Scars of Mirrodin

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Ekeross Dragon
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Ekeross Dragon »

הכדור מירים-גרוע לקונסטראקטד, אני לא רואה סיכוי.

החתולה הלבנה היא ממש ממש חזקה-היא עוצרת גם פטצ'ים! כל חבילה, אפילו מונו קולור, משחקות פטצ'ים וזה עושה לך חיים קשים.

מאסטיקור-טוב, מאוזן, אבל הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה לזרוק איתו וונג'ביין או באלוט'-הבאלוט' לא יכנס למגרש, ואתה רוצה לזרוק יצורים שיועפו מהמשחק עם היכולת הראשונה (השבורה) שלו, שיכולה גם להרוג PW.
ד"א, squdron hawk מצא חבר טוב מאוד... :D

הבלאסט אולי יראה קצת משחק קונסטראקטד, אבל זה תלוי בכמות הארטיפקטים הטובים שיצאו. כרגע (לפי מה שידוע כרגע), ברסט לייטנינג יותר טוב.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

sliver כתב:
ryoga כתב:למה המסטיקור אגדי?
הקודמים לא היו, לא אוהב את זה שהוא סתם אגדי...
הוא לא
הסתכלתי על התמונה איזה 4 פעמים בשביל לא להגיד סתם :P
כנראה שינו את זה!
עכשיו אני פשוט אוהב אותו!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

למה ברסט לייטנינג יותר טוב? עד שתגיע לחמש מנה כמעט בטוח שליריב יהיו 3 ארטיפקטים.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Metalcraft דורש שה-artifacts יהיו בשליטתך, לא בשליטתו של היריב או סתם בשדה הקרב.
כנראה שינו את זה!
אם שינו את זה, זה לא אומר שהקלף שאנחנו רואים מזויף? :roll:
לא אוהב אותו בכלל, הוא נראה שבור למדי והוא mythic, אנחנו יודעים מה זה אומר.

סוף כות' סוף יש לנו visual spoiler מסודר:
http://www.wizards.com/magic/tcg/Articl ... in/spoiler
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

קלפים ממש מגניבים, אהבתי :)

עריכה: היי, משהו מגניב שלא שמתי לב אליו עד שלא ראיתי את הmagic show:
Koth of the Hammer = KotH
השם שלו זה הראשי תיבות של כל הכינוי :cool:

הנה עוד כמה:
Engulfing Slagwurm
:5::manag::manag:
Rare
Creature - Wurm
Whenever Engulfing Slagwurm blocks or becomes blocked by a creature, destroy that creature. You gain life equal to that creature's toughness.
7/7

Exsanguinate
:x::manab::manab:
Sorcery
Uncommon
Each opponent loses X life. You gain life equal to the life lost this way.
For Vampires Patience is not a Virtue, nor Gluttony a Sin.

Trigon of Contagion
:4:
Artifact (U)
Trigon of Contagion enters the battlefield with three charge counters on it.
:manag::manag:, :tap:: Put a charge counter on Trigon of Contagion.
:2:, :tap:, Remove a charge counter from Trigon of Contagion: Put a 1/1 green Insect creature token with infect onto the battlefield
.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Engulfing Slagwurm
:5::manag::manag:
Rare
Creature - Wurm
Whenever Engulfing Slagwurm blocks or becomes blocked by a creature, destroy that creature. You gain life equal to that creature's toughness.
7/7

אין להם בושה להוציא את התולעת השמנה עם הדת' טוצ' והלייפלינק ולהוציא גם את הקלף הזה באותו סט?
מה הקטע? להראות לנו שמיתיקים פשוט יותר טובים?הם לא חושבים שהבנו את זה כבר?
מישהו באשפי החוף אוהב להסתלבט, אה כן וגם כסף.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למרות ששני הקלפים האלו הורגים את מה שהם נלחמים בו ונותנים חיים, המכניקות שלהם שונות לחלוטין. זה לא ממש נדיר ששני קלפים בסט עושים דברים דומים אבל לא זהים, או ברמות שונות של כוח, להזכירך שיש לך בסט הזה גם דב 2/2 שהופך ל-4/4 ו-4/4 ב-4 שהופך ל-8/8 עם trample ושניהם תלויים באותו תנאי.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Navidshi כתב:למרות ששני הקלפים האלו הורגים את מה שהם נלחמים בו ונותנים חיים, המכניקות שלהם שונות לחלוטין. זה לא ממש נדיר ששני קלפים בסט עושים דברים דומים אבל לא זהים, או ברמות שונות של כוח, להזכירך שיש לך בסט הזה גם דב 2/2 שהופך ל-4/4 ו-4/4 ב-4 שהופך ל-8/8 עם trample ושניהם תלויים באותו תנאי.
הבעיה שלי היא פחות דברים שדומים (למרות שזה גם לדעתי די מפגר, המכניקות מאוד מאוד דומות), אלא יותר הנטייה של אשפי החוף לעשות את המיתי'ק הרבה יותר חזק מהרר ביחס לדימיון בין המכניקות שלהם- האופציה לאיזה צבע שאתה רוצה, העובדה שאתה מקבל ברוב הסיכויים פחות חיים עם התולעת הירוקה וכמובן ההבדל הכי משמעותי (במיוחד לקונסטראקטד) ש"קשה להיפטר" מהתולעת חסרת הצבע.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

