Treetop Village in Grull post 10th

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Canopy Crawler כתב:לשחק אלף תור ראשון זה טוב, אין וויכוח. מצד שני, זה לא קלף כזה הכרחי בדק הזה והאופציה לשחק טריטופ היא מטורפת ולא הייתי מוותר עליה בחיים. האנשים שנגד טריטופ כנראה לא שיחקו באקסטנדד הישן, זה קלף שניצח קונטרולים לבד.

דני.
שנינו יודעים ששיחקתי שם(אפילו אם רוק) אבל לא יודע אני פשוט חושב שזה לא כל כך מתאים לדק.. אבל זה הכל על נייר אז רק טסטינג יגיד
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

דעתי llanowar elves גובר על treetop village בדק גרול ובדק כחול ירוק ואפילו בהרבה. הנה כמה סיבות:
נגד אגרו:
1.אם רוצחים לך את הtreetop אז איבדת גם לנד וגם יצור
2. הוא די הורס לך את הטמפו
3. לעומת זאת האלפים עוזרים תור 2 לשים שאמן ופילים ובכללי כל דבר תור אחד קודם שזה יתרון די גדול נגד אגרו.

נגד קונטרול:
1. אולי טריטופ חזק נגד קונרול מהסיבה שהוא חומק מווגים וכאלה אבל אם האלפים אתה יכול לשים תור שני blood moon or magus of the moon שזה ידפוק קונטול הרבה יותר ולא לדבר על זה שזה כמעט בטוח מונע מהיריב לשחק damnation מוקדם מספיק כדי להרוס לך את המשחק.
2. למרות שהטריטופ חזק נגד קונטרול אבל הוא די הורס את הטמפו שלך ואתה צריך טמפו טוב בייחוד נגד קונרול.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

זות הליסט של מקום 4 ב-Kentucky Open ששיחק גרול

http://sales.starcitygames.com/deckdata ... ckID=22364

חשוב להזכיר שגם המקום ה-5 ששחק גרול שיחק 3 treetop village ובס"כ שחקו 14 פעמים את הלנד בטופ 8
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

סבבה אין לי בעיה שישחקו treetop רק אני חושב אם אני מתלבט בין לשים אלפים או ווילג' אז אני מעדיף את האלפים
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אם רוצחים לך את הtreetop אז איבדת גם לנד וגם יצור
תכף גם תגיד שלא כדאי לשחק Magma Jet על פני Shock, כי אם מקנטרים לך אותו איבדת גם את הנזק וגם את הScry.
לעומת זאת האלפים עוזרים תור 2 לשים שאמן ופילים ובכללי כל דבר תור אחד קודם שזה יתרון די גדול נגד אגרו.
זה משהו שהרבה אנשים לא מבינים. דק אגרו לא תמיד חייב לשחק כמה שיותר דברים וכמה שיותר מהר ואז לטפדק קלפי נזק ולנצח. תחשוב ששיחקת אלף תור ראשון, שאמאן תור שני וסוליפיוג' תור שלישי. כל הכבוד לך, אבל עכשיו ליריב יש איזה Martyr והכל הלך לך בעד קלף אחד. לשחק עם קלפים כמו טריטופ ודימונפייר, מה שלכאורה נראה איטי מידי ליד אלפים וצ'ארים, זה סוג אחר של אגרו. זה דק שבמירור (אגרו מול אגרו) הרבה פעמים יעדיף לשים דואל בטאפ ולשחק את הפיל רק תור אחרי כדי להרוג ליריב יצור בינתיים ולא לחטוף נזק סתם. זה דק שהדרך שלו להתמודד עם ווג זה לשחק יצורים שגם כשהם לבד במשחק הם מהווים איום רציני (טרמוגויף, סוליפיוג'. קונפידנט גם נכנס לקטגוריה למרות שהוא שחור). אז אל תסתכל על מירור של אגרו כ"מי ששם את כל היד שלו יותר מהר מנצח"
אולי טריטופ חזק נגד קונרול מהסיבה שהוא חומק מווגים וכאלה אבל אם האלפים אתה יכול לשים תור שני blood moon or magus of the moon שזה ידפוק קונטול הרבה יותר ולא לדבר על זה שזה כמעט בטוח מונע מהיריב לשחק damnation מוקדם מספיק כדי להרוס לך את המשחק.
לגבי קונטרול, אתה שוכח את אחד היתרונות הבולטים של טריטופ- אי אפשר לקנטר אותו. אם היריב משחק ראשון למשל, התוכנית של לשחק אלף ואז מאגוס לא תעבוד ובמקרה כזה בהאמת איבדת הרבה טמפו. לעומת זאת, אם תור ראשון אתה שם טריטופ בטאפ, לא איבדת שום טמפו, כי בתור הרביעי והחמישי שלך יהיה לך עוד יצור 3/3 טרמפל במשחק.
למרות שהטריטופ חזק נגד קונטרול אבל הוא די הורס את הטמפו שלך ואתה צריך טמפו טוב בייחוד נגד קונרול.
כנראה שאני לא מספיק בקיא במג'יק. תגדיר לי בבקשה איך אתה רואה את המושג "טמפו".

