השמן והרזה - Modern - 10/11/12

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

הייתם מעדיפים קלפים של מודרן כפרסים (הקלפים מפורסמים מראש)?

כן.
12
31%
לא.
3
8%
רק אם אפשר לבחור בין קלפים לבוסטרים.
15
38%
לא משנה לי, אני בא בשביל הכיף.
9
23%

סך הכול הצבעות: 39

Y
מנהל טכני
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

TrUnks כתב:משהו כרגיל שאף אחד בקהילה הזאת בערך לא מבין,אני לא שחקן מג'יק,אני לא "שחקן שבא לתרום לקהילה" לא שום דבר כזה,אני נטו לקוח שלך\של אור.
הבנתי את הגישה. אם אתם רואים את עצמכם כלקוחות לכל דבר, אני אראה את עצמי כבעל עסק לכל דבר.
העסק ממש לא משתלם לי, כי אני יוצא אחרי יום שלם של התעסקות עם פחות כסף ממה שמשלמים לי לשעה במקום העבודה האמיתי שלי. אז נמאס לי לעשות טובות ואחרי הטורניר ביום שבת, אתם מוזמנים לחפש מישהו אחר שירצה אתכם בתור לקוחות.

נמאס לי שאתם חושבים שאתם לקוחות ולא מצופה מכם שום דבר, ושאני בעל עסק שצריך לרצות אתכם כדי לשמור על מקור ההכנסה שלו.
אם מחר ייפסקו הטורנירים בארץ, הכיס שלי ממש לא ירגיש את ההבדל (לפחות לא לכיוון השלילי). אני עושה את מה שאני עושה כתרומה לקהילה, ואני מצפה מהצד השני לעשות אותו דבר.
הדבר היחיד שמניע אותי הוא הרצון הטוב, והיחס שלכם גמר לי אותו לגמרי.

היה נחמד. מעכשיו תסתדרו בעצמכם.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

אני יעשה את זה קצר וקולע וסליחה מראש על הבוטות

עודד וניב ובעיקר אתה ניב, תפסיקו להתבכיין ולהתמרמר על כל טורניר לא משנה מה ולא משנה כמה משקיעים אתם תמיד תחפשו מה לא טוב, די כבר להתעסק בטפל ותתחילו להתעסק בעיקר.

טורנירים בארץ לא יהיו כמו בארצות הברית מפאת מקום ומספר של אנשים(זה לא כמו בגרנד פרי אז צאו מהסרט).

שי ויובל משקיעים המון בטורנירים שלהם וממש חוויה להיות בהם, אז מה שזה על הגשר של מקדונלדס, ביג פאקינג דיל. יש לך אוכל ליד הרבה שולחנות ומיזוג, מה אתה צריך יותר מזה.

אז להוציא את המקל מהתחת ותשתחרר ניב!!!

ושוב סליחה על הבוטות אבל לצערי זה הדרך היחידה שתבין
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Im O.K כתב:מה שהכי מאכזב אותי זה שאור התחיל להגיב בדיון על סיכום מלך הדראפטים וכשהוא ראה שהדיון נעשה יותר חריף (לא הולכים להגיע וכד'...) הוא פשוט נעלם. הכי קל זה להעלם כשקשה ולא לעמוד מול הביקורת.
הייתי מצפה ממנו לא רק לקרוא אלא גם להגיב.
את התלונות שלך תפנה אליו. מבחינתי הוא רק ספק סחורה כרגע והתלונות על ההתנהלות שלו בכל תחום אחר לא קשורות לנושא שלי.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

Y כתב:
TrUnks כתב:משהו כרגיל שאף אחד בקהילה הזאת בערך לא מבין,אני לא שחקן מג'יק,אני לא "שחקן שבא לתרום לקהילה" לא שום דבר כזה,אני נטו לקוח שלך\של אור.
הבנתי את הגישה. אם אתם רואים את עצמכם כלקוחות לכל דבר, אני אראה את עצמי כבעל עסק לכל דבר.
העסק ממש לא משתלם לי, כי אני יוצא אחרי יום שלם של התעסקות עם פחות כסף ממה שמשלמים לי לשעה במקום העבודה האמיתי שלי. אז נמאס לי לעשות טובות ואחרי הטורניר ביום שבת, אתם מוזמנים לחפש מישהו אחר שירצה אתכם בתור לקוחות.

