באנים בEDH

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
TV-R-US
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

:(
למה אתם מענישים את ניב מיזט שלי? קודם הספינקס, עכשיו גם הטיים ווקים, נעשה קשה למצוא מה להכניס לדק במקום :cry: :cry:
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

באמת שאמרתי בהתחלה אולי זה ספציפית החבילה של יניב שמנצלת אותם ואמרתי נחכה ונראה אבל אחרי מה שקרה עם פז פשוט לא רציתי להמשיך לשחק כול כך הוא פשוט שיחק אחד אחרי השני ואז החזיר אותם אין לי בעיה עם טמפורל מאסטרי כי זה עושה אקזייל אז זה סביר אבל האחרים זה פשוט נוראי באמת שהם הכי מוציאים לי את החשק אפילו מהמשחק הכי כיפי
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

שום דבר עוד לא חטף באן בועז... אני רוצה לשמוע עוד את יניב ואת ניר ואת מרקוביץ' ואת דין... ועוד אנשים אם יש להם מה לומר בנושא.
הגודל אוהו קובע....
munchlax
MTGil Wizard

שליחה על ידי munchlax »

לדעתי,מי שמרגיש שזה יותר מדי חזק בדק שלו שיוציא את זה.
אני מסכים שזה לא כיף אבל זה לפעמים חלק מהמשחק. אם זה במשחק מולטיפלייר של 4 אנשים בכלל אין לי בעיה עם זה.

מצד שני,בחיים לא שיחקתי עם יניב משחק שהוא עשה time warp בו.
Munchin All Day Long
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

אז דין יש לך מזל כי ברגע שהוא עושה את זה כנראה שהוא ניצח.
אין לי בעיה ששחקן יעשה טיים וארפ במשחק אבל שזה מגיע למצב שהוא יוצר לולאה של זה אני פשוט אפרוש כי אז זה לא כיף לפי דעתי לעשות לכולם באן חוץ מטמפוראל מסטרי כי הוא היחידי שאי אפשר לעשות איתו לולאה אין סופית או ארוכה במיוחד
katilasFB
MTGil Wizard

שליחה על ידי katilasFB »

אני חושב שבמשחק של ארבעה אנשים הדק שלי לא תהיה כל כך נוראית, תמיד יכול להיות למישהו קאונטר וגם זה שעשיתי שרשרת טיים ווקים זה משהו חריג שלא קרה לי בכלל עד עכשיו.
אפשר אולי להחליט שפשוט לא עושים שרשרת טיים ווקים גם אם יכולים.
גם אני אף פעם לא ראיתי את הדק של יניב עושה שרשרת טיים ווקים :eek:
בקיצור שיניתי את דעתי ואני חושב שטיים ווקים לא כל כך נוראים
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nairus »

לא אכפת לי בגלל שמישהו לוקח עוד תור, אני תמיד פורש אחרי שמישהו עושה את זה פעמים ברציפות, פשוט נהיה לי משעמם. (תבינו לבד...)
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

בואו לא נהיה פזיזים, לא צריך לפתור כל דבר בבאן. בכל פעם שהבעיה הזאת עולה אני אומר שהפתרון הוא לא לחפש אותו או לעשות לולאות. זה לא קלף שאמורים להריץ אותו בשביל קומבואים.
that said, כבר אמרתי בעבר שאין לי בעיה להוציא אותו אם תתעקשו. פשוט זה לא נראה לי מצדיק את השנאה שהקלף הזה מושך.
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

יניב השנאה שלי היא לא לקלף או למצב שהיריב לוקח עוד תור או מנצח בזכות העוד תור הזה, השנאה שלי היא למצב שתמיד אבל תמיד קורה שמי שעושה את זה עושה מזה לופים ומשחק עם עצמו, זה פשוט משעמם ולוקח מלא זמן ומוציא את כול החשק מלשחק במיוחד במשחק של 4 שגם ככה בשלב כולשהו לכולם לוקח תור ארוך בגלל כול המנה והמצבי לוח השונים
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אז מה שמפריע לך זה בעיקר הזמן שלוקח לשחק את התור המוארך? זאת כבר בעיה אחרת.
מצד שני, זה קורה לפעמים גם בלי טיים ווק אפקט, למשל אם שחקן שלף כמות גדולה של קלפים ויש לו הרבה מאנה (נגיד בגלל Cradle או Coffers), או שהוא עשה Mindslaver על שחקן אחר, או שסתם יש לו Top או הרבה אפשרויות לשחק בתורו.... זה תמיד מעצבן אבל זה יקרה מדי פעם במשחק EDH ארוך.
אפשר להעיר לשחקן שלוקח לו הרבה זמן לשחק את תורו (כמו שאתם תמיד עושים כשזה קורה לי :P).
לגבי העניין של הלולאות (לופים = לולאות), כבר אמרתי מה אני חושב על זה, אני נגד לעשות את זה במכוון.
אם למשל מצב שיש לי קיקי-ג'יקי+וויטנס+טיים ווק בגרייביארד, אני פשוט אשאל אותכם אם זה game, או שאתם רוצים להמשיך לשחק ואני אבחר לא לעשות את זה, זה לא כזה מסובך. בעיניי זה גם לא מגעיל יותר מדברים אחרים שאפשר לעשות.
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

