ספויילרים דרגון מייז!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
גרשון
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי גרשון »

אם אתה משחק אותה בלימיטד,אתה שומר אותה ביד עד שאין לך יותר קלפים לשחק.אם נגמרת לך היד בתור חמיש,שזה מאוד לא סביר בלימיטד ,אתה משחק אותה.ואפשר להתייחס לקלף הזה בצורה כזאת שאם אין לך מה לשחק אתה מוסיף לה קאונטרים במקום להשאר עם אדמות לא מנוצלות.ואם באמת אתה משחק אותה בשלב שלשניכם אין קלפים ביד,וכל הרמובלים של היריב בוזבזו על יצורים אחרים ,תוך כמה תורות היא גדלה לגודל מפלצתי,וליריד אין איך להתמודד איתה.אז זה לא קלף שמסיים משחקים,אבל עם הגעת למצב שהידיים של שניכם ריקות ואתה משחק אותה,אפשר להגיד שניצחת.אז זה לא קלף שמשחקים תור חמישי,אלא תור שביעי.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני די בטוח שאם הורדת אותה כ-3/3 ליריב יהיה קשה יחסית לתקוף ובתורך יהיה לו מאד קשה לחסום 6/6 עם double strike, כך שאני בהחלט חושב שהיא פצצה שמסיימת משחקים. אני בכלל לא רוצה לחשוב על מצב שבו יש למישהו גם Rampager לקינוח. בכלל, כדאי לזכור ש-Gruul מתמחה ב-conbat tricks וגם 1/1 double strike יכול לקבל 1+/5+ ולסיים משחק משום מקום. היא לא מרשימה אותי במיוחד ל-constructed, אבל בהתחשב בכמות ה-mythics ל-constructed שקיבלנו בשני הסטים האחרונים, אני לא מתלונן.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

לדעתי ההידרה זה בדיוק מה שחבילת גרוול אגרו צריכה, קלף שיכול להציל אותה אם הגעת למצב שהמשחק לא נגמר בטור 5... אם נוצר כזה מצב אז פחות או יותר נגמרים לך האיומים, במיוחד בחבילות שהמאנה קוסט שלהם נגמרת ב3-4 ההידרה משמשת כמאנה סינק וכיצור חוסם ותוקף דיי מפחיד ואל תשכחו שאם אתה שם עליה ראנקור או בלאדראש עם ראמפייג'ר דברים יכולים להגמר מאד רע בשביל היריב... סך הכל אני מאד אהבתי אותה :)
mono pink control
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

הציקלופ חמוד. בלימיטד הוא חוסם לא רע בכלל, ונראה לי שיש לו פוטנציאל לא רע בקונסטרקטד...

הWarped Physique - רמובל סולידי, שגם יכול לתפקד כפאמפ. לדעתי הייתרון שלו הוא שהוא יכול להרוג את כל האינדסטרקטבול של בורוס (עושה רושם שיש להם הרבה מהם)

Deadbridge Chant - פצצת לימיטד, ויש מצב שהוא ישוחק בגרסאות חדשות של rock. הוא יושב בול לדק כזו שכבר מריצה לא מעט יצורים יעילים... (אגב, אני צופה עליה מחודשת של הסאב-טייפ הזה עכשיו שלגולגארי יש הרבה קלפים חזקים)

הערפד מרגיש לי קצת מוזר. מצד אחד 4/4 שיהיה מאד קשה להרוג (פרו-בלאק מבטיח הגנה מרמובלים) והלייףלינק הופך אותו לכאב ראש לכל אגרו. אבל היכולת השניה שלו מגוכחת...
How is my whisky cup doing?
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

בקשר לערפד.... היכולת שלו נראת לי מעיין פלייבור כזאת, כאילו אם הוא שאב 10 חיים אז הוא גדל

בקשר להידרה... לא נראה לי שהיא נכנסת לגרול אגרו.... היא נכנסת תור רביעי אולי וגם אז לא בטוח אם 1/1 או 2/2 ולא תוקפת ישר...... בקיצור הלריידר יותר טוב וגם רקונר
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