נמאס לי שאתם חושבים שאתם לקוחות ולא מצופה מכם שום דבר, ושאני בעל עסק שצריך לרצות אתכם כדי לשמור על מקור ההכנסה שלו.
אם מחר ייפסקו הטורנירים בארץ, הכיס שלי ממש לא ירגיש את ההבדל (לפחות לא לכיוון השלילי). אני עושה את מה שאני עושה כתרומה לקהילה, ואני מצפה מהצד השני לעשות אותו דבר.
הדבר היחיד שמניע אותי הוא הרצון הטוב, והיחס שלכם גמר לי אותו לגמרי.

היה נחמד. מעכשיו תסתדרו בעצמכם.
מבין אותך לחלוטין יובל.

אנשים כמוך וכמו שי חסרים לנו בקהילה הזאת.....
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

zorba17 כתב:אני יעשה את זה קצר וקולע וסליחה מראש על הבוטות

עודד וניב ובעיקר אתה ניב, תפסיקו להתבכיין ולהתמרמר על כל טורניר לא משנה מה ולא משנה כמה משקיעים אתם תמיד תחפשו מה לא טוב, די כבר להתעסק בטפל ותתחילו להתעסק בעיקר.

טורנירים בארץ לא יהיו כמו בארצות הברית מפאת מקום ומספר של אנשים(זה לא כמו בגרנד פרי אז צאו מהסרט).

שי ויובל משקיעים המון בטורנירים שלהם וממש חוויה להיות בהם, אז מה שזה על הגשר של מקדונלדס, ביג פאקינג דיל. יש לך אוכל ליד הרבה שולחנות ומיזוג, מה אתה צריך יותר מזה.

אז להוציא את המקל מהתחת ותשתחרר ניב!!!

ושוב סליחה על הבוטות אבל לצערי זה הדרך היחידה שתבין
חן דבר ראשון תרגע עם הדיבור שלך, זה לא מכבד לא את עצמך, לא את הפורום ובטח שלא את ניב, אף אחד עד עכשיו לא נבל את הפה.
חוץ מזה, חן תבין, אם הציפייה שלי הייתה לבוא לכל טורניר במחשבה שהוא GP כבר מזמן אבל מזמן לא הייתי מגיע. אף אחד פה לא מתבכיין ולא מתמרמר יתר על המידה, מה שאנחנו בסך הכל מבקשים זה טורנירים שמכבדים אותנו, זה הכל.
ובפעם התשעת-אלפים ומאתיים אני אגיד - התלונות שלי לא מכוונות למארגנים אלא ישירות לאור.
אני לא אחזור עוד פעם על למה אני חושב שהטורנירים לא מכבדים אותנו, אם אתה רוצה אתה מוזמן לחזור אחורה ולקרוא, אבל אם אין לך כח אני יכול לסכם לך את זה במילה אחת "מזיח" (שילוב של מזיע ומסריח).

ויובל זה שאתה תבוא ותגיד "ומה איתי? אני עושה את זה כמעט בהתנדבות" (שאני אישית מאד מעריך את זה, גם אני עושה משהו שהוא כמעט בהתנדבות) ותעשה שביתה משל עצמך לא יחזיר את ההחלטה שנפלה אצל כמה וכמה אנשים לא לשחק בטורנירים בשבת. אם אתה רוצה להחזיר אנשים לטורנירים שלך הדבר מאד פשוט - למצוא מקום אחר. ואני מאמין מאד במשפט של הרצל, אבל נראה לי שבמקרה הזה יש פחות רצון ולכן העניין נהיה יותר אגדה.
SHOW TIME !
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Im O.K כתב:ובפעם התשעת-אלפים ומאתיים אני אגיד - התלונות שלי לא מכוונות למארגנים אלא ישירות לאור.
אז למה הן בנושא שלי? אור לא אחראי עליי, פרט להיותו ספק הסחורה שלי. שלח לו ה"פ.
Im O.K כתב:אני לא אחזור עוד פעם על למה אני חושב שהטורנירים לא מכבדים אותנו, אם אתה רוצה אתה מוזמן לחזור אחורה ולקרוא, אבל אם אין לך כח אני יכול לסכם לך את זה במילה אחת "מזיח" (שילוב של מזיע ומסריח).
שוב: אצלנו יהיה מזגן ואור וחשמל. כמו בפעם שעברה. מהסיבות שציינת עקפנו את אור ומצאנו מקום אחר.
Im O.K כתב:אם אתה רוצה להחזיר אנשים לטורנירים שלך הדבר מאד פשוט - למצוא מקום אחר.
בפעם האלף: יש לנו מקום אחר. אתם לא מכירים אותו כי במקום לבוא, אתם רק זורקים האשמות באוויר.

