Avacyn Restored

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
מרווין
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Avacyn Restored

שליחה על ידי מרווין »

הסט השלישי בבלוק איניסטראד ייקרא - Avacyn Restored!

הסט יהיה גדול מהרגיל בצורה משמעותית (244 קלפים), וכמו שוויזארדס עשו בעבר עם Rise of the Eldrazi הוא ישוחק לבד בדראפטים (כלומר, Restored-Restored-Restored).

הנה תמונות:

תמונה
תמונה
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

איכס. אני אוהב סטים במתכונת רגילה. מצד שני, יותר קלפים זה טוב, אז שיהיה.
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar »

אז זה אומר שמבחינת הסיפור הערפדים ואנשי הזאב הפסידו ובני האדם זכו בשליטה על איניסטראד? איך זה קרה?
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

כל מה שאנחנו יודעים שקורה בסיפור זה שהמלאכית הראשית חוזרת, לא ידוע לנו מה קרה לכל הגזעים.
ואני מסכים עם אטינזון, הייתי מעדיף לקבל עוד פורמט רגיל של דראפטים בסדר ההפוך כדי שיהיה לנו קצת יותר נסיון עם זה.
למרות שROE היה אחד הסטים הטובים, אז אין לי בעיה עם Stand-alone סט.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

רק חסר לנו ש-Sorin Markov החדש יהיה Jace tMS 2.0.
Pita
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Pita »

נראה לי למדו מהטעות - ג'ייס נגרם על ידי ניסיון לחזק את כחול (על פי וויזארדס). כיוון ששחור לא בדיוק במצב רע בסטנדרד או במודרן, לא נראה לי יעשו דבר כזה. אותי מעניין אם יוסיפו לו צבע (ווקר שחור לבן בבקשה).
What did the catholic priest say at the AA meeting?

Alcohol is ruining my life.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

Pita כתב:נראה לי למדו מהטעות - ג'ייס נגרם על ידי ניסיון לחזק את כחול (על פי וויזארדס). כיוון ששחור לא בדיוק במצב רע בסטנדרד או במודרן, לא נראה לי יעשו דבר כזה. אותי מעניין אם יוסיפו לו צבע (ווקר שחור לבן בבקשה).
אם כבר אז הוא יהיה שחור-אדום (ראה ערך "ויימפיירס אדומים" באיניסטרד)
SHOW TIME !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

האמת ששחור-לבן לא נראה לגמרי בלתי סביר בשביל Sorin, מעבר לצבע השיער יש בהתנהגות שלו מאפיינים בולטים של לבן (כפי שהוא מתבטא אצל כמה מהנבלים הגדולים של המשחק). אם כבר, המלאכית בתמונה נראית כמו אחותו ;)
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אתה לא יכול להגיד בוודעות שלא יהיו ערפדים לבנים כחולים או ירוקים בסטים הבאים באיניסטרד, ראה ערך SOM block
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

בועז, נכון שהפתיעו והוציאו אינפקט בכל הצבעים ויכול מאד להיות שזה מה שיקרה עם הערפדים בסט השלישי, אבל בוא נגיד שבמצב הנוכחי הכי סביר שאם כבר סורין יהיה עוד צבע אז זה אדום.
אם עכשיו בדארק אסיינשן יוציאו ערפדים בצבע כחול/ירוק/לבן אז אני ייקח את מילותי חזרה.
SHOW TIME !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

היו לנו בעבר ערפדים כחולים שחורים (Ravnica) וערפד שחור-לבן (Vish Kal), אז זה לא לגמרי בלתי אפשרי; גם יש את התקדים של Lorwyn/Shadowmoor עם השינוי ב-color scheme של השבטים השונים בעקבות השינוי בעולם. אבל אני לא מצפה שזה יקרה, כי אני לא רואה את הטעם בזה.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

