יחסות זה דבר יחסי?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

יחסות זה דבר יחסי?

שליחה על ידי Kroen »

לפני כמה שנים המצאתי משפט שנראה לי שנון בזמנו: הכל יחסי חוץ מיחסות. אף פעם לא פקפקתי בו. אבל פתאום חשבתי- האם זה נכון בכלל? האם יחסות באמת לא יכולה להיות יחסית? שאלה רצינית לגמרי.
תמונה תמונה
YT
640509-040178

שליחה על ידי YT »

תלוי למה היא מתייחסת.
640509-040178
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

יש דברים אבסולוטיים חוץ מיחסות, אז כבר יש לך טעות.
חוץ מזה, משעשע לראות את האווטרים שלכם ככה, אחד אחרי השני.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
YT
640509-040178

שליחה על ידי YT »

יחסית, יכול להיות שיש לי טעות.

בנוגע לאוואטרים - יש אנשים שמעתיקים אוואטרים ואז משנים אותם קצת כדי להגיד שהם מקוריים...
640509-040178
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

איזה חוצפן! הוא העתיק ממני את האוואטר, בגללו שיניתי את האוואטר שלי, ועכשיו הוא קורא לי מעתיקן! אני מזמין כל מוד לגשת לחשבון שלי ולהסתכל בחליפת ההודעות הפרטיות בינינו.

עריכה: סבבה, אם ככה אתה רוצה לשחק, שיניתי בחזרה. כל משתמש בפורום הזה יוכל להגיד לך שיש לי את האוואטר הזה כבר הרבה מאוד זמן. ולך לא.
תמונה תמונה
YT
640509-040178

שליחה על ידי YT »

Kroen כתב:איזה חוצפן! הוא העתיק ממני את האוואטר, בגללו שיניתי את האוואטר שלי, ועכשיו הוא קורא לי מעתיקן! אני מזמין כל מוד לגשת לחשבון שלי ולהסתכל בחליפת ההודעות הפרטיות בינינו.

עריכה: סבבה, אם ככה אתה רוצה לשחק, שיניתי בחזרה. כל משתמש בפורום הזה יוכל להגיד לך שיש לי את האוואטר הזה כבר הרבה מאוד זמן. ולך לא.
אני רוצה שתתנצל. קראת לי חוצפן וזה פוגע בי (מה שנוגד את החוקים).
בנוסף, אתה גם מאשים אותי האשמות שווא וטוען שקראתי לך מעתיקן, מה שלחלוטין לא נכון וגם פוגע בי (ושוב נוגד את חוקי הפורום).

אני בהחלט מזמין כל מוד להיכנס ולראות (אם זה אפשרי טכנית בכלל).
640509-040178
Kroen

Re: יחסות זה דבר יחסי?

שליחה על ידי Kroen »

Kroen כתב:גנב אוואטרים :evil: :evil: :evil:
YT כתב:הוא נחמד ואין שום חוק שאוסר על שימוש באוואטר שמישהו אחר שם, אז חשבתי - למה לא?
Kroen כתב:אין חוק אבל זה סתם לא מקורי ומבלבל
YT כתב:אין מה לעשות... לדעתי זה נחמד...
אם זה כל כך מפריע לך - תציע חוק כזה שימנע מאנשים לשים אוואטרים של אחרים..
כן, אני יודע שאין חוק, אבל שמתי את ההודעות הפרטיות האלו פה רק כי אתה קורא לי בת'רד הזה שקרן. שזה שקר בפני עצמו כי כמו שהוכחתי אתה השקרן. ואם מישהו חושב שפברקתי את ההודעות הפרטיות הנ"ל, אני מזמין כל מוד להציץ בתיבת הדואר שלי. את התיבה שלו הוא כבר בטח מחק.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:לפני כמה שנים המצאתי משפט שנראה לי שנון בזמנו: הכל יחסי חוץ מיחסות. אף פעם לא פקפקתי בו. אבל פתאום חשבתי- האם זה נכון בכלל? האם יחסות באמת לא יכולה להיות יחסית? שאלה רצינית לגמרי.
בגדול משפטים כאלה לא נועדו להישמע על ידי אנשים שבאמת מבינים מה זה יחסות, כמו שפוליטיקאים אומרים דברים שלא נועדו להישמע ע"י אנשים שבאמת מבינים על מה הם מדברים :P
אני, למשל, התחלתי ללמוד אתמול יחסות פרטית אז אני עדיין לא מבין כלום בזה, לכן לי המשפט נשמע טוב :)
ואם יש מצוקה באווטרים אני מוכן לנדב את האווטר שלי אם למישהו בא להשתמש בו, רק בואו לא נעכיר את האווירה. :-?
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
YT
640509-040178