כמה פעמים עוד תגידו שאני לא אשם, אלא אור, ואני אגיד שחוץ מלקנות ממנו סחורה אני לא קשור אליו?
אתם יכולים להמשיך עם המנטרה שלכם. זה לא משנה את העובדה שאנחנו כבר לא עובדים מול אור. הדבר היחיד שאתם מוכיחים פה זה שגם כשמישהו כן מקשיב וכן לוקח יוזמה ועוקף את הצינורות המקובלים, אתם עדיין זורקים עליו בגלל מישהו אחר.

אז לי נמאס. לי נמאס שאני ושי הלכנו במיוחד, דיברנו במיוחד, ישבנו חצי שעה מחוץ לסניף לחכות למנהל כדי שכן יהיה מקום עם מזגן וחשמל ותאורה.
ונמאס לי שאתם ממשיכים להגיד לי שאני לא אשם, אבל דופקים אותי. אחרי שאנחנו הלכנו והשקענו כדי שהטורנירים שלנו כן יהיו יותר נוחים.

אז לא. אני לא מבין. כי לא מתאים לי להיות השעיר לעזאזל שלכם כשאני בכלל לא חלק ממה שעצבן אתכם מלכתחילה. אני היחיד שעושה את מה שאתם אומרים שצריך לעשות.

אז הנה מה שהולך לקרות:
אתם לא תבואו, כי אתם עסוקים בלהשתמש בנו ככלי נשק מול אור וחושבים שזה יעזור לכם במשהו.
בטורניר שלנו יהיו חשמל, אור, מזגן ויותר שולחנות מאנשים.
אתם תקראו על זה בביקורת ואז תבינו שאני לא סתם מדבר.
וזה יהיה מאוחר מדי, כי נמאס לי לנהל את הוויכוחים האלה בכל פעם שאני מארגן טורניר.

אני סיימתי.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

חן-אני לא אגיב לך כי כהרגלך אתה לא יודע להתבטא לא בכתב ולא בעל פה,וגם ככה הליגה שלך נראת.

יובל- צר לי שאתה זה שהוא ה"שעיר לעזעזל" פה אבל זה חלק מהעניין,אני לא הולך לעשות פה איפה ואיפה על טורנירים במרכז אחרת זה לא יעשה שום דבר,אני פשוט לא הולך להגיע לשום טורניר שהוא לא ptq\wmcq(כי הפרס של הטורנירים האלה שווה את זה שאני אסבול מבחינתי).
ושוב,מבחינתי זה ש"עליתם למעלה" לא פותר לי את הבעיות,כי כמו שפעם בשוק המעצבים היה מזגן\אור כמו שצריך באיזה טורניר-2 גם אצלכם פתאום יכול להימאס להם ולסגור לכם את המזגן\אור, למה? כובע,זה הסנטר,יש כבר לא מעט ניסיון לכולנו פה עם המקום הזה (לי בתור שחקן יש ניסיון של כל הזמן שאני משחק בערך) אז אני לא רואה את זה כמקום חדש\פתרון סלח לי. גם אם תראה לי שב3טורנירים-5 הראשונים שלכם ב"גשר מקדונלדס" יהיה טוב והכל,אני עדיין לא מאמין שזהו נפתרה הבעיה,למה? כי המקום זה אותו מקום.

עכשיו לעניין ההתנדבותי כי זה משהו שחוזר אצלך שוב ושוב- אני חושב שכל הכבוד לכם שאתם מארגנים טורנירים,אין ספק שלארגן טורניר בארץ זה לא הדבר הכי משתלם אבל הבנו את זה,אתה יוצא בערך כמו למסע בחירות של "היי אני עושה הכל בהתנדבות תבחרו בי",די הבנו באמת.....אנחנו חוזרים שוב ושוב על זה שאנחנו מבינים אותך בעניין אין טעם לחזור על זה כי זה לא קשור ולא תורם לכלום.

אני חושב שדי מיציתי את הנושא,אנחנו לא נגיע,אני אפילו (סלח לי אם זה "בא על חשבונך") מקווה שיהיה טורניר קטן,כי עד שזה לא יגיע לכיס האישי של היבואן אז הוא לא יעשה משהו עם המצב.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

עודד צודק יכול להיות שטיפה הגזמתי עם התגובה, בכל מקרה כמה דברים:

1)לגבי הטענות כלפי אור - לפי מה שזכור לי לפני שאור היה אז הקהילה הייתה הרבה יותר קטנה ואור כרגע משקיע המון משעבים כדי להגדיל את הקהילה וזה עובד, אני אישית גם עוזר בנושא, חוץ מזה אור היבואן וזה שיש טורנירים מתאמו זה בד"כ רליס\פררליס שזה פעם בכמה חודשים, כל השאר זה טורנירים במסגרת ליגה ו\או שימחי או זוהר מארגנים.