מה שכן, סורין הוא planeswalker, ולכן לא יתנו לו בהכרח צבעים שיתאימו לצבעי הערפדים בעולם שלו אלא צבעים שמתאים לתת לו לפי הדמות שלו.
ראה ערך הפליינסווקרים של אלארה שהיו כל אחד בצבעים שמותאמים לאישיות שלהם ולא לכל סכמת הצבעים של השארד שלהם (ניקול בולאס הוא היחידי שכן היה).
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

טאזרט היה באספר והוא היה כחול
אלספת' הייתה בבנת נדמה לי והיא הייתה לבנה
סרקאן היה בג'נד והא היה אדום ירוק
אני לא זוכר בדיוק איפה אג'ני היה אבל נדמה לי שהוא במקור מנאיה והוא לבן אדום
אז מי מהם לא קשור לשארד שלו?
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

חשבתי שזה היה ברור מאיך שכתבתי את זה, אבל מה שאני אומר שכל אחד היה בצבעים שמתאימים לדמות שלו, ולא בכל הצבעים השארד (טזרט היה כחול, ולא כחול-לבן-שחור, וכו'...)

עריכה:
MaRo כתב:@maro254: I've gotten a lot of people inquiring, so let me set the record straight. #MTGDKA will have cool new DFCs. #MTGAVR will not have any.

@maro254: We're doing things to connect #MTGAVR to #MTGINN & #MTGDKA but DFC's didn't make sense with what happens in #MTGAVR. I can't explain why yet
בתרגום:
מארו (=מארק רוזווטר) אמר באופן רשמי שלא יהיו בסט הזה קלפים הפוכים (בDark Ascension כן יהיו, תרגעו...), וזה בגלל מה שקורה בסט, שהוא עוד לא יכול לדבר על זה....
Pita
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Pita »

זה בעיקרון לא חייב להיות סורין, אני פשוט רוצה ווקר לבן שחור. קשה לי עם המחדל הזה של וויזארדס.
What did the catholic priest say at the AA meeting?

Alcohol is ruining my life.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כותרת המשנה של הסט היא "Ignite the Dawn" מה שעשוי לרמוז למה אין בסט double faced cards (שהצד השני שלהם מאופיין בסמל הלילה).
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

הרגע קלטתי, זה אומר שאין werwolves בסט!:eek:
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

מרווין כתב:הרגע קלטתי, זה אומר שאין werwolves בסט!:eek:
לא בהכרח. יכול להיות שהם "נתקעו" בצורה הזאבית שלהם, או משהו בסגנון. נשמע לא סביר שכל הטרייב נעלם לגמרי.
Don't drink and draft.
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar »

למה לא סביר שכל השבט נעלם?
הרי לפי השמות של הסטים אפשר לפעמים לדעת איך נגמר הסיפור.
קחו לדוגמה את בלוק מירודין החדש:
הראשון הוא (ואני מתרגם בחופשיות לעברית) שברים של מירודין - מירודין מתאוששת מהקרב האחרון שלה נגד פירקסיה.
השני הוא - מירודין הנצורה - מירודין מותקפת שוב, ומי שמכיר את הסיפור יודע שהפעם קארן לא שם כדי לעזור.
הסט השלישי בבלוק הוא - פירקסיה החדשה - מירודין הפסידו, זה השם החדש של המישור הזה.

אז בהשלכה לאיניסטראד:
הראשון הוא הכרה של העולם, השני הוא עליית האופל והשלישי הוא אוואסין החוזרת - בני האדם הצליחו להינצל. יכול בהחלט להיות שאין יותר אנשי זאב...
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

ברור שזה אפשרי, אבל גם ב-New Phyrexia ראינו קלפים מיראניים ושאריות כל כל מיני אבירים וכו' שעדיין נשארו טהורים.
בנוסף, אם באמת אין לילה ב-Avacyn Restored, גם לזומבים וערפדים יהיה די קשה להסתובב בחוץ, ואין מצב שהסט שמסיים את בלוק איניסטרד הגות'י והאפל הוא סט בלי כל השבטים שמרכיבים את איניסטרד.
Don't drink and draft.
שלח תגובה