השמן והרזה - Modern - 10/11/12

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

הייתם מעדיפים קלפים של מודרן כפרסים (הקלפים מפורסמים מראש)?

כן.
12
31%
לא.
3
8%
רק אם אפשר לבחור בין קלפים לבוסטרים.
15
38%
לא משנה לי, אני בא בשביל הכיף.
9
23%

סך הכול הצבעות: 39

Im O.K
PNINIM
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

oracle כתב:כמה צביעות, וכמה בכיינות.

עודד- אם זכור לי נכון הגעת בעבר לטורניר שלנו (אם זכור לי עם אורי חורב) ואפילו הקפצת אותי הבייתה, זכור לי רק דברים חיוביים שהפה שלך אמר על אופי הטורניר, וכעת- אתה מצטרף בעיוורון מוחלט למקטרג הראשי פה.

ניב- אין לי הרבה מה לומר לך, הרי זה כבר ריטואל אצלך, שלובש פלטפורמה חדשה כל פעם מחדש נגדנו. גם אם אתה אומר שזה לא אישי- הרי אתה עושה כזה באזז שלילי כל פעם מחדש לטורנירים שלנו, שאין כבר מנוס מלקבוע שיש לך משהו אישי נגדנו או שיש אינטרס חבוי כלשהו אישי שלך שאני לא מודע ממנו, או שאתה פשוט מפונק. בכל מקרה קצת מוזר לי שאתה מודיע על חרם צרכנים, ואז מודיע באותה נשימה שאתה תלך לטורנירים תחרותיים גדולים שממנו ליבואן יש את הרווח הגדול ביותר.

אני לא מקבל את הרעיון שעומד בבסיס חרם הצרכנים שלכם, שאמור לפגוע באור (ובדרך בכל טורניר קיים בערך, ובאנשים שעורכים אותם ובשחקנים) ועיקר אי-קבלתי של עניין זה הוא בכך שאין לכם זכות בכלל לדבר על זה, כי מעולם לא הרמתם טורנירים. אתם לקוחות חוצפנים, שאינם מעריכים מאמץ ורצון, ולא רואים שום דבר פרט למה שעיניכם רוצות לראות, בהתאם למטרות שלכם, וזה בעיני מנוגד לערך המרכזי של המשחק הזה.

לגבי הטענות שלכם כלפי אור- אף אדם לא השקיע מחשבה, זמן, רצון ויכולות בטורנירים ובהרחבת הקהילה כמו אור.

להזכירכם כל שנה, עד לא מכבר, בpmi היה איזה ליצן תורן שהיה אמור להיות ה"יבואן הראשי" שלא הכיר את המשחק ולא ידע בכלל איך לקדם אותו- וכך היו נראים הטורנירים שלנו. בתור השחקן הותיק ביותר בארץ שעדיין פעיל- אני אומר לכם את זה בוודאות: אנחנו לא במצב רע כמו שאתם מתארים- טעויות מתרחשות כל הזמן. אני בטוח שלא שמחי ולא הנוגעים בדבר רצו או יכלו לחזות את ההתרחשויות שקרו. בניגוד אליכם, אני חושב שאור עושה את המלאכה שלו בצורה מצויינת, במגבלות תפקידו. אני קורא לכם לפעול במקום ללכלך דברים בפורום, לצאת לשטח ולחפש מקומות, כמו שאני יובל עשינו עד שמצאנו.

אתם כל כך שקועים בלגיטימיות של המאבק ה"צודק" שלכם שאתם פשוט כל פעם מחדש לא מהססים לפגוע בכל אחד שעומד בדרככם.
וכעת מעט עובדות- מעבר לבערך ה30+ טלפונים (לא פחות) שהרמתי למקומות במרכז- כל המחירים שהם ביקשו היו פשוט יוצאי דופן בצורה נוראית. אין מה לעשות בעניין. תתמודדו. בנימה אישית כמארגן- מי אמר שאם אני מארגן טורניר מישו יכול להבטיח לי שאכן יגיעו כמות אנשים שתכסה לכל הפחות את עלויות השכירות של המקום?

אם יש למישהוא בעיה זה לשחקנים כמותכם, שמצביעים ברגליים בוחשים תחת מעטה הביקורת את כל העולם, בסופו של עניין לא מגיעים לטורנירים מסיבות שונות ומשונות ופשוט פוגעים באנשים שלא קשורים בכלל לעניין שלכם.