2)עודד בבקשה תסביר לי מה זאת אומרת טורניר שמכבד אותכם? אתה ברמה של קיבלר או כמו כל hall of famer שיש לך זכות לומר דבר כזה? התשובה היא לא. אני ממש לא בקטע של להעליב כי כן יש לי כבוד אליך בתור שחקן ובתור בן-אדם, אבל תסכים איתי שיש אנשים שמתעסקים במה שלא טוב כל הזמן, עם תסתכל אחורה תראה שהטורנירים בארץ(ptq,wmcq) היו מנוהלים בצורה מצויינת ולזכרוני אור ושימחי ארגנו אותם.
אז בבקשה בו תסביר לי ולכל הקהילה שנבין מה זה טורניר שמכבד אותכם?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

חן מה זה משנה אם אני lsv או איזה שחקן שהרגע התחיל לשחק מג'יק? מה הקשר פה? כי באמת לא הבנתי.

מה שעודד(ואני) מתכוונים ב"טורניר ברמה" זה בסה"כ טורניר שמכבד אותי כבן אדם שבא להנות ומשלם כסף על זה,אני אפרט-

1) מקום עם מקום שמתאים לכמות האנשים שמצפים לה+ (כדי שאם יבואו יותר לא "יהיה בעיה")
2) כמות כסאות\שולחנות מתאימה לכמות האנשים שמצפים לה+(כדי שאם יבואו יותר מישהו לא ישב על איזה כסא קטן של ילדים וישבור את הגב על הדרך)
3) מזגן-אין צורך באמת בהסבר פה נכון?
4) אורות-כי אני לא רוצה לחזור הביתה עם כאבים בעיניים.

אלה דרישות שלא קשורות לאיזה שחקן אני\איזה רמה\מי אני\מה,אני משלם את אותו כסף כמו lsv בGP ולכן אני מקבל את אותו יחס.

ואני לא מדבר על עניין ה"ההכנסת שחקנים",זה כבר חפרנו מספיק פה בפורום,אני(ועודד) מדבר על הנושא של טורנירים במרכז שכרגע במצב על הפנים ולא משתנה שום דבר בנושא כבר מעל שנה וחצי.

אני אספר לך "סיפור" קטן- אני לפני שנה וחצי+ ככה הייתה לי שיחה עם דניאל(jamanta) על המצב המג'יק במרכז,כי גם אז אני "התלוננתי" על המצב של הטורנירים והוא אמר לי "אל תדאג יהיה בסדר תיהיה אופטימי" והנה אחרי שנה וחצי+ המצב עדיין קיים ויותר גרוע,אז אולי אני היחידי (למרות שנחמד לראות הפעם לא) שמתלונן ולוקח על עצמי את "השם הרע" הזה (שלא אכפת לי ממש) אבל זה רק אומר שאכפת לי ושלאחרים פה אין לא את האכפתיות על המג'יק בארץ כמו שלי יש או פשוט אין להם אומץ להתלונן כי הם "מפחדים מה אנשים יחשבו עליהם".

אז הנה אחרי שנה וחצי+ המצב של הארגון טורנירים במרכז לא השתנה,אז כן אני אתלונן אבל יותר מזה,אני פשוט לא אגיע לטורנירים ואני ממליץ לכל מי שאכפת לו מטורנירים שיעשה גם כן(עד כמה שזה מצחיק להגיד,אבל כן זה מה שצריך לעשות) ולא ההפך,לא צריך להמשיך להגיע לטורנירים,שיתייחסו אלינו כמו אל זבל,שכל "תלונה" שלנו פשוט תעלם אחרי שבוע-שבועיים ושהכל יהיה בגדר הפורום\דיבורים,אז כדי שכן יהיה שינוי צריך שיהיה השפעה על הכיס של היבואן\מארגנים(צר לי שזה בא על חשבונם גם אבל אין מה לעשות הם חלק מהשרשרת).
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

