ליגת פריק תל אביב - ימי רביעי 17:00 - 20:30

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
daking1234
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי daking1234 »

לא הבנתי כ"כ למה אתה מתכוון ב"לתת להם לשחק". האם לדעתך היה צריך למנוע מהם לשחק בדראפט כי הם יחסית חדשים, למרות שהם רצו לשחק בו?
אני מאמין שכן, אני לא חושב ששחקנים טריים (שמשחקים פחות מחודשיים) יש סיכוי שווה ערך לשחקנים מנוסים . אני חושב שזה חיוני למסור לשחקנים/ילדים הללו את כל המידע הדרוש, לפני שהם נרשמים לטורניר (וכמובן שבנוסחא מתלווים גם ההורים של הילדים). אני אישית רוצה להיות בטוח שגם הילד וגם ההורים יודעים על מה מדובר.
יש סיבות נוספות עם מדובר בשחקנים שהם בגיל בית ספר יסודי:
ילד שהפסיד ולא יכול להתמודד עם הפסד (ויתחיל לבכות באמצע הטורניר) זה בעיה. גם בשביל היבואן ואחראי האירוע וגם בשביל בעל החנות. ילד שלא יודע את החוקים ושומע אותם בפעם הראשונה בטורניר, זה נראה לי מעשה פסול. חלק מהותיקים חוטפים תאבת בצע ורואים קורבן שהולך להשליך עוד בוסטר פרס לקופה, ולכן הם מעוניינים שיהיו כמה שיותר שחקנים שישחקו כדי שיהיו כמה שיותר פרסים (ולהסוות את זה במילים כמו "שיהיה יותר כיף" או "צריך שיהיו 8 שחקנים").

בעלי עסק מסתכלים על זה באופן פשוט - כמה שיותר יקנו יותר טוב. אבל ילד שחווה חוויה מבאסת ו"קרעו" אותו ולא הסבירו לו את החוקים, יחשוב פעמיים לפני שהוא יעשה דראפט (אולי זה אפילו יעכב אותו מלשחק בכלל בתחרויות, ואני מכיר מספיק אנשים כאלה)
אבל אם אנחנו מעוניינים ב"שימור לקוחות" והגדלת הקהילה אי אפשר לפסוח על נושאים כמו אתיקה ומוסר (וחבל שחלק ניכר מהשחקנים והשופטים פה, מעלימים עין בנושאים הללו)

ברור ששחקנים חדשים יכולים לשחק, אם אחרי כל ההסברים וכל ההשלכות הם עדיין מעוניינים אני לא אמנע מהם, אבל חשוב שהם ידעו למה הם נכנסים. חשוב להסביר להם את כל החוקים לפני(!!) שהם נרשמים לטורניר.

נ.ב
אם אתה רוצה דוג' ורעיונות בנושא, תיפנה אלי בפרטי
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עוד תלונה על האירגון\יחס בפריק...I wonder where I heard that one....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Mifune
MTGil Apprentice

שעות

שליחה על ידי Mifune »

שלום,

אין אפשרות (ודרישה) לדחות בשעה \ שעה וחצי את שעת ההתחלה של המשחקים השבועיים?
סביר להניח שחמש זו לא שעה שמשתלבת היטב עם לוחות הזמנים של שחקנים עובדים. או שזה לא קהל רלוונטי לליגה הזו?

תודה, ומקווה להגיע ברביעי הקרוב בחמש (אחרי יותר משבע שנות הפסקה).
נערך לאחרונה על ידי Mifune ב 30/7/2012 , 11:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

המשחקים נכון להיום הם משחקים פתוחים. גם אם תגיע בחמש, זה לא יפגע ביכולת שלך לשחק בליגה.

אם יהיה דראפט הוא לא יתחיל לפני חמש ז אין לך מה לדאוג בנושא הזה. לגבי קהל היעד אמנם יש שחקנים צעירים אבל אני ועוד כמה מהשחקנים האחרים הם בוגרים אז אין מה לדאוג גם בתחום הזה.
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

מה פה קורה פה?

שליחה על ידי פריק פנטזיה »

כמעט מדי יום, כמעט בחשאי, מגיעים כשישה עד שמונה שחקני מגי'ק, משחקים להם בינם לבין עצמם...מה פה קורה פה?
פריק - פנטזיה של חנות
וייצמן 14, מרכז וייצמן (קומה 1-) טל: 03-6961826
www.freak.co.il
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

מה?

אז מה תרצו לעשות ביום רביעי?...
פריק - פנטזיה של חנות
www.freak.co.il
Mifune
MTGil Apprentice

Re: מה?

שליחה על ידי Mifune »

chaosblack כתב:המשחקים נכון להיום הם משחקים פתוחים. גם אם תגיע בחמש, זה לא יפגע ביכולת שלך לשחק בליגה.

