PAX EAST - MM15, Magic Origins and BATTLE FOR ZENDIKAR!!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
PopperThingi
Dragon Food
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

PAX EAST - MM15, Magic Origins and BATTLE FOR ZENDIKAR!!

שליחה על ידי PopperThingi »

אז היה פאנל מג'יק ב-PAX וקיבלנו המון מידע על המשך השנה במג'יק. את הקלפים של DTK פירסמתי בת'רד של הספוילרים, אבל השאר כאן.

נתחיל ב-Modern Masters. שני קלפים פורסמו. אהובנו משכבר הימים Tarmogoyf ו-Karn Liberated. לא פורסם מידע נוסף.

תמונה

תמונה

שנית! Magic Origins! למי שעוד לא שמע, Magic Origins הוא השם של הקור סט האחרון, הסט שייצא אחרי Dragons of Tarkir. הוא יהיה סט גדול, עם יותר קלפים חדשים מכל קור סט אי פעם, ו-2 מכניקות חדשות. הסט יתמקד ב-5 פליינסווקרים ויספר את סיפורי המקור שלהם: גידעון, ג'ייס, ליליאנה, צ'אנדרה וניסה. סיפורי המקור שלהם נבחרו כי הם דמויות שהולכות למלא תפקיד משמעותי בסיפור של השנים הקרובות ורוצים לתת רקע עליהם. ספציפית, על הרגע שבו הם הפכו לפליינסווקרים - רגע "הידלקות הניצוץ" שלהם. הסט אמור לכלול יותר סיפור דרך הקלפים מאי פעם, עם קלפים המתארים 10 עולמות שונים - מישורי הבית של החמישה, והמישור הראשון אליו הם הלכו.
אבל איך מתארים שינוי שכזה בקלף? ובכן...

תמונהתמונה

ליליאנה הייתה הילרית בעולם הבית שלה, והמאורע המכונן שהדליק את הניצוץ שלה היה הניסיון שלה להציל את אח שלה שמת, אך הקסם שבו היא השתמשה היה ההתנסות הראשונה שלה עם Necromancy, ואחיה קם כזומבי.

עוד מידע חדש:
- גידעון הוא במקור מהפוליס Akros, שעל Theros! שמו היה Kytheon Iora, ולמעשה כבר שמענו עליו שם! [card]Desperate Stand[/card] הוא מהלך שהוא המציא, לפי הפלייבור טקסט על הקלף.
- ה-Duels of the Planeswalkers החדש שיוצא עם הסט נקרא Magic Duels Origins, והוא יהיה Free to Play. לא שיחקתי ב-Duels אף פעם, אבל חינם זה נחמד, אני חושב. טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=saNAgbhd2gw.
- תמונות! שימו לב לגידעון, שנראה כאילו הוא מחזיק את החנית של Heliod. יכול להיות שהוא היה Sun's Champion בעברו?

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

ואז, אחרי סשן שאלות, וויזארדס פירסמו טיזר קצרצר ובסופו התמונה הכי מדהימה שראיתי בזמן האחרון...
תמונה

כן!! חוזרים לזנדיקר! יאאאאא! אחד הבלוקים הכי חשובים בהיסטוריה של המשחק! Eldrazi! Traps! עוד Fetch Lands! והאם אפשר לקוות - Nahiri בסטנדרד?!
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

Re: PAX EAST - MM15, Magic Origins and BATTLE FOR ZENDIKAR!!

שליחה על ידי kabanist »

הציורים יפים.
אז רפרינט של כל הפאטצ׳ים ?
אני הדורבן שקולע בזמן !
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

הנה פנים מוכרות שיופיעו בבלוק הבא:

תמונה

והסמל של הסט:

תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

מתחבא שם Z של זנדיקר?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

נראה לי זה פשוט אמור להיות הדרון שנשבר
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
שלח תגובה