קראתי בפורומים של חנויות ואירגונים מקומיים של דראפטים / טורנירים, בעיקר בארה״ב : תקלות חשמל , תאורה , עמידה בזמנים , קריסות מחשב , מדפסת , תוכנה , מחסור במקומות ישיבה , במוצרים (אשמח לשלוח לך קישורים לתקלות) כל אלה ועוד הם דברים שמצויים שם ברמה שבועית. אבל כמות התלונות לא מגיעה למה שהולך פה בפורום , ובטח שלא כזה הרבה רעש ממקור אחד...
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

ואו כמה בכי בנושא אחד.
1. אין מצב שאיזה admin מעביר את כל ההתבכיינות למקום אחר? הדיון הזה יותר כללי ולא מדבר רק על טורניר אחד ספציפי.
2. יש לכם 2 אפשוריות לדעתי: להפסיק לבכות ולקחת יוזמה ולמצוא מקום יותר טוב, או להפסיק לבכות ולעזוב אותנו בשקט. אני מסכים שהטורנירים האחרונים בדיזנגוף לא היו תענוג, אבל הגעתם למצב של טחינת מים.

ולעניינינו: הדרפאטים הולכים להיות מדווחים כטורניר או כ-casual?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

הדראפטים הם Casual מאחר והם לא עומדים בתנאי ה-DCI (שמחייבים סחורה שווה לכולם). אם יהיה דראפט RTR, הוא ידווח כדראפט רגיל.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

daking1234 כתב:קראתי בפורומים של חנויות ואירגונים מקומיים של דראפטים / טורנירים, בעיקר בארה״ב : תקלות חשמל , תאורה , עמידה בזמנים , קריסות מחשב , מדפסת , תוכנה , מחסור במקומות ישיבה , במוצרים (אשמח לשלוח לך קישורים לתקלות) כל אלה ועוד הם דברים שמצויים שם ברמה שבועית. אבל כמות התלונות לא מגיעה למה שהולך פה בפורום , ובטח שלא כזה הרבה רעש ממקור אחד...
דניאל אם אצלם המצב לא טוב זה לא תירוץ לכך שאצלינו המצב יהיה דומה.
מה שהכי מעציב אותי זה שמשום מה אנשים בקהילה מפחדים למתוח את הביקורת הזו ואנשים אחרים שמותחים את הביקורת הזו כבר הופכים לבכיינים, שזה לכשעצמו אבסורד, למה בנאדם שמבקש בסך הכל להגיע לטורניר ולא להזיע בצורה קיצונית (שזה באמת המינימום שאפשר לעשות) נהיה בכיין מבחינתכם?
ובפעם השלישית, אור, אני מבקש שתגיב לדברים ותגיד מה עומד על הפרק בכיוון של פתרון לעניין הזה.

תודה.
SHOW TIME !
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Im O.K כתב:בפעם השלישית, אור, אני מבקש שתגיב לדברים ותגיד מה עומד על הפרק בכיוון של פתרון לעניין הזה.
אתה מוזמן לפתוח נושא בשביל זה. אני לא רוצה את התגובות של אור כאן כי זה לא קשור לטורניר שלי.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אני אגיב בהמשך ואז גם אפריד מהת'רד הזה לת'רד נפרד את כל התגובות שלא קשורות לת'רד הזה ספציפית.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

כמה צביעות, וכמה בכיינות.

עודד- אם זכור לי נכון הגעת בעבר לטורניר שלנו (אם זכור לי עם אורי חורב) ואפילו הקפצת אותי הבייתה, זכור לי רק דברים חיוביים שהפה שלך אמר על אופי הטורניר, וכעת- אתה מצטרף בעיוורון מוחלט למקטרג הראשי פה.

ניב- אין לי הרבה מה לומר לך, הרי זה כבר ריטואל אצלך, שלובש פלטפורמה חדשה כל פעם מחדש נגדנו. גם אם אתה אומר שזה לא אישי- הרי אתה עושה כזה באזז שלילי כל פעם מחדש לטורנירים שלנו, שאין כבר מנוס מלקבוע שיש לך משהו אישי נגדנו או שיש אינטרס חבוי כלשהו אישי שלך שאני לא מודע ממנו, או שאתה פשוט מפונק. בכל מקרה קצת מוזר לי שאתה מודיע על חרם צרכנים, ואז מודיע באותה נשימה שאתה תלך לטורנירים תחרותיים גדולים שממנו ליבואן יש את הרווח הגדול ביותר.