מיכאל אני לא מבין למה אתה מלתהם.
התולעת 6/6 lifelink deathtouch מאוד שונה מזו.
זאת יותר יקרה, יותר שמנה, מרוויחה לך בד"כ פחות חיים, ואין לה באמת deathtouch, כי זה לא פועל מכל סוג של נזק.
כמובן שהמית'יק יהיה יותר חזק, אבל ככה זה וויזארדס, אוהבים כסף, וגילו אחלה שיטה להשיג אותו - להפוך הכל למית'יק.
ואז הם גילו שיטה עוד יותר טובה להרוויח כסף - לעשות מית'יקים overpower! (אהם אהם ג'ייס, BSA, ונג'וין, אלספת', גדעון, עכשיו קות' אלספת' החדשה, וונסר.)
הפכו אותם לצ'ייס מית'יקים, בעוד שיש מית'יקים מטומטמים ששווים 3 שקלים במקסימום, כמו ליצ'ס מירור...
בכל אופן, ההבדל בין התולעים הוא כזה שאחת (engine) אמורה להיכנס לקונ' והשנייה רק ללימיטד.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

זה לא הגיוני שככל שקלף יותר נדיר ככה העוצמה היחסית שלו תהיה יותר גדולה? אני די בטוח שהמשחק עבד ככה מאז ומתמיד (חוץ מ-Skullclamp). כן, זה די מעצבן שהוסיפו פתאום עוד סוג של נדירות שגבוהה יותר מכל השאר, אבל אולי הגיע הזמן להפסיק להתמרמר על זה מכל סיבה שבקושי קשורה? באמת, זה הגיע למצב שכל פעם שמפרסמים מית'יק חדש או שמישהו כותב rant עצבני על זה שהוא יעלה המון כסף או שהוא מתעצבן על זה שהקלף מית'יק והוא גרוע ולא מוצדק בכלל שהוא יהיה מית'יק אם הוא כזה חלש.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

תראה עידו, המיתיקים במקור היו אמורים להיות משהו של פלייבור, כל מיני לורדים והשליטים של העולמות, תסתכל נגיד על אלארה חוץ מאלספת' וטזרט בלגאסי, אין שם שום מיתיק ששווה משהו חוץ מהערך הפלייבורי שלו.
הם שינו את זה מאז M10 שיצאה ביינסלייר, פשוט עשו מיתיקים שהם לא פלייבורים ושהם צריכים להכנס לחבילות, כדי שהחיבלות יהיו באמת חזקות. כמו ונג'ווין: קלף נטול פלייבור לגמרי, שהוא מיתיק רק לשם נדירות, ורק כדי שיקנו יותר כדי שלאנשים יהיה אותו כי הוא נדיר יותר.
זה גועל נפש ועל זה אנשים מתלוננים. בתור אחד שלא שיחק שנתיים, אתה לא שיחקת עם מיתיקים בפורמאט, ואתה לא יודע כמה שזה מגעיל, שבכדי לשחק דק טייפ 2 נורמאלית צריך להוציא בין 1000 ל-2000 שקל. וזה לא היה ככה, דקים נעו בין 300-700 בערך. זהו. לא מעבר לזה.
ולכן אנשים מתעצבנים שהם מוציאים קלפים חזקים מדי, נטולי פלייבור, רק בשביל שאנשים ייקנו יותר.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

קלף הריליס למי שמתעניין הוא Steel Hellkite, הדרקון שמפוצץ ליריב דברים.
הנה התמונה של גרסת הריליס (שהיא הרבה יותר יפה מהתמונה הרגילה):
http://www.wretch.cc/blog/milda1010
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

שאלה:
הקלף Platinum Emperion (יצור ארטיפקט 8/8 ב-8) שהיכולת שלו היא כזו - your life total cant change. (you cant gain or lose life. you cant pay any amount of life except 0.)