אם יהיה דראפט הוא לא יתחיל לפני חמש ז אין לך מה לדאוג בנושא הזה. לגבי קהל היעד אמנם יש שחקנים צעירים אבל אני ועוד כמה מהשחקנים האחרים הם בוגרים אז אין מה לדאוג גם בתחום הזה.
כרגע הזמנים מסתדרים לי, אבל אני מניח שבאוגוסט לא אוכל להגיע לפני שש. בכל אופן, תהיתי אם יש בקשה כזו.
פריק פנטזיה כתב:אז מה תרצו לעשות ביום רביעי?...
בשם שני שחקנים, נשמח ל-Type 2.

תודה לשניכם.
נערך לאחרונה על ידי Mifune ב 30/7/2012 , 11:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

השאלה שלך לא ברורה. יש בקשה למה?

בכול אופן הליגה אומנם רשומה עד שעה מסויימת, אבל בדרך כלל אנשים נשארים עד יותר מאוחר מהשעה הרשמית (תלוי ביקוש כמובן לאותו יום).

לגבי T2, אם אתה רוצה טורניר אפשר תמיד לנסות להתארגן על שמונה אנשים ולכלול פרסים בתשלום. אם אין, תמיד יש אנשים שרוצים לשחק T2 בליגה אז זה לא בעיה.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

אם אני לא טועה אני די הודעתי על זה אחת ההודעות שלי פה שיום רביעי הקרוב אני מתכנן טורניר טייפ2 אז תבוא וזה כבר מעלה את הסיכוי שיתרחש אחד כי צריך מינימום 8 אנשים.

בלי שום קשר לזה לגבי הרליס שהיה רביעי שעבר, שמעתי כמה וכמה תלונות על הבלאגן שהיה וכמובן התלונות על פריק, אז אני לא מבין מה פריק אשמים.
היו הרבה ילדים חדשים שלא עשו דראפט עדיין והגיעו גם לקראת הסוף של ההרשמה עוד כמה אנשים וזה שהחלטתי שיהיה פוד של 10 ולא של שמונה זה מהסיבה שלא רציתי שיהיו אנשים מאוכזבים שהגיעו ולא משתתפים ופוד של 10 זה גם בסדר אני לא מבין מה הבעיה עם זה.
לגבי התלונות על העיכוב שלי עם התוכנה, היה סוג של בעיה עם האירוע בתוכנה ואילתרתי משהו מהר כדי לא לגרום לעיכובים מיותרים. להזכירכם אני די חדש באירגון של טורנירים ודראפטים אז אל תצפו שכרגע בהתחלה הכל יהיה חלק כי יכול להיות שיהיו כמה בעיות, קורה, גם אני בן אדם.
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
Mifune
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Mifune »

chaosblack כתב:השאלה שלך לא ברורה. יש בקשה למה?

בכול אופן הליגה אומנם רשומה עד שעה מסויימת, אבל בדרך כלל אנשים נשארים עד יותר מאוחר מהשעה הרשמית (תלוי ביקוש כמובן לאותו יום).

לגבי T2, אם אתה רוצה טורניר אפשר תמיד לנסות להתארגן על שמונה אנשים ולכלול פרסים בתשלום. אם אין, תמיד יש אנשים שרוצים לשחק T2 בליגה אז זה לא בעיה.
דחיית שעת הרישום לשש \ שש וחצי.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

בטורניר 8man של T2 אני מניח שזה עוד אפשרי בשש. בשש וחצי זה כבר נהיה בעייתי מבחינת מסגרת הזמנים של החנות.

לגבי דראפטים לדוגמא עדיף להתחיל בשניה שיש מספיק אנשים ולא להמתין כי התהליך ארוך יותר מבחינת אירגון\דרישות זמן.

אבל תמיד אפשר לנסות :) במיוחד אם אתה מביא עוד שחקן :)
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

מחר מקווה שמוכנים טורניר טייפ2 והשלישיה הראשונים בנוסף לבוסטרים יקבלו את קלף הFNM של אוגוסט

תמונה
Mifune
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Mifune »

אני +1 מגיעים.
דרך אגב, יהיה Game Day בחנות בשבת הבאה?
daking1234
מארגן טורנירים

מפגש ליגה 26.07.12

אז מה היה לנו היום?

הגיעו היום כ-15 שחקנים

חלק גדול הם שחקנים חדשים שרק מתחילים, ולכן חלק גדול מהמפגש עסק בביית/שיפור דקים, מתן עצות ומשחקים לכיף

לצערנו, היום לא היה טורניר (לא דראפט ולא טייפ 2) עקב היענות נמוכה.
עדיין היה נורא כיף ^^

נקנו בוסטרים ואינטרופקים ונפתחו דברים מעניינים (ווייד סטאלר בפויל נראה כל כל יפה!!!)

שיחקנו בעיקר קומנדר, ענק דו-ראשי וטסטינג לטורנירים.

מקווה ששבוע הבא תהיה יותר נוכחות

המפגש התחיל בשעה 17:00 והסתיים בשעה 21:50 (!!!)

