PTQ San Diego - Dragon's Maze 09.03.13

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Oryan
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

PTQ San Diego - Dragon's Maze 09.03.13

שליחה על ידי Oryan »

תמונה

PTQ San Diego Dragon's Maze

שלום לכולם!
הזמן קצר והמלאכה מרובה, להלן הפרטים על טורניר ה-PTQ הקרוב;
TYPE –
הפורמט לטורניר הוא מסוג מודרן (Modern), משתתפי הטורניר מגיעים עם דק קונסטרקטד מוכנה ובה 60 קלפים + 15 קלפי סיידבורד (או לחילופין ללא קלפי סיידבורד כלל), בדק ניתן שיהיו קלפים מבלוק Mirrodin הישן, והלאה בלבד. לא ניתן להשתמש בקלפים הללו (באן ליסט לפי אתר וויזרדס): http://www.wizards.com/magic/tcg/resour ... /sfrmodern
נא לבוא מוכנים עם דק-ליסט ברור ומסודר.
בהתאם לכמות המשתתפים יערכו בין 4-6 סיבובי משחק ולאחריהם טופ 8.
מנצח הטורניר כמובן יזכה בכרטיס טיסה וכניסה ל-PT סאן דיאגו Dragon's Maze!

דגשים לשחקנים-
מפני שמדובר בטורניר ברמה תחרותית גבוה ביותר, השחקנים אחראיים לדברים הבאים:
• להגיע עם מספר DCI שלכם.
• להגיע מוכנים עם ציוד נלווה נדרש (דפים, כלי כתיבה, קוביות, קאונטרים וטוקנים...)
• בסיום מאץ' על שני השחקנים לבוא לדווח את התוצאה בעמדת הרישום.
• אחריות השחקנים לעקוב אחר הניקוד המצטבר שלהם ולעדכן בנוגע לטעות במידה ותהיה כזו.
• שחקן המעוניין לפרוש עליו לעדכן בעמדת הרישום לפני עזיבתו.
• לשם מניעת בעיות וטעויות מאי-ידיעה, החוקים של האכיפה בטורניר מפורטים בלינק הנ"ל: www.thedci.com/docs לכן מומלץ להכיר את חוקים אלו.
• מומלץ להשתמש בפרוטקטורים, אנא ודאו שהם ללא סימונים מקדימים ויש לכם פרוטקטורים חילופיים במידת הצורך.

מתי הטורניר?
יום שבת ה- 09.03.13

איפה?
פריק ת"א, מרכז ויצמן 14 קומה 1. -מפת הגעה לפריק.

שעת התחלה?
ההרשמה תיפתח ב-09:00 ותיסגר ב09:50.
תחילת טורניר בשעה 10:00.
שימו לב, תהיה הקפדה על הזמנים.

שעת סיום מתוכננת:
15:30 וזה לאחר הפסקת הצהריים, לאחר מכן בשעה 15:45 יחל הטופ 8.

כמה זה עולה?
75 ש"ח או 50 ש"ח לחברי מועדון, כמו כן תנתן הנחה של 15 ש"ח לנרשמים מראש (הרשמה מראש דורשת שליחת מייל/טלפון) ניתן להרשם מראש דרך: אורין – 0543550340, ניר- 0529274729 או דרך עודד (Im O.K) בהודעה פרטית. נעדכן על מארגנים/דרכים נוספות להרשמה בהקדם. כמו כן, תנתן הנחה של 15 ש"ח לנהג אשר יביא עמו 3 שחקנים נוספים לפחות במכוניתו. אין כפל הנחות ומבצעים.

פרסים:
על כל משתתף יתווסף 18$ זיכוי לקניה באתר הסינגלים המוביל בישראל – MTGMadness.com או שלושה בוסטרים.
• שימו לב שבהדרגה בחודשים הקרובים לא יהיה יותר אפשרי לשלם בבוסטרים באירועים כך שאלו הבוחרים לקבל בוסטרים יהיו לשימוש פרטי בלבד.

