למחוק בבקשה.

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
aviraman
Griffin Master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

למחוק בבקשה.

שליחה על ידי aviraman »

אוקיי אחרי שיחה קטנה עם אוריין לגבי הפריריליס בב"ש, אוריין אישר את זה, אבל אנחנו בעיקרון צריכים לפריריליס סדיר ורגיל מינימום 16 שחקנים... ישנה אפשרות למינימום 8 אבל זה יהיה בפורמאט של ענק דו-ראשי (Two-Headed Giant) הפורמאט יוחלט בהתאם לביקוש וכמות השחקנים.

מחירים אני מאמין שזה יהיה כמו בת"א וחיפה ואולי טיפה יותר, תלוי בעלויות של מקום וכו'.

מקום כרגע לא עלה לדיון, נדבר על זה בהמשך...

תאריכים? אוריין אמר לי שתאריכי הפריריליס הם גג עד תחילת אוקטובר, משהו כמו 6 לאוקטובר.. בעיקרון זה אחלה אפשר לעשות את זה בראש השנה, הבעיה פה היא התחבורה...

בכל מקרה, יהיו עוד פרטים בקרוב אחרי שאני אעשה דיון קצר עם דני.

יש ביקוש בינתיים?

בתודה..
צוות הארגון.
נערך לאחרונה על ידי aviraman ב 30/9/2005 , 15:52, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Biguy
Wrath Of Mom
יצירת קשר:

שליחה על ידי Biguy »

two haded dragon , כאשר אתה מקבל קלפים כמו בסילד?
"האל לבדו יודע כמה פעמים המעיים שלנו, בסרבן לשחרר נאד בודד אחד, הביאונו לכדי יסורי-מוות", מישל דה-מונטיין.
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

בעקרון אני אשמח לפרירליס בב"ש, וכנראה שגם 2 חברים שלי, אבל לא הבנתי כמה דברים -
לשחק ענק דו ראשי עם הקלפים שיוצאים ב5 בוסטרים ? לא ברור..למה לא כרגיל פשוט ?
ותאריך - למה לא ב 24 כמו בשאר העולם ? זה חלק מהפואנטה של הפרירליס לא ? ( וב 25 אני הולך למילואים.. :( )
מקווה מאוד שזה יצא לפועל..
merinor
MTGil Wizard

ראש השנה?

שליחה על ידי merinor »

חשבתי שהרעיון הוא שכמה שיותר שחקנים יגיעו לפרי ריליס וכך אתה פשוט מוחק מהרשימה כל מי שיש לו כיפה על הראש או שסתם המשפחה שלו לוקחת אותו לראות את הסבתא...
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

אתה אחד מהם ?
אני מבין שעדיין אין תאריך, אז סבבה, אם יש אנשים שלא יכולים להגיע ב 24, ויכולים רוב הזמן, אוקיי שיהיה תאריך אחר .. השאלה אם יש אנשים כאלה או לא..
אני בעיקר מקווה שאין בעיה להשיג את הבוסטרים ל 24 בב"ש...
ושוב, עקב מילואים שלי אני מקווה לדעת תאריך כמה שיותר מהר כדי לדעת עם אני יכול להגיע או ללכת לתל אביב...
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

offer כתב:אתה אחד מהם ?
אני מבין שעדיין אין תאריך, אז סבבה, אם יש אנשים שלא יכולים להגיע ב 24, ויכולים רוב הזמן, אוקיי שיהיה תאריך אחר .. השאלה אם יש אנשים כאלה או לא..
אני בעיקר מקווה שאין בעיה להשיג את הבוסטרים ל 24 בב"ש...
ושוב, עקב מילואים שלי אני מקווה לדעת תאריך כמה שיותר מהר כדי לדעת עם אני יכול להגיע או ללכת לתל אביב...
נתחיל מזה שאני לא יכול להגיע ב-24, בנוסף-מה אם יש שחקנים שרוצים להשתתף גם בתל אביב וגם בבאר-שבע? כל זה בלי בכלל להזכיר שאין לי מושג איך נעביר סחורה לבאר שבע עד לתאריך הזה...אני באופן אישי הייתי מחכה לסוכות, אבל מבחינת תאריכים זה לצערי לא הולך. עד כמה שאני יודע, יש די הרבה אנשים דתיים שרוצים להגיע לטורנירים בדרום, ולכן אני מציע לא לעשות פריריליס אלא Release-Event בבאר-שבע בסוכות. פרקטית זה לא משנה כלום.