לאחר דיון שהיה לנו בנושא, לאחר סדרה ארוכה של משחקים קשים ובהסכמה די גורפת של הקבוצה הוחלט לעשות באן לקלף נוסף...
deadeye navigator
you are relieved of your duties
הקלף כלכך חולה... הוא עושה סדרה ארוכה מאוד של דברים מאוד לא הגיוניים במשחק. הוסכם גם ע"י שחקנים שמשחקים את הקלף. אם מעניין מישהו בנושא אני אשמח לפרט עוד על דקים שהוא קיים בהם ומה הוא עושה אבל אני אתן סתם 4 דוגמאות: terastadon,palinchron,mystic snake, muldrifter.
הגודל אוהו קובע....
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הבעיה העיקרית היא שהוא אוטומטית פועל עם כל קלף שמשוחק בEDH, זה אומר שהוא לא דורש ממך 0 עבודה בדק בילדינג.
וכן, אנחנו מודעים לעובדה שרימובל\מאס רימובל כן הורג אותו (רימובל בתגובה לטריגר של הסולבונד), אבל הוא תמיד מגיע אחרי שכולם כבר בזבזו את רוב התחמושת שלהם, וכשהוא במשחק אפילו לתור אחד זה כבר כנראה מאוחר מדיי...
RIP Deady
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

מוסכם, הוא הופך מצבים רגילים ללא הוגנים ומאוד לא כיפים.
הכי גרוע שאני זוכר היה מצב שבו יש לי על הלוח metamorph ו body double שהעתיק deadeye ועל הלוח היה acidic slime...
אף אחד לא היה יכול לנצח אותי, ואני הייתי חייב לבזבז את התורות שלי בלהרוס לכל שחקן משהו אחד אז גם לא יכולתי לנצח... בקיצור היה מתסכל לכולם.
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

אני אמנם לא משחק איתכם בחיפשה, אבל בב"ש יש לנו משחקים ואני כן חושב שיש קלפים שמגיעים להם באן.
אני ניצחתי יותר מפעם אחת משחק עם tooth and nail והרגשתי שזה לא כיף, זה נצחון בלי להתאמץ בכלל, וזה בלי הinsta kill combo של triskelion ו mikaeus...
מה גם, כשמדובר במולטיפלייר ולא 1 על 1, Myojin of Night's Reach של גלנטי שובר אותנו. הוא ממשיך לשחק בכיף שלו, ואנחנו שולפים לנדים ומעבירים תור....
אני אמנם לא שיחקתי עם deadeye עדיין, אבל עושה רושם שהוא מאד שבור בפורמט כזה...
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Tooth and nail גם קלף מאוד חזק, אבל יש אצלנו מין הסכמה כללית לא לשים אותו עם קומבואים שפלים כאלו...
הוא גבולי, אבל בינתיים מרגיש לי בסדר.
לא יודע לגבי מיוג׳ין, אף אחד אצלנו לא משחק איתו. נשמע כמו קלף מעצבן.

אני בטוח שכל קבוצת edh צריכה לנהל רשימת באן לפי מה שנהוג אצלה, יש הרבה קלפים שבורים ולא כיפיים.
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

דניאל, אןלי תערוך את ההודעה הראשונה ותכתוב את כל הקלפים שבבאן
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

משעשע, כי ה-myojin כבר יותר משנה לא בדק שלי.
זה לא היה מעניין - זה היה שמונה מאנה you win the game - רק שלוקח לך די הרבה תורות שהיריבים שלך סובלים כדי באמת לנצח.
אני לא חושב שהוא כזה שבור, כי זה היה בעיקר ששיחקתי נגד חבילות שלא עושות כלום,
אבל הוא בהחלט קלף ממש חזק, אבל הוא די מגעיל אז אני לא רואה סיבה לשחק איתו.

בקשר ל-deadeye, אני משחק רק 1 על 1, אז אני בכלל לא מרגיש שהוא שבור, אבל זה מצב שונה לגמרי וסגנון משחק שונה לגמרי.
מה שכן, יכול להיות שאין לכם במטאגיים מספיק תשובות ב-instant speed, קאונטרים וכו'.
אני מניח שחשבתם כבר על הכול, וכנראה שבאמת מגיע לו באן. חבל, כי הוא קלף אדיר :)
Don't drink and draft.
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nairus »

כמו שבועז אמר... יש לו קומבו כמעט עם כל קלף....
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

לגבי טוט' ומיוג'ין הוזכרו דברים דומים בתחילת הת'רד.
דיברנו גם על לייליין שחור וטיג שהם קלפים שלא חטפו באן. יש לנו מין הסכם שאנחנו לא משחקים אותם. אם מישהו ישחק אותם אז הם יעלו לדיון.
וגלנטי יכול שבאמת אנחנו לא משחקים מספיק רימובלים באינסטנט. קאונטרים יש בשפע (למרות שגם למי שמשחק את הדד איי יש בשפע). אגב יניב העלה את craterhoof behemoth.
למרות שאין אף אחד אצלנו שמנצל אותו מעניין אותי לשמוע על חוויות של שחקנים אחרים מול הקלף הזה...
זה גם המקום שאני רוצה לציין בו שחזרה בי האש לEDH אחרי הרבה זמן. אולי זה קשור לזה שבניתי דקים חדשות
הגודל אוהו קובע....
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

jamanta כתב:זה גם המקום שאני רוצה לציין בו שחזרה בי האש לEDH אחרי הרבה זמן. אולי זה קשור לזה שבניתי דקים חדשות
זה עושה הרבה, אבל גם עונת ספוילרים עושה חשק מטורף.
ראיתי את zegana, ולא נרגעתי עד שלא שיחקתי קצת EDH. לשלוף קלפים זה טוב מדי.
Don't drink and draft.
שלח תגובה