראסטים וכו' וכו'.

מעניין אותי מה אתה כל כך נגד פרוקסים? שהטורניר יהיה פחות "רשמי"? אז אתה מעדיף טורניר רשמי אבל טורניר של 10 אנשים עוד פעם? ואז עוד פעם תבואו בתלונות שאנשים לא באים לטורנירים\לא משיגים קלפים? או להפך טורניר אולי פחות רשמי ואולי יותר אנשים ולאט לאט אולי יתפתח פה משהו...(שוב הכל בגדר "אולי" כי אי אפשר לדעת בארץ עדיין מה יקרה כי const די מת כבר המון המון זמן)

ולגבי ג. מה שכתבת זה מאוד משעשע אפילו,אולי אז תארגנו דק טייפ 1? כי ע"פ מה שכתבת זה אותו רעיון...מן הסתם יהיו אנשים שיהיו להם דקים מלאות ותחרותיות ככה שזה לא באמת נכון מה שכתבת שם
שלח תגובה