ת'רד יצירת קלפים *שוב*

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
ilyagz
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי ilyagz »

כי מלכודת אמורה להעלים חשד

"וואו יש לו 5 מאנות פתוחות מעניין מה ככל הנראה שיש לו ביד"

מה גם שזה רע לך אם אתה בעל הTRAP
אתה צריך להשאיר יותר מאנה אם היכולת יקרה יותר מהקלף

אני חושב ששני המייג'ים גרועים

אני לא רואה סיבה לשחק אותם בשום דק
הראשונה
יצור גרוע שעולה 5 עם בדיוק אותה יכולת כמו CANCEL שזאת אולי הסיבה היחידה שלך אותו אבל כבר יש CANCEL אז למה מייג'?

השניה
יש LB אז מה אני צריך אפשרות ליצור 3/1 ב4 מאנה עם EVOKE שיותר יקר מקלף עם אותה יכולת?
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

אני חושב שהמייג'ים חזקים, אבל בהחלט לא שבורים.
הייתי מוריד גם את האדומה לאנקומון.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

קרואן, אם אתה חושב שמישהו טועה לפחות תתן סיבה.
אני אוהב את העקרון של טויסט על טראפ, ולרוב הם נוהגים לעשות את זה בסט השני-שלישי של הבלוק.
אני ממש לא יתפלא עם יהיה סייקל כזה, או סייקל של the kicker cost can only be paid if, שבעקרון זה מלכודת.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
TalS
MTGil Wizard

שליחה על ידי TalS »

אוריאל כתב:תחשוב על זה ככה:
לreveillark יש מחיר אווק יותר גבוה מהמחיר שלו, והוא מקבל מזה בונוס, זה מגניב וזה שווה והוא קלף טוב. למה שלא יהיה כזה למלכודת?
אז במקום לשים אותו ואז לחפש דרכים להפטר ממנו בלי לבזבז רימובל על יצור שלך, אתה משלם קצת יותר ומקבל את האפקט שלו כשהוא מת.
מלכודת נכנסת, עושה משהו, יוצאת.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Kroen כתב:
לreveillark יש מחיר אווק יותר גבוה מהמחיר שלו, והוא מקבל מזה בונוס, זה מגניב וזה שווה והוא קלף טוב. למה שלא יהיה כזה למלכודת?
אני חושב שאתה טועה
אני מוכן להתערב איתך שאם אתה היית כותב משהו ומישהו היה אומר לך שאתה טועה בלי להסביר למה, אתה היית מתחיל לכתוב הודעות באורך הגלות שאתה לא יכול להסביר את עצמך אם אתה לא יודע מה הבעיה.

ilyagz כתב:כי מלכודת אמורה להעלים חשד

"וואו יש לו 5 מאנות פתוחות מעניין מה ככל הנראה שיש לו ביד"
לא קורה שאתה משחק מול מישהו והגעתם למצב שלכל אחד יש איזה 8 אדמות במשחק? מה הבעיה? לבן אדם פשוט אין מה לשחק, חוץ מזה שיש מספיק קלפים שאתה יכול לשחק בתור של היריב(כל האינסטנטים לדוג') כדי שהיריב לא יחשוד ספציפית בזה.

"וואו, יש לו 5 מאנות פתוחות, בטח יש לו את הקלף שעולה יותר אם XYZ, כדאי לי לא לעשות את זה כדי שהוא לא יקבל את הבונוס."
ilyagz כתב:מה גם שזה רע לך אם אתה בעל הTRAP
אתה צריך להשאיר יותר מאנה אם היכולת יקרה יותר מהקלף
כל הפואנטה בTrap היא שאתה מקבל בונוס במקרה והיריב הפעיל את המלכודת, אז בד"כ זו הוזלה, אבל באותה מידה זה יכול להיות ייקור ובונוס, בדיוק כמו Evoke וreveillark.
ryoga כתב:קרואן, אם אתה חושב שמישהו טועה לפחות תתן סיבה.
אני אוהב את העקרון של טויסט על טראפ, ולרוב הם נוהגים לעשות את זה בסט השני-שלישי של הבלוק.
אני ממש לא יתפלא עם יהיה סייקל כזה, או סייקל של the kicker cost can only be paid if, שבעקרון זה מלכודת.
סבבה, יש מצב גדול שזה יהיה באמת בסט השני או השלישי, כי הם רוצים לתת ליכולת הזו זמן לשקוע, אבל אני ממש אתפלא אם לא יהיה אפילו קלף אחד כזה בכל הבלוק.

