תשלום בבוסטרים על טורנירים

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

eyal
ממציא כומבואים!!!11
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

תשלום בבוסטרים על טורנירים

שליחה על ידי eyal »

זה רק אני או שלאט לאט אפשר בפחות מקומות לשלם בבוסטרים על הטורניר, לא משנה אם מדובר בטורניר גדול (שזה מוכר כבר מהעבר) ועכשיו גם על דראפטים רגילים?

האם זו אכן מגמה? אם כן מדוע?
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

זו אינה הנחיה ממני, אם זו השאלה, אם כי אני תומך בהחלטה של החנויות השונות לעשות זאת.
למיטב הבנתי (אם כי כדאי לשאול את החנויות שהחליטו זאת), הדבר נובע מכך שהחנויות טורחות לארח פעילויות על מנת למכור בוסטרים. לטרוח לטובת ארגון פעילות, לשלם למארגן, להקצות זמן ומקום וכו', לא מאוד משתלם כאשר חצי מבאי כל דראפט ממוצע ממחזרים בוסטרים.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

בממוצע על כל דראפט של 8 אנשים, 2 אנשים יכולים למחזר. זה לא חצי.
אישית, אין לי הרבה מה לעשות עם בוסטרים, כך שאני פשוט ישתתף בפחות דראפטים.

אני אשמח אם יהיה התארגנות על דראפטים ביתיים.
נערך לאחרונה על ידי Skie ב 31/12/2012 , 11:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
מחליף בוסטרים חדשים תמורת ישנים.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

נשמע רעיון מצויין, נועם, תתארגנו עוד אנשים כמובן 8 מינימום וימי שני אצלי בבית בערב פנויים אז ברגע שיש 8 אנשים שרוצים לעשות דראפט ורובם רוצים לשלם בבוסטרים תגידו לי(נועם תארגן כי אין לי זמן).
למי שרוצה לשלם נטו על בוסטרים כמובן לסגור אל סידרה ואני יביא במיוחד.
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
~PoWeR~
MTGil Wizard

שליחה על ידי ~PoWeR~ »

באמת רעיון מצוין, אני אגיע רק לדראפטים כאלה
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מבדיקה שעשיתי לפני כמה חודשים, מספר האנשים שמשלם בבוסטרים בדראפט ממוצע גבוה משמעותית מ-2, תהיה הסיבה אשר תהיה.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

אור-
אני בטוח שאתה מבין את הבעייתיות שבעניין.
מג'יק (לימיטד) הוא גם ככה טורניר עם EV מאוד נמוך (מכיוון שאתה פותח את המוצר).
השווי של בוסטר ממוצע (אם אפשר רק לפתוח אותו) יותר נמוך משווי של 15 ש"ח שאפשר למחזר, זה כמובן פרט לעובדה שאתה צריך למצוא קונה ושיוצא יותר כסף מכיסים של אנשים ונכנס יותר לוויזרדס (מתרוקן כסף מהקהילה). כלומר, כמעט ואין פרס.
ההנחה שאם אתה שחקן מג'יק אתה לא מסתכל על EV היא לא נכונה (אם כי אולי מוצדקת, מכיוון שכאמור מג'יק הוא EV מאוד שלילי), ולקיחת האופציה משחקנים לפרס כלשהוא תפריע מאוד.
נקודה נוספת היא שמג'יק אונליין מספק אפשרות לשלם בבוסטרים, כלומר זו מדיניות של וויזארדס, כך שאני חושב שזה לא אמור להשתנות.
דבר אחרון יותר בגדר סברה, אני מאמין שבשלב מסוים, אם לא יהיה ניתן למחזר בוסטרים ככסף, יהיה מצב של Lose-Lose, שחקנים ישחקו ויהנו פחות, וחנויות ימכרו פחות.

שניידס
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

שניידס(ובעצם לכולם) שתדעו שבכל מקום שאני הייתי (בארה"ב\אירופה) לא היה אפשרות כזאת לשלם בבוסטרים,לא בטורנירים "גדולים" של ויזרדז ולא בחנויות פרטיות...ככה שההטבה הזאת קיימת רק בישראל ובאונליין.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

מפתיע מאוד
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בחנות שאני משחק בה עושים rare redraft ואפשר לשלם בבוסטרים שאתה מביא איתך, ובחנות אחרת ששיחקתי בה בעבר אתה מקבל את הזכיות שלך ב-store credit שאתה יכול להשתמש בו כדי לשלם על טורנירים עתידיים - כך שזו לא תופעה בלעדית לישראל, אבל זה גם לא נפוץ.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

store credit ראיתי כן,אבל זה לא אומר שאתה יכול לשלם בבוסטרים.
store credit אתה יכול לקנות כל דבר...לא רק הדראפט אז ההשוואה פה לא רלוונטית בכלל.