מוצרים למכירה בטורניר:
במקום תהיה עמדת מכירות שתמכור שלל מוצרים נלווים: פרוטקטורים, דק בוקסים, אלבומים, דפים לאלבום, פליי-מאט ועוד...
כמו כן, ניתן לבקש מראש ואנו נדאג להביא קלפי סינגלים ספציפיים למכירה למעוניינים.

חגיגה ב-PTQ !:
מכיוון שמדובר באירוע הרשמי הראשון שלנו, צוות MadnessIL מעוניין לבסס מסורות חדשות לקהילה הישראלית:
• אוכל: הזמנה מרוכזת של אוכל ושתייה למשתתפים שתגיע לשעת ההפסקה. בימים הקרובים נארגן תפריט מוזל למשתתפים.
• אירועים נלווים: דראפט מיש-מאש, דראפט גייטקראש, שולחנות EDH. כלל האירועים בתמחור מיוחד וחגיגי! – במקביל ל-PTQ, החל משעה 09:30 בבוקר, יתחיל צוות האירוע לארגן דראפטים ואירועים נלווים למועניינים.
משתתפי ה-PTQ שישתתפו לאחר מכן בדראפט יהנו מכמות כפולה של פרסים, כלומר שני בוסטרים לפרס על כל משתתף (כמובן, שניתן לבחור כפרס בוסטרים/מוצרים נלווים/ זיכוי להשתתפות חינמית באירועים/ זיכוי לקנייה ב-MTGMadness ביחס של 5$ לבוסטר). כמו כן, למשתתפים שמעוניינים בדראפטים נוספים תהיה אפשרות להשתתף בדראפט מוזל בעלות 50 שקלים בלבד ללא פרסים.
מסגרת לשחקני ה-EDH: כל קבוצה של שלושה שחקנים ומעלה, המעוניינת לפתוח שולחן, תוכל לשלם 5 ש"ח למשתתף ולקבל כפרס בוסטר מסדרות ישנות למנצח השורד האחרון.
כמובן, כמו שנאמר, עוד היד נטויה ואם יש לכם רעיון, בקשה, שאלה, אנו כאן בשבילכם!

נשמחה לראותכם,
צוות MTGMadnessIL!

תמונה
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

נראה מבטיח בהחלט!
א. האם יש שחקנים שמתכוונים להגיע לדראפטים בלבד?
ב. האם יש דרך מסודרת או סוחר שמלווה דקי מודרן שלמות?
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
mrwegle
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי mrwegle »

אפשר לקנות\להלוות קלפים מאנשים אחרים? אם לא, למי לפנות כדי לבדוק מה הקלפים שיש לכם וכמה זה יעלה?
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

מה בדבר טורניר ההכנה?
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

stav brener כתב:מה בדבר טורניר ההכנה?
יהיה בשבת הזה.
בדיוק מעלה הודעה מסודרת ..
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

Ward כתב:
stav brener כתב:מה בדבר טורניר ההכנה?
יהיה בשבת הזה.
בדיוק מעלה הודעה מסודרת ..
תודה :D :D
אורי הרשקוביץ
MTGil Apprentice

side events

שליחה על ידי אורי הרשקוביץ »

אהלן, אני אורי, לאלו שמכירים (ולא).
אז, אני לא ממש משחק מודרן, אבל אני מתכנן להגיע לטורניר עם כמה דקים של EDH (קומנדר) ואם למישהו בא לשחק בין סיבובים / אחרי דרופ / רוצה סתם לבוא ללמוד ולהתעניין אני אשמח ממש!
זה יהיה מאוד קז'ואל. אל תבואו עם דקים שגורמים לאנשים מבוגרים לבכות :)
מוזמנים ממש לדבר איתי!
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

eyal כתב:נראה מבטיח בהחלט!
א. האם יש שחקנים שמתכוונים להגיע לדראפטים בלבד?
אני :)
מחליף בוסטרים חדשים תמורת ישנים.
Oryan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Oryan »

