Return to Kamigawa?

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Return to Kamigawa?

שליחה על ידי Kroen »

מישהו רוצה כזה בלוק בכלל? זה לא סוד שקאמיגאווה הוא הבלוק האהוב עלי, ומאוד הייתי רוצה לראות עוד אחד. יש שמועות או משהו שיכול להיות שזה יקרה או שזה חלום באספמיה?

נ.ב. כן אני יודע שרוב הפורום כאן לא אהב את הבלוק בגלל הכמות חסרת התקדים של שיט ררים, אבל אני חשבתי שהם דווקא היו מגניבים.
תמונה תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אם לא ראית מחירים של קלפים של champions, אתה תהיה מופתע כמה קלפים שווי ערך יש שמה..
lava spike זה 3 דולר לדוגמא.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא יקרה בעתיד הקרוב, ל-Kamigaw יש ערך מוסף שלילי מבחינת Wizards ועדיף להם לנצל שטחים חדשים מאשר לחזור אליה, גם אם הם יחליטו להשתמש שוב בחלק מהמאפיינים שלה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

"מוסף ערך שלילי"? איך/מה/למה?
תמונה תמונה
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

He means that Kamigawa was not a very beloved set in the the eyes of the general public, so potentially most people will not be happy with a return to that setting.
If anything, it's much more likely for wizards to return to fan-favorite settings, such as Zendikar and Innistrad.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

:cry:
תמונה תמונה
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אני אשמח אם יחזרו לאנטיקווטיז, או עוד בלוק על אורזה-יאוגמות'-פיירקסיה.

מעבר לזה שהיו בלוקים שממש כיף לשחק, הסיפור והפלייבור שלהם היו ממש מוצלחים, ובכללי כל הסאגה הזו מכסה את רוב הבלוקים במג'יק והסיפור שלה ממש מוצלח חוץ מניו-פיירקסיה, שהסיפור שם די סתמי לדעתי.
How is my whisky cup doing?
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

מה עם עוד בלוק של לורווין-שדוומור? גם זה יהיה די אהוד לדעתי...
בכל מקרה ריטרן טו קאמיגוויה זו לא מהדורה שאני משער שתצא בקרוב אבל אני מאמין שהיא תצא מתישהו.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Kamigawa היא שטח מת מבחינת flavor, היא לא מתחברת לשום דבר בעולמות האחרים של המשחק ולקו הכללי של פנטזיה מערבית עם גלישה ל-steam punk. אז כן, יש מספיק שחקנים יפנופילים בשביל שיתנו לנו כמה נינג'ות, או Soratami planeswalker על הדרך, אבל Soratami's Counsel הוחלף ב-Divination סתמי בגלל שלטענת WotC שחקנים חדשים פשוט לא הבינו את הקטע.

(לא שאני מבין למה Soratami הם יותר אזוטריים עבור השחקן החדש מאשר Kalonia אבל אני יפנופיל ושחקן ותיק וחוכמולוג)
E.T
MTGil Apprentice

tamiyo

שליחה על ידי E.T »

planeswalker soratami דווקא יש לנו כבר.
tamiyo זאת דמות שיכולה להחזיר אותנו לkamigawa בדרך שתתקשר לשאר העולמות.
אבל זאת ממש לא סיבה מספיק טובה להחזיר את הסט הלא פופולרי הזה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, גם נינג׳ות נוספים קיבלנו עם Planechase 2012. שני האזכורים היו דוגמאות מוחשיות לכך ש-WotC מוכנים להכניס קצת מה-Flavor של הסט בקצוות (יש קלף מהסט בכל FtV) אבל לא להיכנס לעובי הקורה.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

עד כמה שאני זוכר הקשר היחיד של קאמיגווה לסטוריליין של היום הוא שניקול בולאס ממש שונא את אומזוואה?
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
sacred carrot
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sacred carrot »

אני דווקא מאמין שנראה את return to kamigawa באחת מ 4 השנים הקרובות. נראה שהמדיניות החדשה של וויזארדס היא לבצע חזרות לעולמות ישנים בשילוב לסירוגין (תדירות של שנה) עם הצגת עולמות חדשים. או לפחות, כך היה הדבר מאז scars of mirrodin. לזה אומר שב 2015 נקבל חזרה לעוד עולם ישן, ואז עוד פעם ב 2017. קשה לי להאמין שיש כל כך טעם לחזור ל dominaria כי זה עולם מאוד משעמם, לכן אני משער שבאחת משתי השנים האלו נחזור לקמיגווה.