ובמקרה של rare redraft אז סבבה,שוב העניין פה הוא לא אותו דבר כי הפרס פה זה מה שאנשים שמים בעצמם,החנות לא שמה שום דבר נוסף אלה רק מוכרת בוסטרים לאנשים שאין להם בוסטרים.
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

נראה לי שטוב להוסיף לנושא הזה את השאלה למה הזיכוי על הבוסטרים ירד ל-15 ש"ח במקום 17.5
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

כפי שניב רשם, התופעה הזו לא נהוגה כמעט בשום מקום אחר בעולם. זו אינה מדיניות של וויזארדס והטבה בלעדית כמעט אך ורק לישראל.
יש חנויות/מארגנים שהחליטו לא לאפשר תשלום בבוסטרים, ויש כאלה שהחליטו להוריד את ערך הזיכוי. בשתי ההחלטות האלה כאמור לעיל אני תומך, ולשאלתך יאיר, הסיבה להוריד את הזיכוי על כל בוסטר היא אותה סיבה של הפסקת את אפשרות התשלום בבוסטרים במקומות אחרים - מארגנים וחנויות משקיעים זמן ועבודה על מנת למכור בוסטרים. משקיעים עבודה ורוצים לראות תמורתה תמורה כספית כלשהי. התמורה הזו נפגמת עד מאוד כאשר חלק גדול יחסי מבאי הדראפט משלם בבוסטרים.

שניידס - לגבי ה-EV של טורניר מג'יק - כן, אני יודע שקשה להרוויח כסף מטורנירי מג'יק. אין לי בעיה עם המציאות הזו מאחר ומג'יק הוא תחביב ולא צריך לשים לנו למטרה להרוויח בו כסף, אלא ליהנות, למשנתי. כמובן שאם זה היה אפשרי הייתי שמח אם היו יכולים שחקנים להתפרנס ממג'יק או לפחות לעשות מזה קצת כסף פה ושם, אבל כאמור על מנת לאפשר את זה, זה בא על חשבון המארגנים והופך ארגון טורנירים למשמעותית פחות כדאי.

אור.
PCGames.co.il
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי PCGames.co.il »

TrUnks כתב:store credit ראיתי כן,אבל זה לא אומר שאתה יכול לשלם בבוסטרים.
store credit אתה יכול לקנות כל דבר...לא רק הדראפט אז ההשוואה פה לא רלוונטית בכלל.

ובמקרה של rare redraft אז סבבה,שוב העניין פה הוא לא אותו דבר כי הפרס פה זה מה שאנשים שמים בעצמם,החנות לא שמה שום דבר נוסף אלה רק מוכרת בוסטרים לאנשים שאין להם בוסטרים.
סתם נקודה - אם אתה מקבל Store Credit שבו אתה יכול לקנות כל דבר, ובין היתר גם השתתפות בטורניר, אז זה דווקא כן רלוונטי, כי אתה כן יכול לשלם בבוסטרים עבור השתתפות. כמו שאתה יכול לשלם בבוסטרים עבור דברים אחרים.
מפגשי המג'יק אצלנו:
חיפה בכל יום שני ב 17:00, טלפון 04-8402777
תל אביב בכל יום חמישי ב 17:00, טלפון 03-6390990
מודיעין כל שני וחמישי ב 17:00, טלפון 08-6991012
כתובת האתר שלנו: www.pcgames.co.il
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כמו ש-PcGames ציינו, store credit טוב אפילו יותר מאשר בוסטרים שאתה יכול לשלם איתם רק על טורניר. בהנחה כמובן שיש לך אינטרס לקנות דברים נוספים באותה חנות, או להשתתף בטורנירים נוספים שלה - אבל לתת לאנשים להשתמש בפרסים שהם זכו ממארגן אחד כדי לשלם על טורניר של מארגן אחר באמת נשמע קצת לא הוגן.

אור - ככל שה-EV של טורנירי sealed יורד (עם עליה במחירים/ירידה בערך בוסטרים/איסור על שימוש בבוסטרים) ככה יש לשחקנים המנוסים יותר (שמצפים לזכות בצורה יחסית סדירה) פחות אינטרס להשתתף בהם על פני Magic Online - הם יכולים להשיג קלפים ל-standard בזול יותר אם הם קונים אותם ישירות באינטרנט, או אפילו יותר בזול משחקני דראפטים חסרי ניסיון, וזה בהנחה שהם בכלל יטרחו להשיג קלפים ל-standard פיזי ולא יעברו לשחק נטו באינטרנט.