שלום לכולם,
מבצעים ועידכונים נוספים: כחלק מהמאמצים להביא שחקנים חדשים - מבצע "הבא חבר" כל שחקן חדש (שמעולם לא השתתף באירוע מגיק בעבר) שירשם או לאירוע המרכזי או לאחד מהטורנירים הצדדים יקבל בוסטר מתנה! כמו כן החבר המביא (בהנחה שמדובר בשחקן קיים) יקבל הנחה של 40% לקניית מוצר לבחירתו (*מוצר סגור / עד עלות של 250 ש"ח). כמו כן במקום נדאג לשולחן הדגמות ולימוד לאותם באים שהגיעו ואינם בטוחים בעצמם עוד להשתתף בטורניר - כל מי שילמד את המשחק במקום יקבל חבילת קלפים מתנה (כך שיוכל להמשיך לשחק בביתו)
* תחרות בניית דקים - בקרוב נפתח גם פוסט יעודי לנושא, אך לאירוע אנחנו מפרסמים תחרות בניית דקים של pauper. כלל המעוניינים מתבקשים לבנות חבילות של מינימום 40 קלפים, (נא לבוא עם דק ליסט שנוכל לפרסם אותם אחר כך) השתתפות בתחרות חינם המנצח יקבל בוסטר + החבילה מונו כולור במיקום הגבוה ביותר גם תזכה את היוצר בבוסטר. 
עידכונים נוספים בהקדם
אורין וצוות האירוע
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

עד מתי ניתן להרשם מראש?
How is my whisky cup doing?
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

שלום לכולם!
אני אעזור לאורין לארגן את הטורניר ולהפוך את ה-PTQ הזה לאירוע שעוד לא היה כאן!
בהתאם לזאת, אני רוצה ליידע אתכם בכמה דברים:
* אנו מאד נשמח אם תבואו עם דקליסטים מהבית, זה מאד יקל על התנהלות הרישום בבוקר וימנע עיקובים מיותרים. הדק ליסטים צריכים להיות כתובים על גבי דף מטעם DCI שניתן להוריד ולהדפיס מכאן: http://www.wizards.com/dci/downloads/co ... cklist.pdf
* לנוחיותכם, נתנת אפשרות להרשם ולשלם מראש גם דרך mtgmadness.com! פשוט כנסו לאתר, תחפשו את המילה PTQ בחיפוש ויהיה לכם שני אופציות, האחת להרשם מראש רגיל (16.2 דולר - 60 ש"ח), והשניה רישום מראש לחברי מועדון (13 דולר - 50 ש"ח). לא ניתן להשתמש בכלל הקופונים והמבצעים באתר על קניית ההשתתפות ב-PTQ, משתמש אשר יבצע את הקנייה ויוסיף את אחד מהקופונים או משתמש אשר הוא לא חבר מועדון וירכוש באתר את האופציה לחברי מועדון - קנייתו לא תחשב וזה סתם יצור בלאגן (או שהוא יצטרך לשלם את ההפרש בין ההנחה למחיר הכתוב או שנצטרך לבטל לו את הקנייה והוא יצטרך לשלם במזומן את המחיר בכל מקרה) אז אנא, חסכו לנו ולכם אי-נעימויות ועיקובים מיותרים - אם אתם מעוניינים להשתמש באופציה הזו אז בלי להוסיף קופונים. לגבי המשלוח - פשוט תסמנו Local Pickup לאחר שהכנסתם פרטים וביניהם את הארץ (ישראל).
*אני שמח להודיע שפתחנו דף פייסבוק רשמי של MTG Madness IL ואתם נהנים מאד קלפי פרומו מגניבים! פשוט תחפשו את השם בפייסבוק או שתעתיקו את הלינק הבא: https://www.facebook.com/pages/MTG-Madn ... ts&fref=ts
תעשו לייק ותקבלו קלף פרומו בעמדת הרישום אצל אורין! יותר קל מלשחק דוקים!
* רישום מראש ניתן לעשות עד יום חמישי בשעה חצות דרכי (ע"י הודעה פרטית כאן בפורום)/דרך האתר שלנו (mtgmadness.com כמו שנאמר למעלה)/דרך אורין/ דרך ניר.
* אנו עושים בשבילכם את כל העבודה! אתם רק תבואו! - בימים הקרובים יינתנו פרטים על תעריפי החניה בחניון הזול ביותר באיזור לנוחיותכם ועל קנייה מרוכזת של ארוחת צהריים במהלך ההפסקה.

