Magic 2013 - Face an Elder Dragon

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

חלק מהעניין בסט חדש זה לראות פתאום קלף שיכול להפוך את הפורמט על פיו או לפחות לעשות שינוי מהותי, בקור סט שהגיעו הטייטאנים היו הם היו כל כך טובים שהופיעו במלא דקים, וזה מרגיש כאילו לקחו קלפים משמעותיים והחליפו אותם בקלפים משמעותיים הרבה פחות.
אני אשמח להתבדות, ואין לי ספק שלימיטד יהיה כיף, אבל מה פה באמת יעשה שינוי מהותי בקונסטראקטד חוץ מהעובדה שלא ניתן יהיה לשחק הרבה דברים טובים מהקור סט הקודם? ימים יגידו.
אני מת שמישהו יבנה דק אליפות עם החייל הזה שמחליט מי חוסם את מי. אבל אני מפקפק בכך.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

חבל לי ש-Noble Hierarch התבדה, אבל באופן כללי אני מסכים עם איתי. מנקודת המבט שלי לא חסרים בסט קלפים שחיקים בצורה תחרותית בכל הרמות; אם הם לא מופרעים כמו הטיטאנים (שהיו גוף מטיל אימה בשילוב עם יכולות חזקות מאד בעלות אגרסיבית - הווה אומר, קצת מוגזמים בתור cycle) אולי נוכל לבנות חבילות תחרותיות ומהנות בלי לגרום לארנק מוות קליני.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

מה שכן, אם החזרה לרבניקה לא תביא איתה WoG או DoJ הייתי אומר שיהיה נסיון מכוון לפגוע בקונטרול לבן.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

טרמינוס לא כזה יותר חלש מDOJ, ובמקרים רבים הרבה יותר חזק, אני מאמין שקונטרול לבן ישרוד מצוין גם בלי DOJ למשך שנה.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

באותה מידה אתה יכול לטעון שהעובדה שלא מדפיסים את Timely Reinforcements היא פגיעה מכוונת ב-control לבן. או העובדה ש-Gideon Jura הוחלף ב-Ajani. או כל קלף אחר שלא נראה לך.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

Navidshi כתב:באותה מידה אתה יכול לטעון שהעובדה שלא מדפיסים את Timely Reinforcements היא פגיעה מכוונת ב-control לבן. או העובדה ש-Gideon Jura הוחלף ב-Ajani. או כל קלף אחר שלא נראה לך.
ממש לא מסכים. אפקט של ווג שעולה 4 בלבן הוא אחד הstaples החשובים ביותר לדקי קונטרול בסטנדרד ולכן הוא תמיד חוזר, זה אחד הדברים החשובים שיהיו בפורמט כדי שסוג דק כזה יוכל לשרוד. האפשרות לעשות doj תור רביעי זה מה שמאפר לדקי אספר להתקיים כרגע, בלי הקלף הזה יותר מדי דקים יכולים לדרוס אותם עד תור 4-5. אני אפילו לא זוכר את הפעם האחרונה שלא היה סוג של wog בטייפ. בקיצור כמו שאיתי אמר אם זה לא חוזר בצורה כלשהי בסט הבא זאת תהיה מכה קשה לקונטרול לבן.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

אני דווקא מסכים לגבי גדעון, זו פגיעה מכוונת בקונטרול הלבן. הוא גם הגנתי, הוא גם מהווה איום התקפי, וגם יכול להיפטר מיצורים בעיתיים.
ההעלאה של אפקט הDoJ ל6, כשאם יש לך מזל אז אתה באמת זוכה להטיל אותו ב1 מתי שזה רלוונטי, לא ממש מאפשרת לך לשלוט בלוח, אלא אם הם מדפיסים האצת מאנה זולה ואיכותית.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

פשש.. מסתבר שכש- highway robber עולה רק 1 שחור ומוותר על להיות בן אדם, הוא מקבל גם תעופה בתור bloodhunter bat..אני יודע שאף אחד מהם לא רואה משחק מחוץ ללימיטד, אבל עדיין שדרוג מרשים!
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

offer כתב:פשש.. מסתבר שכש- highway robber עולה רק 1 שחור ומוותר על להיות בן אדם, הוא מקבל גם תעופה בתור bloodhunter bat..אני יודע שאף אחד מהם לא רואה משחק מחוץ ללימיטד, אבל עדיין שדרוג מרשים!
או שהעטלף מguildpact שעלה 2WB עולה שחור בלבד עכשיו...
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

לblind hunter יש haunt, שזה דיי רלוונטי
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
שלח תגובה