פשוט תתביישו.
שי,
אני מאד מעריך אותך ואת הטורנירים שאתם מארגנים, אני חושב שאתה טיפ-טיפה מגזים בהתבטאות שלך הן כלפי והן כלפי ניב.
עד כה אני לא אמרתי עליך ועל יובל מילה רעה אחת, הנקודה שבסך הכל רציתי להבהיר כאן היא שאני מאסתי מהעובדה שמתייחסים אליי כאל לקוח שבוי ולא לוקחים את התלונות שאני מתלונן כבר שנה שלמה על טורנירים ברצינות אז החלטתי לעשות מעשה.
אין במעשה שלי ולו קמצוץ של התנגדות למארגנים ומבחינתי אתם לא הכתובות, זה שהדיון הזה התפתח פה זו טעות ואכן לא מגיע לכם שדיון שלגמרי סוטה מהנושא ואפילו פוגע בכם יתרחש כאן, עם זה אני מסכים ועל כך אני בהחלט מתנצל.
אחרי שהתנצלתי והבהרתי לכם שאין בכוונתי ולא הייתה בכוונתי לפגוע בכם אני חייב להגיד לך שי שהעליהום הזה שיוצא מהתגובה שלך עליי ועל ניב (וכן מעוד תגובות כאן בשרשור) זה יהיר, משתחצן ויודע מה, אפילו פוגעני ומעליב. שים לב לאיזו רמה יורדת הביקורת שלך עליי ועל ניב, דבר ראשון, מי אמר לך שלא ארגנתי טורנירים? מאיפה הידיעה הזאת שאני רואה רק את מה שעיניי רוצות לראות? אתה בכלל יודע מה אני עושה למען הקהילה? אתה מכיר אותי שאתה יודע כמה אכפת לי חוץ מנסיעה אחת באוטו ומ"אהלן שלום" בטורנירים? אז דבר ראשון שיש לי להגיד לך - לפני שאתה מותח ביקורת תכיר קצת, במעט, את מי שעומד מולך לפני שאתה מוציא מילים כמו "צביעות" ו"בוחשים תחת מעטה הביקורת" ויודע מה גם על ההגדרה שלך עלינו כ"חוצפנים", מי שמותח ביקורת ועושה אקט מחאתי שלרוחו נראה לגיטימי לחלוטין אך לא עומד בקנה אחד עם דעתך כבר נהיה חוצפן? לדעתי אין לי ולו טיפה על מה להתבייש, מי שצריך להתבייש פה זה אתה על התגובה הזו שלך ואנשים אחרים כאן שלא מוכנים לקבל (באבסורדיות מוחלטת לחלוטין, ואם כבר דיברת על עיוורון אז לטעמי הוא נמצא בדיוק כאן: ) את זה שאנשים חושבים שמגיע להם יותר מלהזיע ולהסריח ושניה לפני שאתה או יובל קופצים ואומרים "אצלינו לא יהיה מזיע ומסריח כי אנחנו עושים את זה על הגשר של מקדונלדס עם מזגן" אני אגיד, שוב, כל הכבוד לכם, אצלכם יהיה מזגן! אבל המשפט הזה לא מופנה אליכם, הוא מופנה ותמיד הופנה ישירות לאור, לכן אני לא מבין את התוקפנות הזו כלפיי וכלפי ניב. אני כן מבין שזה מכעיס אותך כי אתה נפגע מזה בצורה ישירה אבל אחרי שישבתי עם עצמי והבנתי שלרשום עוד פעם מגילת אסתר של תלונה על הטורניר לא תעזור (כי היא לא עזרה עד עכשיו, כבר תקופה נכבדת) החלטתי שזה הפתרון היחיד שלא ניסיתי בתקווה והוא יוכל לעזור.

אז הנה, אני לעומתך מבין אותך ואת הנקודה שאתה נמצא בה, אני לעומתך התנצלתי על כך שבאופן ישיר אני אולי פוגע בכם (ושוב, שלא בכוונתי), אני לעומתך אומר לך שאני מעריך אותך ואת הטורנירים שאתה מארגן, אני לעומתך מנסה לשמור על איזושהי אנושיות בין כל הביקורת - שלא כמוך.
SHOW TIME !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עודד סיכם את זה יפה.....והתגובה האחרונה שלי בת'רד הזה(כי באמת שאתם רמה נמוכה של אנשים) והיא שי....שיהיה לך בהצלחה בחיים עם גישה כזאת.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אני רק רוצה להגיד שבתור בנאדם שגם ככה אף פעם לא בא לטורנירים של שי ויובל, אבל תמיד מתלונן עליהם, אני דווקא מאד מרוצה שניב לא יבוא.
עכשיו רק נותר לי לקוות שהוא גם לא יגיב יותר בת'רדים של הטורנירים שלהם (אם יהיו עוד כאלה) והשמחה שלי תהיה שלמה. אנשים עם גישה כמותו עדיף שישארו בבית ויתמקדו בלהיות טרולים.
How is my whisky cup doing?
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

demonic sengir כתב:אני רק רוצה להגיד שבתור בנאדם שגם ככה אף פעם לא בא לטורנירים של שי ויובל, אבל תמיד מתלונן עליהם, אני דווקא מאד מרוצה שניב לא יבוא.
עכשיו רק נותר לי לקוות שהוא גם לא יגיב יותר בת'רדים של הטורנירים שלהם (אם יהיו עוד כאלה) והשמחה שלי תהיה שלמה. אנשים עם גישה כמותו עדיף שישארו בבית ויתמקדו בלהיות טרולים.
והנה בדיוק מה שאני מדבר עליו.
תמחא לעצמך כפיים על זה שאתה בנאדם אטום ושנייה אחרי שאני מדבר על אנושיות אתה בא ומדבר ככה לבנאדם.
כל הכבוד! :soldier:
SHOW TIME !
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