עבר די הרבה זמן מאז שקמיגווה יצא, וכיוון שלפי מה שכבר ידוע לנו כשחוזרים לעולם מוכר אז יש מכאניקות חדשות לחלוטין וייתכן גם שהעולם השתנה משמעותית מאז פעם קודמת שראינו אותו (זה קרה ב scars אבל לא ברווניקה החדש), אז לא הייתי דואג יותר מידי.
האמת, אני אפילו די סקרן לראות איך אפשר לגאול את קמיגווה ולהפוך אותה לסט מגניב.
lightnings are sexy
demonic sengir
I Am Tutor

sacred carrot כתב:קשה לי להאמין שיש כל כך טעם לחזור ל dominaria כי זה עולם מאוד משעמם.
דומינריה משעממת? באיזה מהבלוקים של דומינאריה אתה שיחקת?
E.T
MTGil Apprentice

שליחה על ידי E.T »

sacred carrot כתב: קשה לי להאמין שיש כל כך טעם לחזור ל dominaria כי זה עולם מאוד משעמם
אני לא מבין למה אנשים מתעלמים מtime spiral.
כבר כמה פעמים שראיתי אנשים שמדברים על האם יחזרו לדומינריה, וזה בדיוק מה שהבלוק הזה עשה.
אולי לאנשים קצת קשה להחשיב אותו בגלל הכאוס המוחלט אבל נראה לי שזאת הייתה הדרך הכי טובה לחזור לעולם הזה שמפוצץ בסטורי-ליינס שונים ולספק את יצר הנוסטלגיה של המעריצים.
רק חבל לי שהתחילו להדפיס planeswalkers רק אחרי שtime spiral יצא. הייתי שמח לראות אותם מחזירים planeswalkers מדומינריה לעולמות אחרים.
מישהו יודע אם נשארה בכלל דמות עם spark בדומינריה אחרי time spiral?
demonic sengir
I Am Tutor

E.T כתב:
sacred carrot כתב: קשה לי להאמין שיש כל כך טעם לחזור ל dominaria כי זה עולם מאוד משעמם
אני לא מבין למה אנשים מתעלמים מtime spiral.
כבר כמה פעמים שראיתי אנשים שמדברים על האם יחזרו לדומינריה, וזה בדיוק מה שהבלוק הזה עשה.
אולי לאנשים קצת קשה להחשיב אותו בגלל הכאוס המוחלט אבל נראה לי שזאת הייתה הדרך הכי טובה לחזור לעולם הזה שמפוצץ בסטורי-ליינס שונים ולספק את יצר הנוסטלגיה של המעריצים.
רק חבל לי שהתחילו להדפיס planeswalkers רק אחרי שtime spiral יצא. הייתי שמח לראות אותם מחזירים planeswalkers מדומינריה לעולמות אחרים.
מישהו יודע אם נשארה בכלל דמות עם spark בדומינריה אחרי time spiral?
חלק מהפליינסווקרים של ניו-פיירקסיה היו קשורים למלחמה של אורזה ביאווגמות', אם אני זוכר נכון. אבל בכללי הסיפור הזה כולל בעיקר את אורזה כפליינסווקר העיקרי, שהניצוץ שלו עבר בסוף הסאגה לקארן. (וקארן עצמו כמובן היה דמות באותה הסאגה)
E.T
MTGil Apprentice

שליחה על ידי E.T »

כמובן שkarn וnicole bolas נחשבים לplaneswalkers מדומינריה אבל הם שניהם דמויות כל כך חזקות ומשפיעות שמניעות סיפורים של כמה עולמות. הם practically אלים.
הייתי רוצה לראות דמות קצת פחות חזקה שתשתלב בסיפור בתור אחד הגיבורים שמנסים להציל את העולם או משהו כזה.
הייתי שמח למשל לראות את jeska חוזרת.
גם ככה היא דמות שהיו לה המון גלגולים והייתי שמח לראות את הגלגול שלה בתור planeswalker.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