ברור שהם יותר טובים אבל א' הלריידר עוד מעט מתחלף
ב' הקלף הזה הוא אחלה מאנה סינק ואתה בכל מקרה רוצה להטיל אותו רק ממש מאוחר (אולי אחרי שעברת wrath של היריב...) והוא טוב ללייט גיים, חוץ מזה תחשוב עליו עם ראנקור!
mono pink control
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אם ההידרה תראה משחק זה לא יהיה באגרו, זה יהיה בדק מידריינג' עם Farseek וKessig Wolf Run...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
demonic sengir
I Am Tutor

ryoga כתב:אם ההידרה תראה משחק זה לא יהיה באגרו, זה יהיה בדק מידריינג' עם Farseek וKessig Wolf Run...
הקסייג לא יראה יותר מדי משחק ביחד איתה... אתה רוצה או מאנה לקסייג או להידרה. ביחד זה קצת בעייתי...
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

[ציניות]אני כמובן שכחתי שאופציות זה דבר שאתה אף פעם לא רוצה במג'יק, טעות שלי...[\ציניות]
תמונה
On the Play/On the Draw
demonic sengir
I Am Tutor

ryoga כתב:[ציניות]אני כמובן שכחתי שאופציות זה דבר שאתה אף פעם לא רוצה במג'יק, טעות שלי...[\ציניות]
שתי אופציות על אותו הספוט... לא מרגיש לי אפקטיבי ביחד על הלוח. הייתי מעדיף רנקור/רמפייג'ר/מאדקאפ.
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

בועז אני בטוח שחשבת על זה שכמה שההידרה יכולה חזקה בכל זאת היא לא תתן לך ערך נוסף כמו האנט מאסטר או טראגטאסק...... בקיצור נראת לי חזקה ללימיטד אבל לא ממש לקונסטרקטד... לפחות לא כרגע
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני לגמרי מסכים, כל מה שאמרתי זה ש"אם" היא תראה משחק, זה לא יהיה באגרו.
בנימה יותר אופטימית, nivix cyclops! איך התגעגעתי אליך Kiln Fiend!
תמונה
On the Play/On the Draw
demonic sengir
I Am Tutor

אני חייב לציין, שכפי שנראה הבלוק הזה, אני הולך לאהוב את הטייפ2 אחרי הרוטציה הרבה יותר מאשר את הטייפ2 הקיים.

מסתמן לדעתי טייפ2 שיהיה קצת יותר מגוון (אני מבסס את זה נטו על בלוק רווניקה, אבל אחרי הרוטציה הוא יתן את הטון, בעיקר מייד אחרי הרוטציה). אלא אם כן M14 יהיה מוטה לכיוון מסויים, יש לנו פה בסיס טוב ללפחות שני סוגי אגרו, 2 סוגי מידריינג' ו-2 סוגי קונטרול...

עריכה:
ואם נראה מספיק burn איכותי ב-M14 אז אולי אפילו יש מצב להחיות את ה-ZOO מתקופת הבלוק הראשון של רבניקה (call of the conclave במקום watchwolf, בורוס סיגנט במקום הליקס, שוקלנדס...)
נערך לאחרונה על ידי demonic sengir ב 16/4/2013 , 11:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

יהיה גם מצב למילינג?
כאילו עם בריקינג, מיינדרינקר, ממורי אדפט, מיינד סקאלפט, דרים טוויסט יכולה לצאת חפיסת מילינג חזקה למדי.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Deadbridge Chant - פצצת לימיטד, ויש מצב שהוא ישוחק בגרסאות חדשות של rock. הוא יושב בול לדק כזו שכבר מריצה לא מעט יצורים יעילים... (אגב, אני צופה עליה מחודשת של הסאב-טייפ הזה עכשיו שלגולגארי יש הרבה קלפים חזקים)
Can't see it in constructed. 6 mana investment that has no impact and will give you a random result next turn, which would be about 25% "a land in hand".
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

deadbridge chant מרגיש לו כמו פיק ממש מאוחר בדראפט, אבל אני מניח שזה תלוי במהירות של הפורמט, שאפשר להניח שהוא הרבה יותר איטי מRTR או GTC.
זה עולה 6, לא עושה כלום תור שלם, וגם כשזה כן עושה משהו, זה עושה משהו אקראי.
לעומת זאת, אותי מגניב לחשוב על זה בקונסטרקטד עם Harvest Pyre, לא שזה יהיה חזק או משהו, אבל לצמצם את האקראיות זה די מגניב.
תמונה
On the Play/On the Draw
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה תמונה
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

וויזארדס ממש מתחרטים על Spinx's Revelations, הא?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

זה מרגיש מאוד דימיר, אני שמח!
Whisperin Madness?
תמונה
On the Play/On the Draw
שלח תגובה