ספויילרים דרגון מייז!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
idodo35
mono pink control
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ספויילרים דרגון מייז!

שליחה על ידי idodo35 »

אז אפשר לומר שרשמית התחילו לצאת ספויילרים לגייטקראש.
דבר ראשון:
MAZE'S END
Land Mythic Rare
Maze's ENd enters the battlefield tapped.
{T}: Add 1 to your mana pool.
3, {T}, Return Maze's End to your hand: Search your library for a Gate card, put it onto the battlefield, then shuffle your library. If you control ten or more Gates with different names, you win the game.

Ruric Thar, the Unbowed:
http://mythicspoiler.com/dgm/cards/ruri ... nbowed.jpg
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

מעניין אבל לא שחיק בעליל.
אני הדורבן שקולע בזמן !
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

kabanist כתב:מעניין אבל לא שחיק בעליל.
+1.

קצת מתחיל להמאס כל הערימות קלפים שאפילו לא מעניין לקרוא.
שמישהוא יחזיר את ה'חברה של ה-R&D מהתקופה של טרום מודרן...

עריכה:
יודע מה? אני אסתפק בתקופה של עד טיים ספירל.
How is my whisky cup doing?
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

שכחתי להוסיף- למי שלא יודע יהיו רפרינטים של כל הגייטים וכל השוקלנדים ובכל חבילה במקום לנד רגיל יהיה או גייט או שוק לנד או את maze's end (ככה שיכול לצאת לכם 3 מית'יקים בחבילה אם יש אחד פוייל, אחד רגיל ואחד maze's end!)
mono pink control
demonic sengir
I Am Tutor

idodo35 כתב:שכחתי להוסיף- למי שלא יודע יהיו רפרינטים של כל הגייטים וכל השוקלנדים ובכל חבילה במקום לנד רגיל יהיה או גייט או שוק לנד או את maze's end (ככה שיכול לצאת לכם 3 מית'יקים בחבילה אם יש אחד פוייל, אחד רגיל ואחד maze's end!)
כמו שכבר אמרנו - אם זה המית'יקים שיצאו לנו, אני אישית מעדיף להמשיך לעשות דראפטים של גייטקראש.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

לא יאומן כמה שחקני מג'יק יודעים להתלונן...
Thawing Glaciers, שבנוסף מביאה קולורלס, שמתקנת את המנה בצורה יותר טובה מהגלשיירס, שאפשר להשתמש בה ולהוריד אותה חזרה באותו התור, ושמסוגלת תאורטית לנצח לך את המשחק.
החסרונות? טמפו, וקצת כאב בבניה עצמה של החפיסה.
אני לא אומר ולא חושב שהקלף הזה הוא קלף תחרותי, אבל תהיו רציניים לרגע, זה LAND, זה CA, זה WIN CON, כל החלקים בפנים...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
demonic sengir
I Am Tutor

ryoga כתב:לא יאומן כמה שחקני מג'יק יודעים להתלונן...
Thawing Glaciers, שבנוסף מביאה קולורלס, שמתקנת את המנה בצורה יותר טובה מהגלשיירס, שאפשר להשתמש בה ולהוריד אותה חזרה באותו התור, ושמסוגלת תאורטית לנצח לך את המשחק.
החסרונות? טמפו, וקצת כאב בבניה עצמה של החפיסה.
אני לא אומר ולא חושב שהקלף הזה הוא קלף תחרותי, אבל תהיו רציניים לרגע, זה LAND, זה CA, זה WIN CON, כל החלקים בפנים...
WIN CON? באיזה פורמט? ואני מדבר בצורה ריאלית.

זה לאנד. גם איבולבינג ווילדס זה לאנד. והיא קומון ואני לא רואה סרט שאני אעדיף את המייז המית'יקית עליה בשום מצב בדק.

זה CA - זה כן. יש לך פאצ' שבמקום להקריב היא קופצת לך ליד. וזה הדבר היחיד שטוב בה. אבל רק אם במקרה אתה מפספס לאנד-דרופ, ויש לך המון גייטים בדק.
אז היא טובה רק במקרים גרועים. הוריי.
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אני לגמרי עם בועז לגבי הלנד...
אם כבר אני בעד מית'יקים שדורשים ממך לחשוב ולא קלפים כמו טאסק האנטמאסטר או רווליישן.
יש בקלף הזה כל מה שאתה רוצה ממית'יק. הוא מכריח אותך לחשוב. זה לנד שבמירור של קונטרול מבטיח שכל תור אתה מוסיף עוד לנד למגרש... כל תור!!! וזה יכול להיות ווין קונדישן יותר טוב מדראוניארד שזה בערך כמות ההפעלות שאתה רוצה ממנו כדי לנצח. שוב זה לא בהכרח לקונסטראקטד אבל יש לזה מלא מלא פלייבור. אפשר להנות מהקלף בקז'ואל. זה אחלה מיתיק! :D
הגודל אוהו קובע....
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

זה קלף שהיית רוצה לפתוח בפרירליס או דרפט בפורמט כזה מהיר? לא
זה קלף שתשים בחבילת קונסטרקטד? לא
אז נכון שהוא מעניין, ויש אתגר מחשבתי, אבל בסוף המחשבה על האתגר הזה, זה פשוט מיטיק מעפן.
אני הדורבן שקולע בזמן !
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אתה יודע שהפורמט המלא יהיה מהיר? לא
אתה יודע איך נראים מירורים של קונטרול בפורמט החדש? לא
אז נכון שיש לך דעה מוקדמת, אבל בסופו של דבר, היא לאו דווקא נכונה.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

זה הקלף, שאתם מתלוננים עליו?
Search the city זה שיט רר.
Archangel's Light זה שיט מית'יק.

