tog probs

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

Shefer
Loco de la Cabesa :}
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Shefer »

psycho - אני שמח בשבילך שאתה תומך ב-SPS, אבל הוא טועה...

אורי, ה-Counterwar המדובר שלך הוא שה-Tog צריכה לקנטר כל דבר של ה-Tinker ומתישהוא לא יהיו לך counters ביד וגם לא יהיו לך קלפים, כי לא עשית כלום, רק נשארת untapped כדי לקנטר משהו. לגבי ה-Rushing River ושאר ה-Bounce, כמו ש-Flux מגיע מה-sideboard, גם Capsize יכול, שלא נדבר על כך שהגירסה שלי של Tinker כוללת שני Cunning Wish (ואגב, יותר טובה נכון להיום) ולכן יש לי Capsize גם main.
יותר מזה? הטלת Flux, יופי. זה עוד לא game. הטלת flux שני... עכשיו מטילים Rushing River, את כל ה-Artifacts שנותנים מאנות, מטילים Evil Heaval, מטילים הכל בחזרה ו-Tog מת (כמו תמיד במשחקים האלה). חוץ מזה - כל קלף שתוציא בשביל Flux יהיה בזבוז של קלף sideboard שבא עקב פקודת ה-Wish, או של, פשוט, Annul, שהוא "קצת" הרבה יותר טוב.
יותר מזה? לך תעצור תור ראשון City/Tomb ואחריו Monolith עם Key. מתור אח"כ המשחק נגמר עם Helix תור שני גם ככה, שלא נדבר על ה-Port שמעכב אותך בתור בכל מקרה, כשאתה עוד מדבר על משהו שעולה 3 מאנות, מה שמחזיר אותי לטיעון הראשון - עשית Tap Out? אז Tinker תגיד לך - הפסדת.

שפר :}

נ.ב.
די כבר עם הפוסטים חסרי המשמעות האלה של "יופי, נכון, וואו, אתה גאון, איך לא חשבתי על זה?" -> ה-threads נועדו כדי לדבר על אסטרטגיה, לא על groupies
Storm Tyrant
Weather Manipulator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Storm Tyrant »

במחשבה מעמיקה: במקום לשים 4 Flux לא עדיף 4 Annul ובסיידבורדינג להשאיר אחד בסייד ופשוט לנצח? :-:

ד"א: בעקבות כל הת'רדים והPMs כתבתי שיר:
כולם מדברים על הטוג
אף אחד לא מדבר על צדק
מנצח כל דק בעקביות מדהימה
אתה צריך רק ללחוץ על ההדק
עד מתי נפסיד לטינקר
עד מתי לא נשלוף אינטואישן
עד מתי עתי יפסיד בדקינג
לפעמים ההיבלים מורידים את היריב על הברכיים
כולם מדברים על הטוג...
ROFL | trades ONLY by phone : 056-425293
itayhi כתב:nimrod pwnz j00, he's 1337, j0ure not, j0ure not zup3ri0r 47 411, muh4h4h4
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

זה נראה לי מעט חסר תועלת לשים 4 Annul בSB ולא להכניס את כולם לMain אחרי סיידבורדינג. זה לא שאתה מתכנן להביא את הרביעי עם Wish.

הייתי משחק עם 4 Annuls בSB, ומביא את כולם אחרי סיידבורדינג.

אגב, עצה קטנה- בנה SB של כ30 קלפים, ופשוט תראה בטורניר במה אתה הולך להשתמש. אתה לא רוצה להגיע לטורניר עם 4 Annuls בSB, כשכולם משחקים Control (יכולת לשחק בארבע מקומות האלה Duress, ובעוד 3 מקומות Gainsay).

אבל SB כללי צריך לכלול 3 Annul (כנראה שTinker תשחק הרבה עכשיו), וגם 3 Gnomes נגד Beatdown שונה. שאר הSB- כמו שעשית מהתחלה.

SPS
psychotog
MTGil Wizard

שליחה על ידי psychotog »

אני לא מפסיד מדקינג....
מי אמר לך את השטות הזו?
Beryl the Green
Tolarian Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי Beryl the Green »

i beat daniel with my eternal wind today, and he was playing your tog. stroke of geniuos for 13, and he was at exactly 0 cards in his lib.
To see a world in a grain of sand and a heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand and eternity in an hour.
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

רנן ההשפלה כמעט ניצחתי את האינצ'נטרסשלך אם סקראבדק אם הוא רק היה שם עוד בומרנג :evil:
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
psychotog
MTGil Wizard

שליחה על ידי psychotog »

דניאל הפסיד, לא אני....
זה שהוא לא יודע לשחק טוג לא אומר שגם אני לא יודע.
psychotog
MTGil Wizard

שליחה על ידי psychotog »

הסקראב דק היא מן אילתור של מילינג למי שרוצה לדעת...
Storm Tyrant
Weather Manipulator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Storm Tyrant »

wtfpwnz!!!! i always forget 2 go 2 the stupid gimel meetings :evil: :evil: ERRR anyone cares 2 call n remind me :roll: ?
ROFL | trades ONLY by phone : 056-425293
itayhi כתב:nimrod pwnz j00, he's 1337, j0ure not, j0ure not zup3ri0r 47 411, muh4h4h4
itayhi
MTGil Wizard

שליחה על ידי itayhi »

Storm Tyrant כתב:wtfpwnz!!!! i always forget 2 go 2 the stupid gimel meetings :evil: :evil: ERRR anyone cares 2 call n remind me :roll: ?
grrrrrrrrrrrr.... :\
and i lost to that scrub deck also, i had a really really bad hand
the meaning of life
ת'תקווה בלב נועל, עם חזק לא נתקפל
כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל
שלח תגובה