דני.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

אופס מצטער התכוונתי ל-curve לא tempo XDD
skytiger
MTGil Wizard

שליחה על ידי skytiger »

טוב אז אחרי כל הוויכוחים האלה, למה לא לשחק גם את ה-treetop וגם את ה-elves?
עכשיו למי שבטוח שחייבים לשחק רק את ה-elves כדי לשחק מהר גם את הסוליפוג'ים השמאן וכו' טועה כי ה-elves אומנם מאיז את המנה אבל אחרי ה-wog גם ככה כל היצרים מתים ולכן אחרי ה- wog חשוב שיהיו לך קלפים שיעזרו לך לנצח את הקונטרול ולכן ה-treetop כל כך טוב נגד קונטרול כי הוא תוקף אחרי ה-wog כשהיריב בטאפ אווט.
אני יודע מטסטים שעשיתי עם דק גרול שאין שום בעיה כשיש לך גם את ה-elves וגם את ה-treetop באותה הדק או היד. ולמי שחושב שעדיף forest על ה-treetop כי הוא דופק את ההאצה וכי אי אפשר לשים את ה-elves בתור הראשון טועה כי בדיוק בשביל זה יש krapsluan ו-stomping ground ובדיוק בגלל זה אני מציע לשחק 4 elves ו- 2-3 treetop.
JuliuS
The Julius

שליחה על ידי JuliuS »

לא משחקים כבר שאמן :)
קות', טרול הם הט'רד דרופס.
לא שזה כזה משנה...
I changed my nick, I was BlInD GuArDIaN
Prometheus
MTGil Wizard

שליחה על ידי Prometheus »

לדעתי זה בכלל לא כדאי לשחק elves בדק כזאת אתה רוצה יצורים כמה שיותר גדולים וחזקים או שיהיו להם יכולות טובות ולהאיץ מאנה זה לא מה שדק גרול רוצה לעשות.
ערן.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

ערן - אתה מוזמן לשחק את האגרו שלך בלי האצה, אבל אל תשכח שאתה מכניס 4 אלבס על חשבון 2 לנדים, ככה שאתה לא מאבד הרבה.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

Itay Winkler כתב:ערן - אתה מוזמן לשחק את האגרו שלך בלי האצה, אבל אל תשכח שאתה מכניס 4 אלבס על חשבון 2 לנדים, ככה שאתה לא מאבד הרבה.
זה לא נשמע לי נכון. בלי אלבס הייתי משחק 22, עם אלבס אני לא יורד מ-21.

דני.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

עם אלבס אני מתפתה ל21, בלי אלבס 23 נשמע מינימאלי
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

blind guardian יש ליסטים שמשחקים שאמאן ואין בעיה אם זה.. הוא יצור חזק מאוד(ואולי יותר טוב מטרול אם אין warhammer)

וprometheus שוב אם אתה רוצה לא לשחק אלף סבבה... אבל אלף זה קלף חזק מאוד בגרול כי אולי אתה לא תעשה נזק כלשהוא תור שני(למרות שזה אפשרי וזה יוצא חזק בטירוף אם אתה עושה תור שני cryoclasm)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Prometheus
MTGil Wizard

שליחה על ידי Prometheus »

אם אתה עושה תור שני cyroclasm זה בערך האפשרות היחידה שהופכת את הelf לקלף טוב חוץ מזה הוא לא עוזר בכלל.
אני תמיד אעדיף לשחק mog fanatic על פניו או red ruksala.

אל תשכח גם שאתה מאיץ עם האלף לתוך דברים גדולים מהר, וזה משאיר אותך חשוף ל wog.
ערן.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

fanatic>elf
תמונה תמונה
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

מנסיון שלי במוקדמות חיפה, הטריטופ מנצח קונטרול, לבד.
היה לי אחד כזה, שפשוט הרביץ כמו חולה רוח...
נגד אגרו הוא פחות טוב, אבל אם בנית את הדק נכון מההתחלה, לא צריכה להיות לך יותר מדי בעיה נגד אגרו אחרות, ואז אתה יכול אפילו להוציא את הטריטופ לסייד.
How is my whisky cup doing?
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

demonic sengir כתב:מנסיון שלי במוקדמות חיפה, הטריטופ מנצח קונטרול, לבד.
היה לי אחד כזה, שפשוט הרביץ כמו חולה רוח...
נגד אגרו הוא פחות טוב, אבל אם בנית את הדק נכון מההתחלה, לא צריכה להיות לך יותר מדי בעיה נגד אגרו אחרות, ואז אתה יכול אפילו להוציא את הטריטופ לסייד.
מה שכתבת עכשיו, זה מילה במילה, הנקודה שניסיתי להעביר במשך כל הדיון. אני שמח שהבאת משהו פרקטי יותר.

דני.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אני חששתי בהתחלה שהוא לא יהיה מוצלח, אבל אחרי שכולם אמרו לי לשחק אותו ניסיתי, והוא ממש טוב נגד קונטרולים, וזו הבעיה של אגרו כרגע, במצב של טונות של מאס רמובלים.
How is my whisky cup doing?
שלח תגובה