התאריך המשוער של האליפות

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
frozen_fire
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

התאריך המשוער של האליפות

שליחה על ידי frozen_fire »

התאריך המשוער של האליפות (ה30.3.04) הוא תאריך די בעיתי הוא נופל באמצע שבוע לא על חופש דבר שדי מונע מהרבה אנשים להשתתף שבוע אחרי זה כבר יש יותר יכולים אבל לא הרבה(תגבורים...) ושבועים אחרי זה אין תגבורים וכדומהנ באף בית ספר (זה אחרי הסדר אז אין פעילות בבתי הספר)
די רצוי שטורניר כזה שאמור להיות בו יצוג נורמלי ששל אנשים ושאמור להיות גדול ורציני יהיה בתאריך הגיוני גם לכאלה שעובדים וכדומה זה בעיתי שם כי זה אומר לקחת יום חופש שזה לא הכי טוב בעולם בשביל טורניר
די רצוי שמועד הטורניר יזוז כדי שהוא יהיה בתאריך הגיוני...
MasterYoda
Jedi Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterYoda »

נכון רצוי ונחוץ אבל אוריין תמיד היה ידוע באי-הגיונותו...
What does a gnome/kender/halfling say to a minotaur? Moo!
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

התאריך הזה הוא חופש בבתי-ספר ואוריין לא רוצה לעשות את האליפות בשבת כדי שגם אנשים דתיים יוכלו להגיע (Juggernaut למשל). עם זאת, אני העלתי מולו בעייתיות של התאריך הזה, והוא שוקל אם יש אפשרות להזיז אותו ליום אחר.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
frozen_fire
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

לא שמתי לב שאיפה שכתוב פסת בלוח שנה זה שבוע ומשהו אחרי תחילת החופש אז במצב הנוכחי זה דופק תיכוניסטים לא את כולם כי יש תיגבורים בימים האלה ובגלל השביתות לא בטוח שזה יהיה חופש כי הימים של השביתה כנראה ירדו מפסח כמו כול שנה בכל מקרה הכי הגייוני לאלפיפות זה באמת לא בשבת אבל אחרי ליל הסדר כך שאין בשום בית ספר וכדומה פעילות ורוב הפעיליות של חוגים (מחנות קורסים וכדומה..) גם נגמרים לפני זה
אני מקווה שישנו את מועד האליפות למועד אחר כי במצב הנוכחי יהיה מחסור בשחקנים בגלל תאריך שזה פחות ריווחי לwotc אוריון וכדומה
בכול מקרה תודה johns על כך שהעלת את הנושה לאוריין
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

תודה על הערכה אבל זו קודם כל העבודה שלי. דבר שני - אתה אומר שהתאריך לא טוב. בסדר, אני מסכים. תציע בבקשה תאריך אחר שלא יהיה שבת, לא יהיה ליל הסדר ולא ראשון או שביעי של פסח (כי פסח זה אחד משלושת הרגלים ובשביל הדתיים א' או ז' של פסח זה כמו שבת). אני רוצה לשמוע הצעות ולא רק דיבורים.

חוץ מזה יש לי חדשות מעניינות (לא יודע אם טובות) בשבילכם - האליפות הולכת להיות יומיים ולא יום אחד. זו גם דרישה של wizards. אז אם אתה כבר מחפש תאריך, תחפש עבור ימיים ברצף ולא יום אחד.
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
piyasos
מדריך הליגה בלהבים
יצירת קשר:

שליחה על ידי piyasos »

מה הכוונה יומיים ???
doomsday specter
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי doomsday specter »

אמ.............
תראה.......
או שתקדימו את זה לפורים או שתעבירו את זה למועד יותר מאוחר.. מה החג הבא אחרי פסח? ל"ג בעומר.? אני לא בדיוק זוכר.... ואז תוכלו לעשות את זה יומיים...
אבל זה קצת בעייתי...... כאילו, לא כל מי שיוכל להגיע ביום הראשון-יוכל להגיע גם ביום השני.....
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

זו לא הצעה בונה, כי מה שאתה אומר זה בעצם - לי לא תהיה בעיה להגיע באותו מועד, אבל תהיה בעיה לאנשים אחרים. אתה אמור להציע תאריך שלאף אחד לא תהיה בעיה להגיע. אם אין תאריך כזה, אני לא רואה שום דבר רע ב-30/3.
frozen_fire
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