תודה לכל מי שבא,

בברכה,
ליגת פריק
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

חברלך, עקב אילוצים אישיים אני יפסיק להדריך את הליגה של תל אביב אך עדיין יגיע מדי פעם, דניאל קפלון יהיה מנהל הליגה החדש ועם יהיה יום שהוא לא יוכל להגיע אני יגבה אותו :)

אז לאחל לו בהצלחה ^^

נ.ב
רביעי הקרוב דראפט :)
daking1234
מארגן טורנירים

החלפת תפקידים

שחקני פריק יקרים,

אנחנו מודיעים על החלפה בתפקיד המדריך בליגה ביני (דניאל קפלון) לבין חן הופסלטר המדריך שכיהן בחצי שנה האחרונה. תודה רבה לחן שביצע את תפקידו בצורה מיטבית ואנחנו מודים לו על עזרתנו ותרומתו לקהילה

לקראת השינוי - אשמח לקבל הערות לגבי הליגה, הצעות לשיפור, ועוד בפרטי

רק מזכיר - כל שבוע אנחנו ניפגשים ביום רביעי בשעה חמש בצהריים בפריק. לקראת התחרויות הקרבות אלינו (אוגוסט) אני ממליץ בחום להביא מהבית את חבילות הסטאנדראד שלכם

כמובן שבמידה ותימצא קבוצה המעוניינת לקיים דראפט במקום ביום אחר, אשמח לבוא ולארגן זאת

למי שפספס את ההודעות בפורום

צפוי לנו להיות טורניר גיימ דיי בקרוב (למידע נוסף אנא כנסו לפירטי טורנירים בפורום)

דבר אחרון - אני מחזיר את ניקוד הליגה, והחל מסוף אוגוסט אני מחזיר את החידות ואת הפאזלים. אז זה הזמן להיכנס לאיטנרנט ולמשחקי הקונסולה/מחשב ולהיזכר בפאזלים ולהתאמן עליהם

בברכה,
דניאל וליגת פריק
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

דניאל

בהצלחה....
פריק - פנטזיה של חנות
www.freak.co.il
Mifune
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Mifune »

zorba17 כתב: נ.ב
רביעי הקרוב דראפט :)
אני בכנות לא מבין למה שחקנים העדיפו שבוע שעבר (ומעדיפים השבוע?) לשחק דראפט כשיש PTQ עוד פחות משבועיים. בכל אופן, תהנו. :)

בהצלחה למדריך החדש. אני חייב להודות ששבוע שעבר אחי ואני התאכזבנו לקבל תמונת מצב קצת עגומה לגבי הקהילה באיזור תל-אביב. אני מקווה שהליגה תתרכז בטורנירים סדירים ורשומים של Type 2 ותתרחב. אגב, מצידי לא לדרוש מהחבר'ה הצעירים לשים בוסטר בקופה, בשביל שהם לא יחששו להתנסות. סביר להניח שלא אוכל להגיע בתקופה הקרובה, אבל אני אנסה, אולי גם עם שחקן שלישי.

דבר נוסף, ברביעי הבא יתקיים טורניר Type 2 במסגרת ה-Game Day?
daking1234
מארגן טורנירים

Mifune כתב: נ.ב
דבר נוסף, ברביעי הבא יתקיים טורניר Type 2 במסגרת ה-Game Day?
אם זה לא צוין בפורום בעבר, אני ארשום זאת כעת: כל שבוע ניתן יהיה לעשות טורניר דרראפט/סטאנדרד/מודרן/קיוב אבל זה תלוי יותר בכם השחקנים. התנאי הוא שיש כמות מינימלית של 6 שחקנים. (עדיף כמוובן שיהיו 8 שחקנים ואת הסיבות לכך אני יכול להסביר בפרטי)

אני מניח ש-6 שחקנים לטורניר זה אפשרי (למרות שלא הכי אידאלי)

אם יהיו 6 שחקנים הנה כמה אפשרויות:
אפשר שכל שחקן ישלם על בוסטר לפרס.
אפשר שכל שחקן ישים 5 שקלים כדמי כניסה ,ואז ויהיה לנו בוסטר אחד לפרס
אפשר שכל שחקן ישים 10 שקלים כדמי כניסה ואז יהיה לנו 2 בוסטרים למקום ראשון
אפשר כל שחקן ישים 15 שקלים ואז יהיו לנו 3 בוסטרים למקום ראשון ובוסטר אחד למקום שני

שוב תלוי בשחקנים, אם יהיו מספיק שחקנים שמעוניינים להשתתף

בכל מיקרה, אני צריך לראות ביום רביעי את מספר השחקנים שמעוניינים ולאחר שוידאנו שיש מספיק שחקנים, אפשר יהיה לבצע הקמת ורישום טורניר
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

ביום רביעי אני בעד :
סטנדרד/ מודרן / קיוב / לגאסי פרוקסי .
נעול