דני.
sakura
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי sakura »

ניראה לי שאני אני יהיה מעוניין יחסוך את כל הכסף וההוצעות על נסיעות לתל אביב.
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

אני מעוניין, רק מוגבל בתאריכים אפשריים, אז אני אשמח לדעת תאריך בהקדם, כדח לדעת אם אני יכול להגיע..
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

Biguy כתב:two haded dragon , כאשר אתה מקבל קלפים כמו בסילד?
עם מה שקראתי נכון אז זה 7 בוסטרים לזוג(4 וסטרטר)

ועקרונית אני יכול כל החודש כלעוד זה לא שישבת ואחר כך אני לא יודע(אין לי תוכניות)
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

מה המחיר השתתפות לתורניר ענק דו ראשי?
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

בעע נראה לי שחלק לא קלטו... ענק דו ראשי אומר שכל אחד שילם על הטורניר, כל אחד קיבל קלפים, כל אחד בנה חבילה, המשחקים מתבצעים בשיטה של זוגות, כל השאר מתנהל כמו סילד רגיל... זתומרת, קיבלת 5 בוסטרים לבניה, בנית חבילה, יופי. פשוט נרשמים ביחד כזוג, עם הזוג אתה תשחק במהלך הטורניר. אין מחיר גלובלי או חבילות גלובאליות לבניה, זה לא יהיה כמו הפיטיקיו.
יהיה ענק דו ראשי במידה וזה מה שהרוב יירצה, זה יכול להתנהל גם כסילד רגיל, פשוט וויזארדס התחילו להחשיב את הפורמאט כפורמאט חוקי, אז אוריין חשב שאפשר לעשות... במידה ויהיו פחות מ16 איש הטורניר יהיה ענק דו ראשי, במידה ויהיה יותר תיפתח האפשרות של סילד רגיל.

אוריין מקנה הנחה כלשהי כלפי פריריליס, מה שאומר שמעבר לתאריכים ההנחה פשוט לא תהיה.. ואני בספק לגבי קלפי פריריליס...
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

aviraman כתב:בעע נראה לי שחלק לא קלטו... ענק דו ראשי אומר שכל אחד שילם על הטורניר, כל אחד קיבל קלפים, כל אחד בנה חבילה, המשחקים מתבצעים בשיטה של זוגות, כל השאר מתנהל כמו סילד רגיל... זתומרת, קיבלת 5 בוסטרים לבניה, בנית חבילה, יופי. פשוט נרשמים ביחד כזוג, עם הזוג אתה תשחק במהלך הטורניר. אין מחיר גלובלי או חבילות גלובאליות לבניה,

.
אז למה בשאלות ותשובות לגבי הפורמט היה רשום
עם לא 7 בוסטרים לקבוצה אז לפחות תעשו כמו שהם רשמו פו שזה כמות בוסטרים מסוימת ששני חברי הקבוצה צריכים לבנות חבילה ממנה

In Two-Headed Giant Sealed Deck Tournaments, how many tournament packs and boosters does each team get to build decks?

The DCI recommends that each team receive one tournament pack and
four boosters or seven boosters. Every team must receive the same product mix
SPS
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

יש תשובה מאנטרקס? או סתם ממישהוא נוסף שכבר אירגן בהצלחה טורניר ענק דו ראשי??