אני לא מקבל את הרעיון שעומד בבסיס חרם הצרכנים שלכם, שאמור לפגוע באור (ובדרך בכל טורניר קיים בערך, ובאנשים שעורכים אותם ובשחקנים) ועיקר אי-קבלתי של עניין זה הוא בכך שאין לכם זכות בכלל לדבר על זה, כי מעולם לא הרמתם טורנירים. אתם לקוחות חוצפנים, שאינם מעריכים מאמץ ורצון, ולא רואים שום דבר פרט למה שעיניכם רוצות לראות, בהתאם למטרות שלכם, וזה בעיני מנוגד לערך המרכזי של המשחק הזה.

לגבי הטענות שלכם כלפי אור- אף אדם לא השקיע מחשבה, זמן, רצון ויכולות בטורנירים ובהרחבת הקהילה כמו אור.

להזכירכם כל שנה, עד לא מכבר, בpmi היה איזה ליצן תורן שהיה אמור להיות ה"יבואן הראשי" שלא הכיר את המשחק ולא ידע בכלל איך לקדם אותו- וכך היו נראים הטורנירים שלנו. בתור השחקן הותיק ביותר בארץ שעדיין פעיל- אני אומר לכם את זה בוודאות: אנחנו לא במצב רע כמו שאתם מתארים- טעויות מתרחשות כל הזמן. אני בטוח שלא שמחי ולא הנוגעים בדבר רצו או יכלו לחזות את ההתרחשויות שקרו. בניגוד אליכם, אני חושב שאור עושה את המלאכה שלו בצורה מצויינת, במגבלות תפקידו. אני קורא לכם לפעול במקום ללכלך דברים בפורום, לצאת לשטח ולחפש מקומות, כמו שאני יובל עשינו עד שמצאנו.

אתם כל כך שקועים בלגיטימיות של המאבק ה"צודק" שלכם שאתם פשוט כל פעם מחדש לא מהססים לפגוע בכל אחד שעומד בדרככם.
וכעת מעט עובדות- מעבר לבערך ה30+ טלפונים (לא פחות) שהרמתי למקומות במרכז- כל המחירים שהם ביקשו היו פשוט יוצאי דופן בצורה נוראית. אין מה לעשות בעניין. תתמודדו. בנימה אישית כמארגן- מי אמר שאם אני מארגן טורניר מישו יכול להבטיח לי שאכן יגיעו כמות אנשים שתכסה לכל הפחות את עלויות השכירות של המקום?

אם יש למישהוא בעיה זה לשחקנים כמותכם, שמצביעים ברגליים בוחשים תחת מעטה הביקורת את כל העולם, בסופו של עניין לא מגיעים לטורנירים מסיבות שונות ומשונות ופשוט פוגעים באנשים שלא קשורים בכלל לעניין שלכם.

פשוט תתביישו.
"you dont frighten us english pig dogs!"
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

אני רוצה להגיע לסייד דראפט, אבל לא רוצה להיות שם מהבוקר עד שהוא יתמלא. אתם יכולים לקבוע איזשהי שעת מינימום לפתיחת הדראפט?
*some witty quote that's out of context*
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

dekel31 כתב:אני רוצה להגיע לסייד דראפט, אבל לא רוצה להיות שם מהבוקר עד שהוא יתמלא. אתם יכולים לקבוע איזשהי שעת מינימום לפתיחת הדראפט?
אני לא יכול להתחייב על שעת מינימום כי אני לא רוצה לעכב אנשים בשביל מישהו שאולי יגיע ואני לא יודע אם ומתי.
ניסיון העבר מראה שכמות האנשים לא מאפשרת פתיחה של דראפט במקביל לטורניר ובטח שלא במהלך הסיבובים הראשונים. להערכתי דראפט לא יתחיל לפני 12:00, אבל אני לא יכול לדעת מראש בוודאות.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

מתי מתחיל הדראפט? (המיש מאש)
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אני רק רוצה להגיד לכל אותם "לקוחות" - רק שתדעו ומנסיוני כנותן שירות כבר שנתיים:

הלקוח כבר מזמן לא תמיד צודק, ולכל עסק יש את הלקוחות שהוא לא רוצה, כאלה שהוא יעשה הכל כדי שלא יהיו לקוחות שלו יותר.
אז קחו בחשבון שבשלב מסויים יבוא המארגן שיעדיף מראש להגיד "אל תבואו", מאשר שתתחילו את מסע התלונות הזה. במילא הוא לא מרוויח עליכם מספיק בשביל להצדיק את כל הרעש שאתם עושים.
How is my whisky cup doing?
שלח תגובה