ליגת העל - WMCQ #1 בנקסוס ראשון לציון ! 06.04.13

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Ward
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Ward »

The Top 8:
אביתר אולפינר - בועז חברון
צוק נץ - עידו מנדלבוים
ניב שמואלי - אביחי ארויו
עודד קמיל - נדב אטינזון
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

The Top 4:
אביתר אולפינר - עידו מנדלבוים
אביחי ארויו - נדב אטינזון
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

אביתר אולפינר ונדב אטינזון בגמר WMCQ #1 בנקסוס !!!
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

מקום הראשון ב WMCQ#1 שיסע לייצג אותנו בנבחרת ישראל באליפות העולם במג'יק 2013 !
אביתר אולפינר !!!
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

השאלתי למישהו בטורניר Deathrite Shaman, לאותו הבחור, נא ליצור איתי קשר.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

Ward כתב:מקום הראשון ב WMCQ#1 שיסע לייצג אותנו בנבחרת ישראל באליפות העולם במג'יק 2013 !
אביתר אולפינר !!!
Like
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

עכשיו רק צריך את אורי שינצח את המוקדמות הבא (אני סומך על אביתר שידאג לו לדק :P ) ולהחזיר את עמוס ואנחנו בדרך לשחזר את team israel האגדית של 2007 :D
How is my whisky cup doing?
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מי זה עמוס?
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

הקבוצה ב2007 כללה את אורי פלג, אביתר, אמיר אלישע ואסף שומר.
מי זה עמוס??
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
demonic sengir
I Am Tutor

zorba17 כתב:הקבוצה ב2007 כללה את אורי פלג, אביתר, אמיר אלישע ואסף שומר.
מי זה עמוס??
הכינוי שלי לאמיר אלישע. משום מה השם הזה נדבק לי בשבילו :lol:
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

ואולי טוב שכך, כי שמו הפרטי אלישע, ולא אמיר.
demonic sengir
I Am Tutor

Orb כתב:ואולי טוב שכך, כי שמו הפרטי אלישע, ולא אמיר.
העיקר שיחזור לשחק :lol:
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

באמת שזה היה הטורניר שהכי התאכזבתי ממנו אי פעם , דבר ראשון למצוא את המקום לא קל בכלל והוא נמצא בתוך סמטה שאם לא היינו פוגשים את סופגי שידע איפה זה אני אישית הייתי כנראה עושה סיבוב איזה 10 דקות לחפש את המקום, דבר שני הגענו השעה עוד מוקדמת 9 ככה אני נכנס פנימה לקחת decklist אני רוצה להקיא הריח של הזיעה מטורף מה אי אפשר להדליק מזגן ביום כזה חם ולפתוח קצת חלון שיתאוורר? (כמובן חברה שלשים בושם ודורדוראנט זה חשוב אבל כמה ששים בכזה צפיפות וחום בלי מזגן זה לא יעזור להרבה זמן) את המזגן נזכרו להדליק דרך אגב לקראת סוף הסיבוב הראשון. עכשיו הדברים העיקריים המקום הזה בחיים לא מתאים ליותר מדראפט אולי 2 דראפטים בלחץ צפוץ שם ומגעיל הגענו כבר נשבר מדף זכוכית ומתברר שזה היה השני אין מקום לשחקנים לשבת או לעבור בין הכסאות אבל זה קורה לפעמים שאתה יושב בקצה של השולחן אבל וואלה תפנו את הקירות שלכם מדברים שבירים או מסוכנים ניר נכנס לשבת שולחן לידי התנגש בחרב הזאתי מWOW שהייתה תלויה לכם על הקיר ולשנייה חשבתי שזה הולך להתקע לי בראש או בחדר השני היותר קטן למה השחקנים היו צריכים לגלות את ההברקה המדהימה הזאת שאפשר להזיז את השולחנות טיפה ימינה ולהימנע משחקן שנשען על המנורה וצמוד לקיר בצורה הכי לא נוחה בעולם?, עכשיו ממתי מישהו שמה על טורניר שמתרחש בחוץ ? זה לא נוח ברוב הזמן (ספציפית אתמול זה היה בסדר כי ואללה בגלל החום והצפיפות זה נתן מן סוג של נחת אבל לא אהבתי את זה ) וזה גם גרם לי אישית לתחושה של טורניר שכונה, כאילו התיישבתי עם החברה לכוס קפה ובמקרה היה לי ליד מגיק ושיחקנו .
עכשיו מה זו לעזאזל הזקנה שזורקת שקיות מים עלינו? לא רוצה לשבת שמה שהיא יכולה לזרוק עליי שקית עם מים שהקלפים שאני מחזיק שווים הרבה מאוד כסף מה היא תחזיר לי את הכסף? אותה זה לא מעניין , נקסוס אתם הייתם מחזירים לי את הערך של הקלפים שנהרסו אם אחת השקיות שלה הייתה פוגעת בי?
אני יודע שאני לא היחיד שמרגיש ככה שהטורניר לא היה טוב זה לא טורניר רציני עם פרס טיסה בגמר שחקנים פרשו לאחר 2 הפסדים שנכון לא היו עולים אבל מתי לא הייתה לכם את התקווה שאולי איזה 4-2 אחד יעלה וזה יהיה אתם ? ואללה אפילו בשביל ה planeswalker points להמשיך לשחק.
לסיכום מבחינתי לא נהינתי , המיקום גרוע שמתאים מקסימום לליגה (וגם זה לא אבל לא אפתח את הנושא הזה כאן) ואני מבטיח שאני לא חוזר יותר לנקסוס בחיים לא משנה מה הטורניר או האירוע שיהיה שמה
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