ויש כבר תאריך/מקום לטורניר?
SPS
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לאיזו תשובה מצפים ממני?
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

Antrax כתב:לאיזו תשובה מצפים ממני?
נראה לי שאני היחידי שזה באמת מעניין אותו אבל אבירם אמר למעלה פו שבטורניר ענק דו ראשי כל אחד מקבל סטארטר ושני בוסטרים ואני ציטטי מיתוך ה FAQ לגבי הענק הדו ראשי שכל צוות מקבל 7 בוסטרים ושהם בונים ביחד (מאותו מאגר קלפים) אז רציתי תשובה ממך לגבי זה
SPS
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

רק להודיע שאני ויפתח נלך לת"א בסוף...אז לא לבנות על זה שנבוא..מצטער, אבל אין לנו הרבה זמן פנוי, ועדיין אין תאריך, אז נרשמנו לשם..
ושיהיה לכולנו בהצלחה.
merinor
MTGil Wizard

שליחה על ידי merinor »

היתי מאד מעוניין לדעת מתי בדיוק יתקיים אם בכלל הפריריליס. ומומלץ שזה לא יהיה יומיים שלושה לפני המועד. בנוסף יהיה נחמד אם הפריריליס לא יתקיים "בבית של מישהו" גם אם יגיעו רק מעט אנשים. זה לעיתים מאד לא נוח ולא נעים (מבלי לפגוע באף אחד שעד היום נערך אצלו טורניר כלשהו) אני בטוח שניתן למצוא מקום ציבורי עם מספיק מקומות ישיבה (הקניון בבאר שבע לדוגמא) בכל מקרה עם הפריריליס יערך באמצע שבוע ולא על חג כלשהו (קצת קשה השנה) אז אני ועוד שניים אולי שלושה חברים נשמח להשתתף.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

merinor כתב:היתי מאד מעוניין לדעת מתי בדיוק יתקיים אם בכלל הפריריליס. ומומלץ שזה לא יהיה יומיים שלושה לפני המועד. בנוסף יהיה נחמד אם הפריריליס לא יתקיים "בבית של מישהו" גם אם יגיעו רק מעט אנשים. זה לעיתים מאד לא נוח ולא נעים (מבלי לפגוע באף אחד שעד היום נערך אצלו טורניר כלשהו) אני בטוח שניתן למצוא מקום ציבורי עם מספיק מקומות ישיבה (הקניון בבאר שבע לדוגמא) בכל מקרה עם הפריריליס יערך באמצע שבוע ולא על חג כלשהו (קצת קשה השנה) אז אני ועוד שניים אולי שלושה חברים נשמח להשתתף.
הפריריליס ייערך בטוח, וההודעה תהיה לפחות שבוע לפני המועד. מה הבעיה לערוך את הפריריליס באמצע חג כלשהו? הקניון הוא לא אופציה, מכיוון שאין לנו דרך לדעת שלא יסלקו אותנו משם וכבר ניסינו לדבר עם המנהלת. האופציה הכי טובה שלנו כרגע זה בית ספר שעשינו בו כבר 2 פריריליסים וטורניר מוקדמות אליפות הארץ לפני שנה, בית הספר כמובן מעלה את המחיר לבן-אדם וכמובן שלא מאפשר לקיים את הטורניר ביום שבו יש לימודים (הטורניר לוקח לפחות 6-7 שעות, חייבים להתחיל אותו מקסימום ב-12:00 בצהריים).

דני.
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

הקטע הוא שאוריין מצפה לזה מקסימום עד ה6-7 לאוקטובר... אנחנו בבעיה... אני מקווה שהוא יוכל לאשר לנו ריליס איוונט.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

aviraman כתב:הקטע הוא שאוריין מצפה לזה מקסימום עד ה6-7 לאוקטובר... אנחנו בבעיה... אני מקווה שהוא יוכל לאשר לנו ריליס איוונט.
חשבתי שדיברנו על זה, אין שום סיבה שזה לא יהיה רליס איבנט.

דני.
נעול