כן, זה תחביב, אבל זה תחביב יקר ואלו שמנוסים יותר במשחק היו רוצים לראות גמול על ההשקעה והכישורים ולא רק להמר על פתיחת money rares. אולי כדאי לכם להתחיל לארגן rare redrafts, זה זול יותר ומעודד מצויינות ולא רק מזל :)
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 01/1/2013 , 20:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

PCGames.co.il כתב:
TrUnks כתב:store credit ראיתי כן,אבל זה לא אומר שאתה יכול לשלם בבוסטרים.

סתם נקודה - אם אתה מקבל Store Credit שבו אתה יכול לקנות כל דבר, ובין היתר גם השתתפות בטורניר, אז זה דווקא כן רלוונטי, כי אתה כן יכול לשלם בבוסטרים עבור השתתפות. כמו שאתה יכול לשלם בבוסטרים עבור דברים אחרים.
ממה שאני יודע ומכיר מכל הזמן שאני משחק,עם בוסטרים היה אפשר לשלם אך ורק לדראפטים...לא יכלת לעשות עם בוסטרים שום דבר אחר (לא const לא סילד ולא "לקנות" איתם מוצרים כמו פרוטקטורים) זה ההבדל בין בוסטרים לstore credit
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Navidshi כתב:
אור - ככל שה-EV של טורנירי sealed יורד (עם עליה במחירים/ירידה בערך בוסטרים/איסור על שימוש בבוסטרים) ככה יש לשחקנים המנוסים יותר (שמצפים לזכות בצורה יחסית סדירה) פחות אינטרס להשתתף בהם על פני Magic Online - הם יכולים להשיג קלפים ל-standard בזול יותר אם הם קונים אותם ישירות באינטרנט, או אפילו יותר בזול משחקני דראפטים חסרי ניסיון, וזה בהנחה שהם בכלל יטרחו להשיג קלפים ל-standard פיזי ולא יעברו לשחק נטו באינטרנט.
או יעברו למשחקים אחרים.
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

אף אחד פה לא מקווה להרוויח בלימיטד
המינימום זה שמי שמנצח יוכל לכסות את ההוצאות שלו. זו לא דרישה מוגזמת
אם לא יתאפשר לאנשים לשלם בבוסטרים מה שיקרה (במידה ומישהו ימשיך לשחק) זה שאנשים פשוט ימכרו את הבוסטרים לאנשים במחיר יותר זול מהחנות ואז היא בכלל לא תמכור כלום מעבר לטורנירים
אף אחד לא הולך לפתוח בוסטרים של פרס. רק לוגאסי עושה את זה
צאו מהסרט
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

Orb כתב:
מבדיקה שעשיתי לפני כמה חודשים, מספר האנשים שמשלם בבוסטרים בדראפט ממוצע גבוה משמעותית מ-2, תהיה הסיבה אשר תהיה.
אני לא יודע אם אתה מנסה לרמוז או לא אבל אני מניח שהתופעה נובעת מאנשים שמזמינים בוקסים בזול מהאינטרנט ומשלמים עם זה
אם זו הבעיה תלחם בתופעה הזו ולא באנשים שמנצחים בדראפטים
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

או לחלופין תעשו מה שעושים עם בוסטרים בחו"ל...מארגנים דראפטים ו"הפרס" זה הררים...בקיצור במקום "סתם" לפתוח בוסטרים עושים עוד דראפטים.

שניידס אני בספק שבגלל דבר כזה אנשים יעזבו את המשחק,אם כן אז הם במשחק הלא נכון,מג'יק זה משחק שמאוד מאוד קשה באמת להרוויח ממנו,גם ה"פרואים" הממש רציניים עד שהם הגיעו לרמה הזאת הוציאו אלפי דולרים וזמן גם כן,לזכות בדראפט אף פעם לא יתן לך להרוויח אלה אם כן פתחת משהו.

אם העניין של להוריד תשלום בבוסטרים זה מה שיתן למארגנים\יבואן יותר הכנס\רצון להמשיך אז בכיף...זה משהו שממש אני לא רואה שיפגע בשחקנים, ושוב מי שחושב להרוויח כסף ממג'יק...הוא נמצא במקום הלא נכון.
שלח תגובה