סיבות אי הגעה לטורנירים

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

מדוע לא הגעתי למלך הדראפטים ברומ"ח?

תקופה לא טובה בגלל הלימודים
11
30%
לא נוח לי להגיע לרומ"ח (לעומת מקום בת"א למשל)
15
41%
פורמאט מלך הדראפטים מיצה את עצמו
4
11%
הסט אווסין ריסטורד לא עושה לי את זה, אשחק יותר בסט הבא
1
3%
פורמאט מלך הדראפטים יקר לי מדי
4
11%
העדפתי להישאר בבית ולשחק מג'יק אונליין
2
5%

סך הכול הצבעות: 37

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

סיבות אי הגעה לטורנירים

שליחה על ידי Orb »

עקב הנוכחות הדלה במלך הדראפטים היום מעוניין לעשות בדק בית ולבדוק אם יש משהו שאנחנו טועים בו ואפשר לשפר.
עקב כך אשמח אם תענו על הסקר המצורף ותפרטו בכתב גם אם יש צורך.
השאלה היא ספציפית לגבי מלך הדראפטים שהיה עכשיו, אבל אם יש סיבה שאתם מזדהים איתה גם לגבי טורנירים אחרים, מוזמנים גם לענות יותר בכלליות.

תודה, אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad »

תקופה עמוסה בלימודים.
יוני, יולי ולפעמים תחילת אוגוסט.

למרות שדי קרעתי את עצמי בניסיון לפנות זמן לטורניר.

קושי לפתוח 2 פודים במלך הדראפטים באיזור המרכז הוא מצב די קיצוני.

אביעד
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

למרות שהגעתי מאוד לא נוח להגיע לרומ"ח .

סתו
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

הגעתי למקום אבל לא השתתפתי בטורניר. לא בטוח אם אני נחשב שהגעתי או לא, בכל מקרה הסיבה שלא השתתפתי בטורניר עצמו היא שאני לא אוהב את הפורמט של הטורניר. בשבילי 2 דראפטים זה הגבול העליון שאני נהנה לעשות ברצף. בדראפט השלישי ההנאה שלי צונחת לרמה שאני כמעט לא רוצה להשתתף בו, אני שבע לגמרי אחרי שניים.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Ilan
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ilan »

הגעתי (לפחות לי הדרך קצרה לשם)
היה חם (לא מאוד) אבל מצב שלא כל כך נעים
אני חושב על הרעש שהיה והפריעה וזה שאנשים לא אגיעו אני לא רוצה לחשוב על מצב שכן מגיעים

היה כיף לא כל כך נוח המקום עצמו
Top of the deck to you
katilasFB
MTGil Wizard

שליחה על ידי katilasFB »

לא נוח לי להגיע לרומ"ח, אבל גם לתל אביב לא כל כך נוח.
אני חושב שיש מספיק טורנירים בימי שבת, ומלך הדראפטים הוא לא טורניר חשוב כל כך אז אני מעדיף למשל לבוא לWMCQ מעליו.
חוץ מזה, לעשות מלך הדראפטים גם בחיפה וגם בתל אביב זה קצת הרבה כסף.
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

1,2 :-(
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

היו כמה ימים מטורפים - הייתי חייב לנוח...
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

שבת
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

2 דראפטים > מלך הדראפטים. מכמה בחינות:
להגיע לקיבינימט זה לא כיף,
כשבקיבינימט אין מקום להזיז את הראש (טוב אולי כשיש 12 אנשים המצב יותר טוב) גם לא כיף,
הנחתי שלא יגיעו לקיבינימט הרבה אנשים (כמו פעם שעברה),
הפורמט התחרותי לא ממש כיפי בשבילי (לשבת ישר, להסתכל ישר, לא לדבר וכו').