TalS כתב:
אז במקום לשים אותו ואז לחפש דרכים להפטר ממנו בלי לבזבז רימובל על יצור שלך, אתה משלם קצת יותר ומקבל את האפקט שלו כשהוא מת.
מלכודת נכנסת, עושה משהו, יוצאת.
1. אתה לא יודע שיצור לא יכול להיות ממולכד(אם היריב שיחק קלף ירוק תור קודם אתה יכול לשלם אחד יותר, אם אתה משלם אחד יותר יש ליצור שלך Haste).
2. גם אם יצורים הם רק באינסטנט וסורסרי, הפואנטה ברבילארק היא שהוא משתמש ביכולת שבד"כ מאפשרת לך לשחק את הקלף בפחות, אבל עם חיסרון, והופך את החיסרון ליתרון, אז יכול להיות שתהיה מלכודת שבמקום להוריד את העלות תאפשר לך להעלות את הביצועים במחיר של עלות גבוהה יותר(קצת כמו שEntwine עושה).
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה
תמונה תמונה
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

אהבתי.
אבל זה צריך להיות רר.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Kroen כתב:תמונה
התחמקות נקייה. :wink:

לקלף, Evoke יותר יקר מהקלף? למה שיעשו עוד אחד כזה? אני לא מסכים איתך שיכול להיות כזה. :roll:

ועכשיו ברצינות, למה שמישהו ישחק את זה בEvoke? יש לנו את Time Warp.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מאותה סיבה שמישהו ישחק את רווליאק באווק- כי אתה רוצה את האפקט מייד. ונו אז מה אם יש טיים ווארפ?
תמונה תמונה
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

הייתי משחק את שניהם בדק TIME SIEVE.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

SteelBite כתב:הייתי משחק את שניהם בדק TIME SIEVE.
וואלה. רק בשביל הדק הזאת אני צריך להפוך את היצור לארטיפקט :P אבל אז זה כבר יהיה שבור ומוגזם
תמונה תמונה
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

שני המייג'ים בסה"כ מצויינים.
לפחות ממבט ראשוני, אני עוד לא ניסיתי לראות באיזה דקים הם באמת יכולים להיות טובים, אבל FLASH ביחד עם EVOKE באמת חזק, על סף השבור לטעמי, לפחות בכל הנראה למייג' הכחולה.
מה קורה אם אין קסמים אחרים מלבדה, אגב?

ואיליה, EVOKE זה יכולת שהמטרה שלה זה שאמנם היא יקרה, אבל לפעמים היכולת הזאת יכולה בדיוק להספיק לך, ולפעמים, כשיש לך יותר מאנה, אז אתה גם מקבל את היצור במקרה הזה.
ויש קלפים כמו רווילארק שאצלהם המטרה של ה-EVOKE הוא לזרז את האפקט החזרה שלו.
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בדיוק מה שקורה עם היצורים האחרים שמקנטרים קסמים כשהם נכנסים למשחק (שכחתי את השם שלהם)- כלום. זה לא קסם שמתקנטר אם אין לו יכולות חוקיות, זה טריגרד אביליטי. היצור ישאר במשחק.
תמונה תמונה
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

בהנחה שאין קסמים על הסטאק כשיכולת הETB של המייג' עולה על הסטאק, היכולת מקונטרת בשל מחסור במטרה חוקית.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

אם ככה... אין כל כך מה להגיד, קלף מצויין... חח
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

נציין את העובדה שקרואן עדיין לא הסביר לי למה לא תהיה מלכודת עם מחיר אלטרנטיבי גבוה ממחיר הקלף, ואז אני יכול להגיד שלדעתי המייג' הזאת שחיקה בהחלט, בלימיטד היא אפילו מצוינת, אבל בקונסטרקטד(לפחות בסטנדרד) הדקים היחידות שמשחקות כחול הן Time sieve פיות ו5CC, כשלכולן הקלף הזה לא ייכנס, כך שלמרות שהיא נורא חמודה היא לא מאוד שחיקה.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

זה פשוט לא נשמע מתאים בעיקרון...
הקטע במלכודת שזה נועד כביכול לפעול כשמשהו מפעיל את זה.
במקום שתצטרך "לזרוק את זה" לעבר היריב, הוא כבר נמצא על המלכודת.
פשוט נשמע יותר הגיוני שמלכודת נועדה מראש כתשלום יותר זול.

בצורה מוזרה קצת אפשר לראות את זה ככה:
מה יותר קל לעשות, לרדוף אחרי עכבר עם קופסא כדי לכלוא אותו, או לחכות שהוא יעבור בשביל של אוכל למתחת לקופסא ואז מה שתצטרך לעשות זה רק להוציא את המקל.
להוציא את המקל יותר קל, יותר סביר במלכודות שהן כבר מוכנות ורק צריך שהיריב יהיה במצב מתאים כדי למשוך את המקל.

ועוד משהו שבניתי בהשראת הטראפס...
תמונה
תמונה
נערך לאחרונה על ידי RanKiri ב 19/8/2009 , 22:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
~René Descartes
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

הטריגר של Decoy תמיד יפעל כשתרצה לשחק אותו - במילים אחרות, אתה אף פעם לא תשחק אותו ב-3 מנה כי אתה תמיד תוכל לשחק אותו במנה אחת.
שימוש טוב ל-Harm's Way:
You could use Harms Way with Great] Whale being blocked by Goldenglow Moth and redirect it to a Vizzerdrix that had a [jump put on it.

Me - What The Hell? :)
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

כן... לא חשבתי על זה חח
בכל מקרה, שיניתי את זה. עכשיו קצת יותר הגיוני
~René Descartes
ilyagz
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilyagz »

אלא אם בא לך להשמיד יצור שלך
שלח תגובה