תאריך שנראה לי אפשרי זה ה8-9 נראים יומים מתאימים אבל ה9 זה שישי אז נאי לא ידע זה הצריוף של יומים היחידי בפסח שעונה על הדרישות האלו והוא בזמן שאין תיגבורים וכדומה של הבתי ספר.
זה שהאליפות היא יומים ולא אחד זה חדשות מאוד רעות גם מבחינת הלמצוא זמן כי מבחינת יום בודד היו שני ימים טובים בשביל זה ( ה8 וה11) אם אפשר שני ימים לא ברצץ זה נראה לי האופציה הכי טובה. וגם ההוצאות על הנסיעות והטורניר (אוכל וכדומה...) גדלות
רגע אפשר פשוט לשכור חדר באכסניה בת"א אם ניתקעים בלי מקום אחר לישון אז זה לא עולה בהרבה עוד אוכל+חדר וזהו שזה גם די הרבה.
עריכה:
אצלי באותו היום יש מבחן באזרחות ואני מאוד לא רוצה להפסיד מבחן, אפילו אם זה לא משנה מבחינת הכלל אפילו אם לומר למישהו שהוא צריך להבריז משני ימי לימודים בשביל תחרות זה די לא יאושר על ידי רוב ההורים ותאמין לי שלא כול יום אתה יכול להפסיד התגבורים של פסח די חשובים וזה אומר הרבה חומר להשלים.
אם התאריכים שהצעתי לא יתקבלו אז באצם תההיה לאורין שתי בחירות או לפגוע בתיכוניסטים ולעשות את זה על שני ימי תגבורים או לפגוע בדתים ולעשות את זה באחד מהתאריכים שהדתיים לא יכולים בהם הכי טוב זה באמצע לא לפגוע באף אחד אבל לא תמיד אפשר.
עריכה שתיים: אלף של חול המועד זה גם יום אפרי אז הימים האפשרים הם ה7,8,9,11 שבתוכם צריך למצוא יומים עכשיו זה די יותר פשוט לא???
נערך לאחרונה על ידי frozen_fire ב 03/2/2004 , 14:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

תפסידו יום אחד בצפר, ביגדיל...
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

מה זה יומיים ברצף?!!
itayhi
MTGil Wizard

שליחה על ידי itayhi »

JohnS כתב:התאריך הזה הוא חופש בבתי-ספר ואוריין לא רוצה לעשות את האליפות בשבת כדי שגם אנשים דתיים יוכלו להגיע (Juggernaut למשל). עם זאת, אני העלתי מולו בעייתיות של התאריך הזה, והוא שוקל אם יש אפשרות להזיז אותו ליום אחר.
אתה יכול להסתכל על זה ככה: יש יותר תיכוניסטים מדתיים שמשחקים מג'יק, אם תעשה את זה בפסח במקום בשבת יש סיכוי שיבואו פחות אנשים מאשר אם תעשה את זה בשבת כלשהי.
the meaning of life
ת'תקווה בלב נועל, עם חזק לא נתקפל
כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

יומיים ברצף זה כאילו יום אחד, ולמחרת עוד יום. סה"כ יומיים. כל יום 6 סיבובים, סה"כ 12.

לגבי התאריכים - 7-8 לאפריל נראה לי אישית סביר. לא יודע מה לגבי אוריין, אבל השיקולים שלו זה גם שיקולים של מקום ושל עלות הטורניר כמובן.
נערך לאחרונה על ידי JohnS ב 03/2/2004 , 17:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

למה צריך לחלק את זה ליומיים? ולמה 12 סיבובים?!
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

למה יומיים? כי 12 סיבובים ביום אחד זה בלתי אפשרי - האנשים לא משחקים טוב אחרי הרבה סיבובים. למה צריך 12 סיבובים? כובע. למה יש לך הרבה שאלות?
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אני פשוט זוכר שבאליפות הקודמת היו 3 סיבובי דראפט ואז 3 טייפ 2...ואז היה טופ 8, רע, ביום השני זה רק טופ 16 או משהו כזה?
piyasos
מדריך הליגה בלהבים
יצירת קשר:

שליחה על ידי piyasos »

יבגני תעשה את זה בפורים וזהו
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

אז בשנה שעברה היה 6 סיבובים + טופ 8. השנה זה 12 סיבובים + טופ 8.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

אולי בגלל הבעייתיות של תיכוניסטים לנסות לעשות את אליפות הארץ בחופש הגדול ?
או אולי בשבועות שלדעתי יוצא כבר אחרי הבגרויות והוא חג לא בעייתי (עד כמה שאני יודע) מבחינת הציבור הדתי.

או שיש מגבלה מאוד רצינית לשמור על האליפות באזור פסח ?
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

כנראה שזה חייב להיות בסביבות אפריל.
נעול