כמובן למי ששכח - אנו נריץ במהלך כל הטורניר אירועים נוספים כנאמר:
- הלהיט מהצפון מגיע למרכז סוף סוף - דראפט מיש-מש!
- דראפטים של גייטקראש כיד המלך!
- שולחנות EDH עם פרסים! מי שמע על טירוף שכזה?!

וזו הסיבה שאנו נקראים MTGMADNESS!
אז פשוט תבואו!

לכל שאלה, בקשה, טענה, מענה וייעוץ
עודד,
MTGMadness Team.
SHOW TIME !
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אוקיי אנשים הבטחתי לעדכן:
אני עדיין בתקשורת עם כל מיני חניונים באיזור כדי לנסות ולארגן הנחה לבאי הטורניר ביום שבת, אני מקווה מאד שהיוזמה הזו תשא פרי.
חוץ מזה, לגבי הזמנת מזון מרוכזת מאחת המסעדות, אני אמור לקבל תשובה מחר/מחרתיים לכל היותר.

בנוסף אני רוצה להזכיר, למי מכם שחסרים לו קלפים, אני מציע לכם לנסות ולחפש את הקלפים שאתם צריכים ב-mtgmadness.com, אם אתם רואים שיש לנו את הקלפים שאתם צריכים ואתם רוצים אותם לשבת - אין שום בעיה! דברו איתי כאן בפרטי, אני יכין לכם את הקלפים ואביא אותם בשבת לטורניר. כמובן, אני רק מוודא שאתם מבינים - אנחנו מוכרים בלבד, אין הלוואות ודברים כאלה ככה שאין מקום להתווכח בנושא.
חוץ מזה, אסף "סופגי" סימון יישב לידי בעמדת הרישום לטורניר עם קלסר מלא בכל טוב במיוחד בשבילכם, ככה שאם אתם צריכים קלפים של הרגע האחרון (שינוי בסיידבורד, שינוי בדק עצמה וכ'ו...) סביר להניח שיהיה לכם פתרון. הכל כדי שיהיה לכם נוח.
רק מזכיר, שבמקרה כזה של שינוי של הרגע האחרון בדק/בסיידבורד אל תשכחו לשנות את זה בדק ליסט שאתם מגישים בעמדת הרישום לשופטים - שחקן אשר יימצאו פערים בין הדק ליסט שלו לבין הדק עצמה במציאות ייענש (כמובן, ב-PTQ האכיפה קפדנית יותר).

שוב אני מזכיר, ישנה אופציה לשלם מראש לטורניר ב-mtgmadness.com ולשלוח לנו למייל info@mtgmadness.com את הפרטים שלכם (מס' DCI ושם מלא) וזה חוסך לכם את התור בשבת! מאד מומלץ למי בינינו שמעדיף לישון טוב לפני הטורניר ולהגיע בדיוק לפירינגס של הסיבוב הראשון.
פשוט כנסו לאתר, חפשו את המילה PTQ, יהיו לפניכם שתי אופציות - אופציה לחברי מועדון (רק לחברי מועדון, מי שהוא לא חבר מועדון ומשתמש באופציה הזו - לא נחשיב לו את הרישום וזה סתם יגרום לבעיות ועיקובים אז אנא להמנע ממקרים כאלה) ואופציה לנרשמים מראש, פשוט בחרו את האופציה המתאימה לגביכם, תעברו את כל הליך התשלום, שלחו למייל הנ"ל את הפרטים שלכם כולל מס' DCI ודק ליסט (חשוב!! לא לשכוח דק ליסט!!) ואתם יכולים לבוא ישר להדפסת הפירינגס לסיבוב ראשון ללא כל תור!