זה אומר שכל הספלס שדורשים ממני להקריב חיים בכדי להתממש לא יכולים להתממש או שאני מקריב חיים אבל זה לא נחשב והספל משתממש בכל מקרה?
לפי איך שאני מבין זו האופציה הראשונה אבל תתקנו אותי אם אני טועה.
SHOW TIME !
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

ואו במילה אחת הסדרה הזאת: מטורפת!!! :D
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הבעיה שלי היא פחות דברים שדומים (למרות שזה גם לדעתי די מפגר, המכניקות מאוד מאוד דומות), אלא יותר הנטייה של אשפי החוף לעשות את המיתי'ק הרבה יותר חזק מהרר ביחס לדימיון בין המכניקות שלהם- האופציה לאיזה צבע שאתה רוצה, העובדה שאתה מקבל ברוב הסיכויים פחות חיים עם התולעת הירוקה וכמובן ההבדל הכי משמעותי (במיוחד לקונסטראקטד) ש"קשה להיפטר" מהתולעת חסרת הצבע.
על טעם ועל ריח. המכניקה של התולעת הירוקה היא בעיני משהו די מעניין ב-Limited, בגלל שאי אפשר בפועל להרוג אותה בקרב אם אין לך יצורים indestructible בנפח של 7 power, שזה לא יהיה משהו נפוץ לדעתי. זה שהיא נותנת חיים באמת מרחיב את הדמיון בינה לבין התולעת השניה, שהיא חזקה מאד אבל אין בה שום דבר מיוחד או מקורי.
זה אומר שכל הספלס שדורשים ממני להקריב חיים בכדי להתממש לא יכולים להתממש או שאני מקריב חיים אבל זה לא נחשב והספל משתממש בכל מקרה?
זה אומר שאתה לא יכול להפעיל יכולות שדורשות תשלום בחיים (לדוגמא, cycling של Street Wraith) או להטיל קסמים שיש להם עלות נוספת של חיים (לדוגמא Skeletal Scrying). זה לא מונע מיכולות כמו של Dark Tutelage לפעול, מכיוון שאבדן החיים הוא חלק מההשפעה ולא העלות - אתה פשוט לא תאבד חיים, רק תשלוף קלף.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

עידו גיא כתב:זה לא הגיוני שככל שקלף יותר נדיר ככה העוצמה היחסית שלו תהיה יותר גדולה? אני די בטוח שהמשחק עבד ככה מאז ומתמיד (חוץ מ-Skullclamp). כן, זה די מעצבן שהוסיפו פתאום עוד סוג של נדירות שגבוהה יותר מכל השאר, אבל אולי הגיע הזמן להפסיק להתמרמר על זה מכל סיבה שבקושי קשורה? באמת, זה הגיע למצב שכל פעם שמפרסמים מית'יק חדש או שמישהו כותב rant עצבני על זה שהוא יעלה המון כסף או שהוא מתעצבן על זה שהקלף מית'יק והוא גרוע ולא מוצדק בכלל שהוא יהיה מית'יק אם הוא כזה חלש.
לא, זה לא הגיוני, קלף שהוא "נדיר" אמור להיות עם אפקט מיוחד שיותר "נדיר" למצוא מאשר באנקומונים וקומונים, לא קלף שהוא "יותר חזק באופן ברור" מקלף ברמת שכיחות אחרת.
לדוגמא, לא תראה קלף כמו דום בלייד בתור רר (אולי חוץ מכמה מקרים חריגים שאני לא זוכר או יודע), כיוון שיש הרבה וריאציות שלו במהלך השנים, כמו טרור, Dark Banishing וכו'.
אני לא רוצה להפסיק להתמרמר על זה, כי אני לא יודע מה איתך, אבל אני כבר בגיל של "לקחת מההורים" זה בעייתי, אני לא יכול לעבוד כי אני עושה תואר כפול ואין לי זמן, ואם אני אחזור לשחק קונסטראקטד, אני אפסיד סכומים בעייתים של כסף בגלל המשחק הזה, בגלל אותם מית'יקים, ואני מייצג אני מניח לא רק את עצמי עם הבעיה הזאת, אבל זו לא הפואנטה בכלל של מה שרשמתי, אם כבר נגעת בזה, אז הגבתי.
123321 כתב:מיכאל אני לא מבין למה אתה מלתהם.
התולעת 6/6 lifelink deathtouch מאוד שונה מזו.
זאת יותר יקרה, יותר שמנה, מרוויחה לך בד"כ פחות חיים, ואין לה באמת deathtouch, כי זה לא פועל מכל סוג של נזק.
.
אני מודע לכל ההבדלים שאמרת ועדיין, אתה רציני? מאוד שונה?
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Im O.K כתב:שאלה:
הקלף Platinum Emperion (יצור ארטיפקט 8/8 ב-8) שהיכולת שלו היא כזו - your life total cant change. (you cant gain or lose life. you cant pay any amount of life except 0.)