היה אחלה
מאוד נהניתי
שמחתי מהפגנת הנוכחות
הקטע עם המזגן היה פדיחה אבל אחרי זה היה בסדר
סה״כ הסיבובים רצו מהר
הייתה הרגשה שהשופטים זמינים
היה יחסית מאורגן עם שילוט והכוונה
הקטע עם המשוגעת ההיא היה הזוי. הייתי מזמין איזה ניידת
או את הבחור פה בהודעה למעלה
היה טיפה צפוף אבל עשיתי טורנירים צפופים יותר ורועשים יותר -_- ככה שזה סביר
תודה רבה על הקולה
הכי כיף היה לשחק בחוץ ^^
אווירה שכונתית ואינטימית של פעם
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

המקום פשוט לא מתאים... הוא לא גדול מספיק.
מה שכן צוות השופטים היה זמין מקצועי ואדיב והיה לי נחמד מבחינת שימחי זוהר ושאר החברה שאיני זוכר את שמם.
הגודל אוהו קובע....
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

daking1234 כתב:אווירה שכונתית ואינטימית של פעם
אני לא הייתי בטורניר, כך שאין לי מה לומר על ההתנהלות לכאן או לכאן, אבל אני חייב לשאול: אתה רציני? :eek:
אווירה שכונתית זה לא דבר רצוי כ"כ בטורניר תחרותי כמו WMCQ...
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

daking אני חייב לציין שהתגובה שלך כל כך לא רצינית שזה משעשע.

טורניר wmcq הוא צריך לא להיות טורניר שכונה ולהיות הכי רציני שיש....למקרה שאנשים לא זוכרים זהו אליפות הארץ.

אני אגיב לפוסט דיווח שאני מאמין שיפתח היום\מחר לגבי הטורניר הזה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

