דרושים מדריכים להדרכת חוגי מג'יק בחיפה

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
rif-raf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דרושים מדריכים להדרכת חוגי מג'יק בחיפה

שליחה על ידי rif-raf »

השנה פתיחת חוגים של שושנת המדבר התחילה מאוד טוב.
ישנן מספר קבוצות שמראות פוטנציאל להתפצל לשתי קבוצות. קבוצה של מתחילים שעליהם ללמוד את המשחק, וקבוצה של ממשיכים שמעוניינים לשחק את המשחק ברמה קצת יותר גבוהה, ובכל מקרה לא להתעכב על דברים שכבר עשו.

הבעיה היא שרוב בתי הספר לא יכולים להוסיף עוד יום נוסף או לבקש מחלק מהילדים לחכות שעה וחצי, ובהתאם גם לי אין מספיק זמן פנוי בהכרך.
ועל כן אני מבקש את עזרתכם.

נכון לעכשיו הרושם הוא שבימי רביעי בבית ספר אהוד נוכל להעזר במדריך מג'יק נוסף. היו בשבועיים האחרונים כ-12 ילדים, כאשר 6 מהם ברמה יחסית גבוהה וכל השאר למדו כמעט רק איך תוקפים מגנים וכדומה. מדריך נוסף, לשעות 14:00-15:30 בהחלט יוכל לעזור לי בנושא.

גם בית ספר הרצל בינתיים מראה פוטנציאל של להגיע למצב דומה. בשבוע האחד שהיה בו בינתיים היו כ-6 ילדים חדשים לחלוטין ו9 עם ניסיון במג'יק, חלקם משנה קודמת לחוג אבל רובם למדו מבנו של גבי שבהחלט יצר עלייה בהתלהבות והרמה של מג'יק בבית הספר :)
וישנם בתי ספר אחרים שעלולים להגיע למצב דומה בשבועות הקרובים.

אז במידה ואתה מעוניין ויכולים להוציא שעה וחצי עבודת הדרכה באחד מהימים האלה, בבקשה צרו איתי קשר במייל או בהודעה פרטית.
rafihavron@gmail.com
תמונה
שלח תגובה