לפי איך שאני מבין זו האופציה הראשונה אבל תתקנו אותי אם אני טועה.
אנחנו לא נוהגים לענות על שאלות של סטים שעוד לא יצאו, כי עדיין אי אפשר לדעת מה יהיו החוקים המדוייקים שלו.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

לא, זה לא הגיוני, קלף שהוא "נדיר" אמור להיות עם אפקט מיוחד שיותר "נדיר" למצוא מאשר באנקומונים וקומונים, לא קלף שהוא "יותר חזק באופן ברור" מקלף ברמת שכיחות אחרת.
לדוגמא, לא תראה קלף כמו דום בלייד בתור רר (אולי חוץ מכמה מקרים חריגים שאני לא זוכר או יודע), כיוון שיש הרבה וריאציות שלו במהלך השנים, כמו טרור, Dark Banishing וכו'.
אני לא יודע, אני די בטוח שאני אוכל למצוא הרבה דוגמאות לררים שעושים משהו שקומונים או אנקומונים עושים, רק יותר טוב, אם אני אשקיע מספיק. בסופו של דבר יש סיבה לכך שבדראפטים רוב הררים לא מגיעים לפיק מאוחר במיוחד, ושדקים בקונסטרקטד מורכבות ברובן מררים (או לפחות שהקלפים המרכזיים בהן כמעט תמיד יהיו ררים). זה שיש archtypes של קלפים שחשובים לקונסטרקטד אבל לא נהוג לעשות אותם ררים לא מבטל את הטענה שלי.
Michahell כתב: אני לא רוצה להפסיק להתמרמר על זה, כי אני לא יודע מה איתך, אבל אני כבר בגיל של "לקחת מההורים" זה בעייתי, אני לא יכול לעבוד כי אני עושה תואר כפול ואין לי זמן, ואם אני אחזור לשחק קונסטראקטד, אני אפסיד סכומים בעייתים של כסף בגלל המשחק הזה, בגלל אותם מית'יקים, ואני מייצג אני מניח לא רק את עצמי עם הבעיה הזאת, אבל זו לא הפואנטה בכלל של מה שרשמתי, אם כבר נגעת בזה, אז הגבתי.
אני אף פעם לא הייתי בגיל שלקחת מההורים בין 300 ל-700 שקל בשביל יומיים~שלושה של משחק קלפים היה משהו שהייתי חושב על לעשות. אני אף פעם לא שיחקתי קונסטרקטד בטורניר, ועדיין הצלחתי להנות מהמשחק. אם יקר לך מדי לשחק בטורניר קונסטרקטד, תשחק רק בלימיטד ולקונסטרקטד תמצא וריאציות זולות יותר (תשחק casual, תשחק ב-MWS או אפרנטיס וכו'). אולי אם מספיק אנשים יפסיקו לשחק בקונסטרקטד וויזארדס יתחילו להרוויח פחות כסף משהם הרוויחו פעם ויפסיקו להוציא מית'יקים כאלה שבורים.
אבל בלי קשר לאם זה ישפיע על וויזארדס או לא, יש לך מספיק דרכים להנות מהמשחק בלי להוציא עליו בין 1000 ל-2000 שקל, אז אני לא מבין למה אתה צריך לכעוס כל כך...
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אנחנו לא נוהגים לענות על שאלות של סטים שעוד לא יצאו, כי עדיין אי אפשר לדעת מה יהיו החוקים המדוייקים שלו.
אבל כשה-reminder text מופיע על הקלף שחור על גבי אפרפר, אפשר בכל זאת לפרש את זה למי שמתקשה קצת עם השפה האנגלית.
Slaughter Pact. Hero's Demise. הסיבה העיקרית שהאפקט הזה נוטה לרמת ה-common וה-uncommon היא ש-limited דורש removals.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1284137102
http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=269683
Prototype Portal
:4:
Artifact (R)
Imprint - When Prototype Portal enters the battlefield, you may exile an artifact card from your hand.
:x:, :tap:: Put a token that's a copy of the exiled card onto the battlefield. X is the converted mana cost of that card.

Throne of Geth - (U)
:2:
Artifact (U)
:tap:, Sacrifice an artifact: Proliferate
שלח תגובה