אז נתראה בשבת!
עדכונים בהמשך השבוע.
SHOW TIME !
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

Oryan כתב:שלום לכולם,
מבצעים ועידכונים נוספים: כחלק מהמאמצים להביא שחקנים חדשים - מבצע "הבא חבר" כל שחקן חדש (שמעולם לא השתתף באירוע מגיק בעבר) שירשם או לאירוע המרכזי או לאחד מהטורנירים הצדדים יקבל בוסטר מתנה! כמו כן החבר המביא (בהנחה שמדובר בשחקן קיים) יקבל הנחה של 40% לקניית מוצר לבחירתו (*מוצר סגור / עד עלות של 250 ש"ח). כמו כן במקום נדאג לשולחן הדגמות ולימוד לאותם באים שהגיעו ואינם בטוחים בעצמם עוד להשתתף בטורניר - כל מי שילמד את המשחק במקום יקבל חבילת קלפים מתנה (כך שיוכל להמשיך לשחק בביתו)
* תחרות בניית דקים - בקרוב נפתח גם פוסט יעודי לנושא, אך לאירוע אנחנו מפרסמים תחרות בניית דקים של pauper. כלל המעוניינים מתבקשים לבנות חבילות של מינימום 40 קלפים, (נא לבוא עם דק ליסט שנוכל לפרסם אותם אחר כך) השתתפות בתחרות חינם המנצח יקבל בוסטר + החבילה מונו כולור במיקום הגבוה ביותר גם תזכה את היוצר בבוסטר. 
עידכונים נוספים בהקדם
אורין וצוות האירוע
אני שמח שאתם מיישמים את היוזמה שלי !
ותודה רבה למיכאל על הרעיון והאכפתיות :)
נקווה שזה יעזור מעט להרחיב את קהילת המג'יק בארץ
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אהלן אנשים!
עדכונים לגבי חניה ומזון:
מצאנו חניון קרוב וזול - 20 ש"ח חניה לכל היום, החניון נמצא ברחוב הנרייטה סולד, אפשר לקבל בלינק הבא פרטים עליו: http://www.ahuzot.co.il/parking.aspx?ID=45
כמו שאתם רואים החניון דיי קרוב למרכז ויצמן.
לגבי מזון, פנינו לכמה רשתות שפועלות באיזור ובינתיים הצלחנו להשיג:
* 10% הנחה למשתתפי הטורניר בקנייה ברשת צ'יאנה טאון (להגיד שאתם חלק מטורניר מג'יק)
* 15% הנחה למשתתפי הטורניר בקנייה ברשת ריבר אקספרס (להגיד שאתם חלק מטורניר מג'יק).

שתי הרשתות האלה נמצאות בתוך מרכז ויצמן ככה שזה מאד נוח וכמובן - משתלם!
מחר כנראה יהיה עדכון לגבי האם מקדונלדס גם מוכנים לספק לנו איזושהי הנחה, מבטיח לעדכן.

פיטיקיו? שלושה בוסטרים לפרס? דראפטים בשפע? אפילו מיש-מאש?! הטבות מגניבות ו-אוכל מוזל?!?!?
אז למה אתם מחכים?!
פשוט ת-ב-ו-א-ו!!

:)
SHOW TIME !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מלך!
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

שאלת חוקים- יהיה לי מותר לי ליכתוב על הצד הקדמי של הפרוטקטור ממי השאלתי את הקלף שבתוכו?
אני מעדיף שהתשובה תינתן לי ע״י אחד מהשופטים בטורניר.
תודה מראש :)
oh my god they killed kenny!
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

ידוע מי השופטים?
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

Im O.K כתב:פיטיקיו? שלושה בוסטרים לפרס? דראפטים בשפע? אפילו מיש-מאש?! הטבות מגניבות ו-אוכל מוזל?!?!?
אז למה אתם מחכים?!
פשוט ת-ב-ו-א-ו!!
:)
Madness
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

ערן ודקל יהיו השופטים באירוע.
תומר - תשאל אותם, הם יידעו לענות לך הכי טוב. למרות שאני בספק שזה אפשרי.
SHOW TIME !
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

כמעט בטוח שאין עם זה בעיה. זה לא שונה מלצייר על הקלף וזה חוקי בטורנירים.
Don't drink and draft.
שלח תגובה