דראפטים double ברומ"ח - מעכשיו כל יום ראשון!

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

troynightstar
SWAMP MASTER
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

דראפטים double ברומ"ח - מעכשיו כל יום ראשון!

שליחה על ידי troynightstar »

הי כולם,
אנחנו ברומח החלטנו לעדכן קצת את סצנת הדראפטים אצלנו ואנו שמחים וגאים להציג את התוצאות:
החל מהשבוע הבא הדראפט הקבוע שלנו בימי ראשון יהיה בשיטת Double, שיטה ייחודית לרומ"ח שנועדה לתת לכם יותר!

מה זה אומר?
זה אומר שכבר מיום ראשון הקרוב כל משתתף בדראפט יוסיף שני בוסטרים (כן, שניים) לקופת הפרסים!
דראפט של שמונה אנשים? 16 בוסטרים לפרס.
דראפט של עשרה? 20 בוסטרים לפרס.

מוצא חן בעיניכם?

כמובן שנאלצנו לעדכן גם את המחיר אבל השתדלנו מאוד שלא להגזים - המחיר יהיה 100 ש"ח למשתתף או 5 בוסטרים + 10 ש"ח.

כרגיל - מתאספים בשש בערב, מתחילים בשבע, וכולם מוזמנים!
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
Ilan
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ilan »

עד איזה שעה זה בדרך כלל ?
נשמע מעניין אני אנסה להגיע
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

אכן זה נשמע מעניין .
אשתדל להגיע .
איזה אוטובוסים מתל אביב מגיעים למקום ??
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

הדראפט נמשך בדר"כ עד עשר, עשר וחצי.

הוראות הגעה לרומח:
מועדון המשחקים רומ"ח נמצא ברעננה, המסגר 1, קומה שנייה ב-"בית טירן". בערך שלוש דקות הליכה מקניון רננים.

תחבורה ציבורית
מתל-אביב: קו 641, עובר בתחנת עזריאלי רכבת השלום ומגיע לצומת רעננה צפון, כ-10 דקות הליכה מרומ"ח.

בתוך רעננה: קווים 6, 4, 3, 2. תחנות האוטובוסים ממוקמות בצומת רעננה-כפר סבא מרכז, ולאורך הרחובות אחוזה וויצמן ברעננה.
מכפר סבא: קווים 7, 10.

הגעה ברכב
המפה בקישור הבא מדריכה כיצד להגיע אל קניון רננים (המציע חניה חינם; יש חניה בשפע גם באזור
רומ"ח). משך הנסיעה מתל-אביב או ראשון לציון: כ-25 דקות, 40 בשעות הפקקים
http://www.renanim.co.il/assetsSite/map.jpg
איך מגיעים אלינו בהליכה מקניון רננים
חוצים את הצומת בפינה הדרום-מזרחית של הקניון (ליד הכניסה הראשית), והולכים מעט דרומה על רחוב החורשת. פונים לרחוב הראשון מצד שמאל, המסגר, ובקצהו, בצד ימין, נמצא בית טירן. הכניסה מולכם, בואו תעלו!

איך מגיעים אלינו בהליכה מצומת רעננה צפון
ממשיכים לאורך וייצמן לעבר רעננה, ופונים ימינה (לכיוון צפון). צומת ראשונה שמאלה, במעגל התנועה ימינה, עד לצומת שאחרי תחנת הדלק. בית טירן נמצא מצד שמאל (הכניסה על גבי רחוב המסגר).
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

troynightstar כתב:הדראפט נמשך בדר"כ עד עשר, עשר וחצי.

הוראות הגעה לרומח:
מועדון המשחקים רומ"ח נמצא ברעננה, המסגר 1, קומה שנייה ב-"בית טירן". בערך שלוש דקות הליכה מקניון רננים.

תחבורה ציבורית
מתל-אביב: קו 641, עובר בתחנת עזריאלי רכבת השלום ומגיע לצומת רעננה צפון, כ-10 דקות הליכה מרומ"ח.