שליחה על ידי YT »

Kroen כתב:
Kroen כתב:גנב אוואטרים :evil: :evil: :evil:
YT כתב:הוא נחמד ואין שום חוק שאוסר על שימוש באוואטר שמישהו אחר שם, אז חשבתי - למה לא?
Kroen כתב:אין חוק אבל זה סתם לא מקורי ומבלבל
YT כתב:אין מה לעשות... לדעתי זה נחמד...
אם זה כל כך מפריע לך - תציע חוק כזה שימנע מאנשים לשים אוואטרים של אחרים..
כן, אני יודע שאין חוק, אבל שמתי את ההודעות הפרטיות האלו פה רק כי אתה קורא לי בת'רד הזה שקרן. שזה שקר בפני עצמו כי כמו שהוכחתי אתה השקרן. ואם מישהו חושב שפברקתי את ההודעות הפרטיות הנ"ל, אני מזמין כל מוד להציץ בתיבת הדואר שלי. את התיבה שלו הוא כבר בטח מחק.
אתה שוב מסלף את הדברים - אני רוצה שתראה לי מקום אחד בת'רד הזה שבו קראתי לך שקרן, בתור התחלה. לא הוכחת שאני השקרן כי בשום מקום לא אמרתי שאתה לא משקר ולא אמרתי שום דבר שסותר את ההודעות הפרטיות, לכאורה, שהבאת כאן וגם לא טענתי כנגדך שום דבר.
התיבה שלי עומדת בעינה ולא מחקתי בה הודעה אחת משחר ההיסטוריה.
אתה טוען שהוכחת שאני שקרן ובעצם כך קורא לי שקרן באופן ישיר, עוד פרט שעובר על חוקי הפורום. עבירה שלישית של פגיעה במשתמש אחר, ואתה עושה זאת במכוון ולא בתום לב ומשתמש בכינויים האלה באופן ישיר ומפורש לחלוטין כנגדי.

הדיון הזה סטה לחלוטין מהנושא שלו ואתה גורר אותי לדבר עבירה (ספאם) ולכן אם אתה רוצה אתה מוזמן לפנות לאחד המודים או אלי בהודעות פרטיות ונמשיך בערוץ ההוא.
640509-040178
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

אני אסגור את הנושא (pun intended).

מריבות על אווטרים לא מעניינות אותי (תחי האופצייה המופלאה של החסימה). נכון, אין על זה חוק, כי כנראה עדיין לא חשבנו שיש בזה צורך. Kroen, אם אתה חושב שזה צריך להיות מחוקק שאסור אותו אווטר לשני משתמשים שונים- אתה יודע איך מציעים את זה.

Kroen, הרשה לי גם לתת לך אזהרה ידידותית- מי שהולך על קרח כל כך דק, לא הייתי ממליץ לו לשחק עם להביור.

YT- תשדל לא להגרר לויכוחים מיותרים עם אנשים פה בפורום. אתה אדם בוגר ורציני, אפשר לצפות ממך ליותר.

הנושא ננעל.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

YT כתב:בנוגע לאוואטרים - יש אנשים שמעתיקים אוואטרים ואז משנים אותם קצת כדי להגיד שהם מקוריים...
זה יכול להתפרש גם כהתייחסות עצמית (לא ממש הבנתי מה YT שינה באווטר, אבל מילא) ולא האשמה.
קרואן, קח את העתקת האווטר ממך כמחמאה ובואו שניכם נפסיק להתנהג כמו עורכי דין של הפורום ולהעכיר את האווירה. אחרת נצטרך להעביר את העניין לטיפול אחיו, Y המקורי.

עריכה - הגבתי לפני שראיתי שהת'רד ננעל.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
נעול