Im O.K כתב:
demonic sengir כתב:אני רק רוצה להגיד שבתור בנאדם שגם ככה אף פעם לא בא לטורנירים של שי ויובל, אבל תמיד מתלונן עליהם, אני דווקא מאד מרוצה שניב לא יבוא.
והנה בדיוק מה שאני מדבר עליו.
תמחא לעצמך כפיים על זה שאתה בנאדם אטום ושנייה אחרי שאני מדבר על אנושיות אתה בא ומדבר ככה לבנאדם.
כל הכבוד! :soldier:
בנאדם שקילל אותי על גבי הפורום, התייחס בזלזול במקרה הטוב ובמקרים אחרים בצורה הרבה יותר בוטה לחברים שלי - אז כן. אני לא רוצה לראות את פרצופו.
אני לא אטום, ממש לא. סתם יש לי קטע כזה עם אנשים שמנבלים את הפה ואפילו לא רואים צורך להתנצל.
How is my whisky cup doing?
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nairus »

נראה לי שעדיף לעשות הפרדה בין מטרת הפוסט לבין שאר הדברים כאן.
אם הייתי רוצה לראות מה פשר הטורניר ורואה את כל זה הייתי נבהל ובורח.

אני קצת בטראומה אחרי הטורניר האחרון בסנטר, והוא לא קשור לשי ויובל.
ועכשיו אני מרגיש עוד יותר רע מלהגיע לאוירה כזו קשה (בלי קשר אני שונא את הסנטר).

אני ממליץ לכולם להרגע ולהתחיל בתהליך של בניית אמון בין מארגני הטורניר לשחקנים (אלו שבאים ואלו שלא), קודם כל סבלנות, דבר שני תעשו את הטורניר, תבקשו מהשחקנים שהגיעו לתת פידבק בפורום, יהיה טוב, עוד אנשים יגיעו, לא יהיה טוב, נסו טוב יותר בפעם הבאה ושוב בקשו מהשחקנים לתת פידבאק.

בסוף אם יהנו, יהיו יותר אנשים.

אין צורך בכל ההתלהמות שרצה כאן מעבר לביקורת הראשונית.
בסוף כולנו כאן כי אנחנו נהנים מהמשחק, ואוהבים לשחק מגיק.

לילה טוב!
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

idodo35 כתב:מתי מתחיל הדראפט? (המיש מאש)
כמו שרשום בהודעה מעליך: אנחנו לא יכולים לדעת כי זה תלוי בכמות האנשים ביום הטורניר. להערכתי זה לא יהיה לפני 12:00-13:00, אבל אני לא יכול להתחייב לך.
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

עודד, זכותך לחשוב כך, אני לא חושב שזה פוגעני ומעליב. עצם העובדה שבחרתם בבמה שלנו להפצת האג'נדה שלכם זה כבר לכשעצמו פרובוקציה שעבור ניב הפכה לעניין שבשגרה כשזה מגיע לפוסטים של הטורנירים שלנו, למרות שהוא לא מגיע בכלל לטורנירים שלנו- ולמען האמת כבר לא מעניינת אותי הביקורת שלו, כי כל מטרתה היא להרוס ולא לבנות.

עצם זה שבחרת להצטרף אליו בעניין זה אפילו מעצבן אותי עוד יותר, מכיוון שאתה לא מבין את עומק העניינים, כמות הרפש ואת הבלאגן והזעם שלי בעניין שטרם דעך- ואולי שלא במתכוון אתה אומר את שאתה אומר.

הוא כבר בחר בעבר להתנצל על הצורה שהוא בעקביות פוגע בטורנירים שלנו- וכעת הוא מצא צורה חדשה, מה שמראה את משמעות המילה סליחה בעיניו. ההתעללות הזאת בנו בפורום כבר מזמן שאינה לגיטימית, ולכן בחרתי להוריד את הכפפות. אני מציע לך לקרוא דברים שניב רשם בעבר, ולהבין למה הייתי כל כך בוטה.

עם זאת, חשוב שתבין שאין לי בעיה איתך ספציפית.

אם יש לכם ביקורת כלפי היבואן תפנו את זה אליו ולא אלינו. נמאס לנו להיות שק חבטות של אנשים בעניינים שלא קשורים אלינו כשאנו עושים מאמצי על למען הקהילה.
פה יש ביקורת ושיחה על הטורניר שלנו, לא על שום דבר אחר.

שתהיה שבת שלום.
"you dont frighten us english pig dogs!"
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

בוקר טוב לכולם! אנחנו כבר כאן וכל מי שעדיין מתלבט, מוזמן להגיע.

כפי שהובטח, יש אור, יש מזגן וכ-40 שולחנות עם ארבע כסאות ליד כל אחד (וכמו שאפשר לשים לב, אינטרנט).

מקווים לראותכם!
שלח תגובה