לא הייתי שולל על הסף בלוק קאמיגווה נוסף.
המקורי אמנם היה ידוע לשימצה, אבל חזרה אליו יכולה להיות הזדמנות עבור ויזארדס לעשות את זה נכון הפעם. אם הסט החדש יהיה טוב הוא יצליח, ללא קשר לזכרונות מהמקורי, ואולי הוא אפילו "יתקן" את החוויה של הקודם.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

sacred carrot כתב:אני דווקא מאמין שנראה את return to kamigawa באחת מ 4 השנים הקרובות. נראה שהמדיניות החדשה של וויזארדס היא לבצע חזרות לעולמות ישנים בשילוב לסירוגין (תדירות של שנה) עם הצגת עולמות חדשים. או לפחות, כך היה הדבר מאז scars of mirrodin. לזה אומר שב 2015 נקבל חזרה לעוד עולם ישן, ואז עוד פעם ב 2017. קשה לי להאמין שיש כל כך טעם לחזור ל dominaria כי זה עולם מאוד משעמם, לכן אני משער שבאחת משתי השנים האלו נחזור לקמיגווה.

עבר די הרבה זמן מאז שקמיגווה יצא, וכיוון שלפי מה שכבר ידוע לנו כשחוזרים לעולם מוכר אז יש מכאניקות חדשות לחלוטין וייתכן גם שהעולם השתנה משמעותית מאז פעם קודמת שראינו אותו (זה קרה ב scars אבל לא ברווניקה החדש), אז לא הייתי דואג יותר מידי.
האמת, אני אפילו די סקרן לראות איך אפשר לגאול את קמיגווה ולהפוך אותה לסט מגניב.
החישוב שלך לא לוקח בחשבון כמה דברים. כלומר, זה נכון שהם שינו קצת את המתכונת ועכשיו יחזרו לפעמים לעולמות ישנים, אבל:
א) זה לא אומר שכל שנה שנייה אנחנו נחזור לעולם מוכר.
ב) הlore של מג'יק צבר מספיק עולמות עד עכשיו כדי שיהיו מספיק מקומות אהובים לחזור אליהם. אין צורך לחזור לקאמיגאווה, שהוא אחד העולמות הכי פחות אהודים במשחק.
ג) מה שקובע אם נחזור לעולם מסויים זה לא כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שביקרנו שם, אלא כמה ביקוש יש בקרב בסיס המעריצים לחזור לשם. וכאמור Kamigawa הוא המישור האחרון (או בין האחרונים) שהמעריצים מבקשים לחזור אליו. הפורום הזה לא ממש מייצג.

אני לא חושב שהבעיה היא עם המכאניקות שהיו לנו בKamigawa בפעם שעברה, כי וויזארדס למדו מאז המון ואני מאמין שהם יכולים להפוך אפילו את Mercadia לעולם מגניב עם מכאניקות כיפיות. הבעיות המרכזיות הן חוסר הפופולריות של העולם, וכמו שכבר רן אמר שהוא לא מתאים למה שוויזארדס רוצים לחבר למותג הMtG. בסופו של דבר, לוויזארדס יש מבחר רחב של עולמות לחזור אליהם, והם יעדיפו לחזור לעולמות שהמעריצים שלהם רוצים מאשר לחזור לעולם לא אהוד כדי לתקן את הרושם (כי אם כבר להתחבר לרגש הנוסטלגיה של השחקנים, עדיף שזאת תהיה נוסטלגיה טובה!).
אי אפשר לשלול לחלוטין חזרה לKamigawa כי זה בכל זאת מג'יק ווויזארדס יכולים להפתיע אותנו, אבל הייתי מצפה שלפני שנחזור לשם נחזור לZendikar, Innistrad, Alara ואפילו ל Ravnica שוב!
E.T כתב:הייתי רוצה לראות דמות קצת פחות חזקה שתשתלב בסיפור בתור אחד הגיבורים שמנסים להציל את העולם או משהו כזה.
הייתי שמח למשל לראות את jeska חוזרת.
לא שאני רוצה לבאס או משהו, אבל Jeska מתה בסוף Future Sight.
למרות שלא הכל מבאס. למשל, Venser הוא פליינסווקר מדומינריה שגם היה לא מזמן בScars of Mirrodin אז יש תקווה בתיאוריה לעוד דמויות ישנות בסטים חדשים. (ספויילר: למרות שהוא גם מת בסוף העלילה :-( ).
לפחות, יש תקווה למעט הדמויות ששרדו את TS Block...
שלח תגובה