***קיבינימט = רומ"ח

שני דראפטים במרכז, קרוב לעבודה, כשכל אחד לוקח 3 שעות ולא שורף את השבת, ואז BBB או כל דבר אחר פשוט יותר טוב. מישהו יכול בבקשה להרים את הכפפה ולעשות כאלה?
*some witty quote that's out of context*
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לי אין איך להגיע לרומ"ח. זאת גם הסיבה שבגללה אני לא מארגן שם טורנירים.
מעבר לכך, גם לטורנירים שלי יש היענות מאוד נמוכה. אולי זה הפורמט, אבל באופן כללי המצב בארץ ממש לא טוב.
elayedin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי elayedin »

צריך להוסיף:

לא יכול בשבת
והגעתי כמה פעמים אבל לא היו מספיק אנשים ברומ"ח
זה לא בעיה לדבר אל אלוהים, הבעיה מתחילה כשהוא מתחיל לדבר אליך בחזרה.
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

או אולי כי יש הרבה סטודנטים ועכשיו תקופת מבחנים
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

א) נחמד שעשרים איש הגיבו. זה מראה שאכפת לאנשים.
ב) התקופה היא עמוסה לסטודנטים
ג) יש הגעה דלה לטורנירי מלך הדראפטים בזמן האחרון. הגיע הזמן לעבור הלאה...
אנשי המרכז זה קצת מצחיק לשמוע 10-15 איש מהמרכז אומרים שהמצב חרא ואי אפשר לקיים דראפטים שבועיים. צריך רק שמונה אנשים...
הגודל אוהו קובע....
leeron
MTGil Apprentice

שליחה על ידי leeron »

לא הגעתי בגלל שהפורמאט יקר לי מדי(בכללי כמעט כל טורניר לימיטד לוקח לא מעט כסף) אבל גם יש לי בגרות היום.. אם לא היה לי יכול מאוד להיות שהייתי בא..
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בעיקרון הייתי בחופשה,אבל לא הייתי מגיע גם ככה כי נמאס מטורנירים קטנים שמבזבזים לך יום שלם וגם את כל הכסף.
מה לעשות,אולי הגיע הזמן להבין שצריך להפסיק עם התירוצים ולהבין שמצב המג'יק לא טוב...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

כן, חלק מהעניין פה זה שיש את התחושה שגם ככה לא יגיעו הרבה אנשים מאי אילו סיבות, תוסיף לזה את העובדה שהמקום לא ממש מרכזי (באמצע השבוע תחבורה ציבורית די בעייתית לרומ"ח, אז בסופ"ש אין על מה לדבר) והעובדה שכשעושים טורניר ברומ"ח אומרים מראש "אנחנו לא מצפים ליותר מ30 איש). 30 איש במלך הדראפטים, כמה שזה יהיה שיפור מהמצב הקיים, זה עדיין מעט מדי בשביל טורניר שבמקור נועד בשביל 64 איש...
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אני חייב להגיד (ובועז יכול להעיד) שהייתי מאד קרוב ללא להשתתף כשמחי הצהיר שיש 12 אנשים, בעקרון באתי לטורניר הזה יותר בשביל להשיג קלפים, אני מאמין שאם ה-WMCQ לא היה קרוב יחסית ולא היו חסרים לי קלפים מסויימים אז לא הייתי בא (הסופשים זה כרגע הימים היחידים שאני יכול להקדיש למג'יק עד רביעי הבא שאני מסיים את שירותי הצבאי), אם בועז לא היה קצת משכנע אותי אז סביר להניח שהייתי מוותר.

וכמו שאנשים אמרו פה, המיקום של רומ"ח הוא לא מי יודע מה, המקום על הכיפאק, הם בערך המקום היחיד שעוד מוכן לארח אותנו (במרכז) בכיף אבל אין מה לעשות, לא ממש נוח להגיע לשם למי שאין רישיון.
ודרך אגב, היו כבר איזה שלושה ימי ראשון שוואלה הצלחתי לפנות זמן, יצאתי מוקדם מהצבא והגעתי לרומ"ח לדראפט שלהם והוא לא התקיים כי לא הגיעו אנשים ואני פשוט החלטתי לוותר ואני לא טורח להגיע יותר (ובשבילי זה דיי טירחה - לנסות לצאת מוקדם מהצבא, לסוע הביתה בתחבורה ציבורית כרגיל, לקחת את האוטו ולסוע חזרה לרעננה, לא הכיף האידיאלי בהתחשב בזה שאני גר בשפלה).

