Modern Warfare 3

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Modern Warfare 3

שליחה על ידי Kroen »

מישהו משחק? עכשיו התחלתי את הפרסטיג' הראשון. לדעתי זה הרבה פחות כיף מMW2. לקחו כל מה שהיה כיף בMW2 וביטלו/החלישו אותו. מרתון? עכשיו זה כולה מרחק ריצה כפול, ולא בלתי מוגבל. לייטווייט? בוטל. קומנדו? בוטל. נוב טוב (מטול)? הוחלש לרמה שהוא לא שחיק. סקוונג'ר? יותר לא מחדש לך אקוויפמנט (קליימור, רימונים, וכו'). סטופינג פאוור? עכשיו זה דת' סטריק. כל המפות, ואני מתכוון כולם, ממש גרועות לטעמי. אין להן אופי וכולן פרוצות ל12 כיוונים. אין שום מקום בשום מפה שאי אפשר להפתיע אותך מכל כיוון אפשרי ולא אפשרי. מצאת מקום כזה? אף אחד לא עובר בו. תמיד, אבל תמיד הורגים אותך מאחורה. נקלעת לקרב יריות עם מישהו מולך והוא עושה לך מספיק נזק להרוג אותך? חשוב שוב, כי מישהו אחר הרג אותך. מאחורה כמובן. זרקת על מישהו פלאש ואתה רץ לכיוונו בטוח שתוכל להרוג אותך? אבל רגע, לאיפה הוא נעלם? אה, הוא מאחוריך. הורג אותך. הדבר היחידי שטוב בזה זה הקלאס של סופורט שנותן לך להמשיך את הקיל סטריק שלך אפילו אם נהרגת. רק חבל שכמעט כל הקיל סטריקים בקלאס הזה משעממים. קשה מאוד להתקמפר במשחק הזה. אבל כמובן שזה לא עוצר אף אחד. ההבדל היחידי הוא שבMW2 הקמפר ינצח בFFA עם 30-3 ועכשיו הוא ינצח עם 30-15. משחק מעצבן. העיקר שהורידו את הניוק. מקווה שיהיה בקרוב DLC עם מפות מMW2.
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

קול אוף דיוטי זה מעפן, אולי הרביעי עוד היה כיף אבל זה נחרש.
YT
640509-040178

שליחה על ידי YT »

שיחקתי המון בבלאק אופס.
מ-MW3 לא ממש התלהבתי.
אני מעדיף הרבה יותר את BF3. הרבה יותר מציאותי, נראה הרבה יותר טוב, הסאונד שלו מעולה וגורם לי להרגיש ממש כאילו אני דפקתי עכשיו ספרינט ולא רק הדמות הממוחשבת שלי.
הרבה יותר טוב והם גם מראים שם מאמץ ראוי להיפטר מצ'יטרים, בניגוד ל-CoD.
640509-040178
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

יש לי רעיון לקיל סטריק:
Special Care Package
Assault: 7
Support: 14
Effect: Gives you a random killstreak that adds to your killstreak count (even in support). In addition, if the enemy takes it, it behaves as a decoy (it blows up).
ולפרק:
Advanced Training
Slot: Tier 1
Level: 0
Effect: Lets you put an extra proficiency on your weapon.
Pro: Lets you add a second attachment on your secondary.
Getting Pro: 100 kills while using this perk.
תמונה תמונה
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

אני אישית נגעל מ- call of duty אני יותר מעריץ של battlefield
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

BF יותר מדי ריאליסטי וכבד לטעמי. COD יותר מיינסטרימי וקליל וארקיידי.
תמונה תמונה
שלח תגובה