בתוך רעננה: קווים 6, 4, 3, 2. תחנות האוטובוסים ממוקמות בצומת רעננה-כפר סבא מרכז, ולאורך הרחובות אחוזה וויצמן ברעננה.
מכפר סבא: קווים 7, 10.

הגעה ברכב
המפה בקישור הבא מדריכה כיצד להגיע אל קניון רננים (המציע חניה חינם; יש חניה בשפע גם באזור
רומ"ח). משך הנסיעה מתל-אביב או ראשון לציון: כ-25 דקות, 40 בשעות הפקקים
http://www.renanim.co.il/assetsSite/map.jpg
איך מגיעים אלינו בהליכה מקניון רננים
חוצים את הצומת בפינה הדרום-מזרחית של הקניון (ליד הכניסה הראשית), והולכים מעט דרומה על רחוב החורשת. פונים לרחוב הראשון מצד שמאל, המסגר, ובקצהו, בצד ימין, נמצא בית טירן. הכניסה מולכם, בואו תעלו!

איך מגיעים אלינו בהליכה מצומת רעננה צפון
ממשיכים לאורך וייצמן לעבר רעננה, ופונים ימינה (לכיוון צפון). צומת ראשונה שמאלה, במעגל התנועה ימינה, עד לצומת שאחרי תחנת הדלק. בית טירן נמצא מצד שמאל (הכניסה על גבי רחוב המסגר).
תודה !
אשתדל מתי שהאוא להגיע .
Ilan
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ilan »

מאיפה בכפר סבא יוצא 7 או 10
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

קו 10 יוצא מרחוב תרי עשר ומוסע דרך הקאנטרי קלאב בכפסר סבא לרעננה צפון.
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

מי מגיע היום לדראפט דאבל ענק?
sacred carrot
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sacred carrot »

האמת היא שאני חייב להביע התנגדות עקרונית. לשחק מג'יק בארץ זה מאוד, מאוד יקר. במג'יק אונליין אני יכול לעשות איפה שהוא בין שלושה לשישה דרפטים עבור אותו מחיר של דרפט אחד בארץ, תלוי כמה אני מצליח והאם אני פותח משהו ששווה כסף. העלאת המחיר של דרפט והעלאת הפרסים שלו עובד לרעת הלקוחות. אני דווקא חושב שמשהו כמו דרפט מוזל (60 ש"ח) בלי בוסטרים נוספים כפרסים יכול להיות רעיון יותר טוב. ביצוע טוב של זה ראיתי בחנות בהולנד. הדרפט עלה 10 יורו (כחמישים שקלים), ובמקום לקבל בוסטרים כפרסים, בסוף הדרפט כל שחקן שם את כל ה rares וכל ה foils שהוא בחר במהלך הדרפט על השולחן. השחקן שזכה במקום הראשון בוחר קלף ראשון, השחקן אחריו בוחר שני וכו'...
ואפשר אפילו לא לעשות את זה, לפי איך שהשחקנים מחליטים ביניהם.

אני פשוט לעולם לא אשקול לשלם 100 ש"ח על דרפט יחיד, למרבה הצער. אם תתקיים גם האפשרות השנייה אני בהחלט אשקול הרבה יותר ברצינות לשחק. חשוב לי לתמוך בתעשיית המג'יק בארץ, אבל לא ככה. אני לא מנסה לתקוף, אני רק מנסה להעלות אפשרות אלטרנטיבית.
lightnings are sexy
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני חושב שצריך להשאיר את ה כמו שזה היה עד עכשיו,כי באמת מאה שקלים לדראפט זה הרבה לרוב האנשים...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