אני מאוד מקווה שאנשים יראו את זה כאן כי זה חשוב הסיבה העיקרית שיצאתי בעצבים כאלו מהטורניר זה בעיקר בגלל הסיפור הבא:
בסביבות הצהריים ככה קלטתי שיושבים באיזה נישה כזאתי בין שתי בניינים כמה נערים באותו רגע העברתי את זה הלאה אמרתי לעצמי בטח גרים באזור וזה מקום שהם יושבים שמה , הם ישבו שמה עד שאני הלכתי וכנראה אפילו אחר כך, כאשר התחיל הטופ 8 אני ועוד 3 חברים שיחקנו EDH בחוץ ליד הדלת כניסה ואחד הנערים ביקש מאיתנו סיגרייה כאשר הסתכלנו עליו ראינו שהוא מסטול לגמרי עיינים אדומות לגמרי בוא אגיד שלא נראה לי שהוא רק עישן משהו. אחרי שסילקנו אותו ואמרנו לו שאין לנו סיגריות הוא נכנס לתוך החנות אני קראתי לחן ואמרתי לו על המסומם , דבר ראשון הוא היה בשוק ואז התחיל לחפש אותו וחזר בטענה שלא מצא אבל ברגע שמצא לא נראה כאילו הם לא מתכננים לעשות משהו בנידון.
בסופו של דבר הוא חזר לשבת עם החברה שלו בפינה שמה(ולא כי סילקו אותו או לא מצא סיגריות אלא כי החברה שלו קראו לו לחזור) , למה אני צריך להגיע למקום שיש בו נרקומנים ? למה אין אבטחה באזור כי אני בטוח שזה לא פעם ראשונה שזה קורה. יש שמה ילדים לא רק בטורניר אלא גם בליגה שלהם וגם באירועים אחרים שהם עושים שמה ומפגשים אחרים הבנאדם מסומם מי יודע מה הוא יכול לעשות ? אז אנשים קחו את זה לצומת הלב זה מה שאני ראיתי צמוד לנקסוס
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אני אוהב לשחק בחוץ עם מזג האוויר מתאים, הבעייה היא שנקסוס נמצאת באמצע שכונת מגורים כך שהמקום לא מתאים בעליל למשחק של קהל גדול של שחקנים שעושים הרבה רעש, ומספיק שכנה משוגעת אחת שמתחילה לזרוק דברים כדי שהמצב יהפך למאוד לא נעים. עם כל הסחבקיות והרצון הטוב בעולם אי אפשר להגיד שמקום שבו זורקים עליך ירקות\בקבוקים מלאים\פעם הבאה זה יהיה בלטות הוא מקום מתאים למשחק.
אני לא מדבר בכלל על המסוממים שאישית פגשתי את האחד שנכנס לחנות ושאל אותי מה זה המשחק הזה (עניתי שזה מג'יק והשארתי אותו לחשוב על התשובה המעמיקה שלי).
תוסיפו צפיפות וחום בתוך החנות ויוצא מקום לא מתאים לטורניר מעל 16 איש.

טורנירים צריכים להיערך במקום סגור וממוזג שיכול להכיל בנוחות קצת מעל צפי המשתתפים. צריכים להיות מספיק כסאות ושולחנות לכולם. זהו. תכלס, אני חושב שאלה דרישות סבירות מאוד.

בנקודה חיובית, לא פגע בי בקבוק או דקר אותי מסומם אז ממש נהנתי! אני מת על טורנירים ברמה גבוהה שהאנשים מביאים את ה A GAME שלהם, ככה הכי כיף לשחק.
הצוות היה יעיל ומקצועי, הטורניר תוקתק בלי איחורים מיוחדים, הפסקת אוכל בזמן ואורך טוב ושיפוט מצויין. שפיגל היה בסדר.

מעט חפרתי...
יניב פרי איפה היית??!
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הדבר הכי חשוב לציין זה ש-ששון הוא ממש, אבל ממש גבר.
אם כולם רושמים חוויות פה, אז גם אני אצטרף.
כשהגענו למקום כבר לא הייתי מרוצה, עצם זה שאנחנו רואים כיסאות ממוספרים בחוץ, ושהמספרים עליהם זה 13+, זה אומר שבחנות אין מקום ליותר מ24 איש, שזה יותר ממה שהיה רשום שמגיעים בפייסבוק, אני לא חושב שצריך להסביר שזה מתחת לסטנדרטים שלי ל"מקום הגיוני לטורניר".
למזלי, או לא כל כך למזלי, בכל הסיבובים שיחקתי בפנים. היה צפוף מאוד, כל פעם ששחקן היה צריך לצאת\להכנס הוא היה צריך להפריע לכל השולחנות שמסביב, וכמובן שיחד עם צפיפות מגיעים גם חום וזיעה.
לי אישית לא יצא להתקל בזקנות משוגעות, חרבות מעופפות או נרקומנים סקרנים, אבל זה די מלחיץ שדברים כאלה התרחשו מסביבי.
בנימה יותר חיובית, השיפוט היה אחלה, הסיבובים זרמו יחסית מהר, והכי חשוב: האנשים היו טובים.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
שלח תגובה