Maze's End הוא לפחות לאנד! זה כבר עושה את זה יותר טוב מכמות גדולה של קלפים שהם מדפיסים.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

הייתי מסכים אתכם לגבי העובדה שהוא שחיק אם הוא לא היה נכנס בטאפ... תחשבו על זה שכל פעם שאתם מכניסים אותו אתם צריכים לחקות לתור הבא כדי להפעיל אותו שוב אחרי שכבר שלמתם עליו 3 מאנות והחזרתם אותו ליד רק כדי להביא עוד לנד שנכנסת בטאפ...
לא נראה לי שזה הולך לראות משחק בשום מקום, וכן היו מית'יקים יותר גרועים אבל גם זה ממש ממש גרוע...
mono pink control
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

idodo35 כתב:הייתי מסכים אתכם לגבי העובדה שהוא שחיק אם הוא לא היה נכנס בטאפ... תחשבו על זה שכל פעם שאתם מכניסים אותו אתם צריכים לחקות לתור הבא כדי להפעיל אותו שוב אחרי שכבר שלמתם עליו 3 מאנות והחזרתם אותו ליד רק כדי להביא עוד לנד שנכנסת בטאפ...
לא נראה לי שזה הולך לראות משחק בשום מקום, וכן היו מית'יקים יותר גרועים אבל גם זה ממש ממש גרוע...
נכון, כי אז היית מנצח עם fastbond תור ראשון...
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

לא נראה לי שהיית מנצח אתו טור ראשון אחרי הכל גם הguildgates נכנסים בטאפ
mono pink control
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

fastbond+amulet of vigor :)
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אבל זה לא טור ראשון... (נראה לי)
mono pink control
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מה שמפריע לי הוא העובדה שזה אמור ככל הנראה להיות קלף ה-PR והם יוצרים מצב של over saturation שיטול ממנו כל ערך אספני צנוע שאולי יכול הה להיות לו.
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 25/3/2013 , 0:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

מה לעשות שיט מיט'יק כל הדרך...
mono pink control
demonic sengir
I Am Tutor

איך אפשר להגיע למסקנה שזה לא קלף נוראי?

בואו נעבור עליו שוב:
נכנס בטאפ - בקטנה.
תור אחרי זה - עולה לי 3 מאנה להפעיל אותו. זאת אומרת שהוא תופס לי עכשיו 4 מאנה שאני יכול לבזבז על דברים יותר יעילים. (אישית, אם אני מבזבז 4 מאנה אני כבר מעדיף משהוא סטייל harmonize בשביל CA, או 2 פארסיק בשביל טמפו/האצה/לאנד טוטורינג).

מילא היתה יכולה להביא בייסיקים. אז זה היה מית'יק סבבה *איכשהוא*. בשביל שזה יהיה מית'יק טוב היה צריך להיות מעין פארסיק (וזה גם פלייבור טוב כי פארסיק היה ברווניקה המקורית) בנוסף/במקום היכולת הזאת.

בואו נודה על האמת - גם אם הלאנד לא היתה נכנסת בטאפ זה עדיין היה קלף לא שחיק בקונסטרקטד תחרותי (וגם בלימיטד לא משהוא)
sacred carrot
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sacred carrot »

kabanist כתב:זה קלף שהיית רוצה לפתוח בפרירליס או דרפט בפורמט כזה מהיר? לא
זה קלף שתשים בחבילת קונסטרקטד? לא
אז נכון שהוא מעניין, ויש אתגר מחשבתי, אבל בסוף המחשבה על האתגר הזה, זה פשוט מיטיק מעפן.
ניקול בולס זה קלף שהיית רוצה לפתוח בפרירליס או דרפט? זה קלף שתשים בדק קונסטרקטד?

המשימה של מית'קים זה להיות מגניבים ולעשות משהו מיוחד, לא להיות חזקים במיוחד. אם הכוח היה מרוכז במית'יקים, היה עולה הרבה יותר כסף לשחק קונסטרקטד.

יש הרבה מאוד שיט ררים בכל סט לאורך כל ההיסטוריה של מג'יק. הסיבה לכך היא שאם קלף הוא rare זה לאו דווקא בגלל שהוא חזק, אלא בגלל שוויזארדס רוצים שהוא ייפתח יחסית מעט פעמים לקלפים אחרים. כנ"ל לגבי מית'יק. לאנשים יש איזה ציפייה מוגזמת וחסרת ביסוס, שאם קלף ממש נדיר הוא גם יהיה סופר חזק. אין סיבה אמיתית לחשוב ככה, ואם תחשוב ככה אתה רק מכין לעצמך אכזבות.

הקלפים החדשים שיוצאים בימינו חזקים בדיוק כמו תמיד. אני טועה, או ש delver of secrets השתלט (לתקופה מסוימת) על *כל* הפורמטים של מג'יק? אני טועה, או ש Sphinx's Revelation הוא אחד הקלפים החזקים ביותר בסביבת סטנרדרט לאחרונה? יש מי שיטען ש thragtusk לא חזק? או אולי ש liliana of the veil היא פליינסווקר חלש? זה אני, או ש batterskull משוחק גם ב legacy?

אנשים מתבכיינים וממש אין צורך או הצדקה. קלפים מאוד חזקים מודפסים כל הזמן במג'יק, וחלק משמעותי מהם אינו מית'יקים, וחלק משמעותי מהמית'יקים אינם חזקים, וכל זה טוב ובסדר ובריא למשחק.
lightnings are sexy
שלח תגובה