העיצוב החדש

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
אוריאל
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

העיצוב החדש

שליחה על ידי אוריאל »

ראשית, העיצוב החדש קצת לא נוח אם כי אני מניח שאתרגל אליו בסופו של דבר.
שנית, אם אפשר לשאול, מה מג'יק ממוחשב עושה ב"שונות"? עם כמות הstreams שנמצאים שם בזמן האחרון נדמה לי שזה יותר מג'יק מכל הפורומים האחרים פה(כמובן מלמד מג'יק כללי)..

עריכה: כשכתבתי את זה לא הייתה עדיין הודעה רשמית, אחרת סביר להניח שהייתי משרשר אליה את ההודעה הזו..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

רק מנהלים יכולים לכתוב בפורום של ההודעות הרשמיות, כך שלא סביר שהיית מגיב שם.
מטרת העל של הפורום הזה הוא לקדם את המשחק הפיזי של מג'יק ואת הקהילה בארץ. אמנם יש לא מעט אנשים מהארץ שמשחקים אונליין, אבל בסיכומו של דבר זה שונה מספיק בשביל להיכנס לאזור השונות.
חוץ מזה לא רצינו שקשקשת ישאר בדד.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני זוכר את הזמנים בהם קשקשת היה הפורום הראשון (אחרי הודעות כלליות) :roll: :roll: :roll:
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אתה בטח זוכר את זה כאילו זה היה אתמול :P
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

ואני זוכר תקופה שבה שיחקת ולא עלית לכל הפורום על העצבים. זה רק מראה שאני פה הרבה זמן, לא יותר מזה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

הנושא שקרואן העלה היה חלק מהדיון. החלטנו שקשקשת הוא סוג של "צ'ופר" למשתמשי הפורום ורחוק מלהיות המטרה המרכזית שלו. לעומת זאת, מג'יק הוא בהחלט המטרה המרכזית.
זאת הסיבה שבגללה מה שקשור למג'יק עלה כלפי מעלה ויותר בולט לעומת קשקשת שירד למטה.

אני יודע, קרואן, שמבחינתך קשקשת הוא מרכז הפורום והשאר מיותר. לצערך, האינטרסים שלך לא רלוונטיים להחלטות צוות הניהול.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

sliver כתב:אתה בטח זוכר את זה כאילו זה היה אתמול :P
אתמול זה היה מקום שלישי אחרי מג'יק כללי...
Y כתב:אני יודע, קרואן, שמבחינתך קשקשת הוא מרכז הפורום והשאר מיותר. לצערך, האינטרסים שלך לא רלוונטיים להחלטות צוות הניהול.
אני עוד לא מבין מה אמרתי שמצדיק תגובה כזאת.
תמונה תמונה
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

לדעתי העיצוב הקודם היה הרבה יותר נוח..
oh my god they killed kenny!
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Tomer Cory כתב:לדעתי העיצוב הקודם היה הרבה יותר נוח..
גם אני מרגיש ככה כי אני צריך לקרוא את שמות הפורומים לפני שאני יודע איפה יש הודעות חדשות, אבל אפשר לראות את ההגיון ואני בטוח שנתרגל.
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

אני חושב שהדחת קשקשת לתחתית הפורום זה לא רעיון ממש טוב, ואני אסביר:
המצב שהיה לפני כן סתם, בצדק לדעתי, שם תת-פורום מהפופולארים ביותר בראש רשימת הפורומים, ככה שמי שהיה נכנס לאתר היה רואה אותו מיד וזה היה משאיר אותו באתר.
במצב שנוצר היום קשקשת נמצא בתחתית העמוד, מה שיכול לגרום לפחות אנשים להתייחס אליו ובכך לייחס לאתר ככלל פחות חשיבות ופחות כניסות ביום.

ממול יש את הסברה שבשל המיקום החדש של קשקשת משתמש שירצה לעיין בו יהיה חייב לעבור ויזואלית על הפורומים ה"מג'יקים" ובכך ליצור לו יותר עניין בהם. אני מאמין שזה נכון, אבל במידה זניחה ביחס לטענה הראשונה, שנראית לי הרבה יותר מוצקה.

אבל בתכלס, יאללה מתרגלים :P
Bringing down the heaven
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

המטרה של הפורום היא מג'יק, לא פופולריות. אנחנו מעדיפים שאנשים שמעוניינים במג'יק יבינו שמדובר בפורום מג'יק וישארו. מי שלא מעוניין במג'יק, מוזמן לא למצוא עניין בפורום וללכת.
המטרה שלנו היא לשרת קהל מאוד ייחודי של משתמשים, לא קהל גדול ככל האפשר של משתמשים. לכן הסיבה השנייה בעלת משקל רב יותר מהראשונה לדעתנו.

קרואן, התגובה הזאת מוצדקת משום שבכל פעם שהפורום נותן יותר דגש למג'יק מאשר לנושאים שלא קשורים למג'יק, אתה מתלונן. כל פעם על אותו דבר וכל פעם מקבל את אותה התשובה.
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

ההיטפלות שלכם לקרואן מצחיקה, אני מבין שהוא פותח ת'רדים מוזרים אבל זה בערך כל מה שהוא עושה.
וההנהלה משתפת פעולה עם זה, בעצם ההנהלה היא בעיקר זו שעושה את זה.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

nigi כתב:ההיטפלות שלכם לקרואן מצחיקה, אני מבין שהוא פותח ת'רדים מוזרים אבל זה בערך כל מה שהוא עושה.
וההנהלה משתפת פעולה עם זה, בעצם ההנהלה היא בעיקר זו שעושה את זה.
מה?

אבל איזה יופי, אני מוסיף לקורות חיים "חבר הנהלה".
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Y כתב:קרואן, התגובה הזאת מוצדקת משום שבכל פעם שהפורום נותן יותר דגש למג'יק מאשר לנושאים שלא קשורים למג'יק, אתה מתלונן. כל פעם על אותו דבר וכל פעם מקבל את אותה התשובה.
פעם קודמת התלוננתי, אבל מאז השתניתי ועל הפעם הזאת לא התלוננתי... אז מה מה שאתה אומר זה שהתגובה שלך מוצדקת כי פעם קודמת התלוננתי. בסדר. אמנם התגובה שלך היתה קצת באיחור מאז הפעם הקודמת שהתלוננתי (כמה חודשים הייתי אומר) אבל אני מניח שנסתרות דרכי ההנהלה.

נ.ב. אם לדעתך אני טועה, אשמח אם תצטט את ההודעה שלדבריך מכילה את התלוננות שלי על השינוי הנ"ל.
תמונה תמונה
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Kroen כתב:אני זוכר את הזמנים בהם קשקשת היה הפורום הראשון (אחרי הודעות כלליות) :roll: :roll: :roll:
לי זה נשמע כמו "שוב הזזתם את קשקשת למקום יותר גרוע".
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מצטער, אבל ככה לא נראית התלוננות. אגב, מצחיק שדווקא אלי נטפלים אפילו שאני הייתי בין הבודדים בת'רד הזה שלא אמרו שהמיקום החדש לא נוח או שהשינוי לא היה רעיון טוב.
תמונה תמונה
שלח תגובה