אור, לפני חודש-חודשיים אני ניסיתי לחפש בשביל הקהילה מקום יותר טוב לקיום טורנירים בשבתות, קיבלתי ממך את הדרישות מהמקום + הסכום אותו מיינד גיימס מוכנים לשלם להשכרת המקום, באמת שהקדשתי לזה איזה שבוע של חיפושים שבסופו של דבר פניתי לכמה מקומות, יצרתי איתם קשר, וקישרתי בינך לבין המקומות.
הייתי שמח לשמוע אם עדיין נעשים מאמצים למצוא מקום יותר אטרקטיבי במרכז לקיום טורנירים, אני הפסקתי להציע רעיונות מסיבותיי שאני אשמח לפרט לך אותם בפרטי, אם יש רעיונות למקומות כאלה אשמח אם תשתף אותנו, כי כמו שאמרו פה אנשים, מצב המג'יק במרכז לא מי יודע מה טוב.

תודה.
SHOW TIME !
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

כרגע זה בעיקר הלימודים, יש שני מבחנים ביולי (לצורך העניין גם למלך הדראפטים שהיה בחיפה לא הגעתי מסיבה דומה). היה גם בשיקול טיפה של האם באמת שווה לי ההשקעה של הכסף במשהו שיש סיכוי לא רע שאני לא אצליח בו (מכיוון שאני כבר ממזמן לא הולך קבוע לדראפטים/לא מכיר את הפורמט/ וכו')
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אור, לפני חודש-חודשיים אני ניסיתי לחפש בשביל הקהילה מקום יותר טוב לקיום טורנירים בשבתות, קיבלתי ממך את הדרישות מהמקום + הסכום אותו מיינד גיימס מוכנים לשלם להשכרת המקום, באמת שהקדשתי לזה איזה שבוע של חיפושים שבסופו של דבר פניתי לכמה מקומות, יצרתי איתם קשר, וקישרתי בינך לבין המקומות.
הי עודד, תקן אותי אם אני טועה, אבל קישרת אותי למקום אחד בלבד - סמינר הקיבוצים (כל השאר לא עמדו בדרישות), שלאחר שיחת טלפון נוספת עם המנהלת, הסתבר שגם הוא לא עומד בדרישות ורצה כ-1500 ש"ח או משהו בסגנון לכתה עבור יום שלם.
הייתי שמח לשמוע אם עדיין נעשים מאמצים למצוא מקום יותר אטרקטיבי במרכז לקיום טורנירים
כרגע לא. הקדשתי במהלך השנתיים-שלוש האחרונות מאמצים רבים לחיפוש ועברתי לדעתי על עשרות אפשרויות, אף אחת מהן לא עמדה בתנאים הדרושים, בין אם מבחינת כמות המקום הדרושה, או מבחינת התקציב המוקצה לעניין. למצוא אולם יחסית גדול לטורניר שיוכל להכיל 30-40 איש ומעלה בלי בעיה, בעלות סמלית, הוא דבר לא פשוט כלל.

בעניין המקום, חדשות טובות יחסית הן שרומ"ח עוברת בקרוב (עוד מספר שבועות) למקום חדש במיקום מרכזי יותר - קניון הצומת, בצומת רעננה-כ"ס. יש במקום תחבורה ציבורית רבה, כולל אוטובוס שמגיע לשם ביום שבת.
כמו כן המקום יהיה גדול יותר באופן משמעותי (170 מ"ר במקום 100 מ"ר).
אז גם אם בעתיד הקרוב לא יימצא מקום בת"א לטורנירים, צפוי להיות שיפור משמעותי.

אור.
שלח תגובה