אני חייב להגיד שאני חולק עלייך.
המצב היה כזה - אנחנו כחנות לא הרווחנו מספיק אפילו כדי לכסות את עלות המקום שבו נערך הדראפט. האפשרויות היו או להפסיק את הדראפטים בכלל (מה שלא ממש תומך בקהילה) או להעלות את המחיר. החלטנו להעלות את המחיר, אך בתמורה לתת גם כמה שאפשר יותר לקהילה שבאה להשתתף.
העובדה היא שכל מי ששאלנו אותו לגבי זה לפני המהלך תמך בזה מאוד, והעובדה שכבר בדראפט הראשון שהיה שני שליש מהמשתתפים קיבלו איזה שהוא פרס, ולכן כולם הרגישו שהיה להם שווה.
בנוסף - ההשוואה לאירופה לא נכונה. אם היינו חלק מהאיחוד האירופי לא היו עלויות כל כך גבוהות של משלוח, מכס, מע"מ וכו' וכו' - אבל לא אני צריך הלסביר את זה אלא היבואן.
חוץ מזה - יש לנו בעיה אם לקחת אח"כ את הררים והכל כמו שהצעת. חלק גדול מהכיף בדראפט זה לשמור לעצמך מה שפתחת.

בקיצור - אנחנו עושים מה שאפשר כדי להמשיך ולהציע ללקוחות שלנו הכי הרבה שאפשר.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ליאור - אני רוצה לציין בפניך שאני משתתף כאן בקנדה בדראפטים מהסוג ש-Sacred Carrot תאר והם מושכים כמות מאד יפה של משתתפים. זו פונקציה של המחיר, ושל האוכלוסיה (אם יש לך שני שחקנים שתמיד מנצחים את הדראפט ולוקחים את כל הליליאנות, כנראה שזה לא יעבוד) אבל זה לא מודל רע. לפעמים אפילו נוצר מצב ששולחן שלם שמח בגלל שנפתחו מספיק rares שווים בשביל שכולם יקבלו לפחות אחד. אצלנו, בשונה מהולנד, לא כוללים בחלוקה פוילים שאינם rares, כך שיש אפילו הזדמנות "להרוויח קצת מהצד" אם אתה פותח פויל שווה במיוחד כמו Delver of Secrets או Forbidden Alchemy.

אם זה לא בלתי-כלכלי עבורכם, שווה בהחלט לפחות לנסות.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

תאמת שהעניין של "לשחק על ררים" אני פחות אוהב ומעדיף אפילו את ה100 שקל\5בוסטרים מאשר את זה..

אם אנשים ממשיכים לבוא אז מצויין, כי אם אנשים אוהבים את זה ואתם מרוויחים כמו שאתם רוצים=כולם מרוצים.

אני אגיע יותר לטורנירים בזמן הקרוב(שחרור מצהל=יש זמן :))
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

מי בא היום? שלא יהיה שוב דראפט של 4 אנשים...
SHOW TIME !
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אני בא ואשמח לדעת מי עוד מגיע
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

בסוף לא אוכל להגיע =\
elayedin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי elayedin »

הרעיון של הריירים נשמע לי דווקא דיי מעניין, ככה גם אנשים יכולים להתרכז בדראפטים שלהם על ליצור את הדק הכי טוב שהם יכולים ויקחו slayer of the wicked בצבע שלהם במקום liliana בצבע הלא נכון. אבל שימו לב שהם כנראה לא יקחו רק 60 שקל כי זה לא ישתלם להם להוריד 20 שקל בשביל בוסטר. כך או כך אני לא יודע מה פיזור הבוסטרים (2/3 מקבלים פרסים נשמע לי הרבה) אבל בפיזור נורמלי סביר להניח שאנשים לא יהיו יותר מרוצים כשאחרים יקבלו את כל הבוסטרים מאשר כל הריירים השווים. בכל אופן, הבעיה הכי גדולה עם הרעיון, זה שלאנשים אין כח לחכות עד שכולם יסיימו לשחק כדי לבחור את הריירים.
זה לא בעיה לדבר אל אלוהים, הבעיה מתחילה כשהוא מתחיל לדבר אליך בחזרה.
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

אז מי בכל זאת מגיע היום?
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

עוד שעה מתחילים להתארגן, עוד שעתיים דראפט!
מי מגיע?
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

מישהו מגיע עם אוטו ויכול לאסוף אותי מרעננה?
שלח תגובה